رفتن به مطلب

بالا نیومدن سیستم

mohamad2001250
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام 

به طور خلاصه نوشته که پاور خراب کاری کرده ! اگر برند پاورتون متفرقه هست و یا برق خونه رفته یا نوسانی داشتین باید پاورتون رو بفرستین گارانتی یا کلا عوض کنید 

لینک به دیدگاه

پیامی که داده میگه پاور شما دفعه قبلی که سیستم رو خواستین روشن کنین - یا روشن بوده - افزایش ناگهانی ولتاژ داشته که مادربرد با سیستم حفاظتی که داشته جلوی اون رو گرفته و نداشته به سایر قطعاتت آسیب بزنه...

سیستم رو خاموش کن یک ساعت دیگه چک کن

بهتره عکسی از پاور یا داخل کیست بفرستی

اگر برات مهم نیست میتونی f1 بزنی و همینطور با سیستم کار کنی که در پی اون به احتمال زیاد قطعاتت آسیب خواهند دید

اگر هم برات مهمه که بررسی کن ببین اون موقع برق خونه مشکل داشته، محافظ و کابل مشکل داشته، برق رفته و اومده سیستم روشن بوده یا در نهایت پاور ایراد داره

لینک به دیدگاه

در 45 دقیقه قبل، EHSANRF گفته است :

پیامی که داده میگه پاور شما دفعه قبلی که سیستم رو خواستین روشن کنین - یا روشن بوده - افزایش ناگهانی ولتاژ داشته که مادربرد با سیستم حفاظتی که داشته جلوی اون رو گرفته و نداشته به سایر قطعاتت آسیب بزنه...

سیستم رو خاموش کن یک ساعت دیگه چک کن

بهتره عکسی از پاور یا داخل کیست بفرستی

اگر برات مهم نیست میتونی f1 بزنی و همینطور با سیستم کار کنی که در پی اون به احتمال زیاد قطعاتت آسیب خواهند دید

اگر هم برات مهمه که بررسی کن ببین اون موقع برق خونه مشکل داشته، محافظ و کابل مشکل داشته، برق رفته و اومده سیستم روشن بوده یا در نهایت پاور ایراد داره

یه مدت خاموش بود الان درست شده. من دیشب اخر های شب بود خاموش کردم. دکمه پاور رو هم خاموش کردم امروز که روشن کردم اینو گفت. خود پاور راهی داره با برنامه چیزی بشه فهمید مشکلی نداره؟

ویرایش شده توسط mohamad2001250
لینک به دیدگاه

در 47 دقیقه قبل، mohamad2001250 گفته است :

خود پاور راهی داره با برنامه چیزی بشه فهمید مشکلی نداره؟

خیر نرم افزاری راهی نداره

اصلا سیستم رو روشن نکنین

حداقل عکس داخل کیس و مدل پاور رو بگین

لینک به دیدگاه

این عکس پاور

photo_2020-07-13_21-53-42.jpg

ویرایش شده توسط mohamad2001250
لینک به دیدگاه

در 6 دقیقه قبل، mohamad2001250 گفته است :

این عکس پاور

همین که تا الان قطعات رو نسوزونده باید دعاگو باشین 😉

کلا دوشاخه رو از پریز بکشین و فکر تعویض پاور باشین

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، EHSANRF گفته است :

همین که تا الان قطعات رو نسوزونده باید دعاگو باشین 😉

کلا دوشاخه رو از پریز بکشین و فکر تعویض پاور باشین

چه مارکی بخرم و چه واتی من سر رشته ای ندارم.

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، mohamad2001250 گفته است :

چه مارکی بخرم و چه واتی من سر رشته ای ندارم.

مشخصات سیستم تون رو بفرستین

(لیست قطعات)

احتمالا باید خیلی قدیمی باشه. نه؟

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، EHSANRF گفته است :

مشخصات سیستم تون رو بفرستین

(لیست قطعات)

احتمالا باید خیلی قدیمی باشه. نه؟

بله مال 5 سال پیشه. مشخصات نمی دونم چیه. از کجا بگیرم؟

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، mohamad2001250 گفته است :

یه عکس شفاف و واضح از داخل کیس بفرستین حدودی مشخص میشه...

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، EHSANRF گفته است :

یه عکس شفاف و واضح از داخل کیس بفرستین حدودی مشخص میشه...

این عکس مشخصات

cpu.jpg

gpu.jpg

mainboard.jpg

ram.jpg

لینک به دیدگاه

در 18 دقیقه قبل، mohamad2001250 گفته است :

این عکس مشخصات

با پاور فعلی تا الان اگر سیستم ایراد پیدا نکرده واقعا شانس داشتین

به خاطر این عرض کردم عکس از داخل کیس بدین چون پاورتون مشکل داشت گفتم شاید سیستم رو روشن کنین بسوزه...

پاور ۳۵۰ الی ۴۰۰ وات واقعی براتون مناسب هست

البته حتی ۳۳۰ هم جواب میده اما چون ممکنه قطعه ای عوض کنین یا اضافه کنین این مقدار پیشنهاد دادم...

سیستم رو با این پاور روشن نکنید!!!

لینک به دیدگاه

در 18 دقیقه قبل، EHSANRF گفته است :

با پاور فعلی تا الان اگر سیستم ایراد پیدا نکرده واقعا شانس داشتین

به خاطر این عرض کردم عکس از داخل کیس بدین چون پاورتون مشکل داشت گفتم شاید سیستم رو روشن کنین بسوزه...

پاور ۳۵۰ الی ۴۰۰ وات واقعی براتون مناسب هست

البته حتی ۳۳۰ هم جواب میده اما چون ممکنه قطعه ای عوض کنین یا اضافه کنین این مقدار پیشنهاد دادم...

سیستم رو با این پاور روشن نکنید!!!

اخه تا االن که نسوزونده.

فک کنم برا همون بوده که دیشب با پاور خاموشش کردم.

ممننون

لینک به دیدگاه

در 18 دقیقه قبل، mohamad2001250 گفته است :

خود دانید

از نظر بنده که با این پاور، سیستم امروز نسوزه در آینده میسوزه

پیشگیری بهتر از خرید مشابه این سیستم با حدود قیمت بالای ده میلیونه

لینک به دیدگاه

پاور شما اصلا جالب نیست .

قیمت پاور هم جالب نیست اما ارزش هزینه رو داره .

فراموش نکنید حتی بهترین پاور ها هم به مرور توانشون دستخوش تغییر میشه .

جای شما باشم تا خرید یه پاور خوب سیستم رو روشن نمی کنم .

اطمینان از عملکرد صحیح پاور از هر چیز دیگه ای مهمتره . بهتره این مورد رو جدی بگیرید .

موفق باشید .

لینک به دیدگاه

در 11 ساعت قبل، mohamad2001250 گفته است :

این عکس پاور

photo_2020-07-13_21-53-42.jpg

در 10 ساعت قبل، mohamad2001250 گفته است :

دوست عزیز فکر کنم 5 سال رو از زمان استفاده از کیس توسط خودتون می گید ولی چیزی که من روی عکس می بینم، این سیستم دست دو است و پاور بیش از 10 سال عمر داره .

در 8 ساعت قبل، mohamad2001250 گفته است :

این عکس مشخصات

cpu.jpg

gpu.jpg

mainboard.jpg

ram.jpg

پورت های خروجی تصویر مادربرد خراب شده یا نرم افزار خاصی داشتید که گرافیک 610 گرفتید؟

فکر کنم اگر رمتون رو به صورت دو کاناله 8 گیگ می کردین بازدهی بیشتری فکر کنم در گرافیک می تونستید داشته باشد.🤔

در 7 ساعت قبل، mohamad2001250 گفته است :

اخه تا االن که نسوزونده.

ممننون

دوست عزیز خرابی پاور فقط با نمایش رقص نور و شعله ها اتش که نیست،😂 شبیه داستان صاحب های ماشینشون که چراغ سرویس روشنه ولی می گن فعلا که داره کار می کنه.😅

اگر باز موقع خاموش کردن اینو بده یعنی پاور درست نیست چون باید به محض قطع شدن برق  سریع برق ریل هارو قطع کنه نه اینکه با سرعت اهسته ولتاژ رو کم کنه.

در 7 ساعت قبل، EHSANRF گفته است :

خود دانید

از نظر بنده که با این پاور، سیستم امروز نسوزه در آینده میسوزه

پیشگیری بهتر از خرید مشابه این سیستم با حدود قیمت بالای ده میلیونه

در 2 دقیقه قبل، big VULTURE گفته است :

پاور شما اصلا جالب نیست .

قیمت پاور هم جالب نیست اما ارزش هزینه رو داره .

فراموش نکنید حتی بهترین پاور ها هم به مرور توانشون دستخوش تغییر میشه .

جای شما باشم تا خرید یه پاور خوب سیستم رو روشن نمی کنم .

اطمینان از عملکرد صحیح پاور از هر چیز دیگه ای مهمتره . بهتره این مورد رو جدی بگیرید .

موفق باشید .

همانطور که دوستان گفتن و سابقه اسمی پاور که در عکس هست، پیشنهاد دوستان رو جدی بگیر که  بعدا ضرر شدید تر نکنی.

باز سیستم خودتون و تصمیم خودتان.

پ ن:

گول ان عدد مدل رو نخوری این پاور 750 وات نیست. 250 وات به زور است. که با این عمر نصف توانش رو هم بتونه بر اساس استاندارد منابع تغذیه بده باید کلاهش رو بندازه هوا

لینک به دیدگاه

ا سلام و درود

من چند وقت پيش در حال بازي با سيستمم بودم که ناگهان اين صفه اومد و بعد رياستارت شد بعد از اين هر چه قدر سيستمم رو روشن مي کردم بعد از صفحه ي استارتينگ ويندوز بجاي صفحه wellcameيک لحظه اين تصوير مي يامد وبعد دوباره رياستارت مي شد .بار ها هم ويندوزم رو عوض کردم و بعد از نصب درايو ها دو روز کار مي کرد و بعد دوباره خراب مي شد .

يک روز که سيستمم خراب بود توانستم از حالت safe mode وارد صفحه ي ويندوز بشم و درايو کارت گرافيک رو حذف کنم و بعد از رساستارت سيستمم بالا اومد و ديگه خراب نشد چون به کارت گرافیکم مشکوک بودم

مشکل سيستمم از کجاست آيا از کارت گرافيکمه؟

Screenshot_۲۰۲۰-۰۷-۱۶-۰۰-۱۰-۳۵.png

لینک به دیدگاه

مدل کارت گرافیک چیه؟ توی کدوم بازی این صفحه اومد؟ بازی های دیگه رو تست کردی؟ دمای قطعات موقع بازی چطوره؟ یه دور کارت گرافیک رو دربیار ، دوباره بزن جاش

http://khoshamoz.ir/index.php/post2382

ویرایش شده توسط irajshop
لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، irajshop گفته است :

مدل کارت گرافیک چیه؟ توی کدوم بازی این صفحه اومد؟ بازی های دیگه رو تست کردی؟ دمای قطعات موقع بازی چطوره؟ یه دور کارت گرافیک رو دربیار ، دوباره بزن جاش

مدل amd radeon hd 5450 . دماش هم حداکثر 83 درجه میرسه درحین بازی . البته بعد از اینکه سیستمم مشکل پیدا کرد(بعد از تعویض ویندوز و نصب درایو ها) در حالت کار عادی ناگهان تصویری که براتون فرستادم میاد و ری استارت میشه(بعد از دو روز)حتی وقتی هم که سیستمم کاملا خاموشه این اتفاق به صورت خودکار بعد از دو روز می افته و صفحه ی welcome برام نمیاد

الان که سیستمم بدون درایو کارت گرافیکم خوب داره کار میکنه و مشکلی ندارم  اما به کارکرد کارت گرافیکم نیاز دارم

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، مسیحا گفته است :
در 11 ساعت قبل، irajshop گفته است :

مدل amd radeon hd 5450 . دماش هم حداکثر 83 درجه میرسه درحین بازی . البته بعد از اینکه سیستمم مشکل پیدا کرد(بعد از تعویض ویندوز و نصب درایو ها) در حالت کار عادی ناگهان تصویری که براتون فرستادم میاد و ری استارت میشه(بعد از دو روز)حتی وقتی هم که سیستمم کاملا خاموشه این اتفاق به صورت خودکار بعد از دو روز می افته و صفحه ی welcome برام نمیاد

الان که سیستمم بدون درایو کارت گرافیکم خوب داره کار میکنه و مشکلی ندارم  اما به کارکرد کارت گرافیکم نیاز دارم

دمای کارت گرافیک بد نیست ،‌ میتونی با گردگیری کارت و خمیر زدن بهش دما رو بیاری‌ پایین تر.

احتمالا مشکل از خود کارت یا از درایور کارت باشه. کدوم ورژن درایور، رو این کارت نصب کرده بودی؟

برای‌ نصب درایور از device manager استفاده کن. درایور های جدید نصب نکن.

لینک به دیدگاه

امکان داره مشکل از پاور باشه چون این سیستم الان حدود 6 ساله ازش استفاده میکنم

اگه بخوام روی کارت گرافیکم فن نصب کنم میتونم کابل فن رو روی مادربرد نصب کنم چون جایی برای زدن کابل روی کارد نیست

قبلا از درایور پک سال 2017 استفاده میکردم و مشکلی نداشتم اما این اواخر نسخه ی 2018 رو خریدم و مشکل پیدا کردم

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، مسیحا گفته است :

امکان داره مشکل از پاور باشه چون این سیستم الان حدود 6 ساله ازش استفاده میکنم

اگه بخوام روی کارت گرافیکم فن نصب کنم میتونم کابل فن رو روی مادربرد نصب کنم چون جایی برای زدن کابل روی کارد نیست

قبلا از درایور پک سال 2017 استفاده میکردم و مشکلی نداشتم اما این اواخر نسخه ی 2018 رو خریدم و مشکل پیدا کردم

فکر نکنم مشکل از پاور باشه ، اگر پاور از برند های معتبر باشه اوکیه. در غیر این صورت پاور برند متفرقه باید هر چه سریع تر عوض بشه.

درایور های جدید بدرد کارت های قدیمی نمیخوره ، بهتره یکی از درایورهای سال 2010 یا‌ 2011 روی کارت نصب کنی.

اون موردی که بالا نوشتم(device manager) رو یک بار انجام بده.

ویرایش شده توسط irajshop
لینک به دیدگاه

من از همان نسخه ی 2017 دراور پک هم استفاده کردم که قبلا خیلی خوب برام کار میکرد اما دوباره همون مشکل

device manager این تنظیمات درایور ها نیست؟

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...