رفتن به مطلب

تجربیات شخصی شما: پاور کامپیوتر (تمامی برندها)

Recommended Posts

سلام

بارها و بارها تاپیک‌های جداگانه‌ای برای نظرسنجی درباره قطعات مختلف ایجاد شده.

فکر کردم شاید خوب باشه داخل یک تاپیک، کاربرا از هر قطعه و برندی که دارن تحلیل و تجربشون رو به اشتراک بذارن.

اینجوری همزمان هم برندای خوب چه خارجی و چه داخلی تبلیغ می‌شن، هم هشدار برای نخریدن برندای بد داده می‌شه‌.

فقط توجه داشته باشید، هدف تاپیک (تجربه شخصی) هست، نه گزارش و نقل قول از مراجع دیگه.

✓ تاپیک برای تجربیات استفاده هست و نه تجربیات خرید.

✓ از مقایسه قیمتی برندها در تاپیک پرهیز شود، همچنین قیمت محصولات رو درج نکنید.

✓ در صورت امکان درج تجربیات استفاده شما از این محصولات به همراه تصویر باشه.

✓ تاپیک چت‌روم نیست و بحث های غیر مرتبط با موضوع تاپیک حذف خواهند شد.

این تاپیک:

تجربیات شخصی شما: پاورهای کامپیوتر (تمامی برندها)

لینک بقیه قطعات:

کیس

خنک‌کننده

برو که بریم!

لینک به دیدگاه

اولیشو خودم شروع می‌کنم.

پاورهای گرین

من تا به حال ۳ تا سیستم نسبتا خوب داشتم که همش پاورای گرین روش نصب بود. پاور اولی مدلش یادم نیست. دومی یه ۶۵۰ وات بود که الان دیگه تولید نمی‌شه و سری گلد گیمینگشون جایگزینش شده انگار و در نهایت، پاور الانم سری ocpt 850 هست.

فقط می‌تونم بگم همشون زمان خرید نسبت به قیمتشون عالی بودن. و اینم بگم:

حتی الان (آخر تیر ۹۸) بعد افزایش قیمت، نسبت به قیمتشون عالین از نظر من. برای مثال چند وقت پیش به سرم زده بود برم پاور rog بگیرم چون کلا فن این برند هستم. ولی بررسی که کردم دیدم استانداردهای محافظتی همین ocpt خودمون بیشتره‌، حداقل رو کاغذ، در حالی که قیمتش از اون کمتره هنوز. البته یه چیزی که هست، گرین هزینه واردات و سود واردات و ... نداره. اما خب انصاف داشته باشیم. مواد اولیش از خارج می‌یاد.به هر حال با توجه به عملکرد بی‌دردسری که همیشه برام داشتن، مشخصات کاغذشون رو باور می‌کنم و بهش اطمینان دارم. 

تجربه من در این سه تا خرابی صفر، عملکرد عالی و دمای پایین و نویز کم بوده 

بدون شک بخرید‌

پ.ن: سری ocpt  بسته‌بندیش هم واقعا زیباست و حس یه برند معتبر و خوب رو به آدم می‌ده‌

20200708_083709_017.jpg

ویرایش شده توسط Masoudk96
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

پاور 430eu : پاوری خوبی نبود 300 وات خروجی شاخه 12 که اصلا مناسب نیست و کم بود کابلهای کوتاه تو راه اندازی سیستم فعلیم (بدون هارد دوم و اس اس دی + گرافیک 750ti ) ناکام و ضعیف بود بعد دو هفته مجبور شدم عوضش کنم با 600hp که از این پاور کاملا راضی بودم نیازی به درج مشخصات نیست البته من همیشه سعی میکنم قدرت پاور حداقل 50 الی 100 بیشتر از مصرفم باشه که پاور تو فشار نباشه بودجم برسه پاور وات بالاتری میگیرم الانم 650uk+ دارم ظاهر زیبایی داره کابل برقش با کیفیته بی صدا ، خلاصه فعلا راضیم

گرین توی پاور حداقل روی کاغذ خوبه متاسفانه وضعیت قیمتگذاری و نظارت صفره : اگه این دو مشکل رو حل کنه بازم مجانی براش تبلیغ میکنم

لینک به دیدگاه

تجربه بد :

خرید پاور کولر مستر 750 وات گلد سال 96 به قیمت 440 هزار تومن، در صورتی که همون سال بهترین پاور های گرین، نزدیک 300 تا 380 تومن قیمتشون بود، و من با توجه به این که این برند خارجی و نام و نشان داری هست، اینو با بودجه بالاتر انتخاب کردم😐 هیچی دیگه پاور 2 سال کار کرد رعد و برق اومد خاموش شد روشن نشد، از برند بد کولر مستر خود گارانتیش بود که پاور رو براش فرستادم بعد از 2 ماه :|  من بدون سیستم موندم اخرش گفت متسفانه قطعه نداریم واسه تعمیر باید صبر کنی تا قطعه وارد کنیم و بعدش براتون درستش میکنیم، جالبتر این که وقتی که پاور رو برام برگشت دادن اینقدر خط و خش رو قسمت بنده اش بود که اصلا خودم از تعجب دستم به دهانم موند😐

تجربه ناخوشایند

خرید پاور 700 وات گرین مدل UK با قیمت 1 میلیون در سال 98 اصلا من نباید این رو میخریدم چون واقعا پاور قبلیم کم کارکرد بود و سر یک رعد و برق مسخره سوخت و همون 5 سال گارانتی داشتش و همون باید درست میشد و این که اجباری این پاور میان رده رو تو اوج گرانی و نابرابری اقتصادی خریدم و اصلا دوست نداشم برای پاوری که کل ارزش 350 تومن بود یک میلیون میدادم :/

بصورت کلی در نظر بگیرم هیچ تجربه خوبی از پاور ندارم. 

لینک به دیدگاه

برای پاور شخصا 1 سالی هست که کولر مستر 850 گلد استفاده میکنم و مشکلی نداشته تا به حال . زمانی که سیستم رو جمع میکردم برام پاور گرین گذاشته بودن . سیستم رو اوردم خونه 2 ساعت زدم به برق دیدم بوی سیم سوخته از سیستم میاد ! رو همین حساب کامپیوتر رو بردم و پاور رو عوض کردم ولی بعدا متوجه شدم که اول هر پاوری این بو طبیعی هست . در کل همه پاورهای بازار به نظرم خوب هستن به شرطی که گلدشون رو بخرید . فکر میکنم یه جا خونده بودم که سیلور و برنزش از قطعات بازیافت شده هستند نمیدونم تا چه حد صحت داره .

لینک به دیدگاه

پست بنده بابت چی پاک شده ؟ 

یکی بیاد توضیح بده لطفا 

لینک به دیدگاه

در 38 دقیقه قبل، babak_11 گفته است :

پست بنده بابت چی پاک شده ؟ 

یکی بیاد توضیح بده لطفا 

پست ابتدایی رو ببینید

کدوم یکی از مواردی که فرمودین در راستای تاپیک بوده؟! 

لینک به دیدگاه

در 8 ساعت قبل، EHSANRF گفته است :

پست ابتدایی رو ببینید

کدومش نبود ؟ به تاریخ عضویت بنده و خودت یه نگاه بنداز یه کمی خجالت بکش . بنده آدمی نیستم که چابلوسی کسی رو بکنم اون چه که واقعیت داره و بیان میکنم . چه کسی خوشش بیاد چه نیاد 

ویرایش شده توسط babak_11
لینک به دیدگاه

درود

فکر کنم سال ۸۸ بود یه پاور گرین مدل 535a از اون سری فن بزرگ به قیمت ۵۴ تومن خریداری کردم

از نظر کیفیت ساخت واقعا حرف برای گفتن داشت و داره همین الانش هرچند فروختمش ولی توی این چندسالی که ازش استفاده کردم کارکرد و بازدهیش بی نظیر بود

بی هیچ نویز و اذیتی

سری 750ocpt هم از نزدیک دیدم و پاوره بسیار خوب و اقتصادی هست توی این شرایط

در حال حاضر هم پاوره 785b گرین سری فن سبز دارم که اینم واقعا کیفیت ساختش خوبه

کابل های با کیفیتی داره فقط کاش کابلهاش تخت بودن و دیگه معرکه میشد

دوستان اگر کسی تجربه ی استفاده از پاورهای شرکت corsair رو داره ممنون میشم در موردشون صحبت کنه

هرچند میدونم جز پاورهای گرون قیمته ولی میخوام تجربه ی شخصی اون عزیز رو بدونم

ممنون از استارتر محترم

لینک به دیدگاه

من همین دیروز پاور ۷۳۰ وات انرمکسم سوخت.

گواهی ۸۰پلاس هم داره.

در کل با توجه به برند فک مبکردم پاور خوبیه ولی تو این چن سالی که دارم این بار دومه که خراب میشه.

بار اول فرستادم گارانتی تعویض شد و چند سالی کار کرد الان دوباره خراب شده.

الان نمیدونم چی کارش کنم تو شهرستان تعمیرش کنم یا بفرستم گارانتی (گارانتیشم تموم شده)

دیروزم یه تاپیگ زدم کسی جواب نداد

بنظرتون چی کارش کنم؟

یک عدد پاور دسته دوم ۷۸۵ گرین فن سبز ۵ سال پیش برا یکی از اشناها گرفتم.

همیشه هم سیستمش در حال کار هست.

گیم هم زیاد میزنه.

تا الان آخ نگفته واقعا پاورای قدیمی گرین یچیز دیگه بودن.حداقل از انرمکس بهتر برا ما کار کرده

لینک به دیدگاه

در 9 ساعت قبل، EHSANRF گفته است :

پست ابتدایی رو ببینید

کلا ناظرین بعضی وقتا جوگیر میشن شما چطور دوست عزیز؟

لینک به دیدگاه

من تجربه بدی از پاورهای گرین ندارم

سال 90 یدونه 480eu داشتم سوخت بردم گارانتی سریع یکی دیگه بهم دادن و عالی کار کرد

سال 91 یدونه 600HP گرفتم که تا 95 گارانتی داشت و هنوز داره عالی کار میکه گوش شیطون کر

همه جور استفاده ای هم دارم از بازی تا دانلود های طولانی

1 ماه پیش گفتم عوض کنم سری ocpt بگیرم دیدم با این قیمت ها فعلا پاور خودم ارزش کار کردن رو داره!!!

امیدوارم اوضاع بهتر بشه . . . .

لینک به دیدگاه

تا اینجا یه جمع‌بندی بخوایم داشته باشیم، مثل اینکه دعای خیر همه پشت پاورهای گرین هست و هیچکس تا حالا مشکل خاصی باهاش نداشته.

برعکس بخش کیس که اشکال زیاد بود و البته اشکالش در حدی نبود که غیرقابل استفاده باشه، بلکه با توجه به قیمت فعلی توجیه نداشت

خیلی خوبه اگر پاورهای دیگه هم اضافه شن. مثل rog، crossair و ...

اگر پیشنهاد برای قطعه دیگه‌ای دارید تو خصوصی بگید اضافه کنم، حس کردم چیزایی که تجربه شخص مهمه کیس، کولر و پاوره و بقیش داخل اینترنت هست به طور جامع

به هر حال پذیرای پیشنهادات برای کامل کردن مجموعه هستم

لینک به دیدگاه

سلام 

عنوان تاپیک مشخصه.هر پستی که در راستای عنوان و هدف تاپیک نباشه حذف میشه. اینجا جای کل کل و توهین نیست. فقط کسانی که میخوان تجربیات خودشون رو به اشتراک بذارن پست بدن.

در 59 دقیقه قبل، Nsm1000 گفته است :

ناظر فروم اگر تخلفی کرده گزارش کنید . نیازی به تمسخر و توهین نیست. اگر فکر میکنید ناظر کارش رو درست انجام نمیده گزارش کنید تا بررسی بشه.

متاسفانه ما عادت داریم که تو جای نادرست اظهار نظر کنیم.بهتره این عادت رو ترک کنیم.هر حرفی اگر جای خودش زده بشه ارزش داره.

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، babak_11 گفته است :

کدومش نبود ؟ به تاریخ عضویت بنده و خودت یه نگاه بنداز یه کمی خجالت بکش . بنده آدمی نیستم که چابلوسی کسی رو بکنم اون چه که واقعیت داره و بیان میکنم . چه کسی خوشش بیاد چه نیاد 

پست شما کاملا خلاف قوانین تاپیک بود و حذف شد، دوست عزیز اعتراض به چی دارین؟ تاریخ عضویت هیچ ربطی به رفتار عمومی و فرهنگی در فروم‌های تخصصی یا حتی شبکه های اجتماعی نداره...

متاسفانه شما با عنوان کردن چاپلوسی به کاربران دیگه دارین غیرمستقیم توهین میکنین...

این تاپیک بیان تجربیات استفاده شخصی هست، نیاز به توضیح اضافه هم فکر نمیکنم داشته باشه، همه چیز واضح هست.

لازمه که یک بار دیگه قوانین تاپیک رو مطالعه کنین

در 1 ساعت قبل، Nsm1000 گفته است :

لطفاً خارج از موضوع گروه اظهار نظر نکنیم، با ناظر یا هر کاربر دیگه‌ای مشکل دارید کافیه گزارش بدید، رسیدگی میشه

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...