رفتن به مطلب

restor کردن بایوس

hd5870
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

دوستان سلام عید همگی مبارک

من مادر برد p8z68-v le دارم و سایت ایسوز به تازگی اپدیت جدیدشو برای ساپورت سی پی یوهای 22 نانومتر ایوی بریج گذاشته بود من هم گرفتم و اپدیت کردم اما هر بار که ویندوز عوض میکنم موقع استارت ویندوز یا هنگ میکنه یا همش پیغام رستور ویندوز میده و میره برای تعمیر استارت اپ حالا من از ورژن قبلی بایوس بک اپ گرفتم حالا میخوام برگردونم چیکار کنم البته یه نکته رو هم بگم من برای ساپورت ایوی بریج نگرفتم و چون قبلش مشکل کیبورد داشتم یعنی کیبورد رو موقع تعویض ویندوز نمیشناخت برای همین اپدیت کردم کیبورد هم ps2 هست دوستان لطفا راهنمایی کنید

لینک به دیدگاه

آقا سلام و تبریک عید،

بعیده بایوس مشکل داشته باشه. از سی دی ویندوزت مطمئن هستی؟ منظور از سالم بودن ویندوز و نوع کرک اکتیویتورش مطمئن هستی؟

یه کرک بد داشتم، وقتی ویندوز 7 رو اکتیو میکرد همین مشکل رو بوجود میاورد. کرک رو عوض کردم درست شد.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

نه دوست عزیز از ویندوز مطمئنم چون تا قبل اینکه بایوس رو اپدیت کنم این طور نبود تازه دوستم هم مادر برد p8z68-v داره اونم با اپدیت بایوس همین مشکل براش پیش اومده عجب غلطی کردم از ویندوز

مطمئنم حالا دوستان اگه راهی هست که برگرده بایوس به ورژن قبلیش لطفا راهنمایی کنید موقع اپدیت دکمه بک اپ داره ولی رستور نداره

ویرایش شده توسط HD5870
لینک به دیدگاه

وقتی بک آپ گرفتی ، کجا سیو کردی ؟ اصلا سیو شده ؟ اگر دیدی نمیشه ، باطری بایوس رو در بیار و چند دقیقه بعد جا بزن . بایوس ریست میشه . البته برمیگرده به حالت کارخونه .

لینک به دیدگاه

وقتی بک آپ گرفتی ، کجا سیو کردی ؟ اصلا سیو شده ؟ اگر دیدی نمیشه ، باطری بایوس رو در بیار و چند دقیقه بعد جا بزن . بایوس ریست میشه . البته برمیگرده به حالت کارخونه .

اون که تو خود بایوس اثری نداره و بایوس همون ورژنی خواهد بود که اپدیت کردن

برین از سایت ورژن قبلی رو دانلود کنید

بریزید رو یه فلش که دارای فایل سیستم fat16 یا fat32 باشه

از داخل بایوس و بخش flash eZفلش رو انتخاب کنید و اپدیت کنیدش

فقط اگه احساس کردین سیستم فریز شده،دستو پاتونو گم نکنید،از این جا احتمال این که هنگ کنه سیستم هنگام اپدیت بایوس 0 تقریبا

فقط صبر کنید تموم شه کارش و از pc تون لذت ببرین

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اون که تو خود بایوس اثری نداره و بایوس همون ورژنی خواهد بود که اپدیت کردن

برین از سایت ورژن قبلی رو دانلود کنید

بریزید رو یه فلش که دارای فایل سیستم fat16 یا fat32 باشه

از داخل بایوس و بخش flash eZفلش رو انتخاب کنید و اپدیت کنیدش

فقط اگه احساس کردین سیستم فریز شده،دستو پاتونو گم نکنید،از این جا احتمال این که هنگ کنه سیستم هنگام اپدیت بایوس 0 تقریبا

فقط صبر کنید تموم شه کارش و از pc تون لذت ببرین

سلام ورژن قبلی رو هم دارم اما از روی ورژن قبلی اپدیت نمیکنه این پیغام میاد image out date و هیچ کاری نمیکنه

از ورژن قبلی بک اپ گرفتم و داخل یکی از درایوها سیو هست روی فلش میریزم اصلا شناسایی نمیکنه

لینک به دیدگاه

سلام من مادر بردمp8z68-v هست و دیشب شب بایوس رو به این ورژن P8Z68-V-ASUS-3203 آپ دیت کردم و بدون مشکل کار میکنه ولی جهت رفع مشکل شما توی همون فولدر که بایوس جدید رو گذاشتم یک بک آپ از بایوس قبلی گرفته که با همون برنامه ایسوس که آپ دیت کردین میتونید به همون روش رستور یا بایوس قبلی رو از سایت دانلود و نصب کنید سئوالی بود در خدمتم موفق باشید

لینک به دیدگاه

درود. فکر می کنم از گرافیک مجتمع CPU استفاده کردید. اگر از اون گرافیک استفاده کردید ، یک کارت گرافیک بگذارید روی سیستم ، ویندوز رو نصب کنید مشکل حل می شه. @};-

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام من مادر بردمp8z68-v هست و دیشب شب بایوس رو به این ورژن P8Z68-V-ASUS-3203 آپ دیت کردم و بدون مشکل کار میکنه ولی جهت رفع مشکل شما توی همون فولدر که بایوس جدید رو گذاشتم یک بک آپ از بایوس قبلی گرفته که با همون برنامه ایسوس که آپ دیت کردین میتونید به همون روش رستور یا بایوس قبلی رو از سایت دانلود و نصب کنید سئوالی بود در خدمتم موفق باشید

ببخشید ولی من منظور شما رو متوجه نمیشم میشه یکم ساده تر یا با عکسی چیزی توضیح بدید ممنون

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود. فکر می کنم از گرافیک مجتمع CPU استفاده کردید. اگر از اون گرافیک استفاده کردید ، یک کارت گرافیک بگذارید روی سیستم ، ویندوز رو نصب کنید مشکل حل می شه. @};-

سلام پوریا خان

نه من از کارت گرافیک مجتمع استفاده نمیکنم و کارتم 6950 هست

لینک به دیدگاه

ببخشید ولی من منظور شما رو متوجه نمیشم میشه یکم ساده تر یا با عکسی چیزی توضیح بدید ممنون

بفرمائید اینم عکس

post-5898-0-02385900-1332523121_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بفرمائید اینم عکس

سلام این شما گفتی نمیشه چون موقعی که بایوس ورژن قبلی رو میخوام بریزم یه پیغامی مبنی بر منسوخ شدن نسخه قبلی میاد و دکمه next نداره

لینک به دیدگاه

سلام عزیز اگر اجازه بدید ودندان روی جکر بگذارید من دارم قدیمی ترین بایوس رو از سایت ایسوز دانلود میکنم و در جواب شما در سایت همسایه تا نیم ساعت دیگر مشخص و نتیجه رو به اطلاع شما و دوستان میرسونم ولی یک تشکر خشک و خالی هم بد نیست دوست من؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

شما کار ما رو را بنداز من اگه امکانش باشه 100 بار کلید امتیاز رو میزنم

لینک به دیدگاه

سلام من بایوس قدیمی رو دانلود کردم و بدون مشکل به ورژن قدیم یا جدید فلش میشه عکس پیوست رو ملاحظطه بفرمائید فکر کنم شما از ورژن قدیمی ایسوز یوتیلیتی استفاده میکند اول این ورژن رو دانلود و نصب کنید بعد دوباره مراحل قبل رو تکرار کنید

ASUS AI Suite II V1.02.03 Install Program for Windows XP/Vista/7 32bit & 64bit

post-5898-0-61557200-1332605644_thumb.jpg

ویرایش شده توسط sh.m
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام من بایوس قدیمی رو دانلود کردم و بدون مشکل به ورژن قدیم یا جدید فلش میشه عکس پیوست رو ملاحظطه بفرمائید فکر کنم شما از ورژن قدیمی ایسوز یوتیلیتی استفاده میکند اول این ورژن رو دانلود و نصب کنید بعد دوباره مراحل قبل رو تکرار کنید

ASUS AI Suite II V1.02.03 Install Program for Windows XP/Vista/7 32bit & 64bit

post-5898-0-61557200-1332605644_thumb.jpgpost-5898-0-61557200-1332605644_thumb.jpg

نه دوست من شما هر دوتا عکسی که گذاشتی ورژن بایوست یکی هست اونجوری ایراد نمیگیره

من ورژن جدید که گرفتم 3702 هست و میخوام به 0805 برش گردونم که این پیغام میاد

post-7332-0-84394500-1332609256_thumb.png

لینک به دیدگاه

دو تا عکس یکی هست منهم میدونم من اشتباها دو بار عکس گذاشتم ولی توی عکس توجه کنید ورژن با یوس من به قدیمی ترین با یوس هم بر میگرده

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

شما جدیدترین ورژن بایوست 3203 شما اول به این ورژن اپدیت کن اگه به قبلی برگشت درسته

لینک به دیدگاه

دوباره سلام دوست من توی ستاپ بایوس گزینه تولز رو انتخاب کردم بعد asus ez flash 2 utility رو و بعد فایل فلش مورد نظرتون رو که داخل یک درایو مشخص گذاشتین رو انتخاب و طبق عکسها برید جلو ولی باید خدمتون عرض کنم بعداز فلش دو باره باید بوت رو روی هاردی که ویندوز نصب کردین تنظیم کنید ولی به خواسته شما توی ویندوز هم براتون ورژن

3203 رونصب و ورزن قبلی رو گذاشتم و همونطور که میبینید دکمه نکست هم فعال است یعنی به ورژن قبلی بر میگرده موفق باشید

post-5898-0-78924500-1332615824_thumb.jpg

post-5898-0-52032000-1332615856_thumb.jpg

post-5898-0-18540300-1332615892_thumb.jpg

ویرایش شده توسط sh.m
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

شما یه تست بزن ببین به ورژن قبلیت بر میگرده یا نه خبر بده ممنون

لینک به دیدگاه

سلام دوست من یله بر میگزده من شب رفتم منزل براتون عکس میگذارم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

چرا موقعی که من میخوام با همون نرم افزار خود ایسوز انجام بدم نرم افزار میگه این ورژن رو نمیتونی برای این مادر برد استفاده کنی

لینک به دیدگاه

سلام صفحه نرم افزار ایسوس شما مشکی ولی مال من آبی است به عکسها توجه کنید فکر کنم شما آخرین ورژن رو نصب نکزدن لطفا آخرین ورژن رو دانلود و نصب کنید راستی من با گوشی جواب میدم اگر اشتباه تایپی میبینید ببخیشد موفق باشید

لینک به دیدگاه

دوست من یادم بگ دیشب من هر کاری کردم با نرم افزار ایسوس از طریق ویندوز موفق به ارتقا به آخرین ورژن بایوس نشدم به همین خاطر از داخل بایوس این کارو انجام دادم ولی بعد از طریق نرم افزار امکان بازگشت به ورژن قبل امکانپذیر بود

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...