رفتن به مطلب

مشکل پر شدن فضای رم

اشتراک گذاری

Recommended Posts

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت دوستان

امروز من به مشکلی میشه گفت اعصاب خورد کن گیر کردم موقع روشن شدن کامپیوتر موقعی که سیستم کلاً بی کاره میبینم نصف بیشتر فضای رم پر شده که برام جای تعجب داره چرا همچین حالتی باید پیش بیاد من ۱۶ گیگ رم دارم که ۸ گیگ رم پر شده یعنی تو task manager دقیقا ۵۰٪ از فضای رم پر شده در حالی که ویندوز را دیروز عوض کردم و هیچ مشکل خاصی نیست نمیدونم این مشکل از کجا پیدا شد از اساتید ممنون میشم راهنمایی کنند

لینک به دیدگاه

سلام

تسک منیجرو یه چک کن چه برنامه هایی بیشترین مصرفو دارن

ویرایش شده توسط Silvermanhhh
لینک به دیدگاه

سلام

از تب performance بخش memory داخل همون تسک منیجر عکس بزارید

لینک به دیدگاه

به نظر اساتید تا چند درصد نرماله موقع بیکاری ویندوز یا idle

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، mankan_rs گفته است :

به نظر اساتید تا چند درصد نرماله موقع بیکاری ویندوز یا idle

با این وضعیت رسیدم 7.5 گیگ!

ویندوز عوض کن😊

Screenshot (4).png

لینک به دیدگاه

در 40 دقیقه قبل، Sabertooth گفته است :

البته فکر میکنم تو موتور کرومیوم پیج ها بعد از یه تعدادی passive یا غیرفعال میشن و حالت sleep میگیرن وگرنه وضعیت باید وخیم تر از اینا باشه :-))

ویرایش شده توسط _Ga̴͇̒ḿ̷͈e̶_ò̸̞v̶̫̂e̵̠͒r_
لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، Sabertooth گفته است :

ویندوز عوض کن😊

Screenshot (4).png

آخه یه هفته نمیشه ویندوز عوض کردم موقع اجرای بازی sniper ghost contracts که ۳ ساعت داشتم بازی میکردم که یهویی از بازی رفت بیرون رفتم task manager دیدم ۸گیگ رم پر شده نمیدونم چرا این اتفاق افتاده

لینک به دیدگاه

به نظرم ویندوز دیده رم که هست خالی هم هست! بزار یکم اطلاعات روش کش کنیم!

فکر کنم دیده رم استفاده نمیشه و حجم رم هم نستبا زیاده بخاطر همین اطلاعات اضافه ریخته روش.

وقتی برنامه دیگه ای رم بخواد خالی میکنه رم رو. یا حداقل برای من معمولا اینجوری بوده.

یه برنامه که رم زیاد استفاده کنه استارت کنین ببینین اگه بعد از اینکه برنامه رو بستین رم خیلی خالی شد، احتمالا همین چیزیه که من گفتم

اگه نشد که یه عکس از تب Performance تسک منیجیر بدین.

لینک به دیدگاه

از دوستان میخام این کار را برای من انجام بدن موقعی که کامپیوتر را روشن میکنن  برن تو task manager ببینن چند گیگ از رم استفاده شده ممنون میشم اونایی که رمشون ۱۶ باشه چه بهتر که میتونم با ماله خودم مطابقت بدم ممنون میشم ازتون موفق باشید

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 7 ساعت قبل، mankan_rs گفته است :

از دوستان میخام این کار را برای من انجام بدن موقعی که کامپیوتر را روشن میکنن  برن تو task manager ببینن چند گیگ از رم استفاده شده ممنون میشم اونایی که رمشون ۱۶ باشه چه بهتر که میتونم با ماله خودم مطابقت بدم ممنون میشم ازتون موفق باشید

خود ویندوز حدود 1.5 الی 1.8 گیگ از رم استفاده میکنه + برنامه های در پشت زمینه

اما مشخص کنید کدوم برنامه از رمتون استفاده میکنه (این همه دوستان گفتن یه عکس از تسک منیجر بگیرید یا ببینید کدوم برنامه داره رم رو اشغال میکنه انجام ندادید!)  و برنامه های استارپ آپ هم غیرفعال کنید 

333.thumb.JPG.06cdeb884bf75c44f4a89fca4930e45e.JPG

تو این قسمت هم برنامه هایی که احتیاج ندارید غیرفعال کنید

44.thumb.JPG.a41e0de48f6ab5972ff64cd7859f18df.JPG

سیستم رو هم با آنتی ویروس خوب مثل کاسپر اسکن کنید

تعویض ویندوز هم آخر کار میتونه چاره ساز باشه از سافت 98 بگیر

لینک به دیدگاه

در 19 ساعت قبل، mankan_rs گفته است :

عزیز اینجا رمال و فالگیر نداریم که غیب بگن.

شما باید ی عکس از تسک منجر بفرستید یا دوستان نظر بدن...(مخصوصا از تب processes که از نظر memory سورت شده باشه، عکس بدید!)

درضمن الان سیستم من 3 روزه شات دان نشده و حدود 4.5 از 16 گیگ پر هست.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...