رفتن به مطلب

پیشنهاد استابلایزر

Recommended Posts

سلام. دوستان تجربه.ای از استابلایزر دارن؟

چه برندی توصیه می‌شه؟

زمان روشن نگه داشتنش برام مهم نیست زیاد. یه ربعم باشه کافیه

فقط نوسان‌هارو می‌خوام خوب بگیره

ویرایش شده توسط Masoudk96
لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز کلا چند مدل داره ولی اون مدل که نوسانات رو جذب کنه و برای سیستم در حد 15-20 دقیقه روشن نگه داره حداقل 1200 آمپر/ولت باید بگیری که الان خیلی گرونه نزدیکه 2تومن که فاراتل هم 2.5 میده

من خودم از یه بنده خدایی که کارش اینه از همین چیزا درست میکنه گرفتم 1500 آمپر رو 2 تومن با 2 تا باتری 7 یا 9 آمپر ی دقیق یادم نیست

لینک به دیدگاه

در 27 دقیقه قبل، fiscker گفته است :

سلام دوست عزیز کلا چند مدل داره ولی اون مدل که نوسانات رو جذب کنه و برای سیستم در حد 15-20 دقیقه روشن نگه داره حداقل 1200 آمپر/ولت باید بگیری که الان خیلی گرونه نزدیکه 2تومن که فاراتل هم 2.5 میده

من خودم از یه بنده خدایی که کارش اینه از همین چیزا درست میکنه گرفتم 1500 آمپر رو 2 تومن با 2 تا باتری 7 یا 9 آمپر ی دقیق یادم نیست

با درود خدمت شما برادر گرامی

من یه تصوری دارم اگر اشتباه میکنم بفرمایید

من مصرف سیستمم حدود ۶۰۰ وات ساعته پس یعنی تو هر ساعت ۶۰۰ وات مصرف میکنه یا همون ۶۰۰ ولت آمپر

خوب با UPS 1200تقریبا ۲ ساعت باید سیستم روشن بمونه با این حساب دیگه🤔

لینک به دیدگاه

در 35 دقیقه قبل، fiscker گفته است :

فاراتل که می‌فرمایید برند معتبریه؟ چون تجربه خرید استابلایزر نداشتم هیچوقت

برای مثال این مدل 

https://www.itbazar.com/amp/p_12644.aspx

لینک به دیدگاه

در 28 دقیقه قبل، danyalbmw گفته است :

دوست عزیز چیزی که می‌فرمایید استابلایزر نیست، UPS هست

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، EHSANRF گفته است :

دوست عزیز چیزی که می‌فرمایید استابلایزر نیست، UPS هست

بله با توجه به فرمایشات دوستان من تصور کردم منظور استارتر UPS باشه در اصل چون من مطمئن نیستم استابلایزر قابلیت ذخیره برق داشته باشه

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Masoudk96 گفته است :

برای مثال این مدل 

https://faratel.com/ProductView.aspx?Pro=STB2000

طبق حرف های شرکت فاراتل قطعات داخلیش مال کره ی جنوبیه اینا اسمبلش میکنن،همین مدل کفایت میکنه خودم دارم

لینک به دیدگاه

در 7 دقیقه قبل، 🍫Caffeine Addicted گفته است :

https://faratel.com/ProductView.aspx?Pro=STB2000

طبق حرف های شرکت فاراتل قطعات داخلیش مال کره ی جنوبیه اینا اسمبلش میکنن،همین مدل کفایت میکنه خودم دارم

از طراحی ظاهرش معلومه که قطعات داخلش حتما مال کره جنوبی است.

لینک به دیدگاه

https://saragroupind.com/stabilizers.html

قطعات اش هم تمام و کمال از افغانستان جنوبی ست

اسمبل هم در کره شمالی

ولی کیفیت خوبی دارد

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Unknown Truth گفته است :

https://saragroupind.com/stabilizers.html

قطعات اش هم تمام و کمال از افغانستان جنوبی ست

اسمبل هم در کره شمالی

ولی کیفیت خوبی دارد

ممنون

شما خودتون استفاده کردید ازش؟

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، Masoudk96 گفته است :

ممنون

شما خودتون استفاده کردید ازش؟

بله هم فرومی گرامی

لینک به دیدگاه

من سر همین بالا و پایین اومدن جریان ولتاژ😀 پاور 750 وات کولر مسترم، سوخت، البته رعد و برق زد بعدش سیستم خاموش شد و دیگه روشن نشد، هم زمان چند بار برق اومد و رفت و دیگه سیستم روشن نشد، خدایی هنوز بعد گذشت 2 سال زخمش خوب نمیشه 😞 الان من اگر اون موقعه از این استابلایزر ها استفاده میکردم پاورم نمی سوخت؟  

لینک به دیدگاه

در 59 دقیقه قبل، Paradise Lost گفته است :

من سر همین بالا و پایین اومدن جریان ولتاژ😀 پاور 750 وات کولر مسترم، سوخت، البته رعد و برق زد بعدش سیستم خاموش شد و دیگه روشن نشد، هم زمان چند بار برق اومد و رفت و دیگه سیستم روشن نشد، خدایی هنوز بعد گذشت 2 سال زخمش خوب نمیشه 😞 الان من اگر اون موقعه از این استابلایزر ها استفاده میکردم پاورم نمی سوخت؟  

البته پاور کولر مستر ، اسمش کولر مستر است و سازنده اصلی پاور ، کولر مستر نیست. بلکه یه اسم کولر مستر خورده روش که ملت بخرن.

من تا قبل عید پاور گرین 1350وات سری اول استفاده میکردم. گرفتار کرم تعویض و نو سازی شدم. پاور V1200   کولرمستر خریدم . وقتی رسید دستم ، فشارم افتاد وقتی دیدمش، 3میلیون بابت پاوری که 1 میلیون هم ارزش نداشت.

یعنی پاور گرین در مقابل کولرمستر مثل بنز در مقابل پژو میمونه.

کیفیت گرین سری های رده بالا خیلی بهتره  و استاندارد و قطعات بهتری داره.

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Paradise Lost گفته است :

اینجور زخمها هیچ موقه خوب نمیشه. فقط با خرید سیستم بالاتر ، کمی زخم التیام پیدا میکنه.

مثلا من پارسال 4 تا رم 16 گیگ کورسیر باس 3000 LED  به روشی احمقانه گم کردم. برای التیام زخمش رفتم 8 تا 8 گیگ کورسیر  PRO RGB باس 3200 خریدم. هرچند بازم وقتی یادش میفتم درد میگیره.

ویرایش شده توسط ali-0098
لینک به دیدگاه

در 12 دقیقه قبل، ali-0098 گفته است :

البته پاور کولر مستر ، اسمش کولر مستر است و سازنده اصلی پاور ، کولر مستر نیست. بلکه یه اسم کولر مستر خورده روش که ملت بخرن.

من تا قبل عید پاور گرین 1350وات سری اول استفاده میکردم. گرفتار کرم تعویض و نو سازی شدم. پاور V1200   کولرمستر خریدم . وقتی رسید دستم ، فشارم افتاد وقتی دیدمش، 3میلیون بابت پاوری که 1 میلیون هم ارزش نداشت.

یعنی پاور گرین در مقابل کولرمستر مثل بنز در مقابل پژو میمونه.

کیفیت گرین سری های رده بالا خیلی بهتره  و استاندارد و قطعات بهتری داره.

درسته. گرین کیفیت خوبی داره ولی مشکلش قیمتشه که غیرمنطقی شده جدیدا

نگرانی من که باعث شده به فکر این قضیه بیفتم اینه که نور چراغ اتاقم کم و زیاد می‌شه گاها. یعنی کل چراغای خونه. کولر هم که روشن می‌شه تلوزیون یه لحظه تصویرش می‌ره. حس کردم ممکنه به سیستم فشار بیاره، درسته؟

ویرایش شده توسط Masoudk96
لینک به دیدگاه

در هم اکنون، Masoudk96 گفته است :

درسته. گرین کیفیت خوبی داره ولی مشکلش قیمتشه که غیرمنطقی شده جدیدا

نگرانی من که باعث شده به فکر این قضیه بیفتم اینه که نور چراغ اتاقم کم و زیاد می‌شه گاها. حس کردم ممکنه به سیستم فشار بیاره، درسته؟

یه محافظ یخچال خوب بزار. سیستمهای کامپیوتری سویچینگ هستند . تا 160 ولت هم به مشکلی بر نمیخورید. البته امکان داره که سیم کشی برق خونه ضعیف یا قدیمی باشه مشکلات اینجوری پیش میاد یا از برق  تیر برق تا کنتور هم ظعیف باشه این مسله پیش میاد. چک کنید ببیند ایا همسایه ها هم برقشون کم زیاد میشه یا نه.

البته اگه هزینه مشکل نداری استابلایزر سرو موتوری delta  کیلو2 وات بخر. من چند سال پیش 96 خریدم 370  تومن

لینک به دیدگاه

در 10 ساعت قبل، danyalbmw گفته است :

با درود خدمت شما برادر گرامی

من مصرف سیستمم حدود ۶۰۰ وات ساعته پس یعنی تو هر ساعت ۶۰۰ وات مصرف میکنه یا همون ۶۰۰ ولت آمپر

خوب با UPS 1200تقریبا ۲ ساعت باید سیستم روشن بمونه با این حساب دیگه🤔

سلام دوست عزیز والا اینجوری نیست که پاور تون مثلا 600 باشه اون 1200 2 ساعت بشه من سررشته دقیقی ندارم والا ولی اینجوری نیست محاسبش این هم واسه این نیست شما 2 ساعت برق بهت بده واسه اینه هم نوسانات رو بگیره هم اگر برق رفت شما فرصت داشته باشی سیستم رو خاموش کنی  

لینک به دیدگاه

در 10 ساعت قبل، Masoudk96 گفته است :

برای مثال این مدل 

فاراتل معروفترین هست ولی هیچ کدوم رو من تبلیغ نمیکنم چون برای من از هیچ کدوم نیست من از کسی گرفتم که خودش میساخت چون چیزی نداره یه برد کوچیکه 2 تا باتری . 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...