رفتن به مطلب

نبود سیم کشی تلفن در خیابون.

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان. تصمیم گرفتم که اینترنت ای دی اس ال راه بندازم اما اصلا خط تلفن نداریم یعنی اصلا واسه خیابونمون سیم کشی نشده. نزدیک ترین جایی که دیدم سیم تلفن دارن حدودا صدوپنجاه متر از خونه ما فاصله داره. توی یه شهرک زندگی میکنیم. کل شهرک هم فقط یه کافو داره، اول شهرکه که حدودا یه کیلومتر هم از ما فاصله داره. میخواستم بدونم اگر برم درخواست اشتراک بدم واسمون میکشن یا نه؟ میدونم باید برم از خودشون بپرسم ولی به دلیل شرایط پیش اومده ترجیح دادم اول تحقیق کنم و بعد برم واسشون. اگر گفتن نمیکشیم یا باید هزینه بیشتری بدید شکایت کنم راه به جایی میبره؟

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز 

بنده از وضعیت مخابرات منطقه شما خبری ندارم 

اما همین قدر بگم تلفن بنده 6 ماهه قطع شده بعد این همه رفتن به مخابرات شکایت کردن اخر به هیچ جا نرسیدیم هنوز تلفنمون قطعه

حالا شاید مخابرات منطقه شما انقدر خوب باشه که حاضر باشه سیم کشی جدید هم انجام بده - البته معمولا میگن با پول همه کار امکان پذیره ...

لینک به دیدگاه

موقع ثبت و امضای درخواست در اداره مخابرات مربوطه یادت باشه شرط کنی باهاشون(تاکید زیاد کنی) که خط تلفن ثابت رو برای adsl میخوایی.

لینک به دیدگاه

سلام

برای این موارد باید درخواست دسته جمعی تهیه کنید، یه متن و برگه آماده کنید، همسایه‌هایی که خط تلفن نیاز دارن رو پیدا کنید و ازشون امضا بگیرید بعد همین برگه رو ببرید مرکز مخابرات شهرتون پیش خود رییس مخابرات تا به کارتون رسیدگی بشه.

بهتره ذکر کنید که هم برای مکالمه می‌خواید و هم اینترنت چون اگر مسی نکشن ممکنه به مشکل بخورید (البته به شرکتهای ارائه دهنده اینترنت شهرتون و زیرساخت‌های اون‌ها هم مربوطه)

لینک به دیدگاه

نقل قول

در 9 ساعت قبل، Abolfazl.Ganji گفته است :

حالا شاید مخابرات منطقه شما انقدر خوب باشه که حاضر باشه سیم کشی جدید هم انجام بده - البته معمولا میگن با پول همه کار امکان پذیره ...

راستش خودم هم فکر نمیکنم که انقدر خوب باشه😄

در 9 ساعت قبل، Elderado گفته است :

موقع ثبت و امضای درخواست در اداره مخابرات مربوطه یادت باشه شرط کنی باهاشون(تاکید زیاد کنی) که خط تلفن ثابت رو برای adsl میخوایی.

حتما

در 6 ساعت قبل، EHSANRF گفته است :

همسایه‌هایی که خط تلفن نیاز دارن رو پیدا کنید و ازشون امضا بگیرید

فکر نکنم حتی یکی هم پیدا کم..

image.png.569d2848282975b18a168faa2582804c.png

طبق این چیزی که سایت خود مخابرات نوشته اگر خارج از مرز تلفنی باشیم اگر شد با هزینه اضافی میکشن. مسأله اینه که منی که تا سر خیابونمون سیم کشی اومده خارج از مرز تلفنی حساب میشم؟

لینک به دیدگاه

به نظرم شما اول چک کن ببین فاصلت تا مرکز مخابراتی چقدره اگه بیشتر از 2km باشه که کلا قید adsl و بزن

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، M-yousef گفته است :

به نظرم شما اول چک کن ببین فاصلت تا مرکز مخابراتی چقدره اگه بیشتر از 2km باشه که کلا قید adsl و بزن

😂😂 شش کیلومتره. جوری که من حساب کردم. البته یکی از دوستان اونور شهر هست که فاصل همینقدره و مشکلی نداره. تازه واسه منم سرعت مهم نیست یه مگابیت هم کافیه چون tdlte دارم. واسه پینگ و بازی میخوامش. البته به نظرم اصلا نمیان بکشن و میگن شما در محدوده نیستی چون امروز رفتم سر کوچه دیدم اونجا هم هیچ سیم کشی وجود نداره و فقط آثارش مونده😐

لینک به دیدگاه

در در 8 تیر 1399 در 00:25، miladhaerian گفته است :

😂😂 شش کیلومتره. جوری که من حساب کردم. البته یکی از دوستان اونور شهر هست که فاصل همینقدره و مشکلی نداره. تازه واسه منم سرعت مهم نیست یه مگابیت هم کافیه چون tdlte دارم. واسه پینگ و بازی میخوامش. البته به نظرم اصلا نمیان بکشن و میگن شما در محدوده نیستی چون امروز رفتم سر کوچه دیدم اونجا هم هیچ سیم کشی وجود نداره و فقط آثارش مونده😐

شما میخوای چی بازی کنی؟

تو بازی فقط پینگ ملاک نیست سرعت کم میتونه مثل پینگ بالا اذیت کنه حداقل سرعت برای بازی های شلوغ مثل بتلفیلد و کالاف 4 مگ هست که البته تو ایران 4 مگ بگیری یه چیزی در حدود 3 و 3.5 با سرور خارجی بت میده اگه سرعتت کم باشه مثل اینه که پکت لاست داری تو بازی

به نظرم اگه خواستن سیم کشی کنن شما یکاری کن بت vdsl یا فیبر نوری بدن بالاخره تلاشت و بکن 😉

لینک به دیدگاه

در 8 ساعت قبل، M-yousef گفته است :

شما میخوای چی بازی کنی؟

تو بازی فقط پینگ ملاک نیست سرعت کم میتونه مثل پینگ بالا اذیت کنه حداقل سرعت برای بازی های شلوغ مثل بتلفیلد و کالاف 4 مگ هست که البته تو ایران 4 مگ بگیری یه چیزی در حدود 3 و 3.5 با سرور خارجی بت میده اگه سرعتت کم باشه مثل اینه که پکت لاست داری تو بازی

به نظرم اگه خواستن سیم کشی کنن شما یکاری کن بت vdsl یا فیبر نوری بدن بالاخره تلاشت و بکن 😉

عجب انتظاراتی دارید از مخابرات ها😂. دیگه دو مگ واسه بازی بسه فکر کنم. هر چقدرم شلوغ باشه چهار مگ فکر کنم زیاده. البته هیچکدوم از این بازیا که گفتید پلی نمیدم. فورت پلی میدم و زولا😁 تیکت دادم توی سایتشون اینم جوابش.

image.png.908e51309f46a6aa57dcb27e05b8db3b.png

چند روز دیگه سر میزنم و نتیجه رو همینجا اعلام میکنم. چندان امیدی ندارم اما برای اینکه روح و روانمو ارضا کنم میرم پیله میکنم😂

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...