رفتن به مطلب

حافظه فلشی در لباس یه جاسوییچی!

alireza_moghadam
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

این روز ها تقریبا هر کسی یک حافظه فلش دارد. اما در این میان یک مشکل وجود دارد. چگونه حافظه فلش خود را حمل میکنید؟ بعضی ها آن را در جیب قرار میدهند، اگر کیف حمل کنید، فلش خود را در کیف میگذارید. برای خود من فلش حکم گردنبند را دارد. و آن را به صورت یک گردنبند از گردن آویزان میکنم

طراح این حافظه ایده جالبی داشته است. احتمالا وی به این موضوع فکر کرده که چه چیزی است که همیشه همراه ما است؟ و به پاسخ دسته کلید رسیده است. بنابراین اگر فلشی بسازیم که شکل یک کلید باشد در حمل آن مشکلی نخواهیم داشت. چرا که در واقع یک کلید به دسته کلیدمان اضافه شده است. و مجبور نیستیم که یک وسیله جدید را به لیست وسایل همراهمان اضافه کنیم. نتیجه این تفکر حافظه فلش 4 گیگابایتی شده که در عکس بالا میبینید.

من این ایده را تحسین میکنم. چرا که نه تنها مشکل حمل حافظه فلش حل میشود. بلکه احتمال فراموش کردن و جا گذاشتن آن هم کم میشود. چرا که معمولا دسته کلیدمان را فراموش نمیکنیم.

این حافظه قابل حمل در سه رنگ و با قیمت 27 دلار فروخته میشود.

عجب دنیایی!

اینم یه مدل رنگ سبزش:

datakeybrando.jpg

موفق وموید باشید رضا مقدم

لینک به دیدگاه

درود

دوست عزیز این مطلبتون را شما در بخش اخبار هارد دیسک/فلش و اپتیکال درایوها باید قرار بدهید.

http://www.lioncomputer.ir/forum/showthread.php?t=442&page=5

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...