رفتن به مطلب

پلی استیشن پنج رونمایی شد قابل نداره 16 میلیون!

jj-191
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

پلی استیشن پنج رونمایی شد! احتمالا در ایران بتوان با دلار 18 تومنی با 16 میلیون یکیشو خرید که با 4 تا بازی میتونه تا بیست میلیون هم آب بخوره.

حالا سوال اینجاست پی سی گیمینگ یا پلی استیشن 5؟

MVEPDkmNHwy4UKoFT8n9XP-650-80.jpg

پردازنده 8 هسته 3.5 گیگاهرتزی (فرکانس متغیر)
پردازنده سفارشی Zen 2
گرافیک 10.28 ترافلاپ
36 واحد محاسباتی با فرکانس 2.23 گیگاهرتز
گرافیک سفارشی RDNA 2
ابعاد چیپ (die) نامشخص
فناوری ساخت نامشخص اما به احتمال زیاد 7 نانومتر بهبود یافته
حافظه 16 گیگابایت GDDR6
پهنای باند حافظه 448 گیگابایت بر ثانیه
حافظه ذخیره سازی داخلی 825 گیگابایت SSD سفارشی با سرعت 5.5 گیگابایت بر ثانیه

ویرایش شده توسط jj-191
لینک به دیدگاه

Xbox Series X Play Station 5
پردازنده 8 هسته 3.8 گیگاهرتزی (3.66 گیگاهرتز با فعال بودن SMT)
پردازنده سفارشی Zen 2
8 هسته 3.5 گیگاهرتزی (فرکانس متغیر)
پردازنده سفارشی Zen 2
گرافیک 12 ترافلاپ
52 واحد محاسباتی با فرکانس 1.825 گیگاهرتز
گرافیک سفارشی RDNA 2
10.28 ترافلاپ
36 واحد محاسباتی با فرکانس 2.23 گیگاهرتز
گرافیک سفارشی RDNA 2
ابعاد چیپ (die) 360.45 میلیمتر مربع نامشخص
فناوری ساخت 7 نانومتر بهبود یافته نامشخص اما به احتمال زیاد 7 نانومتر بهبود یافته
حافظه 16 گیگابایت GDDR6
گذرگاه 320 بیت
16 گیگابایت GDDR6
پهنای باند حافظه 10 گیگابایت در 560 گیگابایت بر ثانیه
6 گیگابایت در 336 گیگابایت بر ثانیه
448 گیگابایت بر ثانیه
حافظه ذخیره سازی داخلی 1 ترابایت NVMe SSD سفارشی با سرعت 2.4 گیگابایت بر ثانیه 825 گیگابایت SSD سفارشی با سرعت 5.5 گیگابایت بر ثانیه

ویرایش شده توسط jj-191
لینک به دیدگاه

سلام

الان شما قیمت رسمی رو از کجا آوردی که با دلار 18 تومن هم حساب کردی و تگ "قابل نداره" هم زدی تنگش ؟

کنسول فقط و فقط 1 خوبی داره ، بازی انحصاری 

-----

خیلی بد  رنگ هست 

درصورتی که رنگ مشکی خیلی بیشتر بهش میاد

PS5-bLACK-770x433.jpg

ویرایش شده توسط ATER
  • لایک 1
  • ممنونم 1
لینک به دیدگاه

جایی نگفتم قیمت رسمی!!! گفتم احتمالا با اون قیمت چون در سطح اینترنت قیمت های 600 پوندی مطرح شد منم با یه حساب سرانگشتی احتمال دادم اون قیمت ها باشه!

ویرایش شده توسط jj-191
لینک به دیدگاه

در 11 دقیقه قبل، jj-191 گفته است :

جایی نگفتم قیمت رسمی!!! گفتم احتمالا با اون قیمت چون در سطح اینترنت قیمت های 600 پوندی مطرح شد منم با یه حساب سرانگشتی احتمال دادم اون قیمت ها باشه!

قیمت های توی نت هم مثل عکس هایی که قبلش ازش بیرون می امد هست ، به عنوان معتبر بودن سرخودتون رو گرم نکنید 

میگن احتملا  500 دلار هست 

ولی با این مشخصات باید 700 دلار باشه مگر سونی بخواد ضرر بده روی هر کنسول

• ممنونم 1
لینک به دیدگاه

آقا سفیدش که خیلی خوشگله.

دوم هم این که چند روز پیش بود سران سونی اعلام کرده بودند ps5 ارزش پولی رو که پرداخت میکنین داره از اون روز گمانه زنی ها درباره قیمت بیشتر از 500 دلار مطرح شده که خب به نظرم واقعا دور از احتمال نیست با این حرفشون.

و اینکه به نظرم ایران بشه با حدود 14-15 دست خریدار برسه با وضعیت دلالی و دلار و.....

لینک به دیدگاه

منم رای ممتنع میدم 

هم قشنگه و هم زشته 

رنگ سفید واقعا قشنگه ولی برای 2روز خوبه بعدش کدر میشه و ازچشم میوفته ....بهتر بود سیاه و آبی کار میکردن 

پلستیشن 5 دیجیتال ادیشن در باب طراحی ظاهری عیبی نمیشه ازش گرفت ولی سری استاندارد باید یه تقارن در طراحیش ایجاد میکردن (مثلا دوربین ها درتقارنش قرار میگرفتن ) ته شکل ظاهریش بهتر می شد الان مشخصه که این برآمدگی تو چشمه ولی خب اگر به صورت افقی کنسول رو بزاری کمتر به چشم میاد

نکته مثبتی هم که گفته نشد کنسول با دودسته دیگه تو این سری عرضه نمیشه .نمیخواد بری دنبال یه دسته دیگه که حالا فیک باشه یا اورجینال 😏

قیمتشم احتمالا درست گفته شده باشه یعنی توایران به احتمال بین 13 تا 20 آب میخوره با این وضعیت ارزی کشور

(ولی من ترجیح اگر همچنان پولی درته جیبم باشه  به PCوفادار بمونم مثل 13 سالی که گذشته😅(

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوست عزیزم

هیچ قیمت رسمی از طرف سونی برای ps5 اعلام نشده و هرچیزی هرجا دیدی شایعه هست

وقتی در عنوان تاپیکت میگی 16 میلیون ناخوداگاه داری فضارو برای دلال ها و سودجویان فراهم میکنی.

• لایک 2
  • ممنونم 3
لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، m!dn!ght گفته است :

دوست عزیزم

هیچ قیمت رسمی از طرف سونی برای ps5 اعلام نشده و هرچیزی هرجا دیدی شایعه هست

وقتی در عنوان تاپیکت میگی 16 میلیون ناخوداگاه داری فضارو برای دلال ها و سودجویان فراهم میکنی.

دوست عزیز بحث سود جویان نیست بحث یه تبدیل سرانگشتی دلار به تومن هست

گرچه این قیمت هم باقی نمیمونه الان بخاطر کرونا خیلی الکی واردکننده ها وفروشنده ها قیمت ها رو کشیدن بالا و بارفع اینشا.. به کرونا این قیمت ها هم شکسته میشه و مقدار زیادی افت پیدا میکنه 

شده 2سال دیگه کرونا تموم بشه من اون موقع به بعد میرم خرید چه کنسول .چه هر چیزه دیگه ای

خرید دراین موقعیت عقلانی نیست

• لایک 1
لینک به دیدگاه

در 26 دقیقه قبل، yasin1380 گفته است :

گرچه این قیمت هم باقی نمیمونه الان بخاطر کرونا خیلی الکی واردکننده ها وفروشنده ها قیمت ها رو کشیدن بالا و بارفع اینشا.. به کرونا این قیمت ها هم شکسته میشه و مقدار زیادی افت پیدا میکنه 

شده 2سال دیگه کرونا تموم بشه من اون موقع به بعد میرم خرید چه کنسول .چه هر چیزه دیگه ای

فکر میکنی کرونا بره قیمت دلار میاد پایین اون دیگه پایین نمیاد الانم همه مرز ها بازه همه چیز وارد میشه

مشکل یه جای دیگه است الان یه گوشی خوب 20 ملیون باید هزینه کنی

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 29 دقیقه قبل، yasin1380 گفته است :

وقتی قیمت رسمی وجود نداره حساب سر انگشتی یا ته انگشتی هم نداریم دیگه 😂

• حالم خوب شد 2
لینک به دیدگاه

در 11 ساعت قبل، jj-191 گفته است :

فکر کنم  شما  میخواید بحث راه بندازی همه اینا بحث الکیه

4تا فن مسخره رو به جون هم بندازی

هرچی سلیقته بخر به کسیم کار نداشته باش

ویرایش شده توسط _Ga̴͇̒ḿ̷͈e̶_ò̸̞v̶̫̂e̵̠͒r_
  • لایک 1
  • حالم خوب شد 1
لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، _Ga̴͇̒ḿ̷͈e̶_ò̸̞v̶̫̂e̵̠͒r_ گفته است :

4تا فن مسخره رو به جون هم بندازی

🤣

لینک به دیدگاه

اگه قیمتش 500 تا 600 دلار باشه با هزینه های جانبی و غیره  فوقش میشه 700 هزارتومن !

لطفا با دلار 18 تومن محاسبه نکنید چون حبابه....

چون گفتن میخواد قیمت دلار کاهش پیدا کنه !!!

ویرایش شده توسط nemisis6
  • چرا؟! 1
لینک به دیدگاه

در 15 ساعت قبل، ATER گفته است :

تضاد رنگیش فوق العاده زیباش کرده بنظرم

لینک به دیدگاه

والا اینجور چیزارو معمولا از امارات و چین و ترکیه میارن که همشون با ارز کشور خودشون تبادل میکنن,انقدر قیمت همه چیو با دلار حساب کردیم که رسما خودمون داریم به وارد کننده ها و دلال جماعت میگیم که جنس ما رو با دلار حساب کن!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 22 دقیقه قبل، Rexpowercolt گفته است :

والا اینجور چیزارو معمولا از امارات و چین و ترکیه میارن که همشون با ارز کشور خودشون تبادل میکنن,انقدر قیمت همه چیو با دلار حساب کردیم که رسما خودمون داریم به وارد کننده ها و دلال جماعت میگیم که جنس ما رو با دلار حساب کن!

دوست من وقتی دلار گرون میشه (یا بهتر بگیم پول ملی ارزشش کم میشه) تمام ارزها به همون نسبت گرون میشن، دلار و یورو و درهم نداره

• لایک 1
لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، nemisis6 گفته است :

اگه قیمتش 500 تا 600 دلار باشه با هزینه های جانبی و غیره  فوقش میشه 700 هزارتومن !

لطفا با دلار 18 تومن محاسبه نکنید چون حبابه....

چون گفتن میخواد قیمت دلار کاهش پیدا کنه !!!

آره 3 ساله حبابه ! اخرش میمیریم حباب سر جاش باقی میمونه :/

لینک به دیدگاه

در 36 دقیقه قبل، m!dn!ght گفته است :

دوست من وقتی دلار گرون میشه (یا بهتر بگیم پول ملی ارزشش کم میشه) تمام ارزها به همون نسبت گرون میشن، دلار و یورو و درهم نداره

میدونم عزیز,ولی نرخ ارزها باهم خیلی فرق میکنه,شما الان برو قیمت PS4 به لیر از یه فروشگاه ترکیه بگیر بعد تبدیلش کن به تومن,یکی هم از آمازن یا ebay به دلار بگیر اونم تبدیل کن به تومن بعد ببین باهم فرق دارن یا نه.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 21 ساعت قبل، jj-191 گفته است :

پلی استیشن پنج رونمایی شد! احتمالا در ایران بتوان با دلار 18 تومنی با 16 میلیون یکیشو خرید که با 4 تا بازی میتونه تا بیست میلیون هم آب بخوره.

هیچکدوم!؟

لاکچری شد رفت!  کاملا از وسع قشر متوسط خارج شده...

نه فقط این محصولات باشه. موبایل، تبلت، لپتاپ و هرچیزی که تو این رنج قرار بگیره.

قبلا 1.500 در ماه حقوقت بود میشد یه لپتاپ ساده برداشت. الان حقوقت شده 2500 و لپتاپ ساده شده 6 میلیون!

• لایک 3
  • ممنونم 3
  • قلبم گرفت 1
لینک به دیدگاه

من رفیقم PS4PROخرید درهمون اوایل 1400 یه دسته جدا هم براش دراومد تقریبا200 تومن شما بگو 1600 ..اگر اون موقع PS5میومد می شد به یه احتساب نسبت دلاری این دو کنسول 2700میلیون حداکثر ولی الان بحث بین 12 تا 20 میلیون هست 😂....وقتی فکر میکنم واقعا یه خنده از ترس بهم دست میده

چطور یه دولت طی کمتراز8 سال کل ملت رو به خاک سیاه میشونه و بعد از سه سال اقتصاد.کشور تازه داره رشد مثبت میکنه از فنی یعنی هرطور فکر میکنم که چه طوری خودمون با دست خودمون رو به هلاکت رسوندیم به نتیجه ای نمیرسم جزء کم عقلی ملت طی سالیان متمادی (بلانسبت دوستان ولی)

ویرایش شده توسط yasin1380
  • لایک 2
لینک به دیدگاه

در 24 دقیقه قبل، yasin1380 گفته است :

چطور یه دولت طی کمتراز8 سال کل ملت رو به خاک سیاه میشونه و بعد از سه سال اقتصاد.کشور تازه داره رشد مثبت میکنه از فنی یعنی هرطور فکر میکنم که چه طوری خودمون با دست خودمون رو به هلاکت رسوندیم به نتیجه ای نمیرسم جزء کم عقلی ملت طی سالیان متمادی (بلانسبت دوستان ولی)

همونطور که قیمت دلار سال پنجاه و هفت 10 تا تک تومان بود

اگر یک دولت دیگه ای بود چی میشد ؟ دلار برمیگشت به قیمت سال 57 ؟

لینک به دیدگاه

16 ملیون که خالصش هست + 2 ملیون پول وارد کننده اصلی + 1 ملیون واسطه دوم + مغازدار وفروشنده که اونم 1 ملیون میگیم بخوره 

سر جمع 20 ملیون + 1 ملیون هم بی وجدانی واردکننده در کل میشه 21 ملیون تومان مبارکتون باشه

• حالم خوب شد 1
لینک به دیدگاه

وقتی هنوز قیمت جهانیش هم اعلام نشده، درج قیمت با حدس و گمان و نظرخواهی از کاربران، تاپیک رو به بیراهه می‌کشونه.

توهین و هر گونه بحث و گفتگو در مورد مسائل سیاسی، دینی و... در این فروم ممنوع می‌باشد.

تاپیک قفل شد

• ممنونم 2
لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...