رفتن به مطلب

از فرهنگ ایرانی توی بازی های آنلاین بد تر هم هست؟

Salted mr. goxx
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

در 9 ساعت قبل، lali city گفته است :

سلام داداش.شما توی این مملکت چیزی بنام فرهنگ ایرانی میبینی؟؟؟؟؟؟برا من اسم ببر.ببین داداشم هرچی هست فرهنگ اسلامیه و بس.فرهنگ ایرانی ماله قبل عنقلاب بود.هر چی هست برکات حکومت اسلامیه.حالا اون دنیامونو که ازمون گرفتن هیچ این دنیامونم ریدن توش.فرهنگ ایرانی ماله کشوری مثه تاجیکستانه که گذاشتن اسم عربی و غیر ایرانی رو رو نوزادا ممنوع کرده.

در 9 ساعت قبل، Snake fan گفته است :

سلام عزیز.

لطفا ویرایش کنید که تاپیک بن نشه.

یعنی مشکلات رو به فرهنگ اجدادی خودمون یعنی فرهنگ ایرانی ربط بدیم تاپیک بن نمیشه اما به فرهنگ دیگری که وارد فرهنگ ما شده ربط بدیم تاپیک بن میشه؟!

در 9 ساعت قبل، lali city گفته است :

سلام داداش.شما توی این مملکت چیزی بنام فرهنگ ایرانی میبینی؟؟؟؟؟؟برا من اسم ببر.ببین داداشم هرچی هست فرهنگ اسلامیه و بس.فرهنگ ایرانی ماله قبل عنقلاب بود.هر چی هست برکات حکومت اسلامیه.حالا اون دنیامونو که ازمون گرفتن هیچ این دنیامونم ریدن توش.فرهنگ ایرانی ماله کشوری مثه تاجیکستانه که گذاشتن اسم عربی و غیر ایرانی رو رو نوزادا ممنوع کرده.

در 9 ساعت قبل، Snake fan گفته است :

سلام عزیز.

لطفا ویرایش کنید که تاپیک بن نشه.

یعنی مشکلات رو به فرهنگ اجدادی خودمون یعنی فرهنگ ایرانی ربط بدیم تاپیک بن نمیشه اما به فرهنگ دیگری که وارد فرهنگ ما شده ربط بدیم تاپیک بن میشه؟!

لینک به دیدگاه

دوستان اگر دوست داشتید اد کنین بریم کانتر مردم از زور بازی کردن با یه مشت نوب و چیتر و نژادپرست

Spity Beaty

لوکیشنم نیویورکه (اگر شبیه اسمم بود)

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، ali shareei گفته است :

خوب من حرف این آقا رو تا حدودی قبول دارم. اما اومده کلی فحش هم چسبونده به حرف هاش. و اگر بدون فحش بود که من چیزی نمی گفتم.

شما برو به اون انقلابی که ایشون نوشتن نگاه کن ، به نظرت فحش نیست؟ (البته قطعا نیست ولی برای سامانه ی شیلترینگ هست.)

یا بقیه ی اون حرف ها؟

البته اون اسم گذاشتی که ایشون مطرح کردند کاملا درسته.

مثلا ما میایم اسم بچه هامون رو میزاریم اسکندر و چنگیز. 2 تا آدمی که ایران تیکه تیکه کردن و دوباره به هم دوختیمش.

اون اسم های عربی هم که ایشون گفتن ، بیشتر میشه گفت سلیقه ای هست. شاید یکی دوست داره اسمش ... باشه یکی دیگه دوست داره ..... باشه. هرکی اسمشو دوست نداره میتونه بره ثبت احوال اسمشو عوض کنه.

ویرایش شده توسط Snake fan
لینک به دیدگاه

ویرایش نکنید لطفا بزاریذ بن بشه دبه درک خب راست میگه مگه فرهنگ ایرانی میبینی

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، Arsham mahmoode گفته است :

ویرایش نکنید لطفا بزاریذ بن بشه دبه درک خب راست میگه مگه فرهنگ ایرانی میبینی

😐 همین که فارسی حرف میزنیم😑

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، Snake fan گفته است :

😐 همین که فارسی حرف میزنیم😑

همین که به پارسی میگی فارسی یعنی فرهنگ عربی گچبپژ

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

یه مدت زیاد سی اس گو بازی میکردم یادمه یه گروه بود به اسم iranian team اگه اشتباه نکنم

🤣😂 هرکی میزدشون و فشار میخوردن ازشون کیک میکردن. خوده من رو چند سری کیک کردن انگار سرور ارث پدرشون بود... دوزار هم پلیر نبودن

تا وقتی این رفتار ها هست بایدم هم از امثال اعراب چرت و پرت بشنویم ... یادمه یه گیم کامپ رو باختیم سه تا ایرانی بودیم دوتا عرب یکیشون داشت بلیم میکرد دوستش برگشت گفت ولشون کن اینا زندگی واقعی رو باختن اینکه دیگه بازیه

راست میگفت,برید سرور های کژوال عرب هارو ببینین انقد میگن میخندن و فان پلی میدن آدم عشق میکنه

سرور های ایرانی ها همش شده فش و درگیری

همین دیروز خداوکیلی پسره با اکانت لول یک معلوم بود همین الان ساخته با چیت میزد منو هی میگفت نوبی فلانی .... مسخرست

لینک به دیدگاه

در 9 دقیقه قبل، miladxtra73 گفته است :

یه مدت زیاد سی اس گو بازی میکردم یادمه یه گروه بود به اسم iranian team اگه اشتباه نکنم

🤣😂 هرکی میزدشون و فشار میخوردن ازشون کیک میکردن. خوده من رو چند سری کیک کردن انگار سرور ارث پدرشون بود... دوزار هم پلیر نبودن

تا وقتی این رفتار ها هست بایدم هم از امثال اعراب چرت و پرت بشنویم ... یادمه یه گیم کامپ رو باختیم سه تا ایرانی بودیم دوتا عرب یکیشون داشت بلیم میکرد دوستش برگشت گفت ولشون کن اینا زندگی واقعی رو باختن اینکه دیگه بازیه

راست میگفت,برید سرور های کژوال عرب هارو ببینین انقد میگن میخندن و فان پلی میدن آدم عشق میکنه

سرور های ایرانی ها همش شده فش و درگیری

همین دیروز خداوکیلی پسره با اکانت لول یک معلوم بود همین الان ساخته با چیت میزد منو هی میگفت نوبی فلانی .... مسخرست

تو سرورای کژوال یعنی همون ddust2 و بقیشون ،تا هندیو عرب و نمیدونم کشورا دیگه هستن هیچ مشکلی نیست ،تا ایرانی میاد کیک بازی و ایم بات هم پشت بندش میاد،تا حالا ۳بار تو کل بازیم کیکم کردن همشونم ایرانی بودن ،یمشت بچه سگ

رو پروفایلم عکس خاشقچی گذاشتم،ایرانی میاد میگه عرب مادر فلان فلان شده:|

اینا قبلا فشار بودن بعد شدن جنین و بدنیا اومدن

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...

دوستانی ک وارزون پلی میدن و میکروفون دارن به ایدیم پیام بدن دیسکورد هم داریم بتونیم گیم چند نفره بزنیم سولو نمیشه این گیم رو پلی داد

@Kombat011

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من پابجی بازی میکردم اشغال عوضی از همه  جای دنیا ‌دیدم

برعکس شما با بچه های ایرانی که بازی میکردم باحالتر بودن

لینک به دیدگاه

به نظرم همش از عقده میاد . چند سال قبل که زیاد میرفتم گیم نت بین پلیر های کانتر 1.6 وار کرافت و دوتا 2 از این داستانا زیاد بود الانم کم نیستن . طرف عقده اش رو توی بازی تخلیه میکنه 

در مورد هند و بعضی کشور های دیگه هم احتمالا همین موضوع درست باشه .

لینک به دیدگاه

• 4 ماه بعد...

سلام دوستان. 

من خودم یکی از پلیر های بازی کانتر استریک گلوبال افنسیو هستم و بعضی مواقع از بازی متنفر میشم و گاهی باخودم میگم که اصلا نباید سمت این بازی میرفتم.

و علت این موضوع ایرانی های داخل بازی هستند که با ادب و فرهنگوشن آدمو خجالت زده میکنن.

یه روز داخل یه سرور ایرانی بازی میکردم و یهو یه عرب اومدو به ایرانی ها و ایران فحش های عربی و انگلیسی میداد و ایرانی های سرور هم کم نذاشتن و کلی فحش انگلیسی بارش کردن و اصلا حواسشون به بچه ده ساله هایی که داخل سرور بود نبود تازه بعضی ها فارسی هم فحش میدادن و با خودشون نمیگن که شاید دختر بچه یا پسر بچه ای داخل سرور باشه .

بعضی مواقع هم بچه ها و نوب ها و کسایی که پینگشون پایینه رو کیک میکنن و این خیلی بده ویا مثلا بعضی مواقع که تنها زنده هستیم و دست رو میبازیم هم خیلی سریع کیک میکنن ولی سرور های خارجی اصلا اینجوری نیست کسی فحش نمیده و اگرم فحش بده سریع کیکش میکنن و یا وقتی دستو میبازن کیک نمی کنن .

به شخصه شنیدم که یارو میگفت داخل اون پنجاه ثانیه اول که پول زیاده باید نایف برداریم و بدون تفنگ بیایم و اگرم کسی با نایف نمی آمد  کیکش میکرد  و یا مثلا یک دفعه یه بچه اومده بود داخل سرور و میگفت نایف چیه و پسره با کمال بی ادبی میگفت نایف اونیه که ... درش بیار و استفاده کن و بچه هه هم درجا دیسکانکت شد و از بازی لفت داد 

ایرانی هایی که CS:GO پلی میدید لطفا ادب رو رعایت کنید

با تشکر 

لینک به دیدگاه

جسارت به کانتر بازا نباشه ولی از قدیم الایام هم هرچی لات ولختی و زباله و... تو جامعه بود میومد گیم نت میشستن کانتر بازی میکردن!!

حداقل توی ایران که اینجوری بوده والآن هم تو بخش آنلاین اینجور که میفرمایید بنظر همینطوره,نه اینکه همگی از این قماش باشند اما اکثریت متاسفانه همینطور هستند.

ما با دوستان میرفتیم cod 4 mw بازی میکردیم واصلا کانتر رو آدم حساب نمیکردیم اونام مثل ... زل میزدن به ما میگفتن این دیگه چیه,از کجا اومده و... ,csgo نه گرافیکش قابل مقایسه بود ,نه گیم پلی و.. حالا البته سبکش متفاوته تا حدودی,بگذریم,

یک دلیلش میتونه همین رایگان بودنش باشه که تو بخش آنلاین فراوون از همه قشری هستن توش وخب بازی رو که 50/60 دلار پول باید براش داد رو هرکس وناکسی تو سروراش پیدا نمیشه ,مضافا سیستم قوی هم نمیخاد واین دلیل دیگه ای هست.

بنظر من برید سراغ رینبو, یا سایر موارد مشابه.وضعیت cod warzon هم باز به خاطر همین رایگان بودنه زیاد جالب نیست,از چیتر تا افرادی با همین مشخصات اخلاقی توش زیاد پیدا میشن اما اگه یه اسکواد خوب پیدا کنید باهم برید ارزششو داره,اونجام هرکی یه ps4 داشته اومده دانلود کرده بازی رو وبسم الله,فحش وبد وبیراه

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، alimogharehabed گفته است :

جسارت به کانتر بازا نباشه ولی از قدیم الایام هم هرچی لات ولختی و زباله و... تو جامعه بود میومد گیم نت میشستن کانتر بازی میکردن!!

حداقل توی ایران که اینجوری بوده والآن هم تو بخش آنلاین اینجور که میفرمایید بنظر همینطوره,نه اینکه همگی از این قماش باشند اما اکثریت متاسفانه همینطور هستند.

ما با دوستان میرفتیم cod 4 mw بازی میکردیم واصلا کانتر رو آدم حساب نمیکردیم اونام مثل ... زل میزدن به ما میگفتن این دیگه چیه,از کجا اومده و... ,csgo نه گرافیکش قابل مقایسه بود ,نه گیم پلی و.. حالا البته سبکش متفاوته تا حدودی,بگذریم,

یک دلیلش میتونه همین رایگان بودنش باشه که تو بخش آنلاین فراوون از همه قشری هستن توش وخب بازی رو که 50/60 دلار پول باید براش داد رو هرکس وناکسی تو سروراش پیدا نمیشه ,مضافا سیستم قوی هم نمیخاد واین دلیل دیگه ای هست.

بنظر من برید سراغ رینبو, یا سایر موارد مشابه.وضعیت cod warzon هم باز به خاطر همین رایگان بودنه زیاد جالب نیست,از چیتر تا افرادی با همین مشخصات اخلاقی توش زیاد پیدا میشن اما اگه یه اسکواد خوب پیدا کنید باهم برید ارزششو داره,اونجام هرکی یه ps4 داشته اومده دانلود کرده بازی رو وبسم الله,فحش وبد وبیراه

سلام دوست عزیز

بنده خودم به دلیل رایگان بودن بازی CS:GOبازی نمیکنم و تنها دلیلش سیستمه پایینی دارم و فقط یه رم 8گیگ دارم و گرافیکم انبرد 128 مگابایته .

بله حق با شماست و سی اس گو شده پر از لات و ادمای بالای 18 سال و قطعا اونا هم رعایت نمیکنن

البته بنده تابحال نه چیت زدم ونه فحشی دادم و بعضی ها رعایت نمیکنن

لینک به دیدگاه

برای مشکل اول، همون لحظه اول کلاً voice chat رو خاموش کنین.

برای مشکل دوم، v*p*n بزنید که با ایرانی نندازه.

لینک به دیدگاه

100 رحمت به کامییونیتی cs دوتا 10 برابر بدتره
فقط کافیع یارو از اونا باشه که از یه حیوونی کمتر میفهمه و بگه من میرم مید تو نوبی و کلی فحش
بد جالبیش اینجاست از هر ایرانی ای بپرسی چرا هرالدی میگه تیمم بد بود
عملا از سرطان اونور ترن به خاطر همین روسیه فایند می کنم حرفاشونم نفهمم بهتر از اینه که برم پیش ایرانیا
یه کار مزخرفی ام که میکنن تو role qence رول خودشونو بازی نمیکنن بعد میان کرم میریزن لست هیت و ks میکنن البته باید از گیبن ممنون باشم 10 نفرو به همین خاطر بن کردم به صورت پرمنت

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، rahmanshahi گفته است :

برای مشکل اول، همون لحظه اول کلاً voice chat رو خاموش کنین.

برای مشکل دوم، v*p*n بزنید که با ایرانی نندازه.

ممنون بابت راهنمایتون ولی چون سرعت اینترنت من پایینه رفتم سمت cs:goاگه سرعش بالا بود که قطعا شبکه شخصی انتقال داده رو روشن میکردم و اینکه من همیشه ویس چت رو خاموش میکنم  

باز هم ممنون بابت راهنمایی تون

در 3 دقیقه قبل، mohsengamer گفته است :

100 رحمت به کامییونیتی cs دوتا 10 برابر بدتره
فقط کافیع یارو از اونا باشه که از یه حیوونی کمتر میفهمه و بگه من میرم مید تو نوبی و کلی فحش
بد جالبیش اینجاست از هر ایرانی ای بپرسی چرا هرالدی میگه تیمم بد بود
عملا از سرطان اونور ترن به خاطر همین روسیه فایند می کنم حرفاشونم نفهمم بهتر از اینه که برم پیش ایرانیا
یه کار مزخرفی ام که میکنن تو role qence رول خودشونو بازی نمیکنن بعد میان کرم میریزن لست هیت و ks میکنن البته باید از گیبن ممنون باشم 10 نفرو به همین خاطر بن کردم به صورت پرمنت

من تابحال بازی DOTA 2رو بازی نکردم ولی از فامیل شنیدم که بعضی از پلیرا سرطان فحش دارن

لینک به دیدگاه

یکبار داداشم توی دیسکورد منو به یک گروه دوستان ایرانی اضافه کرد..

من هم یه روز رفتم سر زدم به گروه این دوستان..... به جان خودم به حرفهای رو یاد گرفتم که تا این سن نشنیده بودم!!!

بچه های خارجی هم بد توشون هست اما وقتی ما با دوستان خارجی داریم پلی میدم اگه یک دختر توی گروه باشه ُ  تا یکی میاد حرفی بزنه سریع بقیه میگن که lady داخل گروه هست 

البته گاهی اوقات هم اهمیتی نمیدن.. اما دوستان ایرانی ماشالله lady ها همچنان فیتیله پیچت میکنن که نفهمی از کجا خوردی!!.........

البته نباید یک طرفه به قاضی بریم...

هستن دوستانی که واقعا شعور و شخصیت عالی دارن و انقدر بازی رو جدی میگیرن که ادم از بازی لذت میبره...

در کل نخاله همه جا هست ...

لینک به دیدگاه

در 12 ساعت قبل، Mr.jalilpour گفته است :

البته نباید یک طرفه به قاضی بریم...

هستن دوستانی که واقعا شعور و شخصیت عالی دارن و انقدر بازی رو جدی میگیرن که ادم از بازی لذت میبره...

در کل نخاله همه جا هست ...

بله واقعا بعضی ها مکل دارن مثلا وقتی یه دختر میاد همه میگن: ججججوو####ن ... و از این فحشا ولی خارجیا این جوری نیستن 

من یه دفعه وسط بازی داخل سرور خارجی یکی اومد گه Mother fucker یکی دیگه گفت :HEY HEY LADY بعد دیگه ادامه فحششو نگفت انگار LADY یعنی دختر هست فحش نده

لینک به دیدگاه

در کانتر بیشتر از ایرانی ها هندی ها هستن که شدیدا تاکسیک و اعصاب خرد کن هستند

داخل رنک بی دلیل تیم کیل میکنن و فحاشی میکنن. 

لینک به دیدگاه

کانتر اگه میخاین بازی کنین ،سعی کنید نصف شب تا صبح بازی کنید،چون اونموقه هر کسی بازی نمیکنه،toxic کمن چه ایرانیش چه خارجیش

یا همون شبکه شخصی انتقال داده بزنید تا تو سرورا هندیو عربی نیوفتین 

من شبا خیلی راحتم تو سرورا ،چه casual ,چه mm 

البته اکثر مواقع ایرانی تو mm شروع میکنه فش دادن ،با اینکه خودش دوتا کیل زده ۱۰بار مرده،من بجاش ۱۵تا کیل داشتم ۷مرده،طرف میاد به من یاد میده چطور بازی کنم ،فحش میده 

کلا هموطنتونه دیگه بش عادت کنید ،شمام میتونستید ویس بدید و فش بدید،میدادید ،قبول کنید

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

عزیز چرا خود زنی میکنی؟

ربطی به ایران و ایرانی نداره، همه جای دنیا این داستانا هست، ما فارسی زبانیم و فحش های فارسی رو خوب میفهمیم، فک میکنیم فقط تو سرورای ایرانی اینجوریه!

والا من رینبو پلی میدم، تو همون تیم 5 نفره هم معمولا یه ناشی بد دهن هست،یه موقعایی هم 2 نفر، وای به حال وقتی که بشن 2 نفر، دیگه نمیشه کنترلشون کرد، تیم کیل میکنن و خلاصه کل بازیو به فنا میدن!

اینایی هم که زیاد فحش میدن معمولا بچه عن، بعضا بچه به لحاظ سن، و بعضا 20-30 ساله هایی که عقلشون هنوز رشد نکرده و عقب موندن!

نکته بعد اینکه جای بچه تو سرور بازی آنلاین نیست! من اصلا تو کتم نمیره یه بچه 12-13 ساله بخواد بیاد تو سرور پیش بقیه پلی بده! تمام گیم هایی هم که چنین اتفاق هایی داخلش میفته، سن قانونیشون 18 ب بالا هست! بنابراین کسی که میاد تو سرور باید عقلش در حدی باشه که ادب کلامی رو رعایت کنه یا اگه مشکلی پیش اومد یا اتفاقی افتاد، بتونه خودشو کنترل کنه!

بهترین راه هم همونطور که دوستان گفتن میوت کردن هســــت، تامام!

من که رینبو پلی میدم، فقط بچه ها هستن که ادبشون ته کشیده، یه بار که یه بچه ایرانی افتاده بود، داشت سر پینگش فحش خ#ار و م#ادر به آذریـ.جهـرمـی میداد! اونایی که دیگه صداشون به بالای 17-18 میخوره، همه مثل آدم پلی میدن و به طور صحیح از ویس چت استفاده میکنن و راهنمای بقیه تو بازی هستن...

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، MAhmoOD Nazari گفته است :

درود

عزیز چرا خود زنی میکنی؟

ربطی به ایران و ایرانی نداره، همه جای دنیا این داستانا هست، ما فارسی زبانیم و فحش های فارسی رو خوب میفهمیم، فک میکنیم فقط تو سرورای ایرانی اینجوریه!

والا من رینبو پلی میدم، تو همون تیم 5 نفره هم معمولا یه ناشی بد دهن هست،یه موقعایی هم 2 نفر، وای به حال وقتی که بشن 2 نفر، دیگه نمیشه کنترلشون کرد، تیم کیل میکنن و خلاصه کل بازیو به فنا میدن!

اینایی هم که زیاد فحش میدن معمولا بچه عن، بعضا بچه به لحاظ سن، و بعضا 20-30 ساله هایی که عقلشون هنوز رشد نکرده و عقب موندن!

نکته بعد اینکه جای بچه تو سرور بازی آنلاین نیست! من اصلا تو کتم نمیره یه بچه 12-13 ساله بخواد بیاد تو سرور پیش بقیه پلی بده! تمام گیم هایی هم که چنین اتفاق هایی داخلش میفته، سن قانونیشون 18 ب بالا هست! بنابراین کسی که میاد تو سرور باید عقلش در حدی باشه که ادب کلامی رو رعایت کنه یا اگه مشکلی پیش اومد یا اتفاقی افتاد، بتونه خودشو کنترل کنه!

بهترین راه هم همونطور که دوستان گفتن میوت کردن هســــت، تامام!

من که رینبو پلی میدم، فقط بچه ها هستن که ادبشون ته کشیده، یه بار که یه بچه ایرانی افتاده بود، داشت سر پینگش فحش خ#ار و م#ادر به آذریـ.جهـرمـی میداد! اونایی که دیگه صداشون به بالای 17-18 میخوره، همه مثل آدم پلی میدن و به طور صحیح از ویس چت استفاده میکنن و راهنمای بقیه تو بازی هستن...

درود 

نه مشکل اینجاست که وقتی یکی فحش میده کیکش نمیکنن!

و اینکه به سن هم ربطی نداره بنده خودم با اجازتون 12 سالمه ولی از  دوستام هم بپرسید من نه بازیم بده که به لگو و پینگو و جهرمی فحش بدم (تازه با پینگ 87تا 1000 پلی میدم)

و نه انقدر بی ادبم که به هم نوع خودم فحش بدم 

نظر شخصی من اینه که انسان لایق فحش نیست پس نباید به بقیه به دلیل بد بودن بازی خودم فحش بدم

لینک به دیدگاه

در 13 ساعت قبل، mahdi_izanlu گفته است :

سلام دوستان. 

من خودم یکی از پلیر های بازی کانتر استریک گلوبال افنسیو هستم و بعضی مواقع از بازی متنفر میشم و گاهی باخودم میگم که اصلا نباید سمت این بازی میرفتم.

و علت این موضوع ایرانی های داخل بازی هستند که با ادب و فرهنگوشن آدمو خجالت زده میکنن.

یه روز داخل یه سرور ایرانی بازی میکردم و یهو یه عرب اومدو به ایرانی ها و ایران فحش های عربی و انگلیسی میداد و ایرانی های سرور هم کم نذاشتن و کلی فحش انگلیسی بارش کردن و اصلا حواسشون به بچه ده ساله هایی که داخل سرور بود نبود تازه بعضی ها فارسی هم فحش میدادن و با خودشون نمیگن که شاید دختر بچه یا پسر بچه ای داخل سرور باشه .

بعضی مواقع هم بچه ها و نوب ها و کسایی که پینگشون پایینه رو کیک میکنن و این خیلی بده ویا مثلا بعضی مواقع که تنها زنده هستیم و دست رو میبازیم هم خیلی سریع کیک میکنن ولی سرور های خارجی اصلا اینجوری نیست کسی فحش نمیده و اگرم فحش بده سریع کیکش میکنن و یا وقتی دستو میبازن کیک نمی کنن .

به شخصه شنیدم که یارو میگفت داخل اون پنجاه ثانیه اول که پول زیاده باید نایف برداریم و بدون تفنگ بیایم و اگرم کسی با نایف نمی آمد  کیکش میکرد  و یا مثلا یک دفعه یه بچه اومده بود داخل سرور و میگفت نایف چیه و پسره با کمال بی ادبی میگفت نایف اونیه که ..‌. درش بیار و استفاده کن و بچه هه هم درجا دیسکانکت شد و از بازی لفت داد 

ایرانی هایی که CS:GO پلی میدید لطفا ادب رو رعایت کنید

با تشکر 

حق داری دوست عزیز، متاسفانه جامعه ایران مشکل داره از این نظر.

توصیه می کنم یک تیم پنج نفره از دوستانی که مثل خودت درست پلی می دن، حرف بد نمی زنن و اذیت ندارند تشکیل بدی و صرفا با همون دوستان پلی بدی، تا میزان اذیت کردن بازی به حداقل برسه.

سعی کن از خود بازی و از هم صحبتی با دوستانت لذت ببری تا اینکه از رنک آپ شدن در بازی.

تعداد آدم های عوضی زیاده توی کانتر، ولی گیمر های خوبی هم مثل خودت می تونی پیدا کنی کم کم.

لینک به دیدگاه

در 20 ساعت قبل، ARMIN گفته است :

حق داری دوست عزیز، متاسفانه جامعه ایران مشکل داره از این نظر.

توصیه می کنم یک تیم پنج نفره از دوستانی که مثل خودت درست پلی می دن، حرف بد نمی زنن و اذیت ندارند تشکیل بدی و صرفا با همون دوستان پلی بدی، تا میزان اذیت کردن بازی به حداقل برسه.

سعی کن از خود بازی و از هم صحبتی با دوستانت لذت ببری تا اینکه از رنک آپ شدن در بازی.

تعداد آدم های عوضی زیاده توی کانتر، ولی گیمر های خوبی هم مثل خودت می تونی پیدا کنی کم کم.

ممنون از تعریف شما دوست عزیز 

مشکل اینجاست که دوستای من همشون یا بی ادبن یا رینبو پلی میدن

در در 13 بهمن 1399 در 16:15، silvermanHHH گفته است :

کانتر اگه میخاین بازی کنین ،سعی کنید نصف شب تا صبح بازی کنید،چون اونموقه هر کسی بازی نمیکنه،toxic کمن چه ایرانیش چه خارجیش

یا همون شبکه شخصی انتقال داده بزنید تا تو سرورا هندیو عربی نیوفتین 

من شبا خیلی راحتم تو سرورا ،چه casual ,چه mm 

البته اکثر مواقع ایرانی تو mm شروع میکنه فش دادن ،با اینکه خودش دوتا کیل زده ۱۰بار مرده،من بجاش ۱۵تا کیل داشتم ۷مرده،طرف میاد به من یاد میده چطور بازی کنم ،فحش میده 

کلا هموطنتونه دیگه بش عادت کنید ،شمام میتونستید ویس بدید و فش بدید،میدادید ،قبول کنید

بله دیگه کاریش نمیشه کرد و من تو کتم نمیره که به بقیه فحش بدم و مجبورم میوت کنم 

واقعا بعضی ها خودشونو خیلی پرو حساب میکنن 

طرف 7 بار داخل مچ مرده 1 کیل گرفته و اخره و وقتی که من با نگو (همون ماشین گان) یا صد تیر میزنمش میاد میگه نوب سگ و شروع میکنه به فحش دادن

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...