رفتن به مطلب

مشکلی که حل شد

اشتراک گذاری

Recommended Posts

اگر بعضی از دوستان خاطرشون باشه چند وقت پیش یه تاپیک باز کردم با عنوان (افزایش دمای 10 درجه ای کارت گرافیک در یک شب) که فکر می کنم به خاطر سال نو و مشکلات سایت این تاپیک خذف شد.

در اون تاپیک نه من و نه دوستان به نتیجه ی خاصی نرسیدیم و نهایتا من همبیخیال شدم اما جالب اینجاست بعد از اینکه ویندوزم را عوض کردم همه چیز درست شد و به حالت همیشگی برگشت. من هم تصمیم گرفتم نتیجه رو به دوستان بگم هرچند که تاپیک هم پاک شده.

اما نتیجه ای که از مشکل خودم و مطالعه مشکلات دوستان در چند وقت اخیر گرفتم این هست که بسیاری از مشکلات کامپیوتر ناشی از وسواس بیش از حد کاربرا هست و گیر دادن زیادی. در مورد مشکل خودم هم فکر می کنم که نرم افزار به هم ریخته بوده و خلاصه یه طورایی قاطی کرده بوده که باعث شده دما را درست نشون نده. به هر حال ممنونم از دوستایی که زحمت کشیدن و در اون تاپیک خدابیامرز وقت گذاشتن.

لینک به دیدگاه

سلام

ممنون از اطلاع رسانی که انجام دادید. یادمه خود من هم چند تا پست تو تون تاپیک خدا بیامرز نوشته بودم. :D من هم با شما کاملا موافقم که گاهی اوقات وسواس در مورد یک چیزی ، باعث ایجاد دردسر های بعدی زیادی میشه و در نتیجه فکر آدم رو مشغول میکنه و نتیجه اش هم چیزی نیست به جز دلسرد شدن شخص ، نسبت به کاری که انجام میده یا کالایی که خریداری شده. به قول معروف سری را که درد نمیکنه ، با دستمال نمی بندن.

پارسال یک هارد SSD خریدم . تو تست دیدم سرعت خیلی نزدیک به حالت ایده ال هست اما از اواسط تست افت سرعت شدیدی داشت. کالی بالا پایین کردم . دیدم چند نفر دیگه در فروم های انگلیسی زبان هم به این مطلب اشاره کردند ولی راه حلی ارائه نشده بود. در آخر به خودم گفتم : در حال حاضر که سرعت کامپیوتر عالی هست ، پس من برای چی اینقدر دارم وقت میگذارم و حرص می خورم. ؟ خلاصه بی خیال قضیه شدم. و از اون بعد با رضایت بیشتری از سیستم استفاده کردم. . :wub:

لینک به دیدگاه

این حالت بیشتر برای کسایی که هزینه زیادی می کنن و سیستم بالایی می بندند بیشتر پیش می آد.

برای ما که سیستم تاریخ گذشته داریم ، مهم نیست کی سرعت می اد پایین کی صدا می ده و غیر ، به غیر ازینکه اتفاقی بیفته دیگه روشن نشه :D

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

تجربه ی کاملا جالبی بود!بسیار متشکر!

البته همیشه اثبات شده که اکثر مشکلات رو ویندوز ها شامل میشوند ولی اکثر مقداری دقیق نیست و مشکلات هم یکی دوتا نیست!

بنظر بنده هم بسیار جالب میشه که تاپیکی تاسیس بشه و تجربیات دوستان از مشکلات ویندوز رو شامل بشه!

موفق باشید!

لینک به دیدگاه

درود

تجربه ی کاملا جالبی بود!بسیار متشکر!

البته همیشه اثبات شده که اکثر مشکلات رو ویندوز ها شامل میشوند ولی اکثر مقداری دقیق نیست و مشکلات هم یکی دوتا نیست!

بنظر بنده هم بسیار جالب میشه که تاپیکی تاسیس بشه و تجربیات دوستان از مشکلات ویندوز رو شامل بشه!

موفق باشید!

به به آقا دانیال گل. خوبی ؟ سال نو مبارک.

پیشنهادت جالبه. میشه یک تاپیک عمومی راه انداخت و اشکالات عجیب غرب و راه حلش رو ( که تعویض ویندوز بوده )در اونجا نوشت. البته فکر کنم در یک ماه 100 صفحه جلو بره. :lol:

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلامت باشی هومن خان همچنین!(بی احترامی بنده بود ببخشید :wub: )

در مورد صفحه که بله این موارد بازدید کننده زیادی هم به شرط انتخاب موضوع چشمگیر خواهد داشت!

البته یه تاپیک دیگر هم میشه راه انداخت که بد نیست مشخص بشه چه ویندوزی در کل (در صورت لزوم معرفی شرکت سازنده) کمترین دستکاری یا بقولی سالم داشته باشه!

بشخصه خیلی وقته دنبال یه ویندوز پایدار میگردم!

خلاصه ی مطلب موضوع زیاد هست پشتیبانیش سخته!

لینک به دیدگاه

سلام

ممنون از اطلاع رسانی که انجام دادید. یادمه خود من هم چند تا پست تو تون تاپیک خدا بیامرز نوشته بودم. :D من هم با شما کاملا موافقم که گاهی اوقات وسواس در مورد یک چیزی ، باعث ایجاد دردسر های بعدی زیادی میشه و در نتیجه فکر آدم رو مشغول میکنه و نتیجه اش هم چیزی نیست به جز دلسرد شدن شخص ، نسبت به کاری که انجام میده یا کالایی که خریداری شده. به قول معروف سری را که درد نمیکنه ، با دستمال نمی بندن.

پارسال یک هارد SSD خریدم . تو تست دیدم سرعت خیلی نزدیک به حالت ایده ال هست اما از اواسط تست افت سرعت شدیدی داشت. کالی بالا پایین کردم . دیدم چند نفر دیگه در فروم های انگلیسی زبان هم به این مطلب اشاره کردند ولی راه حلی ارائه نشده بود. در آخر به خودم گفتم : در حال حاضر که سرعت کامپیوتر عالی هست ، پس من برای چی اینقدر دارم وقت میگذارم و حرص می خورم. ؟ خلاصه بی خیال قضیه شدم. و از اون بعد با رضایت بیشتری از سیستم استفاده کردم. . :wub:

جالب اینجاست که خود من هم همین تجربه هارد ssd را مثل شما داشتم و در نهایت هم به همون نتیجه رسیدم که وقتی داره درست کارش را انجام می ده چرا باید به تستها گیر بدم؟؟!!

مثلا ویندوز به هارد من در روز اول امتیاز 7.8 را داد اما بعد از یه مدتی 7.5 را داد که من خیلی حالم گرفته شد اما بعد از کمی گشت و گذار دیدم چه ایرادی داره اصلا کمتر هم داد، داد. مهم اینه که سرعتش هیچ فرقی نکرده. به هر حال ممنون از دوستای خوب که بازم توجه کردند.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...