رفتن به مطلب

فروش مانیتور اکبند ۲۲ اینچ به قیمت دلار ۱۳ تومنی

The King
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام به همگی 

مانیتور اکبند ۲۲ اینچی مدل 22sf355 کاملا سالم بدون هیچگونه ایراد یا پیکسل سوختگی و گارانتی ۲ ساله سام سرویس. خدایی به قیمت دلار ۱۳ تومنی برای فروش میذارم .هیچ سودی روش نذاشتم خودتون قیمت فروشگاه ها رو ببینیدکه نزدیک به پنج میلیون قیمت شونه تو این کشوره ....

اگه کارت ۱۰۵۰ به بالا داشته باشین رزولوشن 4k و 2k هم با ۶۰ هرتز راحت ساپورت میکنه و کیفیت بسیار راضی کنندست . 

قیمت من : فقط ۲۴۵۰ 

1.jpg

2.jpg

3.jpg

ویرایش شده توسط Xiaomi
لینک به دیدگاه

سلام و عرض ادب . دوست گرامی منظور از اگبند یعنی  تا حالا استفاده نشده ؟و  نکته بعدی کی خریداری شده و تاریخ شروع گارانتی از کی هست

ویرایش شده توسط rahbordrayane
لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، rahbordrayane گفته است :

سلام و عرض ادب . دوست گرامی منظور از اگبند یعنی  تا حالا استفاده نشده ؟و  نکته بعدی کی خریداری شده و تاریخ شروع گارانتی از کی هست

سلام خدمت شما . بله اکبند هست و فقط جهت تست سلامت باز شده چون بنده چندین ساله از تلوزیون بجای مانیتور استفاده میکنم دیگه مانیتور بهم حال نمیده و اکبند چندین ماهه خونه تو کارتنش هست چون نیازی نداشتم تا الان نفروختم .

من اخرای زمستون بود خریدم و هنوز از گارانتیش ۱۸ماهی مونده تقریبا .

ویرایش شده توسط Xiaomi
لینک به دیدگاه

سلام.رزولیشن اصلیش۱۰۸۰ هست،منظورتون تو تنظیمات بازی هست که بازی رو ۴k بزارند و روی مانیتور اجرا بشه؟

لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، aligolshani66 گفته است :

سلام.رزولیشن اصلیش۱۰۸۰ هست،منظورتون تو تنظیمات بازی هست که بازی رو ۴k بزارند و روی مانیتور اجرا بشه؟

سلام تمام مانیتورها و تلوزیون های full hd سری جدید قابلیت upskill دارن یعنی به راحتی با کارت های gtx و rx به رزولوشن فورکی ست میشن در ۶۰ هرتز

ویرایش شده توسط Xiaomi
لینک به دیدگاه

بعضی دوستان نمیدونم چی فکر میکنن که پیشنهاد کمتر پیام میدن تو این کشور باید حتما دروغگو و گرون فروش باشیم تا بقا پیدا کنیم ؟ 

من قیمت رو از منصفانه هم پایین تر زدم هیچ عجله ای برای فروشم ندارم نهایت ۶ ماه دیگه هم میذارم همینطوری بمونه.

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، rahbordrayane گفته است :

سلام و عرض ادب  . ماله من 

سلام قربان شما دوست گرامی بنده درخدمت تون هستم پیام دادم جهت ادرس برای ارسال 

ویرایش شده توسط Xiaomi
لینک به دیدگاه

در 19 ساعت قبل، rahbordrayane گفته است :

سلام و عرض ادب  . ماله من 

فروخته و ارسال شد برای دوست عزیزم 

در 17 ساعت قبل، savalan23 گفته است :

سلام مانیتور موجوده؟ بعد شرایط ارسال کالا و تسویه حساب به چه شکلیه؟

سلام شرمنده فروخته شد دیشب .

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...