رفتن به مطلب

داشتم ALAN WAKE بازی میکردم..

mInI_ClockEr
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

با سلام

دوستان الان ساعت 13 روز 15 اسفند داشتم بازی میکردم وسط بازی یکدفعه صدای زنگ اومد رفتم ببینم کیه

طرف جواب داد پستچی : نامه دارید

رفتم پایین گفت شما آقای ... هستید گفتم بله

گفت این برای شما هست

(نمی دونم من چی خریدم از ماتریس تا الان که این رو برام فرستادن البته 2 هفته پیش آدرس رو زنگ زدن و گرفتن)

33749365715871061317.jpg

84151529765100028795.jpg

89011553646017318891.jpg

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
لینک به دیدگاه

براتون سررسید فرستاده؟مبارک باشه.فکر کردم اشتباهی یه 6990 ای چیزی برات اومده گفتم باهم نصف میکنیم :wub:

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوستان برای کسی تا حالا نیومده؟؟؟از ماتریس سررسید یا چیز دیگه ؟؟

لینک به دیدگاه

آقای ... ببین لای سر رسید فاکتوری یا نامه طلبی چیزی نیست؟ این کارا ازشون بعیده. مبارکتون باشه .

لینک به دیدگاه

دستشون درد نکنه . حرکت بسیار زیبا و مشتری مدارانه ای هستش. فقط به چه مناسبت ؟ قبلاً چیزی از ماتریکس خریدید ؟ شاید شماره تلفنتون رو اشتباهی گرفتند ؟

لینک به دیدگاه

دوستان برای کسی تا حالا نیومده؟؟؟از ماتریس سررسید یا چیز دیگه ؟؟

برای من هم امروز صبح عین همین سررسید رو مامور پست اورد البته من چند وقت پیش توی سایت ماتریس عضو شدم وشماره سریال کارت گرافیک رو برای قرعه کشی تو سایت ثبت کردم چند روز پیش خانمی زنگ زد وگفت شما تو قرعه کشی برنده شدید گفتم خدایا شکرت یه بار هم شانس به من رو کرد بسته رو از مامور گرفتم یه نگاه بهش کردم باخودم گفتم توش اسپیکر که نیست صد درصد all in one هست پاکت رو گذاشتم روی قلبم ودویدم توی خونه مثل کسی که بعد از سالها گمشده خودش رو پیدا کرده خانمم وبچه هامو صداکردم همه اومدن همه باهم گوشه پاکت رو گرفتیم وبازش کردیم خشکم زد نه اسپیکر نه ال این وان نه فلش مموری فقط یه دونه سررسید گفتم شاید لابه لای برگه ها چیزی باشه دوباره خوشحال شدم دیدم یه پاکت داخل سررسید هست بازش کردم دیدم داخلش یه برگه هست که مدیر عامل برای من بهترینها رو ارزو کرده گذاشتمش توی پاکت وگذاشتمش کنار کیس راستی هزینه ارسال این سررسید از تهران به زاهدان چقدر میشه ای کاش اینم نمیفرستادن سنگینتر بودن

ویرایش شده توسط AM3
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...