رفتن به مطلب

به کمک شما اساتید نیاز دارم🙏🙏🙏🙏

Recommended Posts

سلام من علی هستم و میخام بعد از کنکور از ps4 به pc تغیر پلتفرم بدم( چرا ؟ چون الان من تو aiming خیلی لهم و از اول باید تمرین کنم پس چه بهتر که تو pc  خوب بشم ) بودجه من دورو بر 13 تا 15 ملیونه و هرچی کم تر خرج کنم خوب بهتره و من دنبال بهترین تجربه از نظر fps هستم یعنی سیستمی باشه که بالای 70 fps   رو تو کیفیت  high بهم بده با تحقیقات خودم کارت گرافیک 1660 super از نظر گرافیکی خوبه ولی تو انتخاب قطعات دیگه نیاز به کمک دآرم از جمله مانیتور و ...یعنی الان اگر بودجه ای رو برای قطعات دیگه به جز کارت گرافیک بخایم در نظر بگیریم میشه 10 تا 8 ملیون پس با این بودجه باقی قطعات اصلی و مانیتور رو میخام بخرم به نظر شما چه قطعاتی رو بخرم .

یه سوال دیگه هم دارم اینه که بهترین مانی تور برای گیم بازی کردن با بودجه 2 تا 3 ملیون چیه؟؟

ممنون

لینک به دیدگاه

درود دوسع عزیز و خوش اومدین

شما چون قصد خرید بعد از کنکور دارین پس الان نمیشه کمکی کرد چون در شرایط فعلی روز به روز قیمت ها و موجودی کالا کم و زیاد میشه و قطعاتی که الان پیشنهاد بشه تا بعد کنکور شما ممکنه کاملا نیاز به تغییر باشه 

پس بهتر هست حداکثر ۱هفته قبل از خرید سیستم دنبال باشید

الان پیشنهاد بنده فقط اینه که چون قیمت ها بالاست مخصوصا ps4 قیمت هایی داره که تاحالا دیده نشده الان ps4 خودتون رو بفروشید تا بعدا اگر قیمت ها کاهش پیدا کرد ضرر نکنین 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...