رفتن به مطلب

از فرهنگ ایرانی توی بازی های آنلاین بد تر هم هست؟

Salted mr. goxx
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

ببیند تنها راهش اینه که بازی های کوفتی آنلاین رو پاک کنیم .. بزنیم تو دل داستانی ..

کاری  که خودم کردم

۲ هفته  پیش ویچر ۳ رو خریدم کلی هم مد ریختم روش.. شده بازی 2020 لامصب

الان دارم هر شب پلی میدم.. لامصب آرامش خالصه....نه Toxic پلیری هست نه چیتری هست نه نوب سکی هست..... آزاد و رها xd

لینک به دیدگاه

آقا هرجا برین همینه...

برامنی ک دوتا2 بازی میکنم سعی میکنم سرور دوبی و هند و ... بازی ندم(عرب و هندی و روسی :( *) حالا خودمونم بماند و فقط 2 تا اروپا میزنم. 

ساکت مث چی بازی میکنم. با اینکه نوبم. کسیم یکم فلِیم کرد و تاگزیک شد رو درجا میوت میکنم بازیمو میکنم.

حتی میبینم طرف ایرانیه و فحش ایرانی میده و خخخ کلی خندم میگیره خجالت میکشم ولی معلوم کنی ایرانی هستی بازم تورو ب باد فحش میگیرن. چقد عقبـــــــیـــــــــــــــــــم!!!

هرچقدر ساکت تر و دوستانه تر باشی مختم آرومه و بازیتم میکنی عزیز. تو تیمت 2تا بد دهن باشن. حتما 2 تای بعدی خوش دهنن و دوستانه و انسان هستن.

games r meant to BE GAMED. not to be flamed

همه جا هست. نایس باشیم بدون فحش. منفی ها رو میوت کنیم.

تامام.

ویرایش شده توسط kakamoon
لینک به دیدگاه

بازی های valve کامینیوتی تاکسیک و به شدت بولشتی داره که خوب خوده شرکت میخواد اینجوری باشه سیاستشونه

اما کلا ما تو هیچ زمینه ای توی ایران پلیر خوبی نداریم

چون ایرانی ها تیم ورک اصلا نمیتونن انجام بدن چون براش اموزشی ندیدن فقط خودشون و خودشونن واسشون هیچی مهم نیست

واسه همین همیشه در حال درجا زدن هستند { نمونش خودم :D از وقتی یادمه بیشترین رنکی که داشتم توی دوتا 6700 بود و بیشتر نشد البته من اصلا براش تلاشی نکردم الانم که 6 ماهه اصلا بازی نکردم و فقط مسابقات و توییچ میبینم } و این باعث همین مشکلاتیه که خودشون هم ازش ناراضی هستند

حتی اونایی هم که مثلا پلیر حرفه ای هستند چند ساله توی یه لول موندن و خوب اصلا نمیتونن از اون بهتر باشن

اما شما ببینین پلیر های ایرانی که کلا خارج از کشور بودن و رشد کردن

کوروش کورو توی لیکووید و حالا نیگما و یا ایدین اینسینیا که شده کاپیتان لیکویید !!! و یه زمان حتی توی الاینس بود

کلا بحث بر میگرده به جامعه و اموزشی که ندیدن

واقعا اینقدر کامینیوتی ایران اشغال و حال به هم زنه من واقعا نمیدونم چجوری این همه پیگیر داره

از گیم گرفته تا توییچ و یوتیوب

یعنی یه نفر درست حسابی پیدا نمیکنی تو جماعتشون 98 درصدشون مضحکن و در کنار این به شدت مغرور و احساسی البته خوب چون اکثرا سنی ندارند و به اصطلاح بچه سال هستند

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بازی انلاین فقط باید دوست پایه داشته باشی به غیر از این ادمو دل زده میکنه

لینک به دیدگاه

در 21 ساعت قبل، Mr.jalilpour گفته است :

ببیند تنها راهش اینه که بازی های کوفتی آنلاین رو پاک کنیم .. بزنیم تو دل داستانی ..

کاری  که خودم کردم

۲ هفته  پیش ویچر ۳ رو خریدم کلی هم مد ریختم روش.. شده بازی 2020 لامصب

الان دارم هر شب پلی میدم.. لامصب آرامش خالصه....نه Toxic پلیری هست نه چیتری هست نه نوب سکی هست..... آزاد و رها xd

بله شما درست میگی ولی من سیستمی ندارم که بازی های خوب رو اجرا کنه گرافیک 128 فقط بازی PS2 روش میاد و من همشونو تموم کردم مثلا 

فارکرای 2 و 3,نیت فور اسپید ران, GTA IV,GTA SA, اساسین کرید 1 تا روگ و درت 3و الن ویک و نایت رایدر2 و درایور 3 و خطوط موازی و سان فرانسیسکو و غیره

تازگی هم بازی هیتمن 5 یا ابولوشن رو نصب کردم تا رو سخت ترین حالت تموم کنم

لینک به دیدگاه

• 1 سال بعد...
در ۱۳۹۹/۴/۲۷ در 18:49، Salted mr. goxx گفته است:

سلام. راستش این تاپیک برای درد و دل هست. 3 ماهه که دارم csgo می کنم و بار ها شاهد فرهنگ بسیار اشغال خودمون توی بازی ها بودم. (با فرهنگ اصلی کاری ندارم اشتباه برداشت نکنید.) وقتی که یکی میره اون سلاح که اسم مستعارش تق تق هست رو میخره همون موقع درخواست kick اون طرفو میدن و کلی فحش هم بارش میکنن و یارو میره توی صفحه ی home بازی. خودشون هم یک اسم روی سلاح گذاشتن که زشته اینجا بگم و وقتی بهشون میگی که معنی این سلاح اینه میان میگن که کار هندی ها و.... هست.

حالا چرا با تق تقی دشمنیم؟ این 

اگر شما تجربه ی دیگری دارید در اینجا بنویسید.

ایرانی فقط فحش میدن تو بازی....

چند سال پیش اینحوری نبود الان فقط فحش میدن 

لینک به دیدگاه

من توی استیم فرند ایرانی که اوکی باشن نهایت 5 نفر هست.. اما داداشم فرند زیاد داره..

خیلی خوبه، یکدفعه من میام داخل پروفایل میبینم بروبچ هموطن بخش کامنت پروفایل رو کردن دفترخاطرات +18..

خلاصه همون لحظه ریمو میکنمشون... داداشم همیشه از دستم کفری میشه... میگه بابا اینا رو ریمو نکن، میگم میخواستن مودب باشن XD...

کلا با فحش مخالفم.. چه خارجی، چه ایرانی...

دیشب دیویژن 2 پلی میدادم.. لجندری جدید اومده برای گیم، هنوز قلق کار دستمون نیومده بود.. 4 سری باخت دادیم و تقریبا 2.5 ساعت زمان برد..

تنها صدای که از بچه های خارجی میومد... اههه... شت... پووووف.... واچ اوت... شت شت شت... در همین حد بود..

وای وای یکبار قدیم با گروه ایرانی بودیم.. یک چیزای یاد گرفتم که نگو... 

وسط گیم یکی موزیک میذاشت... یا همش دستور میدادن با اینکه سطحشون پایین بود.. اصلا یک وضع زشتی..

از اون طرفم بماند یک زمان یک گروه داشتیم یادش بخیر.. همه بروبچ لارج ایرانی..

که توی  گیم خیلی اخلاق حرفه ای داشتن.

یکبارم چندسال پیش نشستیم از 7 عصر  gta رو شروع کردیم 4 نفره ، تا 12 ظهر فردا.. بکوب پلی دادیم تا یکی از چلنچ های gta online رو تموم کنیم... 

//

در کل هم ایرانی بد داریم هم خارجی.... در ضمن همه میگن بروبچ روس بد هستن، برعکس من یکسری رفیق روس دارم، یعنی عالی هستن، که صد البته خوب و بد داره همه جا

یادش بخیر یک زمان red dead ... هییییی

چه تیم  خارجی لارجی داشتیم...

وقتی آنلاین بودیم همه به هم جوین میشدیم... همیشه  کمپ 7 نفره مون تکمیل بود...یکبار من میخواستم Goods بفروشم، علاوه بر اینکه کمپ خودم تکمیل بود..

یکی از بچه ها که خودش لیدر کمپ بود بهمون جوین شد... 12 نفر داشتیم میرفتیم تا goods منو بفروشیم... وااای یادش بخیر....

واقعا یادش بخیر... دلم تنگ شده برای اون دوران....

لینک به دیدگاه

عزیزان عنوان تاپیک چه چیزی هست ؟ در مورد موضوع تاپیک بحث کنید

این موضع چه ربطی به بحث دین و سیاست داره ؟

از یک گپ و گفت ساده کیس امنیت ملی برای ما درست نکنید

نظرات نامربوط حذف شد

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

خارجیا هم انقدر اش دهن سوزی نیستن

اشغال تر از خودشون خودشون هستن

تو اسکوادهای ایرانی کمتر نامرد دیدم

لینک به دیدگاه

23 دقیقه قبل، WINNER گفته است:

خارجیا هم انقدر اش دهن سوزی نیستن

اشغال تر از خودشون خودشون هستن

تو اسکوادهای ایرانی کمتر نامرد دیدم

ایرانی زور آخرش فحش ناموسیه،چون بیشتر این بلد نیست

اما اون اروپایی و امریکایی بافرهنگ ،بجاش توهین و تحقیر میکنه 

من که با فحش راحت ترم ،فقط یه فحشه ،قرار نیست سر یه فحش تا یکروز اعصاب آدم خراب باشه،اما تحقیر یه مدت جاش میمونه

در کل توی این دنیا ادم خوب و بد ،یا بافرهنگ و بیفرهنگ ،جهان اول یا سوم،رفتارشون هر کدوم به نوع خودش حال ادمو بهم میزنه ،آدم فقط میوت کنه و بازی کنه،کیک شد هم بره یه سرور یا بازی دیگه

تیم ورک توی مچ های معمولی انچنان معنا نداره 

لینک به دیدگاه

در ۱۳۹۹/۱۱/۱۵ در 05:18، WINNER گفته است:

بازی انلاین فقط باید دوست پایه داشته باشی به غیر از این ادمو دل زده میکنه

گل گفتی برادر

در ۱۴۰۱/۶/۲۳ در 14:39، mr shayan گفته است:

اسلام بهترین دینه خداوند دین اسلامو برای انسان ها برگزیده 

دقیقا

وقتی که در اسلام فحاشی و توهین ممنوع شده و داخل قرآن گفته شده با ادب و احترام باهم برخورد کنین پس ایراد از اسلام نیست

این چیزا بیشتر از عقده درونی میاد ، هر شب رفتم کالاف موبایل پلی بدم با پلیر ایرانی مشکل داشتم ، طرف از دوقدمی من داره رد میشه زورش میاد ریوایو کنه 😁

یکی نیست بگه تو که کار تیمی نمیخوای انجام بدی خب برو سولو پلی بده

لینک به دیدگاه

در ۱۴۰۱/۶/۲۵ در 22:22، M.G گفته است:

گل گفتی برادر

دقیقا

وقتی که در اسلام فحاشی و توهین ممنوع شده و داخل قرآن گفته شده با ادب و احترام باهم برخورد کنین پس ایراد از اسلام نیست

این چیزا بیشتر از عقده درونی میاد ، هر شب رفتم کالاف موبایل پلی بدم با پلیر ایرانی مشکل داشتم ، طرف از دوقدمی من داره رد میشه زورش میاد ریوایو کنه 😁

یکی نیست بگه تو که کار تیمی نمیخوای انجام بدی خب برو سولو پلی بده

یه سری افراد کلا زندگیو گذاشتن کنار فقط تو بازیا فش میدن...

لینک به دیدگاه

• 1 سال بعد...

مدتیه از آسیاتک اینترنت گرفتم به همین خاطر تو cs2 اکثرا سرور دوبی که پر از ایرانیه بهم میفته

واقعا نمیفهمم چطور ایرانیا از این همه فحش خسته نمیشن از ایرانیای دیگه تا مردم اهل کشورای دیگه رو میشورن میزارن کنار! بچه هم نیستن بگی نمیفهمن

نمیدونم به خاطر سختی زندگیه اینقد عقده ای شدن یا کلا چون تو زندگی واقعی عرضه دفاع از حق خودشونو ندارن میان تو بازیا خودشونو تخلیه میکنن و بازیو به گند میکشن 

البته نمیگم مردم کشورای دیگه فرشتن اما در بیشتر موارد از ایرانیا بهتر رفتار میکنن یه مقدار روسا عصبین فقط😅

ایکاش یه کتاب آموزشی در مورد فرهنگ بازی های ویدئویی به مدرسه ها اضافه بشه چون واقعا لازمه

ویرایش شده توسط Miad007
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...