رفتن به مطلب

کدوم کارت گرافیک مناسب استریمه؟؟

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام
من یه لیست از کارت گرافیک هایی که مدنظرمه رو انتخاب کردم و لطفا بگید کدوم یک برای استریم بهتره؟؟
ُRX 580 8gig
GTX 1650super 4gig
GTX 1060 6gig
GTX 1660 6gig

لینک به دیدگاه

شما کارت گرافیک‌ها رو دقیقا به ترتیب بهتر بودن لیست کردی، خب مشخصه آخری بهتره. اگر بتونی 1660 Super یا 1660Ti بگیری که عالیه

ویرایش شده توسط Sandor
لینک به دیدگاه

اخه یه جا دیده بودم که سری super یه چیزی به اسم NVENC داره که باعث میشه استریم لگ نشه
من خبر ندارم که تو بقیه کارت گرافیک ها هم اینطوریه یا نه
واسه همین پرسیدم

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، Aryobarzan07 گفته است :

اخه یه جا دیده بودم که سری super یه چیزی به اسم NVENC داره که باعث میشه استریم لگ نشه
واسه همین پرسیدم

1060 داره

1660 هم داره 

1660 از همشون بهتره منظورم چیزایی که نوشتیده

لینک به دیدگاه

در 20 ساعت قبل، Aryobarzan07 گفته است :

سلام
من یه لیست از کارت گرافیک هایی که مدنظرمه رو انتخاب کردم و لطفا بگید کدوم یک برای استریم بهتره؟؟
ُRX 580 8gig
GTX 1650super 4gig
GTX 1060 6gig
GTX 1660 6gig

سلام برای استریم با گرافیک باید بالای 1070 داشته باشین بنظرم با سی پی یو استریم کنین بهتره

لینک به دیدگاه

در 13 ساعت قبل، saman5949 گفته است :

سلام برای استریم با گرافیک باید بالای 1070 داشته باشین بنظرم با سی پی یو استریم کنین بهتره

با سی پی یو که کلا لگ میشه :|

لینک به دیدگاه

شما با خود جیفورس اکسپرینس استریم کنید تقریبا هیچ تاثیری نداره چون که مستقیم فریم‌ها رو از مموری گرافیک میخونه

لینک به دیدگاه

جایی هست که اموزش استریم کردن با GeForce Experience یاد داده باشه؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 21 ساعت قبل، Aryobarzan07 گفته است :

واسه همین پرسیدم

درست دیدی دوست خوبم. همه کارت های GTX سری 6 به بعد NVENC دارن. فقط سری RTX و 16 هستن که نسل جدید تر این چیپین و خیلی کارایی بهتری دارن برای کپچر و استریم که فشار کمتر به سیستم و فریم بیاد در عین حال کیفیت هم بالا باشه.

نکته ای که هست GTX 1650 معمولی چون ولتا هست و تورینگ نیست از این چیپ جدید بهره نمیبره ولی نسخه سوپر1650 همون چیپ جدید رو مثل سری RTX داره.

یه نکته دیگه هم هست صرفا جهت اطلاع، کارت TITAN V دوتا چیپ NVENC داره که خب تو این ضحینه یکم خاص دره. شاید Quadro RTX 8000 هم اینجوری باشه ولی از لیگ خیلی از کاربرا خارجه.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...