رفتن به مطلب

سرور بحرین بازی Apex Legends

Hassan.SK
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه
در 2 ساعت قبل، matrix.trixx گفته است :

% اوقات هکلا نیستی حسن کلید😁

نیومدین رنک بازی کنیم سولو از بس هم تیمی نوب انداخت بام این 3 روز واقعا عذاب اور بود همش می خواست 1 به 3 فایت بدی اخرش رسوندمش دم در دیاموند😉

رسولم که کلا استرس داره اسپلیت یک هلش دادم دیاموند این اسپلیت فرار کردا از رنک😂@dmcmrk

Apex Legends 8_12_2020 7_25_32 AM.png

من الان ماهی یکبار به زور بازی میکنم میگرن دارم بیشتر وقتها ، 90% اوقات هم اعصاب خرابه ! 

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، Hassan.SK گفته است :

من الان ماهی یکبار به زور بازی میکنم میگرن دارم بیشتر وقتها ، 90% اوقات هم اعصاب خرابه ! 

هیچی سلامتی نمیشه حسن جان انشالا که همیشه سالم باشی از اعصاب خوردی حرف نزن که این 3 روز کم مونده بود کیبرد رو مثل dellor بزنم نابود کنم اینقد هم تیمی های رندوم بدی بهم میداد بازی

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 1 دقیقه قبل، matrix.trixx گفته است :

هیچی سلامتی نمیشه حسن جان انشالا که همیشه سالم باشی از اعصاب خوردی حرف نزن که این 3 روز کم مونده بود کیبرد رو مثل dellor بزنم نابود کنم اینقد هم تیمی های رندوم بدی بهم میداد بازی

کاش اعصاب خوردی من از بازی میبود از زندگی بی امید و بدن خسته و درب داغون

واسه هر چیزی تمرکز میخواد که من این روزها اصلا ندارم

راستی من 2 تا قطعه از داخل خریدم هر دو ارزون شدن ! پردازنده 10400 لیون زده 4800 حالا تو فکرشون بودم و پول نبود گرون میشدن 😂

به هر حال شکر

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، Hassan.SK گفته است :

کاش اعصاب خوردی من از بازی میبود از زندگی بی امید و بدن خسته و درب داغون

واسه هر چیزی تمرکز میخواد که من این روزها اصلا ندارم

راستی من 2 تا قطعه از داخل خریدم هر دو ارزون شدن ! پردازنده 10400 لیون زده 4800 حالا تو فکرشون بودم و پول نبود گرون میشدن 😂

به هر حال شکر

درد دل زیاده حسن جان منتها چاره ای نیست سعی کن حداقل از داشته هات استفاده کنی و خیلی حسرت نداشته ها رو نخور که سخت می گذره

انشالا که جونت سلامت باشه گرونی و ارزونی میاد و میره

بازی کامپیوتری چیز خوبیه برار فرار از واقعیتی که توش زندگی می کنیم پس سعی کن زمانی که میگرن نداری یک شانسی بهش بدی

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

صحبت از هم تیمی نوب شد من با این حال خرابم سن بالام اومدیم یکمی رنگ بزنیم از گلد 3 بریم 2

همش هم تیمی نوب  بهم افتاد بعضی هام که فکر میکنن رنک نیست همون اول ریسپاون میدن وسط 10 تا تیم !

به زور یکی دو تا دوم سوم میشدیم عوضش چند تا پشت سرهم منفی ! 

کرایتو نگاه وسط درگیری فکر لوت بود نوب سگ به تمام معنا ، یه جا میخواست لوت کنه یه آیتم سریع کش رفتم 10 دقیقه فقط زر میزد مال منو پس بده !!!

@matrix.trixx

R5Apex_2020_08_14_19_48_54_414.jpg

R5Apex_2020_08_14_16_27_45_481.jpg

R5Apex_2020_08_13_20_28_12_373.jpg

لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

صحبت از هم تیمی نوب شد من با این حال خرابم سن بالام اومدیم یکمی رنگ بزنیم از گلد 3 بریم 2

همش هم تیمی نوب  بهم افتاد بعضی هام که فکر میکنن رنک نیست همون اول ریسپاون میدن وسط 10 تا تیم !

به زور یکی دو تا دوم سوم میشدیم عوضش چند تا پشت سرهم منفی ! 

کرایتو نگاه وسط درگیری فکر لوت بود نوب سگ به تمام معنا ، یه جا میخواست لوت کنه یه آیتم سریع کش رفتم 10 دقیقه فقط زر میزد مال منو پس بده !!!

@matrix.trixx

من دیاموندش کردم اعصابم نکشیده هنوز 1 دست بازی کنم اینقد سرور فرانکفورت 2 بلانسبت گاو ماو توشه

Apex Legends 8_13_2020 5_35_07 AM.png

لینک به دیدگاه

در 22 ساعت قبل، matrix.trixx گفته است :

من دیاموندش کردم اعصابم نکشیده هنوز 1 دست بازی کنم اینقد سرور فرانکفورت 2 بلانسبت گاو ماو توشه

Apex Legends 8_13_2020 5_35_07 AM.png

سلام 

به به مبارک باشه...پس شیرینی ما کو :D

بهتر دست نگه داری تا فصل بعد تا یه بد شانسی به سادگی توی سراشیبی ننداختت ، با این وضعیت اسکواد ها که انگار داری سولو بازی می کنی.

قبول داری نیمه اول فصل که با هم رنک بازی می کردیم خیلی سخت تر بود ؟ یا من اینطوری حس می کنم؟ یا شاید اواخر فصل این جوری شده بود ؟

سرور فرانک فورت که پکت لوز 12 درصد می خوره و غیر قابل بازی شده می مونه سرور های بحرین که خودت بهتر می دونی. .

نه خیلی فریم و تجهیزات نابی داریم وضعیت نت هم که سنگ تموم گذاشته .

هر وقت سیستم رو روشن می کنم با خودم می گم اگه قطعه ایی از سیستم خراب بشه باید چه...بخ...چه بکنیم ، آره! 

ویرایش شده توسط dmcmrk
لینک به دیدگاه

در 18 دقیقه قبل، dmcmrk گفته است :

سلام 

به به مبارک باشه...پس شیرینی ما کو :D

بهتر دست نگه داری تا فصل بعد تا یه بد شانسی به سادگی توی سراشیبی ننداختت ، با این وضعیت اسکواد ها که انگار داری سولو بازی می کنی.

قبول داری نیمه اول فصل که با هم رنک بازی می کردیم خیلی سخت تر بود ؟ یا من اینطوری حس می کنم؟ یا شاید اواخر فصل این جوری شده بود ؟

سرور فرانک فورت که پکت لوز 12 درصد می خوره و غیر قابل بازی شده می مونه سرور های بحرین که خودت بهتر می دونی. .

نه خیلی فریم و تجهیزات نابی داریم وضعیت نت هم که سنگ تموم گذاشته .

هر وقت سیستم رو روشن می کنم با خودم می گم اگه قطعه ایی از سیستم خراب بشه باید چه...بخ...چه بکنیم ، آره! 

دیشب یک مقداری رنک بازی کردم اگر تونستم رو دیاموند 3 تمومش کنم خوبه دیگه بعد از دیاموند 3 سولو رفتن می خواد خود امپریال هال باشی

اسپلیت ها فرقی نداشت تو دفعه اولت بود داشتی پلت رنک اپ می کردی سخت بهت می گذشت

من مشکلی ندارم با سرور فرانکفورت فقط پلیر اشغال زیاد رندوم گیرم میاد که رو اعصابه

شیرینی توام به صورت یک badge زیبا در اسپلیت یک پرداخت شد😂

لینک به دیدگاه

در 11 ساعت قبل، matrix.trixx گفته است :

دیشب یک مقداری رنک بازی کردم اگر تونستم رو دیاموند 3 تمومش کنم خوبه دیگه بعد از دیاموند 3 سولو رفتن می خواد خود امپریال هال باشی

اسپلیت ها فرقی نداشت تو دفعه اولت بود داشتی پلت رنک اپ می کردی سخت بهت می گذشت

من مشکلی ندارم با سرور فرانکفورت فقط پلیر اشغال زیاد رندوم گیرم میاد که رو اعصابه

شیرینی توام به صورت یک badge زیبا در اسپلیت یک پرداخت شد😂

من پلات 2 بدجور موندم , کسی ام نمیاد باهاش برم بعد 800 ساعت تایم پلی , بر اساس تایم پلی و Kd میندازه , دهنم سرویس شده :)))

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...
در 40 دقیقه قبل، dmcmrk گفته است :

SAD KEK

KEKW

کیک دبیلو

100 کیک

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 43 دقیقه قبل، dmcmrk گفته است :

! "I love the "the tree

سلام

من که هنوز فصل 6 تجربه نکردم حوصلش پیش نیومده

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Hassan.SK گفته است :

سلام

من که هنوز فصل 6 تجربه نکردم حوصلش پیش نیومده

حتما بازی کن حسن جان اسلحه جدید volt به شدت فان هست و همچنین op

یک کلیپ 20 ثانیه ای بزارم ببینی ولتم توش هست فقط یک نکته اون یارو که اینطوری مثل نوبا با مستیف زدم لهش کردم 27k کیل داره اره اینجوریاست😂

ویرایش شده توسط matrix.trixx
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 35 دقیقه قبل، matrix.trixx گفته است :

یک کلیپ 20 ثانیه ای بزارم ببینی ولتم توش هست فقط یک نکته اون یارو که اینطوری مثل نوبا با مستیف زدم لهش کردم 27k کیل داره اره اینجوریاست😂

همون r99 با لگد کمتره ، نیم فصل یا این اواسط که آپدیت میکنن لگدشو بیشتر میکنن ، قبلا خودم havec استفاده میکردم جوری لگدشو بیشتر کردن که قابل استفاده نبود الان فکر کنم درستش کردن

کلا حس بازی ندارم آفلاین میام یک ساعت چیزی بازی کنم سر درد امون نمیده

بازی کردنش که حتما میام بازی ولی  معلوم نیست فعلا

برد و رمم رسیده یک هفته توی دفتر منطقه ای (فکر کنم دبی گیر کرده) نمیفرستن

لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

همون r99 با لگد کمتره ، نیم فصل یا این اواسط که آپدیت میکنن لگدشو بیشتر میکنن ، قبلا خودم havec استفاده میکردم جوری لگدشو بیشتر کردن که قابل استفاده نبود الان فکر کنم درستش کردن

کلا حس بازی ندارم آفلاین میام یک ساعت چیزی بازی کنم سر درد امون نمیده

بازی کردنش که حتما میام بازی ولی  معلوم نیست فعلا

برد و رمم رسیده یک هفته توی دفتر منطقه ای (فکر کنم دبی گیر کرده) نمیفرستن

ریکویل اسحه شبیه r99 هست ولی این اسلحه رنج بیشتری رو می تونه پوشش بده و میشه گفت شبیه r301 هست بیشتر تا r99

havoc ریکویلش مثل بقیه اسلحه ها شده و کنترلش سخت نیست خبری از اون لگد وحشتناک 2تا تیر اول نیست و فیکسش کردن

کلا بازی تغییرات خوبی داشته همه شیلدها رو 25تا ازش کم کردن که سریع تر نبردها تموم بشن نقشه هم حسابی تغییرات مثبت داشته حوصلت شد لابی پابلیک بازی کن

قطعات میرسن تا چشم رو هم بزاری کلا جات باشم بهش فکر نمی کنم خودشون میارن تحویلت میدن

لینک به دیدگاه

در در 4 شهریور 1399 در 23:23، matrix.trixx گفته است :

سلام 

تغییرات شیلد توی این فصل طرفدار و مخالفین خودش رو داشت ، که هر طرف دلایل منطقی خودش رو داشت . من به شخصه  از تغییرات جدید راضی نیستم .

بیشتر از همه توی رنک مشکل سازه .

سلام

از اپیکس پلیر ها دوستی شاتل داره ؟ وضعیت پینگ چطوریاست ؟

لینک به دیدگاه

در در 5 شهریور 1399 در 12:39، dmcmrk گفته است :

سلام

از اپیکس پلیر ها دوستی شاتل داره ؟ وضعیت پینگ چطوریاست ؟

من دارم. پینگ قبلا بد نبود الان افتضاح! کمترین پینگی که میتونی تو سرور آلمان بگیری 140 تا 150! + پکت لاست

قبلا 80 تا 100 بود. سرور بحرین هم که کلا تعطیله و هیچکسی توش بازی نمیکنه. من خودم تو سرور amsterdam بازی میکنم با پینگ 120 که فکر نمیکنم واسه همچین بازی پرسرعتی که نیاز به پینگ کم داره خوب باشه.

واسه فصل شش هم به عنوان کسی که از فصل 0 داره بازی میکنه میتونم بگم چرت ترین فصل این بازیه! از باگ ها گرفته تا سلاح های اذیت کننه مثل Devotion یا Volt و دلای شدن نقشه جدید Olympus که قرار بود همین فصل بیاد ولی بخاطر کرونا رفت به فصل 7!

درمورد سلاح ها هم بگم که یعنی الان جوری شده کسی که اصلا بازی بلد نیست میتونه راحت kill بدست بیاره با اون تفنگ ها! با این حساب هم آوانتاژ بازیکن های پرو هم از بین میره. لامسپ یجوری شده که الان یه بچه 5 ساله هم میتونه بازی کنه! که خیلی رو اعصابه!

ویرایش شده توسط RED
لینک به دیدگاه

در در 5 شهریور 1399 در 15:17، RED گفته است :

واسه فصل شش هم به عنوان کسی که از فصل 0 داره بازی میکنه میتونم بگم چرت ترین فصل این بازیه! از باگ ها گرفته تا سلاح های اذیت کننه مثل Devotion یا Volt و دلای شدن نقشه جدید Olympus که قرار بود همین فصل بیاد ولی بخاطر کرونا رفت به فصل 7!

درمورد سلاح ها هم بگم که یعنی الان جوری شده کسی که اصلا بازی بلد نیست میتونه راحت kill بدست بیاره با اون تفنگ ها! با این حساب هم آوانتاژ بازیکن های پرو هم از بین میره. لامسپ یجوری شده که الان یه بچه 5 ساله هم میتونه بازی کنه! که خیلی رو اعصابه!

فصل چهارم اندرورسیور ، پنجم اِسکُل پیرسر .... این فصل هم مثل فصل سوم با وجود برگشت توربو شارژر باییستی در اختیار انرژی گان ها و پلیر های اونها باشه .(به شخصه خیلی از برگشت توربو شارژر خوشحال بودم ).

اما چی شد ؟ امدند بدون تست و نظر خواهی ازپلیر ها شیلد ها رو نرف کردند . برای اینکه بازیکن ها سریع ناک نشن توربو شارژر رو نیست و نابود کردند ولی اِسکُل پیِرسر باید مثل چی پیدا بشه . دووشن رو نرف کردند .هوک با خشاب ۳۲ که نرف شده بود ، با وجود برگشت انرژی مگ و پچ جدید همچنان مثل قبل نشده و خلاصه همچنان فصل وینگمن پلیر هاست .اون از اینکه سازندگانش میگن مپ جدید ساخته شده و در حال رفع باگه . بعد گفتند که نه . بخش کوئست هم اسمش همه چی می تونه باشه به جز کوئست.

وضعیت شیلد ها توی رنک اذیت کننده شده .

بعد از این همه مدت هنوز یه heirloom هم نداریم ... البته این یکی از نکات منفی فصل شش نیست :D

اندر احوالات drop و پینگ های اشتباهی 

ویرایش شده توسط dmcmrk
لینک به دیدگاه

• 6 ماه بعد...

سلام دوستان بازی پلیر نداره؟

من تازه دانلود کردم هر چقدر صبر میکنم Matchmaking تموم نمیشه 

حیف اون همه حجم که دانلود کردم

لینک به دیدگاه

تو steamcharts چک کردم بازی پلیر زیاد داره پس چرا برای من Matchmaking تموم نمیشه ؟

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Abolfazl.Ganji گفته است :

تو steamcharts چک کردم بازی پلیر زیاد داره پس چرا برای من Matchmaking تموم نمیشه ؟

سرور Frankfurt انتخاب کن.

لینک به دیدگاه

در 12 دقیقه قبل، M PC گفته است :

سرور Frankfurt انتخاب کن.

ممنون انتخاب کردم درست شد

اولین ویکتوریمو هم همین الان گرفتم 😆

ویرایش شده توسط Abolfazl.Ganji
لینک به دیدگاه

من مشکل سروری APEX رو پارسال راحت حل کردم نمیدونم شماها چطوری تا الان متوجه نشدید ؟! نه DNSمی خواد نه فندوق شکن فقط Right Click--->Uninstall

لینک به دیدگاه

در 11 ساعت قبل، Coffee Addicted گفته است :

من مشکل سروری APEX رو پارسال راحت حل کردم نمیدونم شماها چطوری تا الان متوجه نشدید ؟! نه DNSمی خواد نه فندوق شکن فقط Right Click--->Uninstall

شما هم که هرچی پیش میاد انیستال. صورت مسئله پاک کردن هنر میخاد؟ اگه میخاست که وضعیتمون این نبود. سر وارزون هم خیلیا این حرفو بهم زدن ولی یه عزیزی اومد پیج فایل پیشنهاد داد اوکی شد. برا مشکل سرور گاد پینگ یا سرویسای مشابه حلاله مشکله. البته من خودم شاتل دارم بدون سرویس هم کارم راه میفته. درسته خیلی گرونتره شاتل ولی ارزششو داره. موفق باشی

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، ho3einsa گفته است :

شما هم که هرچی پیش میاد انیستال. صورت مسئله پاک کردن هنر میخاد؟ اگه میخاست که وضعیتمون این نبود. سر وارزون هم خیلیا این حرفو بهم زدن ولی یه عزیزی اومد پیج فایل پیشنهاد داد اوکی شد. برا مشکل سرور گاد پینگ یا سرویسای مشابه حلاله مشکله. البته من خودم شاتل دارم بدون سرویس هم کارم راه میفته. درسته خیلی گرونتره شاتل ولی ارزششو داره. موفق باشی

اتفاقا سر وارزون من هیچ مشکلی نداشتم ولی دوستم سه روز درگیرش بود😃APEX,Warzone,pubg اینا سلیقه ی من نیست هر سه تاش بتل رویال دیگه  ، اگه مردی بیا Dead By Daylight اون لحظه است که خون جلو چشماتو میگیره، طرف کل بازی رو میوفته دنبالت آخرش میگیرتت face camp میکنه تا بازی تموم شه هم خودش رنک از دست میده هم تو ،چون حرصش درومده،بازی که تموم میشه فحش های قشنگ قشنگ برات میفرسته 🙃

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...