رفتن به مطلب

مادربرد P8H67 و گرافیک داخلی Corei3

اشتراک گذاری

Recommended Posts

با سلام خدمت دوستان عزیز .

میخواستم بدونم با مین ASUS P8H67 میشه از گرافیک سی پی یو Core i3 استفاده کرد ؟ اگر امکان نداره لطفا مین که این قابلیت را داشته باشه معرفی کنید و در ضمن گرافیک خود سی پی یو در حد چه نوع کارت گرافیکی با چه قیمتی هست ؟ مثلا GT 700 یا GT 9800 یا کمتر یا بیشتر ؟ !

و در ضمن می خواستم بدونم حداکثر رمی که ساپورت میکنه با چه باس هست ؟ رمی که الآن استفاده میکنم GEL dual 1600 هستش و من توی سایت سازنده اینو خوندم

4 x DIMM, Max. 32GB, DDR3 1333/1066 Hz Non-ECC, Un-buffered Memory

و فکر کنم معنیش این میشه که از همه ی رمم استفاده نمیتونم بکنم ؟ :(

ممنون از همه

ویرایش شده توسط mr.abbas1
لینک به دیدگاه

این مادربورد خروجی گرافیک نداره . پس نمیتونید از امکانات گرافیک داخلی پردازنده استفاده کنید . اگر از همین برند و همین چیپ میخوای باشه Asus P8H67-M رو میتونید تهیه کنید . ولی قیمتش الان زیاده . اگر گیر بیاد . ارزونتر اگر بخوای Asus P8H61M-LE هست که فکر میکنم حدود 160 تومان باشه . ارزونتر هم از برند Asrock میتونید تهیه کنید . با چیپ H61 .

گرافیک داخلی پردازنده قدرت زیادی نداره . برای کارهای عادی و دیدن فیلم و اینترنت و طراحی های 2 بعدی خوبه . ولی برای بازی و طراحی های سنگین مناسب نیست . قدرتش در حد کارتهای گرافیک 70-80 تومانیه .

لینک به دیدگاه

این مادربورد خروجی گرافیک نداره . پس نمیتونید از امکانات گرافیک داخلی پردازنده استفاده کنید . اگر از همین برند و همین چیپ میخوای باشه Asus P8H67-M رو میتونید تهیه کنید . ولی قیمتش الان زیاده . اگر گیر بیاد . ارزونتر اگر بخوای Asus P8H61M-LE هست که فکر میکنم حدود 160 تومان باشه . ارزونتر هم از برند Asrock میتونید تهیه کنید . با چیپ H61 .

گرافیک داخلی پردازنده قدرت زیادی نداره . برای کارهای عادی و دیدن فیلم و اینترنت و طراحی های 2 بعدی خوبه . ولی برای بازی و طراحی های سنگین مناسب نیست . قدرتش در حد کارتهای گرافیک 70-80 تومانیه .

آقا حامد عزیز ممنون به خاطر راهنماییت , فقط میشه در مورد رم هم اطلاعات بدی که رم با چه باس را ساپورت میکنه ؟ آخه من تو سایتش اینو خوندم

4 x DIMM, Max. 32GB, DDR3 1333/1066 Hz Non-ECC, Un-buffered Memory

و رم من GEL dual 1600 DDR3 هست , یعنی میتونم از همه ی رمم استفاده کنم ؟ یعنی این مین این باس را ساپورت میکنه ؟ !

ویرایش شده توسط mr.abbas1
لینک به دیدگاه

چیپ های H67 و H61 فقط تا فرکانس رم 1333 پشتیبانی میکنن . اگر رم بالاتر بذاری روشون ، فرکانس رم رو به 1333 پایین میارن . اگر میخوای از رم با فرکانس بالاتر استفاده کنی باید از چیپهای P67 و یا Z68 استفاده کنی . چیپ P67 نمیتونه از گرافیک داخلی پردازنده استفاده کنه . پس یا باید کارت گرافیک تهیه کنی و یا مادربورد با چیپ Z68 که خروجی گرافیک داره بگیری .

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...