رفتن به مطلب

راهنمایی برای انتخاب مناسب‌ترین سیستم دونیت ایرانی و خارجی

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام و عرض ادب

خواهشم اینه که دوستانی که احیانا استریمر یا یوتوبر هستن و با تجربه کار با سیستم‌های دونیت دارن پاسخ بدن. در حال حاضر سیستم‌های زیادی برای دونیت وجود داره که با سرچ میشه پیداشون کرد اما بنده به دنبال سیستمی هستم که:

1. پروسه و شرایط ثبت‌نام درش راحت و بی‌دردسر باشه

2. قابل اعتماد باشه (اینجا ایرانه و فردا یهو دیدی یکی از این سیستم‌ها غیرفعال شد)

3. پروسه برداشت پول هم ازش سخت نباشه.

در حال حاضر من نظرم رو ریمیت بیشتره ولی می‌خوام نظر شما رو بدونم.

برای دونیشن خازج از ایران کدوم سرویس‌ها الان قابل اعتماد هستند؟

لینک به دیدگاه

سلام.
در رابطه با سیستم داخلی میتونم کمکتون کنم.
اول اینکه باید بدونید ریمیت و سیبمو و امثالهم کارشون فقط هشدار دونیت و نمایش درصد هدف و نمایش پیام و این چیزاس . ربطی به برداشت پول  و این چیزها نداره.
برداشت پول و اعتماد بر میگرده به درگاه که اکثرا زرین پال هستش. قابل اعتماده و سالها داره کار میکنه. اما یه دردسری که تمام استریمرهای ایرانی دارن اینه که اگر مقدار دونیت از یه حدی بیشتر بشه باید از دونیت کننده تاییدیه بگیرن. برای مثال درحد یه میلیون باید از کارتشون عکس بگیره و برای زرین پال بفرسته. بالای یه میلیون باید صاحب کارت یه ویدیو از خودش بگیره و بگه من اطلاع دارم که این مقدار از کارت من به فلانی دونیت انجام شده. اگر اینکار رو نکنن زرین پال تسویه نمیکنه. این‌هایی که گفتم قانون های نانوشته‌ست. چون پیش اومده یارو بیست میلیون تومن دونیت کرده بعد از چند ماه معلوم شده فیشینگ بوده و استریمر مجبور شد تمام پول رو برگردونه. یا اینکه یارو یه میلیون بدون اجازه خانواده از کارتشون زده بعد که فهمیدن پلیس فتا شکایت کردن و پلیس هم حق رو به خانواده میده و استریمر مجبوره پول رو برگردونه.
برای انتخاب سیستم هشدار (ریمیت،سیبمو ...) من هم ریمیت رو پیشنهاد میکنم. خیلی‌ها دارن استفاده میکنن و مشکلی ندارن. یه سیستم جدیدی هم اومده به اسم xodono.com این خدماتی که میده وسیع تره. هشدار دونیت های جالبی داره. اما چون تازه ساخته شده ممکنه یه سری باگ هم داشته باشه.

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، miladhaerian گفته است :

سلام.
در رابطه با سیستم داخلی میتونم کمکتون کنم.
اول اینکه باید بدونید ریمیت و سیبمو و امثالهم کارشون فقط هشدار دونیت و نمایش درصد هدف و نمایش پیام و این چیزاس . ربطی به برداشت پول  و این چیزها نداره.
برداشت پول و اعتماد بر میگرده به درگاه که اکثرا زرین پال هستش. قابل اعتماده و سالها داره کار میکنه. اما یه دردسری که تمام استریمرهای ایرانی دارن اینه که اگر مقدار دونیت از یه حدی بیشتر بشه باید از دونیت کننده تاییدیه بگیرن. برای مثال درحد یه میلیون باید از کارتشون عکس بگیره و برای زرین پال بفرسته. بالای یه میلیون باید صاحب کارت یه ویدیو از خودش بگیره و بگه من اطلاع دارم که این مقدار از کارت من به فلانی دونیت انجام شده. اگر اینکار رو نکنن زرین پال تسویه نمیکنه. این‌هایی که گفتم قانون های نانوشته‌ست. چون پیش اومده یارو بیست میلیون تومن دونیت کرده بعد از چند ماه معلوم شده فیشینگ بوده و استریمر مجبور شد تمام پول رو برگردونه. یا اینکه یارو یه میلیون بدون اجازه خانواده از کارتشون زده بعد که فهمیدن پلیس فتا شکایت کردن و پلیس هم حق رو به خانواده میده و استریمر مجبوره پول رو برگردونه.
برای انتخاب سیستم هشدار (ریمیت،سیبمو ...) من هم ریمیت رو پیشنهاد میکنم. خیلی‌ها دارن استفاده میکنن و مشکلی ندارن. یه سیستم جدیدی هم اومده به اسم xodono.com این خدماتی که میده وسیع تره. هشدار دونیت های جالبی داره. اما چون تازه ساخته شده ممکنه یه سری باگ هم داشته باشه.

سلام این مواردی که گفتید رو خیلی‌هاشو نمی‌دونستم. ممنونم ازتون

راستش من برای کار استریم نمی‌خوام، صرفا می‌خوام لینک رو در یک کانال تولید محتوا قرار بدم برای جذب حمایت. بنابراین فقط باید از درگاه زرین پال استفاده کنم درسته؟

بابت نکات سقف دونیت هم ممنون از اطلاعات خوبتون

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Sandor گفته است :

سلام این مواردی که گفتید رو خیلی‌هاشو نمی‌دونستم. ممنونم ازتون

راستش من برای کار استریم نمی‌خوام، صرفا می‌خوام لینک رو در یک کانال تولید محتوا قرار بدم برای جذب حمایت. بنابراین فقط باید از درگاه زرین پال استفاده کنم درسته؟

بابت نکات سقف دونیت هم ممنون از اطلاعات خوبتون

سلام. خواهش میکنم. اگر استریم ندارید نیازی به سیستم های هشدار دونیت نیست و فقط کافیه از زرین پال استفاده کنید.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...