رفتن به مطلب

شبیه ساز برای gears of war 2

maysamsina
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

درود .  اشخاصی که gears of war 2 رو اجرا کردن و تا آخرین مرحله بازی رو تموم کردن چه سیستمی دارن و اینکه آیا موفق شدن تا آخر برن یا خیر ؟

لینک به دیدگاه

درورد

همین یک هفته پیش بود که بازی رو تا نصفه بردم با شبیه ساز

سیستم هم تو پرفایل هست ولی در کل رم 16/GTX970/I5 3450

بازی هم کیفیت فنی بدی داشت، و بشدت افت فریم تا 21😑 موقه پخش فیلم ها هم بافت ها رو اصلا خوب نشون نمیداد ولی در کل نصفه نیمه قابل بازی بود! اگر هم سیستم قوی مخصوصا پردازنده بهتری نسبت به من داشته باشید بعید بدونم مشکل باشه 

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، Paradise Lost گفته است :

درورد

همین یک هفته پیش بود که بازی رو تا نصفه بردم با شبیه ساز

سیستم هم تو پرفایل هست ولی در کل رم 16/GTX970/I5 3450

بازی هم کیفیت فنی بدی داشت، و بشدت افت فریم تا 21😑 موقه پخش فیلم ها هم بافت ها رو اصلا خوب نشون نمیداد ولی در کل نصفه نیمه قابل بازی بود! اگر هم سیستم قوی مخصوصا پردازنده بهتری نسبت به من داشته باشید بعید بدونم مشکل باشه 

ویندوزتون  64 بیتی  10 بوده ...

اسم شبیه سار دقیق چی بوده ....

یکی از دوستان با 1070 ti  و9400 و  25  تا فریم گرفته .... نرم افزار بهتری و بهینه شدی ساخته نشده براش ؟

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، maysamsina گفته است :

ویندوزتون  64 بیتی  10 بوده ...

اسم شبیه سار دقیق چی بوده ....

یکی از دوستان با 1070 ti  و9400 و  25  تا فریم گرفته .... نرم افزار بهتری و بهینه شدی ساخته نشده براش ؟

ویندوز 10 اخرین اپدیت 64 نسخه پرو

اسم شبیه ساز هم Xenia

نسخه بیهنه شده شبیه ساز رو باید برای این بازی دانلود کنی

از ویدیو برو من همه مراحل رو از اینجا انجام دادم خودش هم نسخه مخصوص شبیه ساز رو همون جا گذاشته...

البته این گرز 3 رو امتحان کرده که من ندونسته گرز 2 رو امتحان کردم.... ولی فکر نکنم فرقی داشته باشند...

https://www.youtube.com/watch?v=tRsB_PABhlU&app=desktop

ویرایش شده توسط Paradise Lost
لینک به دیدگاه

در 53 دقیقه قبل، Paradise Lost گفته است :

ویندوز 10 اخرین اپدیت 64 نسخه پرو

اسم شبیه ساز هم Xenia

نسخه بیهنه شده شبیه ساز رو باید برای این بازی دانلود کنی

از ویدیو برو من همه مراحل رو از اینجا انجام دادم خودش هم نسخه مخصوص شبیه ساز رو همون جا گذاشته...

البته این گرز 3 رو امتحان کرده که من ندونسته گرز 2 رو امتحان کردم.... ولی فکر نکنم فرقی داشته باشند...

https://www.youtube.com/watch?v=tRsB_PABhlU&app=desktop

gears of war 2 

که فقط برای 360 زده ... حداقل برای وان هم میزد بهتر میشد ,  لاقل وان میکرفتیم راحت بازی میکردیم ...

با اینکه این بازی  نسخه اولش اومدم بنده خوشم نیومد البته بازی نکرده بودم مثل خدای جنگ ... حالا که باز یمکینم میبینم چقد قشنگه و بنده غافل بودم ....بازی رو از کدوم سایت دانلود کردید ؟

ویرایش شده توسط maysamsina
لینک به دیدگاه

gears of war 2 

که فقط برای 360 زده ... حداقل برای وان هم میزد بهتر میشد ,  لاقل وان میکرفتیم راحت بازی میکردیم ...

با اینکه این بازی  نسخه اولش اومدم بنده خوشم نیومد البته بازی نکرده بودم مثل خدای جنگ ... حالا که باز یمکینم میبینم چقد قشنگه و بنده غافل بودم ....بازی رو از کدوم سایت دانلود کردید ؟

اس سایت دانلود فارسی 🙂

لینک به دیدگاه

در 24 دقیقه قبل، Paradise Lost گفته است :

اس سایت دانلود فارسی 🙂

گرامی طبق این سایت تست بزن ببین چطوره ... یا هک بیلد رو نصب کن 

https://www.youtube.com/watch?v=K6U0oUz0FI0

https://www.youtube.com/watch?v=mKNzW-tzclY

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، maysamsina گفته است :

gears of war 2 

درود

برای وان اومده تمام سری! رو گیم پس موجوده الان میشه زد همشونو!

1957283957_7C77603F-1102-4A88-A568-511607069F62.png.thumb.jpg.968e99f0a2546395839917495c3a762a.jpg

لینک به دیدگاه

در 7 دقیقه قبل، Alien87 گفته است :

درود

برای وان اومده تمام سری! رو گیم پس موجوده الان میشه زد همشونو!

1957283957_7C77603F-1102-4A88-A568-511607069F62.png.thumb.jpg.968e99f0a2546395839917495c3a762a.jpg

نیومده نسخه 2  برای وان فقط 360 داره .. تو ویکی زده . فیکه 

56565.JPG

لینک به دیدگاه

الان این فیلم گرفته شده 60 تا فریم داده البته با سیستم خفن

https://www.youtube.com/watch?v=K6U0oUz0FI0

i7 8700k @5.0Ghz 16gb DDR4 3200Mhz RAM GTX 1080ti 11gb 256gb NVME M.2 SSD

یا این فیلم با سیستم 

https://www.youtube.com/watch?v=tRsB_PABhlU

CPU: Intel i5-3570K @ 4.5 GHz (MB MSI Z77A-G45), CPU Cooler: ZALMAN CNPS10X Optima @ 1100rpm RAM: 4x4GB DDR3-1600 MHz (Kingston HyperX Fury), GPU: Nvidia GTX 1070 8GB (ASUS ROG Strix),

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، maysamsina گفته است :

نیومده نسخه 2  برای وان فقط 360 داره .. تو ویکی زده . فیکه 

درود

این عکسو خودم گرفتم عزیز، رو وان بصورت بکوارد قابل بازیه رو گیم پس...

ویرایش شده توسط Alien87
لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، Alien87 گفته است :

درود

این عکسو خودم گرفتم عزیز، رو وان بصورت بکوارد قابل بازیه رو گیم پس...

گیم پس تا حالا چند ابر به گوشم خورده باید دلار بدی درسته ؟ نت باید وصل بشی ؟ قضیه اش چطوریه ؟

لینک به دیدگاه

در 13 ساعت قبل، maysamsina گفته است :

گیم پس تا حالا چند ابر به گوشم خورده باید دلار بدی درسته ؟ نت باید وصل بشی ؟ قضیه اش چطوریه ؟

درود
اره، برای کسی که تا حالا فعال نکرده ماه اول یک دلاره بعدش ده دلار! شما یه گیفت دو دلاری رو اکانت مایکرو خودت شارژ میکنی بعد با پشتیبانی مایکرو صحبت میکنی خودشون برات فعال میکنن ماه اول رو! نه برای بازی کردن نیازی به وصل بودن به اینترنت نیست! یه لیستی از بازیها برات میاد دان میزنی بعد افلاینم میتونی بازی کنی

لینک به دیدگاه

در 11 دقیقه قبل، Alien87 گفته است :

درود
اره، برای کسی که تا حالا فعال نکرده ماه اول یک دلاره بعدش ده دلار! شما یه گیفت دو دلاری رو اکانت مایکرو خودت شارژ میکنی بعد با پشتیبانی مایکرو صحبت میکنی خودشون برات فعال میکنن ماه اول رو! نه برای بازی کردن نیازی به وصل بودن به اینترنت نیست! یه لیستی از بازیها برات میاد دان میزنی بعد افلاینم میتونی بازی کنی

بازی گرز 2 رو دانلود کنی و بعدش بصورت افلاین انجامش میدی .. دیگه شارژ نمیخاد درسته ؟ دائمی میشه مگر دوباره به نت وصل بشی ؟

لینک به دیدگاه

بازی گرز 2 رو دانلود کنی و بعدش بصورت افلاین انجامش میدی .. دیگه شارژ نمیخاد درسته ؟ دائمی میشه مگر دوباره به نت وصل بشی ؟

نه اون یک ماه تموم شه بازی غیرفعال میشه! ولی گویا یه راه حلهایی داره من دقیق نمیدونم داستانش چیه!

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...