رفتن به مطلب

امید به HALF LIFE 3

arash_aria
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام

یکبار دیگه در انتهای بازی هالف لایف الکس به اومدن گوردون امیدوار میشیم 

با دیدن زنده موندن ایلای و فرضیه صفر در زمان که به شخصه معتقدم همون تکنلوژی 

داخل بوریالس همانا صفر در زمان هست و تمام این تکنلوژیها رو جی من همواره با خودش داره 

حمل میکنه و. جالب اینجاست که وقتی الکس رو میگیره داره گوردون رو آزاد میکنه و 

بر میگرده و صلاح معروف و محبوب دکتر رو بهش میده و اون عینکشو به چشم میزنه

و مادر اغاز هالف لایف ۲ اثری از الکس نداریم ولی در پایان بازی الکس دکتر فریمن داره 

خیلی محو و سیاه سفید نشون داده میشه و فرضیه فریمن = جی من دود میشه و میره هوا 

به نظر میاد باید منتظر نوعی از هالف لایف با حضور ففریمن باشیم اما متاسفانه برای بازی کردنش نیاز به تکنلوژی 

خدا میلیونی داریم که ۲۰ میلیون تا اون زمان حتی ۴۰ میلیون باید هزینه کنیم برای بازی 

هالف لایف ک اصلا ارزش نداره .بعید میدونم والو بیاد و هالف لایف رو بدون واقعیت مجازی ۲۰ میلیونی بده بیرون یا 

اگرم بده سالها بعد شاید بده که از گیب نویل بعیده اجازشو بده مگر دعا کنیم یه شکلی از والو بیرون بشه 

که شدنی نیست مگر اینکه جی من بیاد ببرتش راحتمون کنه خخخخخ

لینک به دیدگاه

سلام

با دیدن زنده موندن ایلای و فرضیه سفر در زمان که به شخصه معتقدم همون تکنلوژی 

داخل بوریالس همانا سفر در زمان هست و تمام این تکنلوژیها رو جی من همواره با خودش داره 

و مادر اغاز هالف لایف ۲ اثری از الکس نداریم ولی در پایان بازی الکس دکتر فریمن داره 

به نظر میاد باید منتظر نوعی از هالف لایف با حضور ففریمن باشیم اما متاسفانه برای بازی کردنش نیاز به تکنلوژی 

خدا میلیونی داریم که ۲۰ میلیون تا اون زمان حتی ۴۰ میلیون باید هزینه کنیم برای بازی 

هالف لایف ک اصلا ارزش نداره .بعید میدونم والو بیاد و هالف لایف رو بدون واقعیت مجازی ۲۰ میلیونی بده بیرون یا 

اگرم بده سالها بعد شاید بده که از گیب نویل بعیده اجازشو بده مگر دعا کنیم یه شکلی از والو بیرون بشه 

لینک به دیدگاه

یه موضوع جالب هم که گویا جی من توسط کمباین محدود شده موجودیتی که خدا گونه 

بود رازهاش داره فاش میشه و میشه محدودش کنی اونو گویا 

لینک به دیدگاه

خداروشکر یکی اینجا هست که فَن HL باشه 😧

متاسفانه نتونستم HL-Alyx رو نشد بازی کنم؛ ولی BlackMesa خوب بود ولی صدای زمینه XEN خیلی رو مخ بود،

اونجا که وارد پایگاه تحقیقات تو XEN می‌شدی عالی بود! حس فضانوردی بهت دست می‌داد 🙂

اون قدیما یه مود به اسم They Hunger اومده بود.کاش Remake ش رو بسازن.

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، arash_aria گفته است :

سلام

با دیدن زنده موندن ایلای و فرضیه سفر در زمان که به شخصه معتقدم همون تکنلوژی 

داخل بوریالس همانا سفر در زمان هست و تمام این تکنلوژیها رو جی من همواره با خودش داره 

و ما در سکانس اغازین هالف لایف ۲ اثری از الکس نداریم فقط جی منه که میگیه بلند شو بدرخش دکتر فریمن ولی در پایان بازی الکس دکتر فریمن داره 

لینک به دیدگاه

در 50 دقیقه قبل، Xen گفته است :

خداروشکر یکی اینجا هست که فَن HL باشه 😧

متاسفانه نتونستم HL-Alyx رو نشد بازی کنم؛ ولی BlackMesa خوب بود ولی صدای زمینه XEN خیلی رو مخ بود،

اونجا که وارد پایگاه تحقیقات تو XEN می‌شدی عالی بود! حس فضانوردی بهت دست می‌داد 🙂

اون قدیما یه مود به اسم They Hunger اومده بود.کاش Remake ش رو بسازن.

نسل من تقریبا دارن منقرض میشن از گیمینگ و هالف لایفم ۱۵ سال بلکم ۲۰ سال ازش میگزره که خیلی گیمرای 

امروز با کمال احترام بدنیا نبودن و وقتی هالف لایف ۱ برای ما خدای گرافیک بود اونها نوزاد بودند یا هنوز دنیا نیومده بودند

به هر روی هالف لایف دنیایی داره برای خودش و گیب نویل این نسل رو از داشتن بازی هالف لایف این مهمترین عنصر

گیمینگعمدا یا به خاطر سود مالی محروم کرد که میتونست واقعا بهترین اتفاق ممکن در گیمینگ باشه و صنعتشو ۲۰ سال جلو ببره 

درست حرکتی که AMD برای \ردازندهها یکبار زد و تکرار نکرد تا الان که داره تکرار میکنه و اونزمان میشد به یه پردازنده عالی ازش

برسی دو هسسته در زمانی که اینتل داشت رو یه هسته مانور میداد و افزایش نبود (براستی اگر اینتل رقیبی نمیداشت هنوز با سلرون سرمون گول میمالیدن)

اما حالا متاسفانه غولهای AMD دستنیافتنی و دستنیافتنی تر میشه و ما استوپ کردیم و رایزن ۹ با پورشه داره فرار میکنه 

حالا برسیم به والو که اومد یه چیزی داده ۲۰ تومن باید بدیم تا الکس رو بازی کنیم حالا هالف لایف ۳ رو هم مطمعنا و قطعا رویه VR میزنه 

سالها هالف لایف تعویق خورد برای همچین روزی .نویل مغز اقتصادی داره و برنامه ریزی ۱۰ ساله داشته تا برویاهاش برسه خودش گفته بود 

تا ۲۰۲۲ باید صبر میکردیم که هالف لایف ۲ یاد بیرون ولی اپیزودیکش کردیم که زودتر بیرون بیادش و الان هالف لایف ۳ رو ۲۰۲۲ میده بیرون 

و محاله رو دسکتاپ بیاد چون این بشر معتقده که یه تجربه مثل هالف لایف ۲ رو دسکتاپ داریم و کافیه و باید تجربه دیگه داشته باشیم 

ولی مطمعنا تا ۲۰۲۵ مجبور میشه تمام هالف لایفها رو دسکتاپ بزنه تا جیبشو پر پول کنه یا بالاخره یه راهی پیدا میشه ولی خیلی زمانبره 

بله بالاخره پیر هالف لایف شدیم .امیدوارم تا قبل ارمیدن در خاک هالف لایف رو بازی کنم البته شماره ۳ و ۴ اونو و بفهمم جی من کدوم خریه 

یا بعباتری WHO THE HELL ARE GMAN  خخخخخ امیدوارم درست باشه ضربالمثل 

خوشحالم شمام فن هالف لایفی .حالا فن قدیمی هم سن مایی یا نه ؟؟؟من ۴۰ سالم شما چی؟؟؟

لینک به دیدگاه

نه من از شما کم تجربه تر هستم.

یادم میاد سیستمم گرافیک نداشت،آنبرد مادربرد بود.با cpu تک هسته ای celeron 430 هاف لایف ۲ اپیزود ۱ بازی میکردم!

بعدش با خودم گفتم برم از اول همه نسخه ها رو بازی کنم،اینطور شد که هاف لایف ۲ و تمام نسخه های blue shift,opposing force,they hunger,decay رو بازی کردم.

بعد ها وقتی خواستم هاف لایف ۲ اپیزود ۲ رو بازی کنم سیستم نکشید و اینجوری بود که اومدم به دنیای سخت افزار.

ویرایش شده توسط Xen
لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، Xen گفته است :

نه من از شما کم تجربه تر هستم.

یادم میاد سیستمم گرافیک نداشت،آنبرد مادربرد بود.با cpu تک هسته ای celeron 430 هاف لایف ۲ اپیزود ۱ بازی میکردم!

بعدش با خودم گفتم برم از اول همه نسخه ها رو بازی کنم،اینطور شد که هاف لایف ۲ و تمام نسخه های blue shift,opposing force,they hunger,decay رو بازی کردم.

بعد ها وقتی خواستم هاف لایف ۲ اپیزود ۲ رو بازی کنم سیستم نکشید و اینجوری بود که اومدم به دنیای سخت افزار.

من با بارنی کلهون شروع کردم نسخه کوتاهی بود ولی برامون گرافیکش انقلابی بودش 

اونجا که اون موجوداتی که صدا درمیارن گوشت کر میشد خیلی باحال بود وبعد از بلو شیفت هالف لایف اصلی رو زدم 

و تقریبا خیلی طولانی بود و اعتراف میکنم منم هالف لایف ۱ رو بعد از ۲ تموم کردم خیلی سخت بودش 

ولی لحظه به لحظشو یادم خصوصا نیهیلانت کشی رو و همینطور پورتال رو البته پورتال رو کم زدم 

مطمعنم اگه ریمیک بشه هالف لایف ۲ با موتور سورس ۲ تیلیاردی میفروشه تیلیاردی به دلار

و بازهم هالف لایف ۱ تمام دی ال سی هاشم برداره با سورس ۲ بازسازی کنه تا زندن تموم کارمنداش والو 

پول پارو میکنه ولی کو گیب نویل شنوا گوش نمیده که اصلا ریمیک تو قاموسش نیست این بشر 

ویرایش شده توسط arash_aria
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...