رفتن به مطلب

تعویض رم adata دارای مشکل

asghar212
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

با سلام

دوستان عزیز یک رم adata 4gb ddr3 1600 دارم که مدتی بود زیاد سیستم بلو اسکرین میداد و از برنامه ها هم مرتب میپرید بیرون و کرش میکرد با برنامه تست رم تست کردم ومتوجه شدم خیلی خطا داره و مشکل از رم هست.این رم برای تقریبا 5 سال پیش هست شنیدم رم های ای دیتا دارای گارانتی مادام العمر هستند.حالا من رم رو دارم و اون برچسب روش که به انگلیسی نوشته نباید کنده بشه ولی چیزی به فارسی روش ننوشته میخواستم بپرسم چطور میتونم از گارانتیش استفاده کنم یا آیا اصلا مقدوره برام؟

ممنون میشم راهنمایی کنید

لینک به دیدگاه

باید هولوگرام شرکت گارانتی کننده رو داشته باشه و همچنین شماره سریال مخدوش نشده باشه.

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، masooyan گفته است :

باید هولوگرام شرکت گارانتی کننده رو داشته باشه و همچنین شماره سریال مخدوش نشده باشه.

شماره سریال زیر بارکد روی رم هست اما هولوگرام روی رم نیست قبول نمیکنن؟ چون فکر میکنم هولوگرام ر.ی جعبه رم بود سالی که خریدم و به نظرم انداخته باشم دور

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، asghar212 گفته است :

شماره سریال زیر بارکد روی رم هست اما هولوگرام روی رم نیست قبول نمیکنن؟ چون فکر میکنم هولوگرام ر.ی جعبه رم بود سالی که خریدم و به نظرم انداخته باشم دور

یه تصویر از رم قرار بدین.

لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، masooyan گفته است :

یه تصویر از رم قرار بدین.

photo_2020-06-22_14-22-35.jpg

لینک به دیدگاه

اون زمان گارانتی چه شرکتی بود؟

بالاخره برای استفاده از خدمات گارانتی باید کارت گارانتی داشته باشه.و یا روی رم هولوگرام شرکت چسبیده باشه.

در حال حاضر شرکت آونگ گارانتی اصلی رم های adata هستش.و این رم هم در بازار موجوده،اگر گارانتی آونگ بوده با این شرکت تماس بگیر ببین چی میگن.

ویرایش شده توسط masooyan
لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، masooyan گفته است :

اون زمان گارانتی چه شرکتی بود؟

بالاخره برای استفاده از خدمات گارانتی باید کارت گارانتی داشته باشه.و یا روی رم هولوگرام شرکت چسبیده باشه.

در حال حاضر شرکت آونگ گارانتی اصلی رم های adata هستش.و این رم هم در بازار موجوده،اگر گارانتی آونگ بوده با این شرکت تماس بگیر ببین چی میگن.

تماس میگیرم خیلی ممنون ازتون

لینک به دیدگاه

هولگرامش کو؟! بدون هولگرام که بدون گارانتی میشه

IMG_20190919_161859.jpg

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، Hamed.Madadi گفته است :

هولگرامش کو؟! بدون هولگرام که بدون گارانتی میشه

IMG_20190919_161859.jpg

از اول اصلا هولوگرامی روی رم نبود فقط اگه اشتباه نکنم روی جعبش بود

لینک به دیدگاه

ببخشید یک سوال

من یک رم 4 مشابه همون بالایی دارم

میتونم این رم رو بندازم کنارش و بدون مشکل کار کنم باهاش؟

https://www.amazon.com/Kingston-ValueRAM-PC3-12800-Motherboard-KVR16N11/dp/B0089JIDLC

لینک به دیدگاه

سلام
دوست عزیز روی خود رمهای adata هولوگرامی نصب نمیشه و روی پکشون چسبونده میشه (مثل این تصویر)
چند سال قبل که از گارانتی آونگ پرسیده بودم گفتن وجود اون پک الزامی نیست و شماره سریال روی خود رم در سیستمشون ثبت شده، اما الان نمیدونم رویشون به چه صورته.

77.jpg

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، 005 گفته است :

سلام
دوست عزیز روی خود رمهای adata هولوگرامی نصب نمیشه و روی پکشون چسبونده میشه (مثل این تصویر)
چند سال قبل که از گارانتی آونگ پرسیده بودم گفتن وجود اون پک الزامی نیست و شماره سریال روی خود رم در سیستمشون ثبت شده، اما الان نمیدونم رویشون به چه صورته.

77.jpg

سپاس از شما

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...