رفتن به مطلب

مشکل با فن کیس گرین Z6

Recommended Posts

سلام

تقریبا دو ماهه کیس گرین Z6 خریدم که تا امروز صبح کیس رو روشن کردم دیدم یکی از فن هاش رنگ های نور پردازی رو درست نشون نمیده!

اون فن هم فن پایین پنل جلو هست، مثلا وقتی رو رنگ سفید میزارم اون قسمت که مشکل پیدا کرده زرد میشه، یا رو ابی میزارم کل فن ابی میشه ولی اون قسمت سبر میشه...

کسی میدونه مشکل از چیه؟!!!

IMG_20200426_005639.jpg

ویرایش شده توسط Paradise Lost
  • لایک 1
لینک به دیدگاه

سلام 

یکی از فن های کیس z5 من هم همینطور شده

فکر کنم ال ای دی اون بخش سوخته.

• چرا؟! 1
لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، hellbrain666 گفته است :

سلام 

یکی از فن های کیس z5 من هم همینطور شده

فکر کنم ال ای دی اون بخش سوخته.

سلام

واقعا یعنی سوخته؟😑😑 اونم فقط بعد از دو ماه کار کردن؟!! تازه من هم شاید سر جمع 24 ساعت روشن نبوده همش خاموشش میکردم ....

اگر واقعا سوخته باشه گارانتی تعویض میکنه؟!

شما اصلا برای گارانتی اقدام کردی؟!

ویرایش شده توسط Paradise Lost
لینک به دیدگاه

سلام. فن های کیس دارای گارانتی می باشند. جهت تعویض به گارانتی مراجعه کنید. البته به دلیل محدودیت های موجود قبل از مراجعه با شماره 02188170017 تماس بگیرید.

لینک به دیدگاه

در 10 دقیقه قبل، GREEN Support گفته است :

سلام. فن های کیس دارای گارانتی می باشند. جهت تعویض به گارانتی مراجعه کنید. البته به دلیل محدودیت های موجود قبل از مراجعه با شماره 02188170017 تماس بگیرید.

سلام یک ادرس دقیق تر میدید؟ مثلا به کجا مراجعه کنم؟ یا فقط با همون شماره تلفون زنگ بزنم کارم رو راه میندازن؟

لینک به دیدگاه

در 9 دقیقه قبل، Paradise Lost گفته است :

سلام یک ادرس دقیق تر میدید؟ مثلا به کجا مراجعه کنم؟ یا فقط با همون شماره تلفون زنگ بزنم کارم رو راه میندازن؟

https://green.ir/contact-us

تماس بگیرد تا همکاران من راهنماییتون کنند.

ویرایش شده توسط GREEN Support
  • لایک 3
لینک به دیدگاه

در 13 ساعت قبل، Paradise Lost گفته است :

سلام

واقعا یعنی سوخته؟😑😑 اونم فقط بعد از دو ماه کار کردن؟!! تازه من هم شاید سر جمع 24 ساعت روشن نبوده همش خاموشش میکردم ....

اگر واقعا سوخته باشه گارانتی تعویض میکنه؟!

شما اصلا برای گارانتی اقدام کردی؟!

خیر اقدامی نکردم

ولی به نظر میاد بعضی از ال ای دی ها سوخته باشن که نمیتونن رنگ رو نمایش بدن مثل پیکسل سوخته مانیتور 

• لایک 1
لینک به دیدگاه

من قصد خرید این کیس رو داشتم که با این توصیفات نموخوام. یعنی چی آخه بعد دو ماه؟ اگه یکی بود می‌گفتیم مشکل داشته ولی دو تا دیگه جای شک داره. ساپورت گرین لطفاً توضیح بده.

لینک به دیدگاه

در 26 دقیقه قبل، PCG گفته است :

من قصد خرید این کیس رو داشتم که با این توصیفات نموخوام. یعنی چی آخه بعد دو ماه؟ اگه یکی بود می‌گفتیم مشکل داشته ولی دو تا دیگه جای شک داره. ساپورت گرین لطفاً توضیح بده.

خرابی قطعه ای مثل RGB LED ممکنه برای هر قطعه ای پیش بیاد. حتی در کارت های گرافیک و مادربردهای رده بالا مجهز به این نورپردازی. توضیحی وجود نداره. تا حالا چند هزار عدد از این دو مدل کیس فروش رفته و خرابی ها این تعداد کاملا عادی محسوب میشه. کیس ها گارانتی داره و همکاران بنده در بخش خدمات پس از فروش پاسخگوی مشکلات خواهند بود.

اینکه گرین در این انجمن پشتیبانی رسمی داره و پاسخگوی کاربران هستش طبیعیه که مشکلات و خرابی ها منعکس میشه و عوام کاربران آگاهی پیدا می کنند. شما می تونید مشکلات مشابه متعدد رو در فروم های خارجی مشاهده کنید.

گرین در همین سال اخیر علیرغم مشکلات موجود نزدیک به 1 میلیون قطعه شامل کیس، پاور، خنک کننده، تجهیزات جانبی و برندهای مختلف با گارانتی گرین روانه بازار کرده. حال چک کنید ببینید طی همین سال اخیر چند مورد مشکل در فضای مجازی و در همین انجمن منعکس شده؟ اگر هم برای قطعات مشکلی پیش بیاد همکاران بنده در بخش خدمات پس از فروش در خدمت مشتریان محترم خواهند بود.

• لایک 2
  • ممنونم 4
لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، GREEN Support گفته است :

خرابی قطعه ای مثل RGB LED ممکنه برای هر قطعه ای پیش بیاد. حتی در کارت های گرافیک و مادربردهای رده بالا مجهز به این نورپردازی. توضیحی وجود نداره. تا حالا چند هزار عدد از این دو مدل کیس فروش رفته و خرابی ها این تعداد کاملا عادی محسوب میشه. کیس ها گارانتی داره و همکاران بنده در بخش خدمات پس از فروش پاسخگوی مشکلات خواهند بود.

اینکه گرین در این انجمن پشتیبانی رسمی داره و پاسخگوی کاربران هستش طبیعیه که مشکلات و خرابی ها منعکس میشه و عوام کاربران آگاهی پیدا می کنند. شما می تونید مشکلات مشابه متعدد رو در فروم های خارجی مشاهده کنید.

گرین در همین سال اخیر علیرغم مشکلات موجود نزدیک به 1 میلیون قطعه شامل کیس، پاور، خنک کننده، تجهیزات جانبی و برندهای مختلف با گارانتی گرین روانه بازار کرده. حال چک کنید ببینید طی همین سال اخیر چند مورد مشکل در فضای مجازی و در همین انجمن منعکس شده؟ اگر هم برای قطعات مشکلی پیش بیاد همکاران بنده در بخش خدمات پس از فروش در خدمت مشتریان محترم خواهند بود.

خیلی ممنون از توضیحی که دادید.

لینک به دیدگاه

من که فعلا منصرف شدم برای تعویض فن چون استان دیگه هستم... اگر تهران بودم حتما این کار رو میکردم یک ال ای دی فعلا مشکل زیاد دندون گیری نیست و خدا رو شکر گارانتی گرین هم پاسخ گو هست که دستشون درد نکنه ، فن ها هم 24 ماه فکر کنم گارانتی دارن شاید سال دیگه اقدام کردم برای تعویض... اینم بگم همون ال ای دی، رنگ های قرمز، سبر ، درست نشون میده، بقیه رو اشتباه....

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...