رفتن به مطلب

خریدار واتر کولر ۲۴۰ مدل بالا برای 9900K

PC Baz
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

با اجازه استارتر

دوستان یه سوال

من دارم با ایر کوار thermal right true spirit 120 رو حالت دیفالت 4.7 all core دمای Idl بین 30 تا 35 میگیرم دمای اتاق هم 29 تا 30 

و توی cinbench r20 هم دما بیشتر از 75 نشده

دما با این کولر بنظرتون اوکیه ؟

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، m2relax گفته است :

درود و عرض ادب خدمت صاحب تاپیک

مطمعنی واتر رو در قسمت پنل جلوی کیس درست بستی ؟🤔 چون جهت جریان هم خیلی مهمه در اشتباه نبندی! معمولا بستن رادیاتور جلوی کیس نسبت به بالای کیس بهتره چون بالا که باشه دمای انتشاری از سمت کارت گرافیک رو فن های واترکولر از داخل رادیاتور عبور میدن و این طوری خنک کنندگی واتر کولر تحت تاثیر قرار میگیره / بخاطر همین معمولا اگر به اسمبل های سی پی یو های high end ای مثل 9900k داخل یوتوب دقت کنی اکثرا پنل جلویی کیس رو مد نظر قرار میدن برای رادیاتور. به تصویر زیر دقت کن 👇مقایسه دمای پردازنده در حالت های مختلف بستن رادیاتور هستش که 10 درجه روی دما تاثیر گذاشته!

3.png

ربطی به درست بستن یا نبستنه من نداره عزیز. من 10 ساله دارم واتر کولرهامو میبندم به جلوی کیس و قسمت پشت کیس و سقف، اینو بهتر از هر کسی میدونم که جریان هوا بسته به محیط و نوعه کیسها و قطعات، تفاوتهای جزعی باهم دارن، در ضمن دمای محیطیه من زیر 28 درجه هست همیشه. اگر جلوی کیس هم میبستمش حتی با درب بسته، باز هم بدلیل دمای پایینه اتاق متوجه نمیشیدم، کیس من رو اگر یه نگاهی بهش مینداختی میدیدی که تمام زیباییش به همون دربش هست و میشه در لعنتی رو باز کرد، ولی بدون درب رخه کار جالب نمیشه و همیشه باز میزارمش موقعی که دارم کاره سنگینی انجام میدم.

در ضمن شاید ندونید همون موقع بعد از اینکه رادیات رو روی سقف نصب کردم به خاطره گردشه درسته هوایه خروجی از GPU سه تا فنه 2000 دور هم به جلوی کیس بستم و یدونه هم که پشت کیس هستش، مشکلی از بابت دما الان ندارم.

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، samannaseri گفته است :

با اجازه استارتر

دوستان یه سوال

من دارم با ایر کوار thermal right true spirit 120 رو حالت دیفالت 4.7 all core دمای Idl بین 30 تا 35 میگیرم دمای اتاق هم 29 تا 30 

و توی cinbench r20 هم دما بیشتر از 75 نشده

دما با این کولر بنظرتون اوکیه ؟

خواهش میکنم

آره دمایی که میگیری عالیه، من کم کم دوباره میخوام برم سمت Air Cooler ،الان AIO خوب دیگه پیدا نمیشه یا هم خیلی گرون شده، کاستوم که دیگه هیچی.

واسه من امکان نداره حتی با دمای 16 درجه ای محیطی هم دما در cinebench r20 از 80 پایینتر بیاد که اصلا نیازی هم نیست این همه فشار بیاریم به پردازنده، دیگه تست نگیر داداش، من کلا 3 بار تست گرفتم.

در گیم از 39 فراتر نمیره.

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، m2relax گفته است :

این واتر هم موجوده اگر تمایل داشتی

نه دادا.

این مدل طبق گفته های بسیاری از افراد در یوتیوب و تستها مدله مناسبی برای 9900K محسوب نمیشه

لینک به دیدگاه

در 7 دقیقه قبل، PC Baz گفته است :

نه دادا.

این مدل طبق گفته های بسیاری از افراد در یوتیوب و تستها مدله مناسبی برای 9900K محسوب نمیشه

دوست عزیز لطف میکنید مدل کیس تون رو بگید و اینکه جلوی کیس تون فن هم نصب کردید یا نه؟

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، m2relax گفته است :

دوست عزیز لطف میکنید مدل کیس تون رو بگید و اینکه جلوی کیس تون فن هم نصب کردید یا نه؟

مدله کیس و سیستم در مشخصاته تو پروفایلم وجود داره عزیز.

Thermaltake Suppressor F31 Tempered Glass

3 تا فنه 120 خیلی خوب در قسمت فرانت پنل نصب کردم که گردشه هوا رو به بهترین شکل انجام میده و هوای گرمه حاصل از گرافیک رو به بیرون راهنمایی میکنه.

لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، PC Baz گفته است :

خواهش میکنم

آره دمایی که میگیری عالیه، من کم کم دوباره میخوام برم سمت Air Cooler ،الان AIO خوب دیگه پیدا نمیشه یا هم خیلی گرون شده، کاستوم که دیگه هیچی.

واسه من امکان نداره حتی با دمای 16 درجه ای محیطی هم دما در cinebench r20 از 80 پایینتر بیاد که اصلا نیازی هم نیست این همه فشار بیاریم به پردازنده، دیگه تست نگیر داداش، من کلا 3 بار تست گرفتم.

در گیم از 39 فراتر نمیره.

دقیقا بخاطر همین نرفتم سراغ َAIO هرچی نگاه کردم توی سیستم های بچه ها ندیدم تفاوت دمای آنچنانی نسبت به ایرکولر شاید به قول شما AIO الان زیااد جالب نیستن

نه منم کلا اهل فشار آوردن و اور کردن نیستم و سه بار بیشتر تست نگرفتم تاحالا اونم فقط بخاطر تست سلامت بوده که ببینم همه چی اوکی هست یا نه مخصوصا با این ایر کواری که من داشتم من فقط فن خودشو با یه فن 2400rmp عوض کردم و واقعا راضیم

امیدورام برای شما هم یه AIO خوب گیرتون بیاد که دما 20 تا 60 بیشتر نگیرین یا همون ایر مناسب

شااد باشین

ببخشین بابت اسپم

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...