رفتن به مطلب

خرید از چین

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام تا الان کسی از دوستان از این سایت خرید داشته؟

http://buychina.ir

لینک به دیدگاه

در 36 دقیقه قبل، Sandor گفته است :

دیگه الان چین و ایران نداره :))

چطور؟ 

لینک به دیدگاه

در 27 دقیقه قبل، zen گفته است :

چطور؟ 

الان شما خودت پاسپورت داشته باشی یه پارتی برو چین همونجا بقل فرودگاه یه پاساژ هست 30-40 طبقه همه جنسی با همه درجه کیفیت هست میخری یا سفارش میدی برمیگردی :)

لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، Slasher گفته است :

الان شما خودت پاسپورت داشته باشی یه پارتی برو چین همونجا بقل فرودگاه یه پاساژ هست 30-40 طبقه همه جنسی با همه درجه کیفیت هست میخری یا سفارش میدی برمیگردی :)

با این کرونا کی میره چین اخه. 

لینک به دیدگاه

در 10 ساعت قبل، zen گفته است :

سلام تا الان کسی از دوستان از این سایت خرید داشته؟

http://buychina.ir

کسی از این سایت خرید داشته یا نه؟ 

لینک به دیدگاه

• 5 هفته بعد...

سلام

من یک سری خرده ریز توی چین براشون فرستادم که بعد از حمل و ترخیص کنند و توی ایران بهم درب خونه تحویل بدن. پیشنهاد میکنم به این مسایل دقتا کنید وقتی از این سایت خرید میکنید:

- حتما ازشون بخواهید از اجناس قبل از ارسال به ایران (در انبار چین) عکس تهییه کنند و طبق اون اینجا به شما تحویل بدهند. من حدود 10 تا جنس بهشون توی انبار چینشون تحویل دادم و یکی از اجناسم به ایران نرسید و فکر میکنم به دفتر ایشون ارسال شده.

- حتما ازشون بازه ی زمانی بخواهید، مثلا حداکثر بعد از 30 الی 40 روز بعد از تحویل بار به انبار چین شون بار باید به ایران برسه... ، جنس من حدود 4 ماه از زمانی که به دفتر چین ایشون ارسال شد طول کشید تا به دستم برسه. و در این زمان دلار رشد قابل توجهی کرد. در ضمن ایشون قیمت رو به دلار روز تحویل طی میکنن، مثلا بار رو میارن و کیلویی معادل ریالی 12 دلار روز تحویل رو میگیرن.

- حتما قبل از ارسال ازشون بخواهید وزن حقیقی و وزن حجمی (اطلاعات بیشتر را از اینجا بخوانید) اجناس شما رو دقیق بهتون بگن. جنس من وزنش در مجموع حدود 2800 گرم بود ولی اول باهام 3400 گرم حساب کردند که بعد از چونه زدن به 3100 گرم رسید و گفتند این وزن حجمی بار شما هست که میشه 3100 گرم!

- حتما با مسئول اصلیشون که صحبت میکنید (کسی سایت بنام ایشون هست) سعی کنید خونسردیتون رو حفظ کنید چون زیاد خوش برخورد نیست و حق به جانب هستند مخصوصا وقتی برای حل مشکل بهشون رجوع میکنید. به جای اینکه مشکل مشتری رو حل کنند گاها حرفهای نامربوط میزنن. وقتی باهاشون درمیون گذاشتم که یکی از جنسهام به ایران نرسیده، ایشون رفتار بسیار غیر حرفه ای کردن و منظورش این بود که من دزد نیستم!!! و اول اصلا زیر بار نمیرفتند، با اسرار زیاد بالاخره قبولوندم بهشون که احتمال داره اشتباهی شده باشه.

- توی سایتشون هیچ پنلی برای مشتری نیست و تنها کانال ارتباطی دو تا کانتکت تلگرام و دو تا کانال تلگرام هست و چند شماره تلفن. تمام مکالمات من از شروع تا پایان با تلگرام بود و اصلا توی سایتش جایی برای صبت نام هم نداره

در مجموع چندان راضی نبودم از سرویسشون. یک سایت دیگه بنام ntiran.com هست که سرویس مشابهی رو ارایه میده، دفعه بعد از اون خرید میکنم شاید اون بهتر باشه...

ویرایش شده توسط epsi1on
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...