رفتن به مطلب

پاسخگویی گارانتی حامی

fernas
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

درود

در بعضی سیستم‌ها این موارد مشاهده شده

ممکنه با تعویض کابل به نوع دیگر، مثلا دیسپلی‌پورت به HDMI و اتصال به پورت دیگر کارت گرافیک این مشکل حل بشه

ممکنه با نصب کارت گرافیک روی یک اسلت دیگه این مشکل حل بشه

ممکنه توی تنظیمات Bios گزینه‌هایی رو تغییر داده باشین و موارد دیگه

حتی ممکنه داخل کیس اتصالی داشته باشین و بیرون کیس این مشکل مشاهده نشه

از کابل‌های اسلیو اگر استفاده می‌کنین اون‌ها رو جدا کنین

بهتره تمام این موارد بررسی بشن

لینک به دیدگاه

در 14 ساعت قبل، kameran گفته است :

این مشکل در واقع بیشتر مواقع از کارت گرافیک هست نه چیز دیگه ای چون خودم با این مشکل سر و کله زدم و یکی دو نفر دیگه هم راهنمایی کردم. در مورد خودم باید بگم که کارت گرافیک مورد نظر همین امسال پس از چند سال مشکل اول چندین بار درایوش پرید و بعد کامل سوخت.سیستم در حالت اسلیپ نمیرفت و هنگام روشن کردن سیستم هم گاهی تصویر نمیداد و مجبور بودم چند بار ریستارت کنم تا تصویر داده بشه یا پاور رو چند بار روشن و خاموش کنم ولی جدا از اون داخل بازی ها و غیره میشه گفت هیچ مشکلی نبود و فقط بحث همین روشن کردن سیستم و حالت اسلیپ بود یادمه اونزمان ویندوز یک اپدیت هم داشت که همین مشکل اسلیپ نرفتن و تصویر ندادن رو حل میکرد اما برای من عمل نکرد.مادربورد ایسوس بود ولی خیلی قدیمی بود پس فکر کنم اونچیزی که دوستان بالاتر گفتن شاملش نشه.

اما اینکه کارت گرافیک اینطور مشکل پیدا کرده خودش میتونه از پاور مشکل دار باشه و اگر میتونین تست کنید.

من خودم یه گرافیک gtx650 دارم اونو که میبندم رو سیستم مشکلی ندارم اما rtx 2060  رو که میبندم مشکلات شروع میشه.البته به اسلیپ میره فقط موقع روشن شدن از اسلیپ اکثرا تصویر نمیرسه و میدونم رستارت کردن تو این شرایط حتما اسیب میزنه به سیستم و اوضاع بدتر میشه.پاورم 1050 گرین هستش همه قطعات هم اکبند هستن و کلا 6 ماهه  خریدم اما خب تو این 6 ماه این مشکل خیلی اذیتم کرده و تنها مربوط به اسلیپ نمیشه رستارت هم که میشه میبینی مادربرد بوق خطای گرافیک میزنه.نمیدونم شاید مادربرد و گرافیکم مچ نیستن باهم . مال منم داخل بازی مشکلی نداره مثل شما.پس بنظر شمام مشکل از سخت افزار نیست و عدم هماهنگی و اینجور چیزایست؟نرم افزاری؟ولی از تست پاور چیزی نمیدونم تو شهرمونم فکر نکنم کسی سر دربیاره کلا از سیستم های رده بالا.

لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، Goorani گفته است :

ببین حساس نشو

اره بایوس باید اپدیت بشه

دیگه رو حالت اسلیپ نذار تا بلاخره یه روزی ایسوز یه اپدیتی میده که این مشکل هم حل میشه

این مشکل صد در صد نرم افزاری و مربوط به مادربورده

دوستان دیگم که دیدی اشاره کردن و دقیقن مشکلشون همین بود

تازه برا من مدار کنترل ار جی بیشم مشکل داشت و بعد حدود یک سال و بعد چندین اپدیت بایوس درست شد

فعلا رو اسلیپ نذار که این مشکل نرم افزاری تبدیل به سخت افزاری و صدمه به مادربوردت نشه تو این گرونی

در کل ایسوز تو اینجور موارد گند زده

گیگا هم شنیدم سخت افزاری داغونه و تعمیری زیاد داره

ام اس ای رو نمیدونم چطوریاس و بردای خوبی داره یا نه

زیاد اپدیت کردن بایوس مادربرد مشکلی ایجاد نمیکنه؟یوقت قطعات دیگه رو هم نشناسه یا نمیدونم یه چیزایی تو این مایه ها.یبار اپدیت کردم یه ورژن جدیدشم یک ماهی هست اومده.بدبختی من اینه که دیروز روشن کردم سیستم رو برای اولین بار سیستم بالا نیومد و بوق خطای گرافیک رو از مادربرد شنیدم.یعنی هر روز که میگذره این مشکل دامنه ش بیشتر میشه از اسلیپ سرایت کرد به رستارت  از رستارتم به روشن شدن .مجبور شدم رستارت کنم از کیس تا دوباره بالا بیاد.خودم احتمال میدم شای داز نرم افزارای کنترل نور باشه(rgb) یا یه چیزی مثل این.در نظر داشتم بفرستم گارانتی اما هیشکی پشنهاد نداده گارانتی رو اکثرا میگن از درایور و اینجور چیزاس.شمام پس خیلی بایوس مادربرد رو اپدیت کردین؟یه اپدیت امده اینجوری باشه فردا ویندوز بزنم و بایوس بزنم 

لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، ultragame888 گفته است :

سلام 

دوست عزیز بایوس مادربرد آپدیت کن (یکی 2تا نسخه تست کن) بعدش بایوس گرافیک عوض کن 

در آخر کل سیستم ببر تو شهر خودتون به یه کاربلد نشون بده 

هیچوقت به آسونی قطعا آکبندت رو نفرست زیر دست این گارانتی و اون گارانتی 

بایوس گرافیک رو چون خیلی اشنا نیستم یکم ترس داره اپدیت کنم بدتر بشه ولی مادربرد رو احتمالا اپدیت کنم.والا فکر نکنم تو کل ایران یه متخصص کاربلد باشه شهر ما که بماند.خودمم از این ناراحتم که گرافیک که 3 ماه نیست کار نکرده بفرستم گارانتی اونجام بزنن خرابش کنن راه ارتباطی هم نیست که از بخش فنی گارانتی اطلاعات کسب کنم بلکه تلفنی راهنمایی بدن .

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، Hadi MP گفته است :

این مشکل اسلیپ برای منم پیش میاد با برد B75 و i3 3220! قبلا با همین سیستم هیچ مشکلی نداشتم ولی یادم میاد از یک آپدیت ویندوز به بعد اسلیپ از کار افتاد! O.o هنوز که هنوزه حل نشده! نرم افزاریه فقط معلوم نیست کی حل بشه؛ به نظرمن نفرستین گارانتی ;)

یعنی دقیقا مشکل منو داشتین؟فنای گرافیک میچرخنا اما تصویر نمیده.یعنی شما الان حالت اسلیپ ندارین؟اگه ویندوز رو دوباره نصب کنید که باید حل بشه یا نشده؟یعنی گارانتیا بنظرتون خیلی وارد نیستن؟خودم که حس میکنم بفرستم میگن سالمه.شای دمجبور بشم عوض کنم گرافیکو 

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، mitternacht گفته است :

این مشکل بسیار رایج هست 

بنده هم با rx 5700xt این مشکل رو دارم حتی بعضی وقتا بعد از اسلیم تصویر میره میاد که یک دفعه dp پورت رو میکشم دوباره میزنم درست میشه  

البته با خارج کردن و وصل دوباره کابل برا من درست نشد از hdmi استفاده می کنم.البته با استفاده از تبدیل وصلش کردم ولی بدون تبدیل هم که به تلوزیون وصل کرده بودم اونجام این اشکال رو داشت .مشکل شما فقط با خارج و وصل کردن dp حل میشه؟

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، fernas گفته است :

زیاد اپدیت کردن بایوس مادربرد مشکلی ایجاد نمیکنه؟یوقت قطعات دیگه رو هم نشناسه یا نمیدونم یه چیزایی تو این مایه ها.یبار اپدیت کردم یه ورژن جدیدشم یک ماهی هست اومده.بدبختی من اینه که دیروز روشن کردم سیستم رو برای اولین بار سیستم بالا نیومد و بوق خطای گرافیک رو از مادربرد شنیدم.یعنی هر روز که میگذره این مشکل دامنه ش بیشتر میشه از اسلیپ سرایت کرد به رستارت  از رستارتم به روشن شدن .مجبور شدم رستارت کنم از کیس تا دوباره بالا بیاد.خودم احتمال میدم شای داز نرم افزارای کنترل نور باشه(rgb) یا یه چیزی مثل این.در نظر داشتم بفرستم گارانتی اما هیشکی پشنهاد نداده گارانتی رو اکثرا میگن از درایور و اینجور چیزاس.شمام پس خیلی بایوس مادربرد رو اپدیت کردین؟یه اپدیت امده اینجوری باشه فردا ویندوز بزنم و بایوس بزنم 

هر شیش ماه یه اپدیت بزن

تابستونام نزن که احتمال قطعی برق هست معمولا😄

تنها ترس همون قطع شدن برق وسط نصب بایوسه وگرنه معمولا مشکلی پیش نمیاد

در کل بازم میگم زیاد حساس نشو 

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، fernas گفته است :

من خودم یه گرافیک gtx650 دارم اونو که میبندم رو سیستم مشکلی ندارم اما rtx 2060  رو که میبندم مشکلات شروع میشه.البته به اسلیپ میره فقط موقع روشن شدن از اسلیپ اکثرا تصویر نمیرسه و میدونم رستارت کردن تو این شرایط حتما اسیب میزنه به سیستم و اوضاع بدتر میشه.پاورم 1050 گرین هستش همه قطعات هم اکبند هستن و کلا 6 ماهه  خریدم اما خب تو این 6 ماه این مشکل خیلی اذیتم کرده و تنها مربوط به اسلیپ نمیشه رستارت هم که میشه میبینی مادربرد بوق خطای گرافیک میزنه.نمیدونم شاید مادربرد و گرافیکم مچ نیستن باهم . مال منم داخل بازی مشکلی نداره مثل شما.پس بنظر شمام مشکل از سخت افزار نیست و عدم هماهنگی و اینجور چیزایست؟نرم افزاری؟ولی از تست پاور چیزی نمیدونم تو شهرمونم فکر نکنم کسی سر دربیاره کلا از سیستم های رده بالا.

برای من که از گرافیک بود چون الان کلا گرافیک خراب شده و سوخته و دقیقا مشکل شما هم بود فقط هنگام ریستارت و روشن شدن گاهی تصویر نمیداد اما چون سیستم بوق نداشت بوق نمیزد.اگر میتونین گرافیک رو روی یک سیستم دیگه هم تست کنید احتمالا اینکار راحت تر باشه تا چک کردن همه ی اون موارد اگر دیدین این مشکل روی اون سیستم هم پابرجاست پس مشکل حتما از گرافیکه در غیر اینصورت یکی از مواردی که دوستان بالاتر گفتن باید باشه

لینک به دیدگاه

در در 17 خرداد 1399 در 16:36، Goorani گفته است :

هر شیش ماه یه اپدیت بزن

تابستونام نزن که احتمال قطعی برق هست معمولا😄

تنها ترس همون قطع شدن برق وسط نصب بایوسه وگرنه معمولا مشکلی پیش نمیاد

در کل بازم میگم زیاد حساس نشو 

امشب بایوس رو اپدیت می کنم یه ویندوزم میزنم بازم همه موارد رو چک می کنم.انشالله درست بشه.احتمال میدم از برنامه های مادربرد یا کنترل نور باشه اونا رو نصب نمیکنم.

اوایل حساس نبودم دیر به دیر اینجوری میشد اما تازگیا زیاد اتفاق افتاد دیگه خاموش میکنم رو اسلیپ نمیزارم ولی لامصب دید اسلیپ نمیزارم وقتی خاموش بود روشن کردمم اینجوری شد باز.امیدوارم فقط نرم افزاری باشه.

لینک به دیدگاه

در در 17 خرداد 1399 در 18:21، kameran گفته است :

برای من که از گرافیک بود چون الان کلا گرافیک خراب شده و سوخته و دقیقا مشکل شما هم بود فقط هنگام ریستارت و روشن شدن گاهی تصویر نمیداد اما چون سیستم بوق نداشت بوق نمیزد.اگر میتونین گرافیک رو روی یک سیستم دیگه هم تست کنید احتمالا اینکار راحت تر باشه تا چک کردن همه ی اون موارد اگر دیدین این مشکل روی اون سیستم هم پابرجاست پس مشکل حتما از گرافیکه در غیر اینصورت یکی از مواردی که دوستان بالاتر گفتن باید باشه

گرافیکتون که سوخت گارانتیشم تموم شده بود؟یا گارانتی قبول نکرد؟فعلا منصرف شدم ببرم گارانتی یبارم از نو همه درایورو ... رو نصب میکنم انشالله حل بشه.اینجوری که من تو انجمن های مختلف دیدم اکثرا مشکل نرم افزاری رو میگن کسی نبود بگه فرستادم گارانتی و. مشکلش این بود و حل شد که مطمن بشم سخت افزاری هست.خب من با گرافیک اولم که تست می کنم مشکلی نیست البته فکر نکنم gtx650 خیلی شباهتی به 2060  داشته باشه که بشه این تغییر گرافیک رو ملاک قرار داد بهتر بود یه چیزی هم رده ی 2060 رو روی سیستم تست می کردم که دیگه همچین گرافیکی رو نمیشه برا تست پیدا کرد جایی.

لینک به دیدگاه

این خطا از رم هم میتونه باشه؟چون من امروز ویندوز عوض کردم و درایورا رو تک به تک اپ کردم وقتی روشن کردم سیستم رو مادربرد بازم بوق زد و خطا داد.یک بوق بلند و 3 تا کوتاه.تو بعضی مادربردا این خطا مربوط به گرافیکه اما بایوس من ami هستش و برای این خطا نوشته خطای رم.(خطای مربوط به تست RAM است. یا  ۶۴ کیلوبایت اول رم خراب شده یا آی‌سی رم مشکل دارد ) 

یعنی میتونه مشکل از رم باشه؟الان که با مدل بایوسم چک کردم این خطا رو بیشتر شک کردم و احتمال میدم رم ها با مادربردم سازگار نباشن.امیدوارم مشکل از رم باشه.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...