رفتن به مطلب

تموم شدن TBW حافظه ssd

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام این تخمین نهایت حجم write کردن رو ssd تموم بشه چه اتفاقی میوفته؟

الان خیلی حافظه های سامسونگ هستن مال 2015 اینا هست و استوک میان ولی میگن سلامتش 100درصده یعنی هیچی رایت نشده روش؟؟ یا ریست میکنن اطلاعات مانیتورینگ رو؟ 

یکی راجب اتمام این tbw توضیح بده که به این حجم برسه چیمیشه به فرض که کنترلر نسوزه چه اتفاقی رخ میده؟؟

لینک به دیدگاه

الان خیلی حافظه های سامسونگ هستن مال 2015 اینا هست و استوک میان ولی میگن سلامتش 100درصده یعنی هیچی رایت نشده روش؟؟ یا ریست میکنن اطلاعات مانیتورینگ رو؟ 
یکی راجب اتمام این tbw توضیح بده که به این حجم برسه چیمیشه به فرض که کنترلر نسوزه چه اتفاقی رخ میده؟؟

درمورد اینکه کارکرد ندارن غیر ممکنه و اصلا صحت نداره،مگر میشه اس اس دی اونم سامسونگ بتاریخ 2015 تولید شده باشه و تا الان اصلا کار نکرده باشه.
خریدن این حافظه ها فقط دور ریختن پول هستش.
لینک به دیدگاه

سلام این tbw به منظور تضمین بهترین عملکرد هست و بعد از اونم ssd کار میکنه ولی معلوم نیست چقدر. برای مثال ssd هایی مثل samsung 860 evo 500gb که عمر ۳۰۰‌ ترابایتی دارند تا ۱۰۰۰ ترابایت هم تست شدن و بعدش سوختن.

ویرایش شده توسط Behrouz Molaei
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 58 دقیقه قبل، _Ga̴͇̒ḿ̷͈e̶_ò̸̞v̶̫̂e̵̠͒r_ گفته است :

سلام

من ی ssd قدیمی روی سیستم دومم دارم که فکر کنم 7 سال بیشتره داره کار می کنه و 3 برابر tbw پیشنهادیش هم رایت شده

هنوز هم اثری از خرابی یا کندی نیست

لینک به دیدگاه

در 28 دقیقه قبل، Behrouz Molaei گفته است :

سلام این tbw به منظور تضمین بهترین عملکرد هست و بعد از اونم ssd کار میکنه ولی معلوم نیست چقدر. برای مثال ssd هایی مثل samsung 860 evo 500gb که عمر ۳۰۰‌ ترابایتی دارند تا ۱۰۰۰ ترابایت هم تست شدن و بعدش سوختن.

پس این استوکا از هموناست

در 15 دقیقه قبل، m!dn!ght گفته است :

سلام

من ی ssd قدیمی روی سیستم دومم دارم که فکر کنم 7 سال بیشتره داره کار می کنه و 3 برابر tbw پیشنهادیش هم رایت شده

هنوز هم اثری از خرابی یا کندی نیست

میتونید تصویر بدید از بنچمارک و این چیزاش؟

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، _Ga̴͇̒ḿ̷͈e̶_ò̸̞v̶̫̂e̵̠͒r_ گفته است :

فیرمور اس اس دی های استوک رو فلش می کنند تا اطلاعات غلط نشون بده، میخری میزنی به سیستم یه مدت می گذره یه روز صبح از خواب پا میشی می بینی سر تا پای سیستم Error هست.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...