رفتن به مطلب

شیر کردن اینترنت خانگی

E110
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان

من یه مودم adsl tp link دارم که وایرلس هم نیست. برای اینکه بتونم گوشی و یا لپ تاپ رو از طریق وایرلس به نت خونگی که adsl هست وصل کنم یه راه اینه که یه مودم ای دی اس ال وایرلس بگیرم

یه چیزی دیدم که فک کنم کارو راه بندازه و لازم نباشه که مودم فعلی رو بذارم کنار. دقیقا نمیدونم چیه چون تو این زمینه اطلاعات ندارم

http://www.chare.ir/...roduct_id=37676

یه اسم هم بود یه جا: ASUS Wireless PCE

لطفا یه راهنمایی بفرمایید

ضمنا برای اتصال گوشی موبایل به اینترنت میخوام استفاده کنم

این دستگاه جواب میده؟

مادربورد هم p5q هست اگه مدلش لازم باشه

اگه که باید مودم وایرلس بگیرم... لطفا یه مدل خوب معرفی کنید. تعریف zyxel رو خیلی شنیدم یا linksys

راهنمایی بفرمایید

مرسی

ویرایش شده توسط E110
لینک به دیدگاه

سلام.اين چيزي كه لينك داديد ميتونيد استفاده كنيد فقط اشكالش اينه كه كامپيوتر بايد روشن باشه.

لینک به دیدگاه

شما میتونی یک کارت شبکه وایرلس مثل همانی که خودت مشخص کردی بگیری. بعدش با share کردن اینترنت اون کارت و یا bridge کردن کارت lan که به مودم adsl وصل هست و کارت وایرلس، به هدفتون برسین.

ولی همونطور که omidzh هم گفتند در این حال باید همیشه کامپیوتر روشن باشه. و در ضمن دردسر هم زیاد داره.

بهترین و منطقی ترین و راحتترین راه خریدن مودم وایرلس هست.

مارک linksys خوبه ولی گرونه. به نظرم لازم نیست اینقدر هزینه کنید. مودم های ارزونتر مثل zyxel و tp-link هم کارتون رو به خوبی راه میندازه.

لینک به دیدگاه

مرسی از دوستان

فقط سوالی که دارم اینه که با خریدن کارت شبکه وایرلس آیا میشه گوشی موبایل رو هم به نت وصل کرد؟ فک میکنم bridge کردن در گوشی قابل اجرا نباشه.... درسته؟

تو حالت دوم با خریدن مودم وایرلس براحتی میشه گوشی رو وصل کرد به نت؟

و سوال آخر... آیا میشه محدودیتی هم قائل شد که هر دیوایسی که اطراف مودمه نتونه به نت وصل بشه؟

مرسی

لینک به دیدگاه

در هر صورت اگر گوشی شما وای فای داشته باشه میتونید به شبکه وایرلس متصل بشید . فقط باید تنظیمات هر دو وسیله رو یکسان کنید . مخصوصا آپشنهای امنیتی . حالت بریج هم مشکلی ایجاد نمیکنه .

شما میتونی برای مودم پسورد تعیین کنی تا هر کس خواست وصل بشه اول پسورد بده و بعد وصل بشه .

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...