رفتن به مطلب

هشدار در مورد P67 Maximus IV Extreme B3

اشتراک گذاری

Recommended Posts

این مادربورد فقط تو ایران داره به فروش می رسه با کلی Bug و خطا دوستانی که قصد خرید این مادربوردو دارن p67 Pro بگیرن

لینک به دیدگاه

آقا حامد اولی رو که گرفتم بالا نمیود سوکت CPU سوخته بود شانس آوردم CPU نسوخت و الا 420 تومن تو پاچم بود

دومی هم بالا میومد تو Setup سیستم رو روی بوت DVD-RW ذخیره می کردم بعد از Save سیستم ریست میشد خاموش میشد دادم به یکی از بچه های تیم Hot Overclock بایوسش رو آپ کرد درست شد آوردم خونه فقط BlueTooth رو بستم باز خوردم به مشکل اول که BlueTooth رو بازش کردم درست شد اون به من گفت چند تا از دوستاشون با این بورد از همون روز اول مشکل داشتن حتی ایشون گفت این بورد تو دنیا به دلیل باگ زیاد و خطا به Asus مرجوع خورده و فقط تو ایران داره به فروش میرسه اون لینک ها هم فکر می کنم آپ نیستن الان شما بگردی Xfx 790i هم پیدا می کنی ولی هیچ کدوم وجود ندارن :D

نکته جالب اینه که دیباگر روی مادربورد به درستی کار نمی کنه و دیباگر روی مادربورد هم نیشه وصل کرد مگر دیباگر USB

ویرایش شده توسط EPSON
لینک به دیدگاه

چی بگم . من که تا حالا این بورد رو از نزدیک زیارت نکردم . ولی از ایسوس بعیده همچین رده ای از محصولاتش اینطور ایراد داشته باشن .

ویرایش شده توسط Hamed
لینک به دیدگاه

چه باگی بنده دارم از این مین استفاده میکنم توی هیچ شرایتی نشده حتی کوچکترین ایرادی داشته باشه.بنده حتی اون مشکل بلوتوس رو هم که شما فرمودین ندارم برعکس عاشق قابلیت های نرم افزاری بلوتوسش شدم.سنگینترین کاری که با یک مین میشه انجام داد اور هست و سری rog ایسوس ثابت کردن که همیشه جز بهترینها هستن.

لینک به دیدگاه

چه باگی بنده دارم از این مین استفاده میکنم توی هیچ شرایتی نشده حتی کوچکترین ایرادی داشته باشه.بنده حتی اون مشکل بلوتوس رو هم که شما فرمودین ندارم برعکس عاشق قابلیت های نرم افزاری بلوتوسش شدم.سنگینترین کاری که با یک مین میشه انجام داد اور هست و سری rog ایسوس ثابت کردن که همیشه جز بهترینها هستن.

دوست عزیز خوش شانس بودی کاشکی یه کم از شانس شما رو من داشتم :D

لینک به دیدگاه

دوست عزیز خوش شانس بودی کاشکی یه کم از شانس شما رو من داشتم :D

straight%20face.gif

لینک به دیدگاه

این که برد شما مشکل داشته دلیل نمیشه که کلا بردهای ماکسیموس مشکل داشته باشه و اولین بار هست که چنین چیزی در مورد این برد میشنوم !

این برد کوچکترین خطا و ... نداره و متاسفانه باید بگم این به قول خودتون بد شانسی شما بوده که چنین مشکلی پیش اومده براتون !

تمامی سایت های خارجی از جمله آمازون و نیواگ و .... همه این برد رو برای فروش دارن و کلی سایت خارجی این برد رو رویو کردن و هیچ کدوم چنین مشکلی رو عنوان نکرده بودن غیر از شما ...

این مادربورد فقط تو ایران داره به فروش می رسه

نه عزیز اشتباه به عرضتون رسوندن :D

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بنده هم طی 2 هفته اخیر چند تا از این مادربورد فروختم ولی هیچ کدام از مشتری ها بوردشون مشکلی نداشته و ظاهرا این مشکل صرفا به بدشانسی شما برمیگرده دوست عزیز

لینک به دیدگاه

بنده هم طی 2 هفته اخیر چند تا از این مادربورد فروختم ولی هیچ کدام از مشتری ها بوردشون مشکلی نداشته و ظاهرا این مشکل صرفا به بدشانسی شما برمیگرده دوست عزیز

شما رو بورد چه رمی گذاشته بودی ؟؟؟

لینک به دیدگاه

دو نفر از دوستام در هفته جاری این بوردو خریده بودن سوکت CPU سوخته بود

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

شما رو بورد چه رمی گذاشته بودی ؟؟؟

g.skill 2x2g 1600 ripjawsx cl7

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ولتاژ رم چه قدر بود؟

اون رو دیگه از مشتریم باید بپرسید چون من سیستمشون رو اسمبل نکردم.

لینک به دیدگاه

خلاصه من هشداری که باید میدادم رو دادم مواظب باشید مهلت تست یادتون نره . :D

لینک به دیدگاه

خوب من این بورد رو از اقای فیروزی خریدم :D

مشکلم که نمیشه گفت داره فعلا یه تاپیک زدم

http://lioncomputer.ir/forum/index.php?showtopic=11544

که یه مشکل دارم ولی نمیدونم از مین هست یا نه

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...