رفتن به مطلب

بحث و گفتگو درمورد سهام عدالت

Rorschach
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

درود

دوستان لطفا کسی توصیه نکنه که سهام رو مستقیم یا غیرمستقیم انتخاب کنین. این کار چون ممکنه موجب ضررکرد یا سوددهی بشه و ریسک داره بهتره توسط هیچ کدوم از کاربرها توصیه نشه.

مطالب درباره مزایا و معایب روش‌های مستقیم یا غیرمستقیم به طور کافی توی اینترنت هست...

همچنین یه موردی رو باید خدمت‌تون عرض کنم که پرتفوی هر کسی (سبد سهام) که سهام عدالت داره، تعداد سهمش ثابته، اما روز به روز منفی یا مثبت میشه... (طبق بازار بورس)

اینکه اعلام کردن ارزش سهام کسانی که 500 داشتن الان 11 میلیونه ممکنه برای چند روز پیش باشه که تقریبا بورس یکی دو هفته‌ای - و شاید هم بیشتر - ریزش یا اصلاح داشت و ارزش سهام اومده بود پایین

این هفته دو روزش بورس سعودی بود، قطعا ارزش روز سهام هم به نسبت نمادها در بورس افزایش یا کاهش داشته

وقتی شاخص بورس مثبت هست قطعا نمیشه گفت تمام نمادها و شرکت‌ها هم در حال سوددهی هستن، ممکنه بعضی از نمادها در پرتفوی سهام شما در اون روزی که بورس سود خوبی داشته منفی شده باشه...

لینک به دیدگاه

• ارسال 186
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

تصاویر ارسال شده

در 3 ساعت قبل، Vikings گفته است :

دوستان امشب فکر کنم اخرین فرصته 

ازاد کنیم یا نه؟

یکی از دوستان که حرفه ای هست راهنمایی کنه 

ازاد کنیم یا نه ؟ روشش هم بگه 

یه توضیح کلی باشه خیلی خوبه 

خواهش میکنم کسی میدونه اطلاع رسانی کنه

لینک به دیدگاه

سلام من یادم نیماد ثبت نام کردم یا نه از کجا بدونم سهام دارم یا نه؟ لطفا راهنمای کنید

لینک به دیدگاه

در 21 دقیقه قبل، HEGMATANE گفته است :

سلام من یادم نیماد ثبت نام کردم یا نه از کجا بدونم سهام دارم یا نه؟ لطفا راهنمای کنید

این سایت برو کد ملی ات رو بزن اگر وارد شدی سهام عدالت داری:

https://samanese.ir/start

لینک به دیدگاه

در 31 دقیقه قبل، amirafshar گفته است :

یکی از دوستان که حرفه ای هست راهنمایی کنه 

ازاد کنیم یا نه ؟ روشش هم بگه 

یه توضیح کلی باشه خیلی خوبه 

خواهش میکنم کسی میدونه اطلاع رسانی کنه

هیچ مزیت مطلق یا ضرر مطلق برای هر دو روش هنوز متصور نیست. مشخص نیست آخرش کدوم بهتره. تصمیم با خودتونه.

اگر به بورس و بورس بازی علاقه دارید، با مدیریت مستقیم قراره کنترل سهام رو به دست خودتون بسپارن آخرش هم معلوم نیست این ارزش باقی بمونه یا نابود بشه. اگر هم کاری نکنید و مدیریت غیر مستقیم باشه سهام شرکت های استانی محل اقامت خودتون رو بهتون میدن که سالی یه قرون هم ازشون سود در نمیاد.

https://www.mashreghnews.ir/news/1069615/مزایا-و-معایب-مدیریت-مستقیم-و-غیر-مستقیم-سهام-عدالت

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، ARMIN گفته است :

هیچ مزیت مطلق یا ضرر مطلق برای هر دو روش هنوز متصور نیست. مشخص نیست آخرش کدوم بهتره. تصمیم با خودتونه.

اگر به بورس و بورس بازی علاقه دارید، با مدیریت مستقیم قراره کنترل سهام رو به دست خودتون بسپارن آخرش هم معلوم نیست این ارزش باقی بمونه یا نابود بشه. اگر هم کاری نکنید و مدیریت غیر مستقیم باشه سهام شرکت های استانی محل اقامت خودتون رو بهتون میدن که سالی یه قرون هم ازشون سود در نمیاد.

https://www.mashreghnews.ir/news/1069615/مزایا-و-معایب-مدیریت-مستقیم-و-غیر-مستقیم-سهام-عدالت

سلام

من که اصلا نفهمیدم چی گفته بود

لینک به دیدگاه

سلام امروز از سهام 8میلیون و 400 هزار تومنیم (من 500 تومنیه سهامم)
مبلغ یک میلیون 800 هزار تومن دریافت شد
که میشه 22 درصد
اون 8 درصد چیشد ؟
8 درصد نکنه کارمزده ؟
یا بعدا واریز میکنن ؟
صحبت 700 تومن پوله 😭

لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، game over گفته است :

که میشه 22 درصد
اون 8 درصد چیشد ؟
8 درصد نکنه کارمزده ؟
یا بعدا واریز میکنن ؟
صحبت 700 تومن پوله 😭

درود

از چه طریق فروختی؟؟؟

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Miad007 گفته است :

درود

از چه طریق فروختی؟؟؟

سلام عزیز
سایت بانک ملی
همون صفحه اول بزرگ تیترش نوشتن
البته هرکس شباش برا هر بانکیه باید بره بانک خودش
مثلا شما اگه سود سهامتون تو ملت واریز میشد
باید برید سایت بانک ملت

ویرایش شده توسط game over
لینک به دیدگاه

یکی میشه بگه چرا فقط میشه 30 درصدشو فروخت ؟؟؟؟ چرا نمیشه 100 درصدشو فروخت؟؟؟؟

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، game over گفته است :

سلام عزیز
سایت بانک ملی
همون صفحه اول بزرگ تیترش نوشتن
البته هرکس شباش برا هر بانکیه باید بره بانک خودش
مثلا شما اگه سود سهامتون تو ملت واریز میشد
باید برید سایت بانک ملت

من با اپ ایوا فروختم 

بعد چند روز پولو واریز کردن؟؟؟

بعضیا که میگفتن ۴۵۰ تومن🤔

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Miad007 گفته است :

من با اپ ایوا فروختم 

بعد چند روز پولو واریز کردن؟؟؟

بعضیا که میگفتن ۴۵۰ تومن🤔

فروش از دیروز شروع شده

اون ک شایع بود

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، MohammmadrPc گفته است :

یکی میشه بگه چرا فقط میشه 30 درصدشو فروخت ؟؟؟؟ چرا نمیشه 100 درصدشو فروخت؟؟؟؟

این دستور دولت بود ک هرج و مرج نشه و یکم زمان بخره برا خودش

درضمن ۳۰ درصد از سهام برا شرکت های غیر بورسیه و در حال حاضر وارد بورس نشدن پس فعلا رو اونا برنامه ریزی نکنین،الان ۷۰ درصد نقده،ک ۳۰ درصد فعلا میشه فروخت

لینک به دیدگاه

در 22 ساعت قبل، ARMIN گفته است :

سهام شرکت های استانی؟ این طور که میگن غیر مستقیم همان روال 14 سال پیشه؟ و سبد سهام های فعلی که داریم توسط یه واسطه استانی مدیریت میشه!؟

لینک به دیدگاه

در 16 دقیقه قبل، nasir1367 گفته است :

سهام شرکت های استانی؟ این طور که میگن غیر مستقیم همان روال 14 سال پیشه؟ و سبد سهام های فعلی که داریم توسط یه واسطه استانی مدیریت میشه!؟

بله

لینک به دیدگاه

دوستان من 3 هفته پیش سهام خودم رو آزاد کردم بعد بنظرتون بزارم باشه یا 30 درصدش رو بگیرم ؟؟ بعد بهم گفتند برو کارگذاری ثبت نام کن رفتم کردم الان کارگذاری به چه دردم میخوره ؟ یعنی الان میتونم 100 درصد سهمم رو داخل کارگذاری خرید و فروش کنم ؟

لینک به دیدگاه

درود

دوستان من سال پیش سجام ثبت نام کردم یادم نمیاد دقیق چیکار کردم ولی اطلاعاتم تو سجام هست برا کارگزاری آگاه هم ثبت نام کردم اما در همین حد بود دیگه هیچ کاری نکردم

چند روز پیش با اپ سیگنال احراز هویت کردم کد بورسی رو دادن رفتم تو سایت سجام بعضی اطلاعات رو ویرایش کردم قسمت بورس-فرابورس هم کد بورسی رو زدم ولی درخواست واریز پول ندادن!! شاید یادم نمیاد پارسال واریز کردم!

بعد رفتم سایت مفید ثبت نام کردم(از نظرم بهتره بیخیال آگاه شدم)پیامک اومد که باید حضوری برم و احراز هویت کنم و کد بورسی رو بگیرم

الان سوالم اینه مگه من کد بورسی ندارم و پیامک اومد شما تو سجام احراز هویت شدید پس این پیامک مفید چیه؟؟؟

لینک به دیدگاه

در 13 دقیقه قبل، Miad007 گفته است :

درود

دوستان من سال پیش سجام ثبت نام کردم یادم نمیاد دقیق چیکار کردم ولی اطلاعاتم تو سجام هست برا کارگزاری آگاه هم ثبت نام کردم اما در همین حد بود دیگه هیچ کاری نکردم

چند روز پیش با اپ سیگنال احراز هویت کردم کد بورسی رو دادن رفتم تو سایت سجام بعضی اطلاعات رو ویرایش کردم قسمت بورس-فرابورس هم کد بورسی رو زدم ولی درخواست واریز پول ندادن!! شاید یادم نمیاد پارسال واریز کردم!

بعد رفتم سایت مفید ثبت نام کردم(از نظرم بهتره بیخیال آگاه شدم)پیامک اومد که باید حضوری برم و احراز هویت کنم و کد بورسی رو بگیرم

الان سوالم اینه مگه من کد بورسی ندارم و پیامک اومد شما تو سجام احراز هویت شدید پس این پیامک مفید چیه؟؟؟

احراز هویت کارگزاری مجزا هستش

لینک به دیدگاه

من که چندان به این ازادسازی خوشبین نیستم.معلوم نیست چه خیالی دارند.من همون سهام خودمو دست بهش نزدم.معلوم نیست باید کدومو برنیم

ویرایش شده توسط Yasin.s
لینک به دیدگاه

در در 15 خرداد 1399 در 11:36، game over گفته است :

که میشه 22 درصد
اون 8 درصد چیشد ؟
8 درصد نکنه کارمزده ؟
یا بعدا واریز میکنن ؟
صحبت 700 تومن پوله 😭

سجام هم ثبت نام کرده بودی یا نه؟

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Coffee Addicted گفته است :

سجام هم ثبت نام کرده بودی یا نه؟

اره سجام ثبت نامه ولی دیروز احراز هویت کردم
یعنی پولش زمانی اومد ک احراز هویت نکرده بودم

لینک به دیدگاه

بانک ملی واسه کسی واریز شده ؟ روش مستقیم

لینک به دیدگاه

برای فروش 30درصد،  تو سامانه سهام عدالت فقط همون ازاد کردن رو بزنیم میشه به بانکا بفروشیم؟ یا بایستی تو سجام و کارگزاری هم ثبت نام کنیم؟

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Vikings گفته است :

برای فروش 30درصد،  تو سامانه سهام عدالت فقط همون ازاد کردن رو بزنیم میشه به بانکا بفروشیم؟ یا بایستی تو سجام و کارگزاری هم ثبت نام کنیم؟

اگه میخوای بانک بفروش و خودت هیچ دخالتی نداشته باشی فقط آزاد سازی کافیه 

البته سجام رو دقیق نمیدونم ولی ثبت نامش خیلی طول نمیکشه من قبل از اینکه احراز هویت کنم درخواست فروش دادم

ویرایش شده توسط Miad007
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...