رفتن به مطلب

Recommended Posts

هر مدل پاوری رو میذارم دوستان رد میکنن امیدوارم این مدل قابل قبول باشه سیستمم 470 وات برق میخواد و گرین هم 530 های جدید بهم پیشنهاد داده ولی خب بودجم کمه و گشتم و اینو پیدا کردم که خودش دوتا 8 پین خروجی داره

فروشنده نوشته که 6 ماه گارانتی داره 

راستی به نظرتون خرید پاور های تعمیری کار اشتباهیه؟ چون تا اونجایی که من فهمیدم پاور به راحتی تعمیر میشه و حالا حالا ها خراب نمیشه

720green-power-gp580B-itbazar-m.jpg

لینک به دیدگاه

• ارسال 87
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

پست‌های محبوب

Aimbot

تصاویر ارسال شده

در 13 دقیقه قبل، Hesamzareei گفته است :

هر مدل پاوری رو میذارم دوستان رد میکنن امیدوارم این مدل قابل قبول باشه سیستمم 470 وات برق میخواد و گرین هم 530 های جدید بهم پیشنهاد داده ولی خب بودجم کمه و گشتم و اینو پیدا کردم که خودش دوتا 8 پین خروجی داره

فروشنده نوشته که 6 ماه گارانتی داره 

راستی به نظرتون خرید پاور های تعمیری کار اشتباهیه؟ چون تا اونجایی که من فهمیدم پاور به راحتی تعمیر میشه و حالا حالا ها خراب نمیشه

720green-power-gp580B-itbazar-m.jpg

عزیز

پاور تعمیری نخر...

ای پاور گرین هم من پیشنهاد نمیدم

یکی بهتر بخر، یکم بیشتر جور کن، امنیت سیستم رو تامین میکنی در اینده میفهمی! هر چی میخری استاندارد پلانتیوم یا گلد گارانتی 4 سال به بالا اواژنگ یا گرین بخر.

پاور خیلی حساسه کوچکترین مشکلی براش پیش بیاد، اسیب به بقیه قطعات میزنه، پاور بهتر با برند اشنا و خوب بخری، نتنها امنیت سیستم خیلی خوب میشه، بلکه در مورد تغیر ولتاژ برق، و رعد و برق و سیل و باران هم محافظت میکنه....

الان من اون روزی که رفتم گرین GREEN GP700B HP+ POWER رو خریدم این پاور های گرین با گاراتی ده ساله فرق 200 تومن بود با پاور من که من بخت برگشته بخطار دویست تومن، 😐 نخریدم گارانتی ده ساله و فول ماژاولر رو نخریدم..بعضی از جاها ادم باید در کیسه رو باز کنه  و اینده نگری کنه.😂

ویرایش شده توسط Paradise Lost
لینک به دیدگاه

سلام. تاپیک مجزا ایجاد نکنید

هر موضوعی درباره پاور هست همینجا مطرح کنید

تمام تاپیک‌هایی که در خصوص پاور ایجاد کردین توی همین تاپیک ادغام شدن

لینک به دیدگاه

در 10 دقیقه قبل، Hesamzareei گفته است :

عزیز هنوز موجوده؟؟ 

پیام شخصی خدمتتون ارسال شد 

لینک به دیدگاه

دوستان پاور انرمکس 626 وات پیدا کردم به نظرتون خوبه اونو بخرم؟؟؟؟ 

IMG_20200702_121633_228.jpg

در هم اکنون، Hesamzareei گفته است :

IMG_20200702_121633_228.jpg

این 525 ولی 625 هم موجود دارن

لینک به دیدگاه

در 28 دقیقه قبل، Hesamzareei گفته است :

625 وات انر مکس پیدا کردم به نظرتون بخرم؟؟ گواهی 80 برنز هم داره 3 تا ریل 25 امپر داره فکر میکنم

بستگی به سلامت و قیمت پاور داره .

در مجموع انرمکس خوبه .

لینک به دیدگاه

در 52 دقیقه قبل، Hesamzareei گفته است :

دوست عزیز پاور قطعه مهمی هست هر چند الان قیمتا هر روز بالا و بالاتر میره ولی توصیه میشه نو بخرید چون تو این چند سال اخیر خیلی از پاورهای دست دوم دست ماینرها بوده و پدر پاور دراومده زیر لود 24 ساعتی در 7 روز هفته شما مشخصات سیستمت رو بگو ببینم اصلا مصرفت چه قدره شاید یک 450 وات هم بست باشه

لینک به دیدگاه

در 16 دقیقه قبل، Hesamzareei گفته است :

تو محاصبه گر گرین زدم 530 وات بهم پیشنهاد داد 

والا با این قیمتا نمیتونم برم سمت نو

فعلا انر مکس 625 وات و گرین 585 گیمینگ پیدا کردم

محاسبه گر گرین دقیق نیست انچنان دوست عزیز شما فکر اینکه پاور 400 هزار تومنی 500 یا 600 وات کم کار گیر بیاری رو از سر بیرون کن اینا دیگه شیرشون کشیده شده که قیمتشون اینه صرفا یه اطلاع رسانی بهتون بکنم که بدونین در هر صورت هرچی خریدین مبارکتون باشه

ویرایش شده توسط matrix.trixx
لینک به دیدگاه

تو محاسبه گر کولر مستر هم زدم عددش با گرین یکی بود

هدف من کمک هست دوست عزیز پاوری که 10 سال از عمرش می گذره افت توان پیدا کرده و دیگه 585 وات نیست و شما شاید بتونی روی 450 یا 485 وات روش حساب کنی پس علنا شما پول بدی یک کم کارکرد 500 وات بخری به نفعتون هست اینکه بودجه ندارین دلیل نیست به خودتون ضرر برسونین و بعدا پشیمون بشین موید باشید

لینک به دیدگاه

میگم بنظرتون پاور سری قبلی گیرین 550w gold 80pluse ....بهتر از این سری جدید نیست که اومده بازار؟

اخه اینها خازناشو چه طوری وارد کشور میکنن وقتی به دروغ دولت میگه ما تحریم هستیم؟🤔

لینک به دیدگاه

در 9 دقیقه قبل، yasin1380 گفته است :

میگم بنظرتون پاور سری قبلی گیرین 550w gold 80pluse ....بهتر از این سری جدید نیست که اومده بازار؟

اخه اینها خازناشو چه طوری وارد کشور میکنن وقتی به دروغ دولت میگه ما تحریم هستیم؟🤔

دوست عزیز خازن که مرکز تولیدش شرق اسیاست چه ربطی به عامریکای جنایتکار داره و گرین تا جایی که دیدم فقط پاورای 80 پلاس و 80 پلاس برنز رو تا پارسال در ایران خودش می ساخت و بقیش وارداتی بود از تایوان البته همین میزان داخلی سازی خودش بالای 90 درصد نیاز کشور رو جواب میده و قابل تقدیر هست یک ویدیو 3 دقیقه ای ازشون هست که نشون میده تجهیزاتشون هم برای تولید پاورای پایین رده مناسب هست کاری به قیمت ندارم که الان پاور 550 وات شده 1 میلیون گرونی در همه چیز رسوخ کرده و جوانمردانه نیست همه تقصیرا گردن این شرکت بیفته هر چند این شرکتم به نظرم شرکت منفعت طلبی هست و از کمبود واردات سو استفاده خودشو تا تونست کرد

https://www.aparat.com/v/PVxQ1

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، matrix.trixx گفته است :

دوست عزیز خازن که مرکز تولیدش شرق اسیاست چه ربطی به عامریکای جنایتکار داره و گرین تا جایی که دیدم فقط پاورای 80 پلاس و 80 پلاس برنز رو تا پارسال در ایران خودش می ساخت و بقیش وارداتی بود از تایوان البته همین میزان داخلی سازی خودش بالای 90 درصد نیاز کشور رو جواب میده و قابل تقدیر هست یک ویدیو 3 دقیقه ای ازشون هست که نشون میده تجهیزاتشون هم برای تولید پاورای پایین رده مناسب هست کاری به قیمت ندارم که الان پاور 550 وات شده 1 میلیون گرونی در همه چیز رسوخ کرده و جوانمردانه نیست همه تقصیرا گردن این شرکت بیفته هر چند این شرکتم به نظرم شرکت منفعت طلبی هست و از کمبود واردات سو استفاده خودشو تا تونست کرد

میدونی الان وضعیت یه خریدار قطعات تو ایران به چه چیز میشه تشبیه کرد؟
تو یه قفس شیشه ای هستی که دستت به هیچی بند نیست، و اینقدر هم نیازمند هستی که مجبوری بخری!
حالا این شرکت یا شرکت های ایرانی مثه گرین که به خاطر همین عزیران واردات قطعات کامپیوتر خیلی سخت
و ناممکن شده طوری بهونه میارن در مورد قیمت گذاریشون و طلبکار هستن که...
مثه صنعت رو به زوال ماشین! آدما عین زامیبا حمله میکنن چون چیزی نیست!
و تا زمانی که اینجور باشه و این نوع تفکر رو بعضی ها داشته باشند اوضاع همینه.
من کالای با کیفیت ایرانی رو میخرم تبلیغشم میکنم اما وضعیت بازار کامپیوتر کلا 
یه وضعیت تک قطبی پیدا کرده، یا میخوای از برند داخلی بخر نمیخوای هم نیست!
من که اگر شده خودم برم خارج کشور بخرم بیام محصول شرکت های ایرانی رو نمیخرم
اصلا کیفیتشون از محصولات خارجی بهتر باشه هر موقع شرایط برابری بود اون موقع
شاید رفتم سمتشون!

لینک به دیدگاه

در 10 دقیقه قبل، matrix.trixx گفته است :

دوست عزیز فکر میکنم اشتباه میگید

تایوان.تایلند. ژاپن.کره جنوبی و....همه زیر دست آمریکا هستن و هرچی بگه آمریکا اطاعت میکنن

حالا کار این ندارم 

اما فکر میکنم خازن ها هم ساخت خود شرکت های ایرانی باشه با برچسب ژاپن وغیره و اینا نمیگن چون سود سرشاری تو این موضوع هست (البته نظر خودم هست نصبت به این مسعله)

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، Nsm1000 گفته است :

میدونی الان وضعیت یه خریدار قطعات تو ایران به چه چیز میشه تشبیه کرد؟
تو یه قفس شیشه ای هستی که دستت به هیچی بند نیست، و اینقدر هم نیازمند هستی که مجبوری بخری!
حالا این شرکت یا شرکت های ایرانی مثه گرین که به خاطر همین عزیران واردات قطعات کامپیوتر خیلی سخت
و ناممکن شده طوری بهونه میارن در مورد قیمت گذاریشون و طلبکار هستن که...
مثه صنعت رو به زوال ماشین! آدما عین زامیبا حمله میکنن چون چیزی نیست!
و تا زمانی که اینجور باشه و این نوع تفکر رو بعضی ها داشته باشند اوضاع همینه.
من کالای با کیفیت ایرانی رو میخرم تبلیغشم میکنم اما وضعیت بازار کامپیوتر کلا 
یه وضعیت تک قطبی پیدا کرده، یا میخوای از برند داخلی بخر نمیخوای هم نیست!
من که اگر شده خودم برم خارج کشور بخرم بیام محصول شرکت های ایرانی رو نمیخرم
اصلا کیفیتشون از محصولات خارجی بهتر باشه هر موقع شرایط برابری بود اون موقع
شاید رفتم سمتشون!

من خودم حقیقتش منتقد شرایط الانم منتها ما دستمون به جایی بند نیست و ترجیح میدم تا نیاز ضروری نداشته باشم خرید نکنم که بحمداله سیستم تکمیل هست و مشکلی ندارم نیم نگاهی هم به مهاجرت دارم و احتمال داره برم کانادا پیش خواهرم زندگی کنم فعلا ببینم کرونا چه بلایی سر ما و ایندمون میاره

حقیقتش عادلانه نیست گرین رو با خودروسازا یکی کنیم اینا اگر گرون می فروشن حداقل کیفیت جنسشون خوبه قسمت پاور رو میگم و در بحث کیس افتضاحن اما سو استفاده در ایران الان بیداد می کنه شما ببین روزی 1 میلیون دارن میارن روی قیمت سکه و با ارزم از 20 تومن رد شده پس قطعا همه کالاها و خدمات با گرونی ارز میره بالا

و ریالم روز به روز بی ارزش تر میشه

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، yasin1380 گفته است :

اما فکر میکنم خازن ها هم ساخت خود شرکت های ایرانی باشه با برچسب ژاپن وغیره و اینا نمیگن چون سود سرشاری تو این موضوع هست (البته نظر خودم هست نصبت به این مسعله)

خازنی که ایران بخواد تولید کنه اونقدر کیفیت نداره که گرین تو پاور های رده بالاش استفاده کنه!

خازن های با کیفیت هم بخواد بگیره که براش نمی‌صرفه! برای همین فقط با ارز دولتی و واردات از خارج از کشور براش به صرفه است.

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، yasin1380 گفته است :

دوست عزیز فکر میکنم اشتباه میگید

تایوان.تایلند. ژاپن.کره جنوبی و....همه زیر دست آمریکا هستن و هرچی بگه آمریکا اطاعت میکنن

حالا کار این ندارم 

ساخت خازن دست چند شرکت خاص هست و اینجوری نیست ایران تولید کنه صرفه اقتصادی نداره به نظرم پاورهای گرین تولید داخل از خازن چینی و تایوانی استفاده می کنن که هیچ کدوم زیر دست عامریکای جنایتکار نیست برند تایوانی teapo و برند دیگشم samxon هست که دومی دیگه در مدل های له eco استفاده میشه

لینک به دیدگاه

ببین رفیق Antec از لحاظ برندی توی اون موارد از بقیه چند سر و گردن بالاتره ولی نکته ای که وجود داره اینه که پاور های های اند انتک رو سیسونیک میزنه براش که بحثش جداست و خیلی پاورهای باکیفیتی هستند، حالا پایین رده هاش رو من اطلاع ندارم.

پیشنهادم اینه دور ریدمکس رو خط بکشی چون اصلا reputation خوبی نداره و از همون قدیم هم همینطور بوده، توی این چند سال اخیر نمی دونم.

پیشنهادم اینه یه دونه گرین سفارش بدی تا ازین گرون تر نشده چون همیشه ی خدا گرین پاور های میانرده اش به نسبت رقبای هم قیمت خارجی بهتر بوده.

لینک به دیدگاه

قیمت پاور رو ببین چی شده😐 من سال 93 330 وات گرین خریدم 45 هزارتومن، تا سال 95 گارانتی داشت، هنوزم کار میکنه😑

لینک به دیدگاه

در 12 ساعت قبل، Buddy گفته است :

ببین رفیق Antec از لحاظ برندی توی اون موارد از بقیه چند سر و گردن بالاتره ولی نکته ای که وجود داره اینه که پاور های های اند انتک رو سیسونیک میزنه براش که بحثش جداست و خیلی پاورهای باکیفیتی هستند، حالا پایین رده هاش رو من اطلاع ندارم.

پیشنهادم اینه دور ریدمکس رو خط بکشی چون اصلا reputation خوبی نداره و از همون قدیم هم همینطور بوده، توی این چند سال اخیر نمی دونم.

پیشنهادم اینه یه دونه گرین سفارش بدی تا ازین گرون تر نشده چون همیشه ی خدا گرین پاور های میانرده اش به نسبت رقبای هم قیمت خارجی بهتر بوده.

نظرتون درباره 450 وات کولر مستر چیه 

برام جالبه که دوتا خروجی هشت پین گرافیک داره

Screenshot_20200704_154102_com.digikala.diagon.jpg

لینک به دیدگاه

در 12 ساعت قبل، Buddy گفته است :

نظرتون چیه؟؟ با توجه به اعداد و ارقامی که این محاسبه کننده میگه 450 کولر مستر برام کافیه

Screenshot_20200704_154910_com.android.chrome.jpg

Screenshot_20200704_155234_com.digikala.diagon.jpg

لینک به دیدگاه

واسه بررسی دقیقش من یک سرچی زدم موارد تخصصی بدربخوری (مثل jonnyguru) پیدا نکردم اما به صورت کلی یک قاعده سرانگشتی رو مورد نظر داشته باشین که با توجه به گواهی نامه ۸۰ پلاس که مربوط به بهره وری انرژی پاور میشه تا حد زیادی راجع به متریال و مهندسی مواد بکار رفته داخل پاور قضاوت کرد که با توجه به اینکه کولرمستر گواهی نامه پایه داره، پیشنهادش نمی کنم.

در مورد میزان مصرف هم بهتره به عنوان یک قاعده سر انگشتی دیگه محاسبه میزان مصرف قطعاتتون رو یه ۱۰ درصد هم بهش اضافه کنین یعنی واسه ۴۵۰ یه ۵۰ دیگه هم اضافه کنید و از بین ۵۰۰ وات ها انتخاب کنید.

لینک به دیدگاه

نظرتون چیه؟؟ با توجه به اعداد و ارقامی که این محاسبه کننده میگه 450 کولر مستر برام کافیه

Screenshot_20200704_154910_com.android.chrome.jpg

Screenshot_20200704_155234_com.digikala.diagon.jpg

🙄

دوباره به تصویری که فرستادی یه نگاه بنداز😂

490w مصرف کلیتون هست ..پاور مورد نیازم گفته540w که شما همون 550w گیرت میاد 

ویرایش شده توسط yasin1380
لینک به دیدگاه

در 46 دقیقه قبل، yasin1380 گفته است :

🙄

دوباره به تصویری که فرستادی یه نگاه بنداز😂

490w مصرف کلیتون هست ..پاور مورد نیازم گفته540w که شما همون 550w گیرت میاد 

درسته ولی اعداد و ارقام ریل هارم ی نگاه بندازید من از روی اون گفتم 

لینک به دیدگاه

درسته ولی اعداد و ارقام ریل هارم ی نگاه بندازید من از روی اون گفتم 

اون احتمالا به مثلا تعدادی که شما دقیق مشخص کردین حساب کرده (مثلا گفتین 1هارد دارم و 1 واتر کولر) خب این عددی که نوشته مصرف درحالت ایده آل هست و بعد با حساب تقریبی خطا نیاز شمارو تو لود کامل سیستم 490w حساب کرده ولی خب نمیشه که پاور مثلا 500 گرفت چون اول به پاور فشار زیادی میاد (فشار 100 درصدی) و پاور هم هیچ وقت ایده آل نیست میزان کارکردش  پس گفته شما به یه پاور 540wنیاز دارید که گیرین اگر بخواین بگیرین باید حداقل 550w بخرید

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...