رفتن به مطلب

راهنمایی برای انتخاب کارت گرافیک

اشتراک گذاری

Recommended Posts

با سلام

دوستان من می خوام یک کارت گرافیک خوب بین 350/000 تا 450/000 تومان بخرم ترجیحا Ati چون مادربرد من قابلیت Cross Fire داره و بعدا می تونم یه گرافیک دیگه هم با گرافیکی که الان می خوام بخرم سری کنم از برندهای معروف باشه و تا یک سال دیگه هم جواب بده.

با تشکر

لینک به دیدگاه

• ارسال 118
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

با سلام

دوستان من می خوام یک کارت گرافیک خوب بین 350/000 تا 450/000 تومان بخرم ترجیحا Ati چون مادربرد من قابلیت Cross Fire داره و بعدا می تونم یه گرافیک دیگه هم با گرافیکی که الان می خوام بخرم سری کنم از برندهای معروف باشه و تا یک سال دیگه هم جواب بده.

با تشکر

با سلام

دوست عزیز بهترین انتخاب در حال حاضر hd 4870 و برند HIS & SAPHAIRE به نظر من برندهای خیلی خوبی هستند دوست عزیز من نظر خودم رو میگم اگر جای شما بودم و قرار بود تا این حدود هزینه کنم دو تا 4850 رو با هم کراس فایر میکردم کراس فایر دو تا 4850 هم عالی میشه .

موفق باشید.

لینک به دیدگاه

آقای رضا جی ایکس 2 سلام اقا هم به سوال ما در بخش پرینتر جواب بده دستت درد نکنه هم بگو چرا من الان مطلب جدید دادام در صفحه اول لیون کامپوتر جزو آخرین ارسالی انجمن نیومد ترو خدا یکی جواب ما رو بده!!

لینک به دیدگاه

آقای رضا جی ایکس 2 سلام اقا هم به سوال ما در بخش پرینتر جواب بده دستت درد نکنه هم بگو چرا من الان مطلب جدید دادام در صفحه اول لیون کامپوتر جزو آخرین ارسالی انجمن نیومد ترو خدا یکی جواب ما رو بده!!

دوست عزیزم حسین آقا شما صبر کنید فردا خود آقای حسینی جوابتون رو میدن خیالت راحت باشه عزیز تا فردا صبر کنید.

لینک به دیدگاه

با سلام

با تشکر

البته شما همين الان هم ميتونيد يه 4870 رو با يه كارت از سري 3000 كراس فاير كنيد كه كل مبلغ بشه 450 تومان.

لینک به دیدگاه

با سلام

دوست عزیز بهترین انتخاب در حال حاضر hd 4870 و برند HIS & SAPHAIRE به نظر من برندهای خیلی خوبی هستند دوست عزیز من نظر خودم رو میگم اگر جای شما بودم و قرار بود تا این حدود هزینه کنم دو تا 4850 رو با هم کراس فایر میکردم کراس فایر دو تا 4850 هم عالی میشه .

موفق باشید.

با تشکر از دوستان

نظرتون درباره ی ATI RADEON 3870 X2–1G چیه؟

یا این یکی CROSS FIRE ATI RADEON 3870 TOP ؟

اگر نظرتون مثبته درباره ی برند هم راهنماییم کنید.

با تشکر

لینک به دیدگاه

سلام

به نظر شما دوستان من چه كارت گرافيكي بگيرم؟

9600 Ge Force BFG

GTX BFG 280

ya

GTX Zotak 280

?

لینک به دیدگاه

با تشکر از دوستان

نظرتون درباره ی Ati Radeon 3870 X2–1g چیه؟

یا این یکی Cross Fire Ati Radeon 3870 Top ؟

با تشکر

با سلام

دوست گلم این کارت با قیمتی که داره اصلا ارزش خرید نداره و حدود 470 تومن قیمتشه البته به برندی که انتخاب میکنید هم بستگی داره و کراس فایر دوتا 3870 هم ارزش نداره با ورود 4850 شما با کمی هزینه بیشتر میتونید دوتا 4850 کراس فایر کنید که فوق العاده میشه و قیمت 3870 و 4850 خیلی تفاوت زیادی با هم ندارند واین در صورتی هستش که 4850 خیلی قویتر از 3870 .

موفق باشید

لینک به دیدگاه

با سلام

با تشکر

درود

دوست عزیز اگه میخوای ati بخری کارت 4870 بخر که خیلی خوبه و نیازی هم به کراس فایر حالا حالا ها نداری چون همین کارت فعلا جواب میده .

لینک به دیدگاه

با تشکر از دوستان

نظرتون درباره ی Ati Radeon 3870 X2–1g چیه؟

یا این یکی Cross Fire Ati Radeon 3870 Top ؟

با تشکر

درود

من نظرم روی 4870 هستش که هم قیمتش و هم کیفیتش خیلی مناسبه و توی این رنج قیمت بهترینه . بالاتر از این اگر برای بازی و امثال این میخواید میتونید از 280gtx استفاده کنید که با اطلاعاتی که به تازگی بدست ارودم با درایورهایی که شرکت انویدیا ارائه داده خیلی از بازیها به راحتی و واقعا به راحتی قابل اجراست و اگر باز هم میخواید بیشتر هزینه کنید خودتون رو راحت کنید یه دونه 4870x2 بخرید حدودا 650 تومان و نظری هم در موردش ندارم و خودتون میدونید که چیه

لینک به دیدگاه

درود

من نظرم روی 4870 هستش که هم قیمتش و هم کیفیتش خیلی مناسبه و توی این رنج قیمت بهترینه . بالاتر از این اگر برای بازی و امثال این میخواید میتونید از 280gtx استفاده کنید که با اطلاعاتی که به تازگی بدست ارودم با درایورهایی که شرکت انویدیا ارائه داده خیلی از بازیها به راحتی و واقعا به راحتی قابل اجراست و اگر باز هم میخواید بیشتر هزینه کنید خودتون رو راحت کنید یه دونه 4870x2 بخرید حدودا 650 تومان و نظری هم در موردش ندارم و خودتون میدونید که چیه

با تشکر از همه ی دوستان

با توجه به پیشنهادات دوستان و مشخصات کاملی که از کارتهای گرافیکی جدید امروز به دستم رسید نظرم رفت روی این کارتها که بامشخصاتی که دارند فکر کنم می تونند حالا حالا نیازم رو برطرف کنند اگر دوستان پیشنهاد بهتری دارند لطف کنند باز هم من رو راهنمایی کنند.

CLUB - ATI RADEON HD 3870 X2 - 1GB

GPU: ATI R680

GPU speed: 825 MHz

Shaders: 640 Stream

Memory Size: 1024 MB

Memory Type: GDDR3

Memory Speed: 1800 MHz

Memory Bandwidth: 512 BIT

Multi VGA Ready: 2

DirectX: 10

OpenGL: 2

SAPPHIRE HD3870 X2 - 1GB

Memory Type: GDDR4

SAPPHIRE HD 4870 - 512MB

Memory Size: 512 MB

Memory Type: GDDR5

Memory Bandwidth: 256 BIT

درباره ی این 4870 اطلاعات کافی ندارم اگر کسی داره لطف کنه بگه.

در مورد بودجه هم بیش تر 450/000 نمی تونم خرج کنم پس لطفا در همین رنج پیشنهاد بدین و اگر قیمت هم دارید لطف کنید بگید.

باز هم از همه دوستانی که کمک کردند تشکر می کنم.

لینک به دیدگاه

با تشکر از همه ی دوستان

با توجه به پیشنهادات دوستان و مشخصات کاملی که از کارتهای گرافیکی جدید امروز به دستم رسید نظرم رفت روی این کارتها که بامشخصاتی که دارند فکر کنم می تونند حالا حالا نیازم رو برطرف کنند اگر دوستان پیشنهاد بهتری دارند لطف کنند باز هم من رو راهنمایی کنند.

CLUB - ATI RADEON HD 3870 X2 - 1GB

GPU: ATI R680

Memory Type: GDDR3

Memory Speed: 1800 MHz

SAPPHIRE HD3870 X2 - 1GB

Memory Type: GDDR4

SAPPHIRE HD 4870 - 512MB

Memory Size: 512 MB

Memory Type: GDDR5

Memory Bandwidth: 256 BIT

درباره ی این 4870 اطلاعات کافی ندارم اگر کسی داره لطف کنه بگه.

در مورد بودجه هم بیش تر 450/000 نمی تونم خرج کنم پس لطفا در همین رنج پیشنهاد بدین و اگر قیمت هم دارید لطف کنید بگید.

باز هم از همه دوستانی که کمک کردند تشکر می کنم.

با سلام

دوست عزیز بی خیال این 3870x2 بشید خواهشا بهترین گزینه 4870 سافایر باقیمتی حدود 380 تومان که خیلی از این 3870x2 قویتره .

موفق باشید.

لینک به دیدگاه

3870x2 از 4850 قوي تره ولي به 4870 نميرسه

نتيجه اينكه يه 4870 بگير

يه چيز رو هم دقت كن كه فقط به صرف داشتن مشخصات نميشه در مورد كارتها قضاوت كرد.بايد تو كاراي واقعي كاراييشونو سنجيد.به عنوان مثال 4870 داراي 800 پردازنده جريانيست در حالي كه 280 gtx داراي 240 پردازنده جرياني است.پس چرا 280 كاراييش بالاتره.يكي از دلايلش اينه كه هر كدام از پردازنده هاي جرياني در 280 ميتونن يك thread رو به تنهايي پردازش كنند در حالي كه در 4870 هر 5 تا پردازنده جرياني قادر به انجام اين كارند.البته ميدونم اين خيلي كليه.ولي خواستم بدونيد كلا بايد تو ازمونهاي عملي مقايسه بشن

لینک به دیدگاه

3870x2 از 4850 قوي تره ولي به 4870 نميرسه

نتيجه اينكه يه 4870 بگير

يه چيز رو هم دقت كن كه فقط به صرف داشتن مشخصات نميشه در مورد كارتها قضاوت كرد.بايد تو كاراي واقعي كاراييشونو سنجيد.به عنوان مثال 4870 داراي 800 پردازنده جريانيست در حالي كه 280 gtx داراي 240 پردازنده جرياني است.پس چرا 280 كاراييش بالاتره.يكي از دلايلش اينه كه هر كدام از پردازنده هاي جرياني در 280 ميتونن يك thread رو به تنهايي پردازش كنند در حالي كه در 4870 هر 5 تا پردازنده جرياني قادر به انجام اين كارند.البته ميدونم اين خيلي كليه.ولي خواستم بدونيد كلا بايد تو ازمونهاي عملي مقايسه بشن

با سلام

اینطور که معلومه دوستان پافشاری زیادی روی 4870 دارند.

من هم خودم تو شیراز دنبال 4870 می گردم تا بخرمش و دیگه کاری به 3870x2 ندارم.

ولی حیف که قیمت این 4870 کمی زیاده و امکان CROSS FIRE اون با این بودجه من وجود نداره.

چند سوال دیگه از دوستان داشتم

1- این 4870 چند وات نیاز داره ؟

2- پاور مورد نیاز برای سیستم من بعد از ارتقای گرافیک چقدره (شاید تا چند ماه دیگه یه Q9450 بردارم)

CPU :E6850

MAIN: GIGABYTE X38-DQ6

RAM: 2*2G OCZ BUS 1066

HDD: 2*SATA

ODD: 3*DVD RW

یه مقدار هم می خوام CPU اورکلاک کنم.

فکر کنم که فعلا یه 780W GREEN کافیه باشه ولی اگر بخوام Q9450 هم در آینده بگیرم 1030W لازم بشه لطفا راهنماییم کنید.

با تشکر

لینک به دیدگاه

با سلام

اینطور که معلومه دوستان پافشاری زیادی روی 4870 دارند.

من هم خودم تو شیراز دنبال 4870 می گردم تا بخرمش و دیگه کاری به 3870x2 ندارم.

ولی حیف که قیمت این 4870 کمی زیاده و امکان CROSS FIRE اون با این بودجه من وجود نداره.

چند سوال دیگه از دوستان داشتم

1- این 4870 چند وات نیاز داره ؟

2- پاور مورد نیاز برای سیستم من بعد از ارتقای گرافیک چقدره (شاید تا چند ماه دیگه یه Q9450 بردارم)

CPU :E6850

MAIN: GIGABYTE X38-DQ6

RAM: 2*2G OCZ BUS 1066

HDD: 2*SATA

ODD: 3*DVD RW

یه مقدار هم می خوام CPU اورکلاک کنم.

فکر کنم که فعلا یه 780W GREEN کافیه باشه ولی اگر بخوام Q9450 هم در آینده بگیرم 1030W لازم بشه لطفا راهنماییم کنید.

با تشکر

با سلام

دوست عزیز یه پاور 1030 گرین بردارید و خیال خودتون رو راحت کنید و میتونید با قیمت حدود 195 تومان بخرید همین مناسبه و در آینده هم به راحتی میتونید کراس فایر کنید و...

موفق باشید.

لینک به دیدگاه

4870 در اوج حدود 283 وات مصرف داره و در حالت عادي حدود 153 وات مصرف ميكنه q 9450 هم در اوج حدود 150 وات مصرف داره..

لینک به دیدگاه

با سلام خدمت اقای حسینی و اساتید محترم.اقا من تصمیم گرفتم به جای خرج زیاد روی سی پی یو برم یه گرافیک خوب بخرم.حالا با حداکثر 180.000 تومن گرافیکی با ویژگی های زیر می خوام ممنون می شم کمکم کنید:

1-جیفرس باشه 2- 1024 mb حافظه داشته باشه 3- بیت گرافیک 256 باشه

حالا اگه با این ویژگی ها چیزی نبود یه چند مورد دیگه به پیشنهاد خودتون بگید

لینک به دیدگاه

با سلام خدمت اقای حسینی و اساتید محترم.اقا من تصمیم گرفتم به جای خرج زیاد روی سی پی یو برم یه گرافیک خوب بخرم.حالا با حداکثر 180.000 تومن گرافیکی با ویژگی های زیر می خوام ممنون می شم کمکم کنید:

1-جیفرس باشه 2- 1024 mb حافظه داشته باشه 3- بیت گرافیک 256 باشه

حالا اگه با این ویژگی ها چیزی نبود یه چند مورد دیگه به پیشنهاد خودتون بگید

دوست من توی رنج قیمت 180 تا 200 تومان یعنی حدود 195 تومان بهرتین انتخاب میتونه 9800Gt باشه و بالا تری از این میتونه 9800GTX+ باشه که ما تا چند روز دیگه وارد ایرنا میکنیم اینرو و تا الان من توی بازار به جز 9800GTX چیزی ندیدم و پلاسش با این مدل فرق داره و از این میشه گفت قویتره و رغیب سر سخت 4850 هستش حدودا زیر 290 میفروشیمش که تا الان توی بازار بالای 350 تومان دارن 9800GTx رو میفروشن

لینک به دیدگاه

سلام.ممنون از نظرتون اقای حسینی واقعا شما رو اذیت کردم ببخشید.

می شه مشخصات گرافیک 9800 gt رو بگید(مقدار حافظه و مقدار بیت و ...)

منتظر پاسخهای خوب و کامل شما هستم باتشکر محمد

لینک به دیدگاه

حالا يه كارت ميخواي بخري ها ...... همه جا برو پيام بده !!!! مگه اونور كم راهنماييت كرديم ؟؟!!!!!

لینک به دیدگاه

دوست من مشاوره چیز بدی نیست و اینکه محمد جان سیستم رو بگیر دیگه اینقدر وسواس به خرج نده

لینک به دیدگاه

سلام.واقعا شرمنده اخه هر جا می ریم به ما یه چیزی می گن الان من فقط گرافیکم رو انتخاب نکردم بقیه قطعات رو انتخاب کردم.این دیگه اخرین درخواست من هستش:

مشخصات کارتهای گرافیک زیر همراه با قیمت:

1-9800 Gt

2-4850 Hd Ati

3-4870 Hd Ati

لینک به دیدگاه

سلام.واقعا شرمنده اخه هر جا می ریم به ما یه چیزی می گن الان من فقط گرافیکم رو انتخاب نکردم بقیه قطعات رو انتخاب کردم.این دیگه اخرین درخواست من هستش:

مشخصات کارتهای گرافیک زیر همراه با قیمت:

1-9800 Gt

2-4850 Hd Ati

3-4870 Hd Ati

سلام.

دوست عزیز اگه میتونی 4870 بگیر که دیگه حرقی برای گفتن نداره و اگر هم اینو بر نمیداری 4850 هم کارت خیلی خوب و قوی هستش و9800gt از نظر قدرتش فرقی با 8800gt نداره مشخصات دقیق ندارم که بدم از این کارتها ولی قیمتها رو بهتون میگم.

4870=370 تومان

4850=250 تومان

9800=195 تومان

موفق باشید.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...