رفتن به مطلب

شما امکان اتصال از این MAC ادرس را ندارید :|

اشتراک گذاری

Recommended Posts

اقا این مشکل مک ادرس ما در اخر حل نشد، تموم پیشنهاد های عزیزان اجرا شده😌

همین حرف ها رو به 2020 زدم گفتم مشکل مک ادرس دارم، انگار از دنیای دیگه ای حرف میزدم😃 من نمیدونم اینا رو چطوری بردن سر کار؟

در اخر هم پیشنهاد یک مودم رده بالا رو دادن که بخرم 😄

مودم فعلیم هم اینه :

d-link 2730U

بنظرتون چه مودمی بخرم،😗

لینک به دیدگاه

شما یه مودم عادی و معمولی که وای فای هم ندارن بیار بنداز رو خطت ببین نت وصل میشه یا نه

مگه مودم عوض کردی که این پیام برات اومده که حالا میگن مودم بخر!!!

برو تو سامانه ۱۹۵ شکایت کن سریعا مشکلت رو حل میکنن یا اینکه شماره ADSLت رو ( + شَهرت ) برام خصوصی بفرست خودم باهاشون صحبت کنم ببینم چی میگن...

• لایک 2
لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Paradise Lost گفته است :

اقا این مشکل مک ادرس ما در اخر حل نشد، تموم پیشنهاد های عزیزان اجرا شده😌

همین حرف ها رو به 2020 زدم گفتم مشکل مک ادرس دارم، انگار از دنیای دیگه ای حرف میزدم😃 من نمیدونم اینا رو چطوری بردن سر کار؟

در اخر هم پیشنهاد یک مودم رده بالا رو دادن که بخرم 😄

مودم فعلیم هم اینه :

d-link 2730U

بنظرتون چه مودمی بخرم،😗

مگه شما کدوم شهری؟

یعنی در این حد اوضاع کارشناساشون خرابه..!!!؟؟

لینک به دیدگاه

در در 20 تیر 1399 در 19:56، Paradise Lost گفته است :

سلام

امروز صبح از خواب بیدار شدم دیدم وقتی مودم رو روشن میکنم، و خیلی راحت بدون هیچ مشکلی وصل میشه، و حتی تو بخش شبکه کامپیوتر میزنه اینترنت وصله، .وقتی مرورگر رو باز میکنم و میخوام سایتی رو باز کنم میگه : شما امکان اتصال از این مک ادرس را ندارید؟ 😐

کس ایده ای داره این مخابرات باز چه دسته گلی به اب زده؟ 

همون طور که تو عکس میبینید اینترنت به مودم وصله و فقط سایت سامانه مخابرات برای خرید شارژ و غیره میاره بالا و تو پنلم 100 گیگ اینترنت بین المللی دارم، و پولش کامل پرداخت شده، و باز هست

وقتی میخوام یک سایت دیگه ای رو باز کنم این خطا رو میده 

Untitled.png

سلام 

یه چند روزیه که منم همین مشکلو پیدا کردم و چند باری هم با کارشناسای مخابرات تماس گرفتم ولی هیچکدوم نتونسن مشکلمو حل کنن !

فکر میکنم شرکت مخابرات یه کمی باید توی استخدام کارشناساش سختگیری بیشتری بکنه چونه واقعا هیچی سرشون نمیشه!!!!

• لایک 1
لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، mrz02 گفته است :

سلام 

یه چند روزیه که منم همین مشکلو پیدا کردم و چند باری هم با کارشناسای مخابرات تماس گرفتم ولی هیچکدوم نتونسن مشکلمو حل کنن !

فکر میکنم شرکت مخابرات یه کمی باید توی استخدام کارشناساش سختگیری بیشتری بکنه چونه واقعا هیچی سرشون نمیشه!!!!

سلام

من که فعلا از خیر مخابرات گذشتم، بسته خریدم سه ماهه همراه اول :/

تازه 100 گیگ 6 ماهه خریده بودم مخابرات، فعلا که همین مشکل رو داره و درست نشده☹️

مودم رو بردم خونه فامیل، عین بنز کار میکرد،  چه با یوزر و پسورد خودم چه با یوزر و پسورد فامیل...

فقط خدا داند این مشکل قراره چطوری حل بشه...

ویرایش شده توسط Paradise Lost
لینک به دیدگاه

در در 26 تیر 1399 در 20:54، Paradise Lost گفته است :

سلام

من که فعلا از خیر مخابرات گذشتم، بسته خریدم سه ماهه همراه اول :/

تازه 100 گیگ 6 ماهه خریده بودم مخابرات، فعلا که همین مشکل رو داره و درست نشده☹️

مودم رو بردم خونه فامیل، عین بنز کار میکرد،  چه با یوزر و پسورد خودم چه با یوزر و پسورد فامیل...

فقط خدا داند این مشکل قراره چطوری حل بشه...

سلام این مشکل امروز برای من پیش اومد.

این سامانه مخابرات،بیشتر مواقع اذیت میکنه و نمیتونم واردش بشم.امروز گفتم بذار از اول کانفیگ کنم و ریست فکتوری کردم ولی رمز اتصال به اینترنت یادم نبود.خلاصه با آزمون و خطا تست کردم و خیلی هم باهاش ور رفتم.

آخر سر دیدم دلیل قطعی رو این زده.شما امکان اتصال با این مک را ندارید.

به پشتیبان گفتم (مخابرات خوزستان)گفت چیکار کردی :چند بار رمز اشتباه زدی.خلاصه برام درستش کرد.

شاید دلیل این پیغام این باشه که عین من رمز ورود به اینترنت رو اشتباه زدید به خاطر همین قفلش میکنند

ویرایش شده توسط mohammad7966
  • لایک 1
لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، mohammad7966 گفته است :

سلام این مشکل امروز برای من پیش اومد.

این سامانه مخابرات،بیشتر مواقع اذیت میکنه و نمیتونم واردش بشم.امروز گفتم بذار از اول کانفیگ کنم و ریست فکتوری کردم ولی رمز اتصال به اینترنت یادم نبود.خلاصه با آزمون و خطا تست کردم و خیلی هم باهاش ور رفتم.

آخر سر دیدم دلیل قطعی رو این زده.شما امکان اتصال با این مک را ندارید.

به پشتیبان گفتم (مخابرات خوزستان)گفت چیکار کردی :چند بار رمز اشتباه زدی.خلاصه برام درستش کرد.

شاید دلیل این پیغام این باشه که عین من رمز ورود به اینترنت رو اشتباه زدید به خاطر همین قفلش میکنند

سلام

من همیشه رمز رو درست میزدم، ولی بعد از یک هفته تقریبا درست شد، هر چقدر هم از پشتیبانی مخابرات سوال کردم فقط میگفت مشکل فنی داشتیم😑

ولی الان وقتی درست شد که من 150 هزار واسه بسته همراه اول پیاده شدم، نوش دارو بعد از مرگ سهراب.

خوش بحال شما که باز فهمیدن و سریع برای شما درستش کردند...

فکر کنم طرف های ما بعد از یک هفته فهمیدن مشکل از کجا بوده، و بعدش درستش کردن😃

ویرایش شده توسط Paradise Lost
  • حالم خوب شد 2
لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...