رفتن به مطلب

فروش CPU AM3 + Crosshair II Formula + RAM DDRII

Recommended Posts

قیمت پایه مادربرد 185000

:blink: :blink: :p

این مین ddr2 هست ها!!! تنها خصوصیتش sli هست! ! فک کنم به خاطر مارکش این قیمتو گفتین!!!!!! :D

به اقای حسیننی یه زنگ بزنین ببینین چند بر میداره!! به قول دوستمون 100 اینا می ازره!! اینو با هارد sdd تون بدین حتما بر میداره! توی هات اور کلاکهم بزار مینو برای فروش اونجا بیشتر مین میخرن!

یا هم این مینو نگه دار واسه خودت برای دانلود شبانه یا کارای عادی!!! 100 تومن برای خرید x79 چیزی نیست!!

ویرایش شده توسط subzero7111
لینک به دیدگاه

من میتونم قیمت مین رو تا 160 کاهش بدم، ولی اگر کمتر بشه حروم شده.

در ضمن شما بگرد تو بازار ببین مین خوب DDRII پیدا میکنی؟ من بخاطر کیفیتش این قیمت رو دادم، چون سال پیش این مادربرد رو خریدم و اونموقع با اینکه قیمت ها خیلی ارزونتر از الان بود، مین رو با قیمت بالایی تونستم گیر بیارم، و البته با اون قیمت خریدمش چون میدونستم جنسش خوبه(و در اون زمان با توجه به بودجه ام بهترین گزینه بود).

حالا هم که کسی رو مجبور نکردم مین رو بخره و نمیخوام به زور بفروشمش. فعلا که داره مثل سواچ کار میکنه ;)

SSD هم که دیشب به یکی از دوستان فروخته شد به قیمت 147 تومن، مبارکش باشه.

برای کارهای دیگه و داتلود هم یه مین M2N-E داریم، کافیه براش ^_^

لینک به دیدگاه

دوستان من منصرف شدم،هر کی تونست بگیره سی پی یو رو مبارکش باشه!

به من هم خبر بده،حتما یه امتیاز مثبت نا قابل میدم،چون این دوست ما ....

در هر صورت موفق باشید همگی.

ویرایش شده توسط amin69r
لینک به دیدگاه

^_^ ... رو خوب اومدی

اگر این سری مادربرد فروش نرفت، فروشش کنسل میشه و فروش CPU و کولر و رم میوفته برای تابستون سال آیند اگه خدا بخواد.

اونوقت دیگه مین رو نگه میدارم و بقیه ی قطعات رو بدون مین میفروشم.

باتشکر از صبر شما :wub:

لینک به دیدگاه

^_^ ... رو خوب اومدی

اگر این سری مادربرد فروش نرفت، فروشش کنسل میشه و فروش CPU و کولر و رم میوفته برای تابستون سال آیند اگه خدا بخواد.

اونوقت دیگه مین رو نگه میدارم و بقیه ی قطعات رو بدون مین میفروشم.

باتشکر از صبر شما :wub:

داداش گلم

اون مین هر چیم باشه ،ddr2ساپورت میکنه و رسما زیر خاکی حساب میشه

حالا هر چقدرم نگهش داری همینه که هست

کسی نمیاد به جای بورد جون تر و به روزتر ،اینو بگیره

تو این تاپیک همون سه قلم دیگه فروش میره،البته اونم به شرطی که قیمت فضایی ندین

....

در هر صورت امیدوارم همین زیر خکی رو هم به قیمتی که میخوایین بفروشین(به مرور زما متوجه میشین،تو خرید و فروش مجبورید بعضی چیزارو قبول کنید،چه خوب،چه بد....)

لینک به دیدگاه

چشم، 3-4 ماه دیگه تو همین تاپیک بقیه ی قطعه ها رو به قیمت توافقی میفروشم.

ولی اینو در نظر داشته باش که:

1) من نمی خوام به بهانه ی فروش CPU، مین رو به کسی قالب کنم(از این کار خیلی بدم میاد)، اگر میخوام این کار رو کنم بخاطر اینه که بعد از فروش CPU و RAM دیگه بدردم نمیخوره(باتوجه به تغییر

پلتفرم).

2) ای کاش تمام مادربردهایی که شما بشون میگید زیرخاکی، مثل این کار میکردن. باور کنید اگر میخواستم به هر قیمتی ردش کنم بره، میتونستم تا 90 تومن هم بیام پایین، ولی میدونم که حیفه.

3) اگر یه مادربرد ASRock X79 Extreme9 هم جور شد بخرم ایشاا...، مطمئن باشید برای فروشش بهانه ی دست دوم بودنش مفت نمیدم بره.

در ضمن، من خودم قطعه ی دست دوم فروختم و میدونم چه قطعه ای ارزش گذشتن داره و چه قطعه ای نداره. قیمت فضایی هم ندادم(ممکنه برای M.B یکم زیاد باشه ولی بقیه ی قطعات نه).

شما مثل اینکه ناراحت شدی که نتونستی بخری(با ت.جه به این دو پست میگم).

باتشکر

لینک به دیدگاه

چشم، 3-4 ماه دیگه تو همین تاپیک بقیه ی قطعه ها رو به قیمت توافقی میفروشم.

ولی اینو در نظر داشته باش که:

1) من نمی خوام به بهانه ی فروش CPU، مین رو به کسی قالب کنم(از این کار خیلی بدم میاد)، اگر میخوام این کار رو کنم بخاطر اینه که بعد از فروش CPU و RAM دیگه بدردم نمیخوره(باتوجه به تغییر

پلتفرم).

2) ای کاش تمام مادربردهایی که شما بشون میگید زیرخاکی، مثل این کار میکردن. باور کنید اگر میخواستم به هر قیمتی ردش کنم بره، میتونستم تا 90 تومن هم بیام پایین، ولی میدونم که حیفه.

3) اگر یه مادربرد ASRock X79 Extreme9 هم جور شد بخرم ایشاا...، مطمئن باشید برای فروشش بهانه ی دست دوم بودنش مفت نمیدم بره.

در ضمن، من خودم قطعه ی دست دوم فروختم و میدونم چه قطعه ای ارزش گذشتن داره و چه قطعه ای نداره. قیمت فضایی هم ندادم(ممکنه برای M.B یکم زیاد باشه ولی بقیه ی قطعات نه).

شما مثل اینکه ناراحت شدی که نتونستی بخری(با ت.جه به این دو پست میگم).

باتشکر

دوست عزیز یه قطعه سالم بدون هیچ ازار و اذیتی باید کار کنه

خدارو شکر،بوردای اسوس هم از این لحاظ خوب هستن

در ضمن قضیه ناراحتی و اینا نیست

شما صاحب کالایی و میتونی هر جور بخوایی بفروشیشون

....

;)

لینک به دیدگاه

قضیه ی آزار و اذیت رو نفهمیدم. ولی .... ؟!؟

@eddy

قطعات همه هستن، فقط بقول یکی از دوستان، اول دختر بزرگ خونواده باید شوهر کنه :lol:

لینک به دیدگاه

اگه همشو با هم بخرم قيمت چند ميدين كه ديگه بقولي چونه نزنم

در ضمن هاردت روئ هم 155 خاستم ندادين

پس چرا گذاشتين مزايده

لینک به دیدگاه

آقا این 1090 دختر چندم خانواده هست ؟

قصد شوهر دادن 1090 رو دارید ؟ قیمت پایه هم که نزاشتید

لینک به دیدگاه

والا فعلا Mr. DB! جان مثل اینکه مادربرد و CPU و Cooler رو میخواد. ولی در هر صورت اگر مادربرد فروخته بشه. اولویت خاصی برای فروش بقیه ی قطعات نیست.

حالا تا ببینیم فروش قطعی میشه یا نه؟

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...