رفتن به مطلب

بهترین Isp برای بازی

Ali98
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام خدمت همه دوستان عزیز

من isp قبلیم اسیاتک بود ک حالا ب دلیل قطعی و کندی سرعت تصمیم ب عوض کردنش گرفتم و رفتم سمت شاتل

من قبلا اینترنت های پارس انلاین های وب و اسیاتک داشتم ولی هیچ کدومشوم واسه رااندازی انقد طول نکشیده ک خودشون میگن ۳ تا ۷ روز طول میکشه این در صورتیه ک شما صبح از مخابراط سرویس بخری ظهر رانژه شده خط اماده کاره 

الان چراغ های اترنت و لینک روی مودم من ثابته!مگه میشه من Isp نداشته باشم بعد این چراغ ها روشن باشن

من حس میکنم فعال شده شاتل خودش خبر نداره😂😂😂

درضمن زنگ زدم اسیاتک واسه جمع اوری ک پیگیری کنم اونا میگفتن شاهکارِ شاتل روی خط تلفنت رانژه شده اصن ما جمع کردیم تاریخ 5/5 

حالا دوستان ممنون میشم راهنمایی کنید خودم چیکار میتونم بکنم تسریع کنم وضعیت ک ۲ هفته طول نکشه 

لینک به دیدگاه

خو زنگ بزن شاتل توضیح بده اینجا چیکار میتونیم بکنیم؟روال معمولش همون 7روزه

لینک به دیدگاه

خدا خیر بده شرکت شبدیز رو 

کمتر از 12 ساعت برام رانژه کردن😁

البته دیگه اپراتورهاش کامل منو میشناسن چون زیاد واسه فامیل ها ازشون خرید کردم

تا داخلی رو میگیرم زیر نیم ساعت هرمشکلی باشه برطرف میکنن 

لینک به دیدگاه

در 12 دقیقه قبل، 🍫Caffeine Addicted گفته است :

خو زنگ بزن شاتل توضیح بده اینجا چیکار میتونیم بکنیم؟روال معمولش همون 7روزه

خوب مشکل اینه رانژه کردن خود مخابرات در کمترین زمان انجام میده من چراغا مودم کاملا روشنه اگه Isp نداشتم ک نباید روشن باشه 

اونا فقط میگن منتظر باش حرف دیگ ک نمیزنن

لینک به دیدگاه

من قبلا برا خونه خریدم تو عرض یه روز شاتل برام خطو راه اندازی کرد ولی چند ماه پیش برا مغازه خریدم دقیقا همین مشکلی که برا شما پیشومد برا منم پیش اومد یعنی یه روز بعد ثبت نام چراغ ای دی اس ال  من روشن بود ولی فعال سازی از سمت شاتل 2 هفته اینا طول کشید! کلیم زنگ زدم افاقه نکرد. نمیدونم از شانس من بود یا نه جدیدا اینجوری شده

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، ho3einsa گفته است :

من قبلا برا خونه خریدم تو عرض یه روز شاتل برام خطو راه اندازی کرد ولی چند ماه پیش برا مغازه خریدم دقیقا همین مشکلی که برا شما پیشومد برا منم پیش اومد یعنی یه روز بعد ثبت نام چراغ ای دی اس ال  من روشن بود ولی فعال سازی از سمت شاتل 2 هفته اینا طول کشید! کلیم زنگ زدم افاقه نکرد. نمیدونم از شانس من بود یا نه جدیدا اینجوری شده

والا من حس میکنم نسبت ب این کار بی مسئولیت شدن جدیدا بقیه isp ها اینجوری نیستن شاتل مشکل داره 

امیدوارم فردا بتونم از طریق مخابرات درستش کنم،این قضیه رو 

لینک به دیدگاه

با تلفن خونه زنگ بزن 91000000  با پشتیبانیش صحبت کن یوزر پس برای تنظیمات مودم رو بده بهت

لینک به دیدگاه

در 40 دقیقه قبل، Sabertooth گفته است :

با تلفن خونه زنگ بزن 91000000  با پشتیبانیش صحبت کن یوزر پس برای تنظیمات مودم رو بده بهت

یوزر پس مودم ک همون نام کاربری و رمز عبورشه ک دریافت کردم و مودمم کانفیگ کردم ولی نتیجه ای حاصل نشده

اگه شاتل تا ۵ روز بهم اینترنت نده ترجیح میدم ادامه ندم باهاشون

کسی از ماهان نت خبر داره جطوریه؟بش میاد خوب باشه 

چه اینترنتی واسه جایگزینی شاتل بگیرم؟به جز اسیاتک

لینک به دیدگاه

در 22 دقیقه قبل، Ali98 گفته است :

یوزر پس مودم ک همون نام کاربری و رمز عبورشه ک دریافت کردم و مودمم کانفیگ کردم ولی نتیجه ای حاصل نشده

اگه شاتل تا ۵ روز بهم اینترنت نده ترجیح میدم ادامه ندم باهاشون

کسی از ماهان نت خبر داره جطوریه؟بش میاد خوب باشه 

چه اینترنتی واسه جایگزینی شاتل بگیرم؟به جز اسیاتک

استفاده ات چیه و کدوم استانی؟ آسیاتک الان خیلی بهتر از شاتله تعجب میکنم تخلیه کردید

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، surena گفته است :

استفاده ات چیه و کدوم استانی؟ آسیاتک الان خیلی بهتر از شاتله تعجب میکنم تخلیه کردید

گیم

لرستان والا شبا نویز داشت قطعی زیاد سرعت دانلودم با سرویس ۴ مگ شده بود ۴۰۰ کیلوبیت

ویرایش شده توسط Ali98
لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، Ali98 گفته است :

گیم

لرستان والا شبا نویز داشت قطعی زیاد سرعت دانلودم با سرویس ۴ مگ شده بود ۴۰۰ کیلوبیت

مشکل افت کیفیت در ساعاتی از شب تقریبا برای تمام isp ها هست , من شاتل دارم از ساعت 10-11 شب به بعد پینگ بالا میره و گاهی تایم اوت داره

سرعت دانلود شما هم درحالت عادی تقریبا باید 512کیلوبایت باشه , که با توجه به افت کیفیت اون بازه زمانی تقریبا بازم عادی هست....

برای وصل شدن سرویس شاتل هم عجله نکنید تا 7 روز ممکنه طول بکشه , البته از داخل پنل هم میتونید روند وصل شدن اینترنت رو مشاهده کنید و ببینید کدوم مرحله هستید

لینک به دیدگاه

سلام دوستان

من ی تاپیک زدم واسه راه اندازی شاتل ک واقعا خیلی این دست اون دست میکنن من اگ از ۴ روز بگذره واقعا دیگ ترجیح میدم انصراف بدم و سراغ ی شرکت دیگ برم

حالا دوستان با توجه ب تجربتون بگید ک از چ اینترنتی استفاده میکنید و پینگ و اوضاتون چطوریاس

البته اینم بگم خودم نظرم رو ماهان نت هست ک گویا خدمات خیلی خاصی واسه گیمرا دارن!نظر شما چیه

لینک به دیدگاه

در 6 دقیقه قبل، Ali98 گفته است :

سلام دوستان

من ی تاپیک زدم واسه راه اندازی شاتل ک واقعا خیلی این دست اون دست میکنن من اگ از ۴ روز بگذره واقعا دیگ ترجیح میدم انصراف بدم و سراغ ی شرکت دیگ برم

حالا دوستان با توجه ب تجربتون بگید ک از چ اینترنتی استفاده میکنید و پینگ و اوضاتون چطوریاس

البته اینم بگم خودم نظرم رو ماهان نت هست ک گویا خدمات خیلی خاصی واسه گیمرا دارن!نظر شما چیه

سلام دوست عزیز

با توجه به داشتن تاپیک قبلی با همین موضوع، تاپیک امروزتون با تاپیک دیروزی ادغام شد. لطفاً از زدن تاپیک های مختلف با یک موضوع و هدف خودداری کنیم.

لینک به دیدگاه

سلام

شخصا خودم تجربه خوبی از اسیاتک نداشتم اما اگر دقت کنید سرور اکثر سرویس های کاهش پینگ برای دیتا سنتر های اسیاتکه

لینک به دیدگاه

در 16 دقیقه قبل، hellbrain666 گفته است :

سلام

شخصا خودم تجربه خوبی از اسیاتک نداشتم اما اگر دقت کنید سرور اکثر سرویس های کاهش پینگ برای دیتا سنتر های اسیاتکه

آسیاتک پینگ خیلی مناسبی میده، زیر 90 ولی کیفیت snr متوسطی داره.

شاتل کیفیت snr خیلی بالایی داره متوسط پینگ 100 .

کلا adsl بدرد گیم شوتر آنلاین نمی‌خوره و خیلی فرقی ندارند شرکت ها.

شما پینگ ات 80 باشه تیرهات نمیشینه 100 هم باشه همین قضیه است، لذا خودتون رو درگیر شرکت نکنید.

لینک به دیدگاه

در 22 دقیقه قبل، hellbrain666 گفته است :

سلام

متاسفانه با پینگ ما همینجوری مشکل داریم اون پکت لاستی هم ک اسیاتک هدیه میده کلا میری ب فضا دیگ

لینک به دیدگاه

من های وب دارم اصلا پینگش خوب نیست.ولورانت زیر 220 نمیاد و تو gta v که که افتضاح و در سی اس هم در حد 160 تو مچ.دیگه گیم انلاینی نزدم که ببینم باز چطوره.  و فراموش کردم.پابجی موبایل هم 110 هست.(البته چون سرور های زیادی داره به این خاطر کمه فک کنم)

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اینترنتهای td lte تست کردید ؟ پک لاست ندارن پینگشون یکمی بالاتر از adsl

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Ali98 گفته است :

شد ۱۰ روز چ کنیم؟

من های وب داشتم . اومدم شاتل و حدود 1 هفته هستش که دارم استفاده میکنم خوبه .
برای من هم همینطوری شد ولی زود تر از شما وصل شد 
یعنی من 4 شنبه زنگ زدم های وب تخلیه کنه. شنبه های وب قطع کرد و یکشنبه هم مخابرات گفت تخلیه شده . اما هم چراغ اینترنتم سبز بود و هم چراغ ای دی اس الم ثابت بود. به شاتل هم زنگ میزدم میگفت 3 تا 7 روز طول می کشه. به مرکز مخابراتیمون هم زنگ زدم گفتن رانژه تا 3 روز طول میکشه. خلاصه 4 شنبه درخواست تخلیه دادم بعدش یکشنبه مخابرات تخلیه کرد و سه شنبه هم شاتل وصل شد . 
تو پرتالتون الان نوشته روی چه مرحله ای هستید ؟
 اگر 10 روز شده و وصل نشده 195 شکایت کنید.

ویرایش شده توسط ashkan.t
لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Hassan.SK گفته است :

اینترنتهای td lte تست کردید ؟ پک لاست ندارن پینگشون یکمی بالاتر از adsl

والا بسته هاشون گرونتره قدرت خرید ندارم

در 1 ساعت قبل، Hadi MP گفته است :

از مخابرات تا الان گرفتین ؟ تو بعضی منطقه ها مخابرات از همه شرکت های ثالث بهتره! هرچند که مشکلات خودشو داره...

والا یکی از اشناها تو منطقه ما داره قطعیش زیاده 

منم موندم چیکار کنم والا واسه گیم دارم گوشیم میزنم ب usb وصل میکنم ب کیس ک نت داشته باشه باتری گوشیم داره ب فنا میره باید ی کاری بکنم

مبین نت نمیدونم چطوریاس یا بقیه 

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، ashkan.t گفته است :

من های وب داشتم . اومدم شاتل و حدود 1 هفته هستش که دارم استفاده میکنم خوبه .
برای من هم همینطوری شد ولی زود تر از شما وصل شد 
یعنی من 4 شنبه زنگ زدم های وب تخلیه کنه. شنبه های وب قطع کرد و یکشنبه هم مخابرات گفت تخلیه شده . اما هم چراغ اینترنتم سبز بود و هم چراغ ای دی اس الم ثابت بود. به شاتل هم زنگ میزدم میگفت 3 تا 7 روز طول می کشه. به مرکز مخابراتیمون هم زنگ زدم گفتن رانژه تا 3 روز طول میکشه. خلاصه 4 شنبه درخواست تخلیه دادم بعدش یکشنبه مخابرات تخلیه کرد و سه شنبه هم شاتل وصل شد . 
تو پرتالتون الان نوشته روی چه مرحله ای هستید ؟
 اگر 10 روز شده و وصل نشده 195 شکایت کنید.

7 روزه تو رانژه گیر کرده دو روز هم قبلش من سفارش دادم مجموعا ۹ روز

امروز دیگ ثبتش کردم تو سامانه ۱۹۵ منتظرم ببینم چی میشه اگه فردا وصل نشه احتمال زیاد دیگ عوضش کنم با کماشو نمیدونم

لینک به دیدگاه

پدر پارتی بازی بسوزه که اگه داشتین الان حل بود
من چند سال پیش میخواستم از آسیاتک برم شاتل. ساعت 11 صبح رسیدم دفتر شاتل(البته دیروزش مراحل اداری جمع آوری رو در شرکت آسیاتک انجام داده بودم) ساعت 11:15 طرف بهم گفت دارم مخابرات شما خط خونتون رو برام پیامک کن که اوکی کنم برات
ساعت 12:20 که رسیدم خونه مودم رو ریست کردم وصل شده بود.

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، eMineLLL گفته است :

پدر پارتی بازی بسوزه که اگه داشتین الان حل بود
من چند سال پیش میخواستم از آسیاتک برم شاتل. ساعت 11 صبح رسیدم دفتر شاتل(البته دیروزش مراحل اداری جمع آوری رو در شرکت آسیاتک انجام داده بودم) ساعت 11:15 طرف بهم گفت دارم مخابرات شما خط خونتون رو برام پیامک کن که اوکی کنم برات
ساعت 12:20 که رسیدم خونه مودم رو ریست کردم وصل شده بود.

والا ی اشنا تو مخابرات داشتیم ک اونم گم و گور شد وگرنه ازش استفاده میکردم خداشاهده دهنم سرویس شده دیگ

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، Ali98 گفته است :

7 روزه تو رانژه گیر کرده دو روز هم قبلش من سفارش دادم مجموعا ۹ روز

امروز دیگ ثبتش کردم تو سامانه ۱۹۵ منتظرم ببینم چی میشه اگه فردا وصل نشه احتمال زیاد دیگ عوضش کنم با کماشو نمیدونم

رانژه ناموفق که ننوشته ؟
چون برا من هنوز خط تخلیه نشده بود یه بار نوشت رانژه ناموفق . دوباره بهشون زنگ زدم گفتم تخلیه شده دوباره نامه دایری رو بفرستید.
شما یه بار زنگ بزنید به مرکز مخابراتیتون و از اونجا هم پیگیری کنید ( گرچه میگن برو از شاتل پیگیری کن ولی خب بازم شاید جواب داد)

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...