رفتن به مطلب

مشکل عجیب با مودم دی لینک

اشتراک گذاری

Recommended Posts

درود دوستان

یک مشکل بسیار عجیب چند روزی هست گریبانگیرم شده 

هر چقدر قبلا این مودم اذیت میکرد و دیر وصل میشد، یا چراغش تا هفته ها قرمز میشد، یا اصلا همش پشت سر هم ریستارت میشد.... الان هیچ وقت اینترنت قطع نمیشه، یا اصلا پیش نیومده  تو این مدت دیر وصل بشه یا کوچکترین مشکلی دیگه ای، ولی یک مشکلی هست اینه که وقتی میخوام برای اولین بار به سرور های یک بازی وصل بشم مودم ریستارت میشه، حتی ممکنه چند بار این اتفاق بیفته تا اخرش بزور به سرور های یک بازی وصل بشه، این مشکل رو هم با چند بازی مثل GTA V /R6/PUBG/DARK SOULS 3 و تقریبا هر بازی انلاینی دیگه ای دارم😐

توجه کنید مودم ریستارت نمیشه، یا اینترنت قطع نمیشه تا وقتی که به سرور های یک بازی وصل بشم، بنظرتون اینبار مشکل از چی میتونه باشه؟

لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، Paradise Lost گفته است :

درود دوستان

هر چقدر قبلا این مودم اذیت میکرد و دیر وصل میشد، یا چراغش تا هفته ها قرمز میشد، یا اصلا همش پشت سر هم ریستارت میشد.... الان هیچ وقت اینترنت قطع نمیشه، یا اصلا پیش نیومده  تو این مدت دیر وصل بشه یا کوچکترین مشکلی دیگه ای، ولی یک مشکلی هست اینه که وقتی میخوام برای اولین بار به سرور های یک بازی وصل بشم مودم ریستارت میشه، حتی ممکنه چند بار این اتفاق بیفته تا اخرش بزور به سرور های یک بازی وصل بشه، این مشکل رو هم با چند بازی مثل GTA V /R6/PUBG/DARK SOULS 3 و تقریبا هر بازی انلاینی دیگه ای دارم😐

توجه کنید مودم ریستارت نمیشه، یا اینترنت قطع نمیشه تا وقتی که به سرور های یک بازی وصل بشم، بنظرتون اینبار مشکل از چی میتونه باشه؟

درود ...

این موضوع رو بنده هم تجربه کردم ... دلایل مختلفی داشته .

------------------------------------------------------------------------------------------

که اصلی ترینش رو مثال میزنم ...

یکیش کفیت اشغال مودم های D-Link هستش ! ( مودم های دی لینک لامصب سرطانه سطان :|)

دومیش ... افت SNR بعد از وصل شدن به سرور های خارجه اس !

( والا خودمم دلیلش نفهمیدم ولی ... عینه جریان پنل گیمینگ میمونه که وقتی از سمت ISP فعال میشه snr خودکار کاهش پیدا میکنه ! )

( حتی من دقت کردم وقتی از قندشکن هم استفاده میکنم همینطوره ! )

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...
در در 18 خرداد 1399 در 18:20، Paradise Lost گفته است :

درود دوستان

سلام دوست عزیز

مودمتون خاک نداره ؟ چون گرد و خاک خودش باعث اتصال و کاهش عملکرد مفید دستگاه و بالا رفتن حرارت مودم میشه

یه بار قاب مودم رو باز کنین با تینر فوری 2000 یا الکل سفید برد رو خوب شستشو بدین و با سشوار خشک کنین

گاهی اوقات مشکل از آداپتور هم میتونه باشه داخل حالت لود برق کم میرسونه

خازن های روی برد هم چک کنین

فریمور مودم رو از سایتش دانلود کنین و بروز کنین ( آموزشش داخل اینترنت هست)

موفق باشین

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...