رفتن به مطلب

نصب سیستم عامل و دیتای بازیها

PC Baz
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

درود دوستان گرامی

من سوکت سیستمم رو تغییر دادم و میخوام الان ویندوز رو عوض کنم، آیا در نصب و دیتای بازیها مشکلی ایجاد نمیکنه؟

تمام بازیها در هارد دیسکهایی غیر از درایوه ویندوز نصب شدن.

تمام بازیها در لانچرهای

Steam - Epic Games Launcher - Origin - XBOX - Uplay - Battle.net - Rockstar Games Launcher - Bethesda.net Launcher

نصب و پراکنده هستند.

میشه دومرتبه با نصب ویندوز و تمام این لانچرها، آدرسه نصبه دیتای بازیها رو مشخص کرد و دوباره لود بشن، بدونه دانلود چیزی؟

4 ساله ویندوزمو عوض نکردم، الان اصلا یادم نمیاد چی به چیه. DVD/RW هم داخله کیس ندارم و باید بیرونه کیس بزارمش، بخش ODD رو برداشتم.

نصب ویندوز خیلی سخت و نفس گیر بوده برای من همیشه.

با تشکر

لینک به دیدگاه

در 37 دقیقه قبل، PC Baz گفته است :

درود دوستان گرامی

من سوکت سیستمم رو تغییر دادم و میخوام الان ویندوز رو عوض کنم، آیا در نصب و دیتای بازیها مشکلی ایجاد نمیکنه؟

تمام بازیها در هارد دیسکهایی غیر از درایوه ویندوز نصب شدن.

تمام بازیها در لانچرهای

Steam - Epic Games Launcher - Origin - XBOX - Uplay - Battle.net - Rockstar Games Launcher - Bethesda.net Launcher

نصب و پراکنده هستند.

میشه دومرتبه با نصب ویندوز و تمام این لانچرها، آدرسه نصبه دیتای بازیها رو مشخص کرد و دوباره لود بشن، بدونه دانلود چیزی؟

4 ساله ویندوزمو عوض نکردم، الان اصلا یادم نمیاد چی به چیه. DVD/RW هم داخله کیس ندارم و باید بیرونه کیس بزارمش، بخش ODD رو برداشتم.

نصب ویندوز خیلی سخت و نفس گیر بوده برای من همیشه.

با تشکر

سلام

اول اینکه فایل ISO ویندوز رو دانلود کنید با Rufus روی فلش بوت کنید و از فلش نصب کنید هم سریعتره هم نیاز به DVD writer نیست

دوم اسم بازی ها رو بگید بعضی بازی ها رو میشه 

از Epic Game اگر فورتنایت دارید بله میشه با دیتاش دوباره نصب کرد نیاز به دانلود دوباره نیست (البته اگه در این مدت آپدیت نیاد)

از Origin هم من Apex رو میدونم میشه از دیتا دوباره استفاده کرد

Steam هم فکر میکنم میشه

لینک به دیدگاه

متاسفانه فلش برای بوته ویندوز ندارم. قبلا داشتم ولی معلوم نیست کجا غیب شده.

الان میخوام از روی استیم بازیهارو Move کنم ولی متاسفانه همشون آپدیت دارن و اجازه انتقال به آدرسه دیگه ای رو نمیدن.

بقیه لانچرها هم همین مشکل رو دارن

به نظرم یا باید بزارم آپدیت بشن همه بازیهایی که الان آپدیت دارن و یا اینکه همرو بزنم Unistall کنم

و در ویندوزه جدید همرو از اول دانلود کنم که کار به شدت ناراحت کننده ای هستش تازه اونم با این لانچرهای کند.

قاطی کردم به خدا

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...