رفتن به مطلب

نظرات دوستان در مورد های وب؟

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام. بعد از حدود 5 سال،آسیاتکی بودن ،بعد از تغییر سرویساش،رفتم دیده بان نت که .یده بان ،اگه بود بهش بهتر میومد.

تو این 6 ماه ،حدود یه ماه قطعی داشتم و سرویسی که 230 ازشون خریدم ،الان شده 490 تومن.میگیم ،این حجم افزایش برا چیه ،میگن افزایش کیفیت ،ولی ما چیزی ندیدیم.و مشکل داریم باهاش،هنوز.

برا همین دنبال تغییرم ،سرویسای شرکتهای مختلف رو چک کردم ،های وب حجم خوبی میده. حدود 300 گیگ ماهیانه رو 8 مگ میده؟

نظرات متناقضه ،میگن بعد پیوستن به پارس خراب کرده.در مجموع چطوره ،اگه کرج و منطقه کارمندان شمالی هم که باشید ،عالی تر میشه.

با تشکر

لینک به دیدگاه

سلام

من حدود 5 سال پیش مشترک های وب بودم اون زمان تازه تغییر نام داده بود قبلا با نام داده گستر عصر نوین خدمات میداد.

اوایل اینکه با نام های وب فعالیتش ادامه میداد بد نبود ولی کم کم دیگه پهنای باند اضافه نکرد و فقط یوزر گرفت طوری که از ساعت 4 بعد از ظهر به بعد اصلا سرور های خارج باز نمیشد و من تخلیه کردم.

جدیدا هم که شرکت پارس انلاین اومده زیر مجموعه های وب اکثر کاربران پارس هم ناراضی هستن.

من از بیشتر شرکت ها سرویس داشتم بین همه به لحاظ کیفیت شاتل و آسیاتک بهتر بودن.

لینک به دیدگاه

سلام.من هم مثل شما اول اسیاتک داشتم و به دلیل کمبودد حجم اومدم سراغ های وب.سرعتشون واسه من خوبه.انلاین هم پینگ اوکیه تقریبا.csgo و GTA Vمیزنم.و مورد دیگه فقط خدا نکنه دست به سمت پشتیبانی دراز بشه.اینقد پشتیبانی بدی داره که هر موقع زنگ میزنی میگه نفر 50 ام و .. هستی و باید منتظر بشی.سیستم انلاین داشت سریعتر ولی مدتیه غیرفعاله واسم.من 8 مگ میخرم با ترافیک 210 گیگ خارجی که سرعت 950 و تا 1 مگ میگیرم.بسته به مکان شما و خط شما ممکنه نوسان داشته باشه و ...

تا به حال در این 8 ماه هم کارم به پشتیبانی جز در موارد معدودی نکشیده.بار اخری تماس گرفتم(روز بعد عید فطر بود)خیلی زود (نفر سوم )بودم و  جواب دادن.شاید جدیدا به خاطر اعتراضات پشتیبانی خوب شده باشه.

بهتره از چند نفر در اططرافتون که های وب داره هم بپرسید که چطوریه

اپدیت1:قطع و وصلی هم خیلی کم داره

ویرایش شده توسط Yasin.s
لینک به دیدگاه

تقریبا 3-5 ماه پیش های وب داشتم،

کلا از همه لحاظ راضی بودم به جز پینگ، بالای 130 کلا پینگ میداد

ولی از لحاظ سرعت دانلود خیلی خوب بود خیلی کم قطعی داشت

لینک به دیدگاه

من های وب 8 مگ 210 گیگ دارم. سرعتش خوبه و پینگ داخلی در کمترین حالت 36 هست
اما مشکلاتی که دارم ایناس: اختلال زیاد بوجود میاد. نوسان پینگ در ساعت های شلوغ دارم. کیفیت نویز خط از ساعت 14 تا 24 به شدت پایین میاد. پرش لینک هم دارم در حالیکه خطم کششش داره. اما پورت رو برام عوض نمیکنند. و برای همینا میخوام تخلیه کنم.
من قبلا شاتل داشتم. هر وقت اختلالی بود اول اینکه در ساعات اولیه صبح میذاشتن . دوم اینکه موقع قطعی یا اختلال از قبل به آدم اس ام اس می دادن. اما این های وب اصلا حقوق مشتری براش مهم نیست و هر زمانی میتونه اختلال باشه. و تعدادش هم زیاد تره.
پشتیبانی که نداره کلا از بعد عید. قبل عید توی صدای مشتری شکایت مینوشتم، 5 دقیقه نمیشد باهام تماس می گرفتن. یا زنگ میزدم پشتیبانی که مثلا دیتا ریت عوض کنه، سریع عوض می کرد. همچنین صف نبود.
الان طویله پشتیبانیش از این بهتره. 1000 بار درخواست و تیکت ثبت کردم تو سایت. 100 بار تماس گرفتم ( یه سری احمق جواب میدن، فحش هم بهشون بدی میگن باشه ما براتون تیکت ثبت کردیم باهاتون تماس می گیرن) ولی اصلا انگار مردن . 10 15 روز گذشته و باهام هیچ تماسی نگرفتن. 
3 بار ازشون تو 195 شکایت کردم. 
بار آخر رو که اصلا جواب ندادن هنوز. 
میگم دیگه انگار چیزی به نام پشتیبانی نداره این شرکت خراب شده. 
جالب اینجاست که دلیل و منطق هم میارن که چرا اینجوری شده و مشکلی نیست. 
تو قرار دادی که امضا کردم باهاشون نوشته باید پشتیبانی 24/7 داشته باشه. 
ولی بجای اینکه من هر وقت دلم خواست زنگ بزنم. باید منتظر باشم اونا هر وقت دلشون خواست و اگر به یه جاییشون نبود با من تماس بگیرن :|
خلاصه که به نظر من بیخیال های وب شو. ولی بعضیارو دیدم که کیفیت سرویسشون خوب بوده و راضی ان. 
ولی از من میشنوی حداقل فعلا نیا. شما برو از یه شرکت دیگه بگیر. بعد که اینا کاراشونو کردن سرشون خلوت شد. اون موقع بررسی کن ببین کیفیتشون چجوری شده.

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

اقا تمام مسائلی که دوستان فرمودن درسته به علاوه یک‌چیز دیگه.من اصلا قطعی ندارم. سرعت دانلودمم ثابت.‌ولی لامصبو رفتم سیم گشیو از کابیت عوض کردم. اس ان آر دانلودم روی سرعت ۸ مگابیت روی ۸ هست ولی ثابت و قطعی ندارم.‌مورد بعدی اینکه اصل کاره. شنا فرض کن داری یک فایل دانلود میکنی. دیگه‌کل پهنای باندت میره برا اون و پینگم یهو میره روی ۳۰۰۰. حتی یک فایل یک‌مگابایتی بخوای دانلود یا اپلود کنید همین بد یگبختیه. کسی این‌تجربه رو داشته؟

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...

با تشکر از دوستان و نظراتشون

از های وب گرفتم.

پینگم بهتر شده اواخر دیده به 83 رسیده بود.الان اینجا 64 هست.

سرعت خوبه،فقط رو 8 بستن رو 910 سرعت میده. بهشون گفتم 8 رو،رو 10 میبندن تا 1 مگ رو طرف بگیره. تو گوششون نمیره.

پنلشون و محاسبه حجم مصرفیشون یکم شلخته هست. خود پشتیبانیش نمیدونست که حجم تو پنل 4 برابره و با پنل قبلیشون توضیح میداد. 4 تا ضریب داره که صفر مال خود سایتشونه و مجانیها و 1.32 برا پیام رسانها و 2 داخلی و 4 خارجی

افراد پشت خط پشتیبانی بعضا زیادن تا 40 نفر داشتم ولی حد معطلی  زیر 5-6 دقیقه بوده و یه روزه وصل کردن.

یعنی شنبه تخلیه کامل شد از دیده بان،شنبه های وب وصل شد.

فعلا راضی کننده بوده.

ویرایش شده توسط rahyarpaul
لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

قیمت ها رو 25% بالا بردند.

ترافیک خارجی رو ضریب 4 محاسبه میکنه. مثلا یک بسته 200 گیگ بین الملل بخری بعد از 50 گیگ مصرف بین الملل تموم میشه!!!

لینک به دیدگاه

پیشگامان توسعه وارتباطلات(پیشگامان کویر) هرچیزش آشغال باشه ولی پشتیبانی خیلی خوبی داره ...افراد درش تجربه کاری مناسبی دارن .بعضی هاشونم گیمر هستن و وقتی حرف میزنی کاملا متوجه میشن دردت چیه ...

فقط تعرفه هاش بعد از عید خیلی آشغال شده و تنوع نداره اصلا ..(.قبل عید تنوع داشت ولی طوری تنظیم شده بود که سوق میدادنت بری 50 تومنی 90 تومی وبه بالا بخری ونسبت مناسبی برای تعرفه های زیر50 تومن نداشت ..منم شکایت کردم بعدازاون دیگه گند زدن به تعرفه ها ...به قول معروف رفتم بهترش کنم ولی شاخشو شکستم😁)

لینک به دیدگاه

من دیده بان گرفتم. خوبه.‌قطعی اصلا ندارم. الانم که اومدم اهواز رمز وای فایو دادم کل اپارتمان افتادن به جونش دانلود میکنن 🤣🤣. قبلش های وب بودم. واقعا‌پشتیبانی چرتی داره

لینک به دیدگاه

حاجی من آسیاتک دارم خیلی گرون شده :/

ظلمه بابت همچین نتی( با اینکه پینگ و همه چیز ok ولی نمیشه باهاش پلی داد) پول داد.

های وب خیلی ازش بد میگند ولی حس میکنم بخاطر ریزش شدید کاربرهاش یکم بهتر از قبل شده.

شاتل هم حال و روز خوبی نداره.

به نظرم adsl به انتهای راه رسیده.

ویرایش شده توسط surena
لینک به دیدگاه

• 2 ماه بعد...

سلام

وقتی تعداد افرادی که به اینترنت وصل میشن زیادتر میشه سرعت کاهش پیدا میکنه؟

اگه میشه در چه حد؟

لینک به دیدگاه

• 3 ماه بعد...
در در 25 تیر 1399 در 23:01، bahman2020 گفته است :

قیمت ها رو 25% بالا بردند.

ترافیک خارجی رو ضریب 4 محاسبه میکنه. مثلا یک بسته 200 گیگ بین الملل بخری بعد از 50 گیگ مصرف بین الملل تموم میشه!!!

داداش ناموسن از کجا میگی اینو 

یعنی چی ۲۰۰ گیگ بین المللی رو ۵۰ گیگ مصرف کنی تموم میشه 

ترافیک خارجی ضریب ۴ یعنی اینکه 

۵۰ گیگ بین الملل بخری 

۲۰۰ گیگ میتونی داخلی استفاده کنی 

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

سلام به همگی این های وب یع دکل محل ما نصب کرده با وجود اینکه سیم کارت های وب هم داریم آنتن نمیده و خودشون هم پیگیر نیستن.

لینک به دیدگاه

من قبلا های وب داشتم. افتضاح بود. بعدا که با پارس آفلاین ادغام شد بدتر شد. جفتشون یه ...هن

لینک به دیدگاه

• 1 سال بعد...

سلام وقت بخیر 

نظر اینجانب بعد از استفاده کردن از اینترنت های adsl مخابرات adsl شاتل vdsl مخابرات tdlte ایرانسل و مبین نت امروز بعد از مدت ها مشترک های وب شدم 

شاتل خوب هست حرفی هم در خوب بودنش نیست اما الان دیگه فقط بحث پول براش مهم نه مشترک ایرانسل مبین نت هم که tdlte هستن اما از فروردین ۱۴۰۱ تعرفه ها بسیار گران شده و نزدیک ۱۰۰ حتی بالاتر افزایش و تعرفه های خوب برداشته شده کجاس اون مشتری مداری شاتل 

از توهین کارشناس فنی و... به خاطر هزینه گفتم مشترک های وب بشم خطم زودتر از شاتل رانژه شد پشتیبانی بسیار خوب و تمامی خط و سرعت با توجه به خرید سرعت ۸ مگ یکساله روی اخرین سرعتی که خط کشش دارد تنظیم شده با پینگ پایین بدون قطعی و بدون نیاز به هزینه برای سرعت ۱۶ اولین تجربم استفاده از های وب تا الان بسیار لذت بخش بوده و راضی هستم 

لینک به دیدگاه

• 1 سال بعد...

بسته 4500 گیگابایت بین الملی 12 مگابایت برثانیه سرعتی که هنگام دانلود میده 500کیلوبایت هست نمی دونم دارن چی کار می کنن با این اینترنت مودم هم تا 150 مگابایت بر ثانیه پشتیبانی می‌کنه مشکل مال های وب هست با آسیاتک 6 مگ هم میده

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...