رفتن به مطلب

سوختن پاور کولرمستر

Alirezaw_
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

ممنون دوست عزیز.حالا من موندم چرا بار اول که پاور ارسال کردم گارانتی ترتیب اثر ندادند .تعویض یا تعمییر کنند با توجه به اینکه گارانتیش هنوز مونده بود(در مورد مشکل پاور من کلید کیس رو که میزدم کیس دو سه ثانیه روشن میشد بعدخاموش میشد.حتی شده بعضی وقتی باید دوسه بار کلید کیس میزدم که روشن بمونه!بعضی وقتها دیگه اصلا روشن نمیشد.البته من همون اول پاور عوض کردم وپاور کولر مستر گذاشتم که تا الان به این مشکل برنخوردم (شکم رو خرابی کلید کیس هم بود) که با تعویض پاور یقین پیدا کردم مشکل از پاور. وحتی پاور گرین رو روی  سیستم مشتریم تست کردم دقیقا همین مشکل رو داشت .حالا بماند که دوماه طول کشید تا از تهران بیاد.بعد که امد همون مشکل رو داشت مجدد یک پلمب دیگه زده بودند که بعدها از روکنجکاوی پلمپ رو کندم ببینم توش چه خبر😁.البته این تجربه دوم من بود از پاورهای گرین .تجربه اول یک سیستم اسمبل کردم برای مشتریم پاور گرین صفر کیلومتر روسیستم گذاشتم اصلا سیستم روشن نمیشد 🤣اونم پاور صفر که روزبعد رفتم نمایندگی مشهد پاور تعویض کردن برام.کلا دیگه تجربه شد برام که دور گرین رو یک خط قرمز کشیدم.بنظرم پاورای گرین شانسی حالا شانس ما این جوری شد ولی کلا به مشتریهام این تجربه رو منتقل میکنم سمت پاورهای گرین نرن شده هزینه بیشتر بدن پاور کولرمستر بگیرن وبه این گرفتاری مبتلا نشن.بماند که از نظر قیمتی  پاورها  وکیسهای گرین خیلی نزدیک به برندهای خارجی متاسفانه ولی کیفیت.....

لینک به دیدگاه

• ارسال 59
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

در 27 دقیقه قبل، Arash Mahmoudi گفته است :

این تجربه رو منتقل میکنم سمت پاورهای گرین نرن

به جای این مورد اتحادیه شکایت میکردین موضوع حل میشد،درسته که گرین تو این مورد اشتباه کرده ولی بنظر من بیشتر مقصر خود شما هستین که پیگیری نکردین ، مگر ما در مورد آواژنگ در همین انجمن دوستانی نداشتیم که مشکلداشتن ولی با پیگیری مشکلشون حل شده. 

در 27 دقیقه قبل، Arash Mahmoudi گفته است :

در مورد مشکل پاور من کلید کیس رو که میزدم کیس دو سه ثانیه روشن میشد بعدخاموش میشد

این یعنی پاور تعمیر میشده منتهی بایستی پیگیر باشین.

ویرایش شده توسط masooyan
لینک به دیدگاه

در 11 ساعت قبل، Nsm1000 گفته است :

من تو شرکت کولرمستر کار میکنیم؟ ولی البته ندوستم منظورتون رو متوجه بشم!
ولی کلا یه سوالی که دارم چرا فکر میکنین هر کی یه حرفی میزنه انتقادی حتما حتما حتما
از قصد و برای تخریب یک برند این کارو میکنه، گور پدر تمام برندها از کورسیر و کولر مستر
اینتل و ای ام دی و... بگیر تا گرین، من میگم دلیل این واکنش ملت اینه، من خودم دلیلم این هست!
بارها گفتم بازم میگم گرین (شرکت سیاره سبز) تو این فروم شده اسمشو نبر؟ نظر من رو برند گرین الان
اینه، هر جای خوبیش بوده گفتم و بازم پیش بیاد میگم شک نکن، گرین پاوری که اصلا گارانتیش تموم شده
با نو برای یکی از دوستای من تعویض کرد دمشون گرم! اما در مقابل قضیه گرافیک حسن رو دیدم که چطور
شد، اگر صداشو بلند نمیکرد خبری هم نبود! قطعا شرکت های خارجی دیگه اگر نماینده رسمیشون بود مثه ام اس آی
که هست به چالششون میکشیدم، امیدوارم آقای گرین یه فکری به حال قیمت محصولاتش بکنه و عزیزانی که الان در
گرین کار میکنن و تو همین فروم هستن هی این قطعات رو با ماست لاکتیویا مثال نزنن!
همینجا دوستدارم ایمان خالقی بیاد کمی در مورد قیمت عجیب محصولات گرین صحبت کنه @Devileytion

من اش جا موند 😄 گفتم من و شما که کولر مستر رو پیشنهاد میدیم حتما تو کولر مستر کار میکنیم! 

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، masooyan گفته است :

به جای این مورد اتحادیه شکایت میکردین موضوع حل میشد،درسته که گرین تو این مورد اشتباه کرده ولی بنظر من بیشتر مقصر خود شما هستین که پیگیری نکردین ، مگر ما در مورد آواژنگ در همین انجمن دوستانی نداشتیم که مشکلداشتن ولی با پیگیری مشکلشون حل شده. 

این یعنی پاور تعمیر میشده منتهی بایستی پیگیر باشین.

چرا تواین مملکت کار به اینجا رسیده که اگر کارت بخواد پیش بره باید حتما بری شکایت کنی تا شاید فرجی بشه؟اینکه شما من رو  مقصر بدونید (در حق من به عنوان یک مشتری)در حقم اجحاف بزرگی کردید و به نظر من اون کسی که توی خدمات پس از فروش گرین نشسته همین دیدگاه رو به مشتری داره.پاور که بالاخره قابل تعمییر است مهم این بود که درست حسابی رسیدگی میکردن

لینک به دیدگاه

شرکت گرین قبلاً خوب بود!

متاسفانه امروزه هر کسی اوایل برای جا افتادن و محکم کردن جایگاه خودش، بهترین خدمات رو با کمترین قیمت ارائه میده ولی به محض اینکه شناخته شد و مشتری ثابت پیدا کرد میزنه به جاده خاکی!

گرین اونموقع که استرایکر رو 250 میداد خوب بود؛ الان نه!

ویرایش شده توسط Xen
لینک به دیدگاه

در 14 ساعت قبل، ata.royalfalcon گفته است :

منظور من اصلاً در مورد قیمت نبود . گفتم که اگر به جای این پاور (کولر مستر) . پاور گرین سوخته بود یوزرهای زیادی اینجا پیدا میشدند و تا جایی که میشد گرین رو میکوبیدند و تبلیغ منفی میکردند . حالا همان یوزرها اینجا پیدا نمیشن . این جور جانبرداری های مغرضانه از قدیم هم وجود داشته و تاپیکها و پستهای زیادی هم در این مورد هست . 

ویرایش : پیشاپیش اعلام کنم هیچ ارتباطی به گرین هم ندارم . فقط یک یوزر معمولی هستم .

در خدمتم!

بله این شرکت تا زور بالاسرش نباشه برات درست کار نمیکنه نمونش تو این فروم هست که باید چندتا فروشنده با سابقه بیان اعتراض تا پشتیبانی رو اصولی انجام بدن

این ازین

این شرکت حتی بلد نیست جنس به بازار عرضه کنه :-))))))) میری دفترشون میتونی از خودشون کالا بخری بعد میگن نمیتونیم فروشگاه بزنیم :-))))) بعد با تزریق حداکثری میخوان جلو دلالی رو بگیرن (تزریق جهان گیری طور) اخرشم که میبینن کار از کار گذشته میگه جنس نخرید ارزون میشه

لیست قیمتای گیرین رو بگیرم بدم بهتون خندتون میگیره اختلاف قیمتا به ملیون هم میرسه!

حیف نمایندش نیست که اینکارو بکنم البته نمایندش ادم محترمیه

خود نماینده میگه سود حاصل از این قیمتا به جیب ما نمیره و هرکی اینکارو میکنه دلال و سواستفاده گره(تیکه به لیون) و محترمانه گفت فروشنده ها دزدن دیگه 🙂

هر شرکت چه خارجی چه ایرانی به دلیل استفاده از ذات الکترونیک ، خرابی داره . مهم اینه بتونه پشتیبانی درستی بدون واسطه و vip و شکایت کشی داشته باشه

گیرین شرکت خوبیه ولی پشتیبانی متوسط و خاصی داره یعنی احساس کنن براشون خطرناکی قشنگ با جانم دلم کار میکنن حتی ممکنه یه قطعه سالمم داشته باشی برات عوض کنن با قطعه جدید(نمونشو داریم) ولی احساس کنن ضعیفی و دستت جایی بند نیست خیلی رفتار متوسط و ضعیفی دارن :-))) و کاملا شانسی هست که کارت راه بیوفته یا نیوفته و این بستگی به سطح رفتار اجتماعی و سواد شما از خرابی قطعتون داره!

حداقل مایی که اینجایم اینارو به وفور دیدیم حتی برای خود لیون هم دیدیم برای تمامی شرکت ها اینو دیدیم

ویرایش شده توسط _Ga̴͇̒ḿ̷͈e̶_ò̸̞v̶̫̂e̵̠͒r_
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 1 ساعت قبل، Arash Mahmoudi گفته است :

چرا تواین مملکت کار به اینجا رسیده که اگر کارت بخواد پیش بره باید حتما بری شکایت کنی تا شاید فرجی بشه؟اینکه شما من رو  مقصر بدونید (در حق من به عنوان یک مشتری)در حقم اجحاف بزرگی کردید و به نظر من اون کسی که توی خدمات پس از فروش گرین نشسته همین دیدگاه رو به مشتری داره.پاور که بالاخره قابل تعمییر است مهم این بود که درست حسابی رسیدگی میکردن

داداش من یه کارت خراب داشتم که به صورت رندوم کرش و فریز میکرد یکسال طول کشید تا تونستم مرجوع کنم این وسط کلی اعصابم خورد شد چند کیلو وزن کم کردم سر همین قضیه ، یکسال هم با کارت خراب سر کردم هر کی جای من بود بیخیالش میشد ، حق گرفتنیه 

تو این بین خودم پیگیر کارم شدم با منطق و علم جلو اومدم دوستان انجمن هم طرف حق گرفتن درسته یکی دو تا نخاله این وسط بود که همیشه تو هر جمعی هست 

خلاصه به حقم رسیدم بعد چند ماه که خواستم پاور تعویض کنم پاور فعلی خودم با یکی نو مفتی تعویض کردن به خاطر جبران گذشته (خوب دلایل دیگه ای هم بود به هر حال نتیجه مهم بود )

خلاصه حرفم اینه که خیلیها از حقشون ساده میگذرن تو هر چیزی نه تنها گارانتی باعث میشه طرف مقابل پر رو بشه ، فرقیی نداره تو همه دنیا بیمه ها گارانتی ها و ... سعی میکن از زیر مسئولیتشون شونه خالی کنن ولی اونجا قانون هست و نظارت (برعکس اینجا) البته تا قانون اجازه بده از زیرش شونه خالی میکنن حتی میان برهایی که قانون اجازه میده هیج جا بهشت نیست

آدم به رفیق خودش پول قرض میده موقع پس گرفتنش باید التماس و دستمال کشی کنی تا پول خودتو پس بگیری در حق طرف لطف کردی موقع تنگا دستشو گرفتی اونجوری باهات تا میکنه از بقیه چه انتظاری میره

ویرایش شده توسط Hassan.SK
لینک به دیدگاه

در 11 دقیقه قبل، LGBT_Alireza گفته است :

پاور gamdias m1 650w ارزش خرید داره ؟؟ 

درود بررسی هاشو بخونین.

لینک به دیدگاه

من پاور سوخته رو با یه gamdias m1 650w چایگزین کردم و مشکل حل شد ، قطعاتمم سالم بودن و مشکلی نداشتن ..

پاور قبلی رو هم 4 جا بردم گفتن کارش تمومه و به هیچ عنوان کاریش نمیشه کرد .

photo_2020-06-22_15-13-24.jpg

photo_2020-06-22_15-13-29.jpg

photo_2020-06-22_15-13-32.jpg

photo_2020-06-22_15-13-35.jpg

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...