رفتن به مطلب

سایه انداختن مانیتور

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان

یه مدته احساس میکنم مانیتورم مشکل پیدا کرده، مدل LG IPS226 هست

احساس میکنم قسمتهایی از تصویر که خیلی ثابته اثرش به جا میمونه و وقتی تصویر رو عوض میکنم سایه اونارو میبینم

مثلا وقتی صفحه رو بصورت فول اسکرین روی یه رنگ خاص مثل خاکستری قرار میدم سایه تسکبار رو میتونم ببینم(تو هر رنگی دیده نمیشه و فقط قسمت هایی از صفحه که مدت زیادی بدون تغییر هستن این حالت براش پیش میاد ، مثل همون تسکبار ویندوز)

آیا مشکلی هست و میتونه بدتر بشه یا بیخیالش بشم؟

1831454860_IMG_8828copy.thumb.jpg.0f2346fe6350abbb724ebe68c52f3a2c.jpg

ویرایش شده توسط Yosef Faraji
لینک به دیدگاه

سلام زیاد نگران نباشید احنمال زیاد بک لایت قسمت پایین مانیتورتون ضعیف شده و بعد از اتمام عمر مفید خواهد سوخت و نیاز به تعمیر و تعویض پیدا خواهد کرد و هزینه زیاد بالایی نخواهد داشت مگر اینکه در بازار کمیاب یا ناموجود باشد .

لینک به دیدگاه

در 10 دقیقه قبل، Logan2020 گفته است :

سلام زیاد نگران نباشید احنمال زیاد بک لایت قسمت پایین مانیتورتون ضعیف شده و بعد از اتمام عمر مفید خواهد سوخت و نیاز به تعمیر و تعویض پیدا خواهد کرد و هزینه زیاد بالایی نخواهد داشت مگر اینکه در بازار کمیاب یا ناموجود باشد .

این ایراد ربطی به بک لایت نداره.

اگه با تعویض ویندوز حل نشده. خود پانل مشکل داره. 

البته شاید این از نقطه ضعف های پانل باشه. و خرابی به حساب نیاد

ویرایش شده توسط ali-0098
لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، Logan2020 گفته است :

فقط قسمت پایین نیست

چون 90درصد مواقع صفحه ادیوس بازه ، گاهی وقتا سایه ی این دو قسمت هم به چشم میاد تو صفحات دیگه ولی خیلی کمتر هست و اونقدری نیست که اذیت کنه

2031567754_IMG_8829copy.thumb.jpg.7d57b8784aeb6fefeb0bd800e9d770ff.jpg

بعدش یه مشکل دیگه اینکه تو لپتاپ برادم هم این مورد رو دیدم مثلا بعد حدود یه ساعت کار با لپتاپ توی یه صفحه ثابت مثلا تلگرام ، وقتی به صفحات دیگه میرفتم احساس میکردم سایه قسمت هایی که تیره بوده تو صفحات سفید دیده میشه ، به نظرم مشکل مشابهی هست اونم

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، ali-0098 گفته است :

این ایراد ربطی به بک لایت نداره.

اکه با تعویض ویندوز حل نشده. خود پانل مشکل داره. 

نه مشکل از ویندوز نیست چون قبل از تعویض ویندوز هم این ایراد رو دیدم پارسال و بیخیالش شدم

پنل اگه مشکل داشته باشه چقدر هزینه داره حدودا؟

لینک به دیدگاه

این ایراد دائمی هستش و قابل تعمیر نیست هیچ وقت تصویر ثابت نباید قرار بدین مثل تسکبار. حتما رو حالت اتوهاید قرار بدین

لینک به دیدگاه

در 13 ساعت قبل، Yosef Faraji گفته است :

نه مشکل از ویندوز نیست چون قبل از تعویض ویندوز هم این ایراد رو دیدم پارسال و بیخیالش شدم

پنل اگه مشکل داشته باشه چقدر هزینه داره حدودا؟

چیزی که مشخصه کیفیت این نوع پانل یا این نوع مانیتور پایین است.البته از این بدتر دیکه نمیشه.

ارزش نداره که بخوای پانل عوض کنی. چون برابر با قیمت خود مانیتور است.

دیگه سمت الجی نرید.

لینک به دیدگاه

البته یه نکته نگفتید: ایا بعداز گذشت زمان، مثلا 10 دقیقه - یک ساعت - یا یک روز - ایا این سایه محو میشه یا نه ؟ ایا همیشگی است؟

لینک به دیدگاه

در 16 ساعت قبل، 🅰️🅼🅸🅽 گفته است :

این ایراد دائمی هستش و قابل تعمیر نیست هیچ وقت تصویر ثابت نباید قرار بدین مثل تسکبار. حتما رو حالت اتوهاید قرار بدین

خیلی ممنون

در 3 ساعت قبل، ali-0098 گفته است :

البته یه نکته نگفتید: ایا بعداز گذشت زمان، مثلا 10 دقیقه - یک ساعت - یا یک روز - ایا این سایه محو میشه یا نه ؟ ایا همیشگی است؟

وقتی سیستم رو بعد از یه روز خاموشی روشن میکنم بازم اون قسمت ها ثابت هستن

در 3 ساعت قبل، ali-0098 گفته است :

چیزی که مشخصه کیفیت این نوع پانل یا این نوع مانیتور پایین است.البته از این بدتر دیکه نمیشه.

ارزش نداره که بخوای پانل عوض کنی. چون برابر با قیمت خود مانیتور است.

دیگه سمت الجی نرید.

نه اصلا درحدی نیست که اذیت کنه و باعث بشه عوضش کنم فقط برام سوال بود

ممنون از همه دوستان

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...