رفتن به مطلب

خطاها و ارور های سیستم(انتخاب رم)

اشتراک گذاری

Recommended Posts

در 20 ساعت قبل، The.13east گفته است :

سلام دوست عزیز 

درست گفتن توی نظرات ولی نه برای پاوری مثل مال شما 

پاور های قدیمی سیم ها کوتاه تری دارن ! و توی همچین کیسی واقعا نمیرسه کابلی مثل ۸ پین سی پی یو 

نگران نباشید برای شما اوکی هست 

من همین الان 8 پین سی پی یو رو اندازه گزفتم تقریبا 65 سانت بود.خوبه دیگه؟؟

در 14 ساعت قبل، Mantel گفته است :

بنده همین کیس pars evo رو تقریبا سه سال پیش خریدم 120 تومان + پاور CoolerMaster 650W mwe حدود 480 تومان

بدون مشکل اسمبل شد . مشکل اصلی این کیس جای هاردها هست که مجبوری کابل ساتا رو تا حد بریده شدن خم کنی تا درب پشت کیس کیپ بشه و بتونی پیچهای درب رو ببندی.

اگه از دو هارد استفاده میکنی برای هاردهای پایین 100% فن 12 سانتی جلوی درب کیس رو نصب کن در غیر این صورت چون فضای خفه ای داره دمای هاردها در بیکاری تا 48 درجه میرسه و حال کپی بالای 60 درجه

من همین الان 8 پین سی پی یو رو اندازه گزفتم تقریبا 65 سانت بود.خوبه دیگه؟؟

لینک به دیدگاه

• ارسال 151
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

تصاویر ارسال شده

در 14 ساعت قبل، Mantel گفته است :

بنده همین کیس pars evo رو تقریبا سه سال پیش خریدم 120 تومان + پاور CoolerMaster 650W mwe حدود 480 تومان

بدون مشکل اسمبل شد . مشکل اصلی این کیس جای هاردها هست که مجبوری کابل ساتا رو تا حد بریده شدن خم کنی تا درب پشت کیس کیپ بشه و بتونی پیچهای درب رو ببندی.

اگه از دو هارد استفاده میکنی برای هاردهای پایین 100% فن 12 سانتی جلوی درب کیس رو نصب کن در غیر این صورت چون فضای خفه ای داره دمای هاردها در بیکاری تا 48 درجه میرسه و حال کپی بالای 60 درجه

من این فن رو برای جلوی کیس که میگین برای هارد هاست انتخاب کردم.

https://www.digikala.com/product/dkp-124738/فن-کیس-دیپ-کول-مدل-xfan-80

مشکلی نداره؟؟

و به فن دیگه ای برای استفاده ی گیمینگ نیاز ندارم؟؟

مشخصات سیستمم اینه

rx 580 armor msi

i3 9100f

فن سی پی یو.نوتوس 100 گرین

یک هارد یک ترا وسترن بلو و یک هارد 500گیگ

پاور 750 وات کولر مستر MWE BRONZE

B360M A PRIME

لینک به دیدگاه

در 31 دقیقه قبل، Hossein Khezri گفته است :

من این فن رو برای جلوی کیس که میگین برای هارد هاست انتخاب کردم.

https://www.digikala.com/product/dkp-124738/فن-کیس-دیپ-کول-مدل-xfan-80

مشکلی نداره؟؟

و به فن دیگه ای برای استفاده ی گیمینگ نیاز ندارم؟؟

مشخصات سیستمم اینه

rx 580 armor msi

i3 9100f

فن سی پی یو.نوتوس 100 گرین

یک هارد یک ترا وسترن بلو و یک هارد 500گیگ

پاور 750 وات کولر مستر MWE BRONZE

B360M A PRIME

فن 80 جلوی پارس اوو نصب نمیشه مگر اینکه با یک تیکه سیم و یک عدد پیچ ثابتش کنی . اگر بودجت کمه همین رو بخر

اتفاقا قبلا خودم 80 میلی متری جلوی کیس نصب کرده بودم از نظر دما مشکلی نداشت دمای هاردها به خوبی کنترل شده بود. مهم اینه در اون فضای بسته و خفه بین هاردها باد جریان داشته باشه.

باد رو به سمت داخل کیس هدایت کن

Pars_Evo_16.thumb.jpg.4f82a994de30998026d4e28c9b219166.jpg

لینک به دیدگاه

در 39 دقیقه قبل، Mantel گفته است :

فن 80 جلوی پارس اوو نصب نمیشه مگر اینکه با یک تیکه سیم و یک عدد پیچ ثابتش کنی . اگر بودجت کمه همین رو بخر

اتفاقا قبلا خودم 80 میلی متری جلوی کیس نصب کرده بودم از نظر دما مشکلی نداشت دمای هاردها به خوبی کنترل شده بود. مهم اینه در اون فضای بسته و خفه بین هاردها باد جریان داشته باشه.

ممنون از راهنمایی های شما.چطوری با یک تکه سیم یا پیچ ثابتش کنم؟؟

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Mantel گفته است :

اما من فکر نمیکنم که فن 120 میلی متری خوب جا بگیره جلوی کیس.شما فن 120 میلی متری زیر 100 هزار تومن سراغ دارید؟؟

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Hossein Khezri گفته است :

اما من فکر نمیکنم که فن 120 میلی متری خوب جا بگیره جلوی کیس.شما فن 120 میلی متری زیر 100 هزار تومن سراغ دارید؟؟

ببخشید منظورم 80 بود

لینک به دیدگاه

در در 14 تیر 1399 در 21:37، Mantel گفته است :

برای کار روزمره مشکلی نیست ولی گیم یا کپی فایل طولانی مدت در صورتی که دو هارد روی هم قرار بگیرن دما بالا میره . اون قسمت از کیس pars evo خیلی خفه ست

داداش اگر یدونه هارد بذارم چی؟بازم داغ میکنه؟؟

به طور کلی اون یدونه فن برای استفاده ی گیمینگ جوابه؟؟

لینک به دیدگاه

در 47 دقیقه قبل، Hossein Khezri گفته است :

داداش اگر یدونه هارد بذارم چی؟بازم داغ میکنه؟؟

به طور کلی اون یدونه فن برای استفاده ی گیمینگ جوابه؟؟

اگر سه جای هارد داره، اولین هارد رو بالا بذار، دومین هارد رو پایین، وسط رو برای انتقال درست هوا خالی بذار، اینطور یک فن اگر جلوی کیس داری کفایت می‌کنه...

حتی اگر فن هم نذاری و تهویه کیست خفه نباشه هم مشکلی نداره...

این حالت چینش هارد رو برای خیلی ها انجام دادم و مشکلی تا الان وجود نداشته، منتها اونها حداقل یک فن جلوی کیس داشتن

دمای اتاق هم بسیار مهمه

لینک به دیدگاه

در 10 ساعت قبل، EHSANRF گفته است :

اگر سه جای هارد داره، اولین هارد رو بالا بذار، دومین هارد رو پایین، وسط رو برای انتقال درست هوا خالی بذار، اینطور یک فن اگر جلوی کیس داری کفایت می‌کنه...

این حالت چینش هارد رو برای خیلی ها انجام دادم و مشکلی تا الان وجود نداشته، منتها اونها حداقل یک فن جلوی کیس داشتن

دمای اتاق هم بسیار مهمه

من میخوام تا وقتی که اون یدون فن رو میخرم یدونه هارد بذارم.مشکلی نداره که؟

در 10 ساعت قبل، EHSANRF گفته است :

دمای اتاق هم بسیار مهمه

و دوتا جای هرد بیشتر نداره

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Hossein Khezri گفته است :

من میخوام تا وقتی که اون یدون فن رو میخرم یدونه هارد بذارم.مشکلی نداره که؟

اگر اتاق خنکه نه مشکلی نداره

در 2 ساعت قبل، Hossein Khezri گفته است :

دوتا جای هارد بیشتر نداره

دوتا جا هم داشته باشه قطعا دو هارد به هم نمی‌چسبن و فضایی بین هردو هست.... اگر فن جلو میگیرین مشکلی نیست، اگر نه هم میشه فن هارد بگیرین و زیر هارداتون نصب کنین

لینک به دیدگاه

در 38 دقیقه قبل، EHSANRF گفته است :

اگر اتاق خنکه نه مشکلی نداره

دوتا جا هم داشته باشه قطعا دو هارد به هم نمی‌چسبن و فضایی بین هردو هست.... اگر فن جلو میگیرین مشکلی نیست، اگر نه هم میشه فن هارد بگیرین و زیر هارداتون نصب کنین

اتاقم خیلی خنک نیست.من میخوام فعلا سیستم رو با یک هارد ببندم تا فن جلو رو میگیرم،بعد از گرفتن فن اون یکی هارد رو میبندم،خوبه به نظر شما؟

لینک به دیدگاه

در 13 دقیقه قبل، Hossein Khezri گفته است :

اتاقم خیلی خنک نیست.من میخوام فعلا سیستم رو با یک هارد ببندم تا فن جلو رو میگیرم،بعد از گرفتن فن اون یکی هارد رو میبندم،خوبه به نظر شما؟

این زمان خیلی مهمه که چند روز یا چند ماه طول می‌کشه...

چون اتاقت گرمه و تابستونه تو این وضعیت زیاد از هارد کار نکشی مشکل پیش نمیاد. مثلاً ۷۰۰ گیگ نذاری رو کپی و بری دنبال کارات تا تموم بشه چون اتاقت گرمه گرما بهش فشار میاره

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، EHSANRF گفته است :

این زمان خیلی مهمه که چند روز یا چند ماه طول می‌کشه...

چون اتاقت گرمه و تابستونه تو این وضعیت زیاد از هارد کار نکشی مشکل پیش نمیاد. مثلاً ۷۰۰ گیگ نذاری رو کپی و بری دنبال کارات تا تموم بشه چون اتاقت گرمه گرما بهش فشار میاره

حداکثر یک هفته است و نه من کپی سنگین انجام نمیدم.گیم بزنم مشکلی پیش نمیاد؟(با یدونه هارد)

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Hossein Khezri گفته است :

حداکثر یک هفته است و نه من کپی سنگین انجام نمیدم.گیم بزنم مشکلی پیش نمیاد؟(با یدونه هارد)

پیشنهاد نمیدم تو اتاق گرم بدون تهویه با این وضعیت گیم بزنین

حتی برای دو ساعت

لینک به دیدگاه

در 56 دقیقه قبل، EHSANRF گفته است :

پیشنهاد نمیدم تو اتاق گرم بدون تهویه با این وضعیت گیم بزنین

حتی برای دو ساعت

داداش اتاقم کوره نیست،میشه گفت معتدل گاهی اوقات یه کوچولو گرم میشه؟

لینک به دیدگاه

در 21 دقیقه قبل، Hossein Khezri گفته است :

داداش اتاقم کوره نیست،میشه گفت معتدل گاهی اوقات یه کوچولو گرم میشه؟

عزیز این دیگه جوابی نداره

ما که اونجا نیستیم خودت ببین اگر دما بالاست با سیستم کار نکن

لینک به دیدگاه

سلام خدمت همه ی دوستان

این مطلب خیلی برام مهمه و واقعا ممنون میشم ازتون کمک کنید

داخل کیسم میخواستم کارت گرافیک rx 580 رو روی مادربردم سوار کنم که هر چه قدر تلاش میکردم درست جا نمیگرفت و مجبور بودم در حینی که سعی میکنم رو به پایین هم فشارش بدم وقتی که به مادربرد نگاه کردم این خط هارو دیدم

که ظاهرا وقتی میخواستم کارت گرافیک  رو جا بزنم این جوری شده و چون مجبور بودم رو به پایین فشار بدم این اتفاق افتاده.الان خیلی نگرانم اتفاقی برای مادربرد افتاده باشه،به نظرتون اتفاقی افتاده؟

879574026_Inked__LI.thumb.jpg.9ee4eadc82b53b579fd53dd5c8cf007f.jpg

ویرایش شده توسط EHSANRF
تغییر عنوان تاپیک
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام 

نگران نباشید چیز خاصی اصلا نیست 

لینک به دیدگاه

احتمالا مربوط به قسمت صدا هست توی کارکرد عادی برد فکر نکنم مشکلی ایجاد کنه ولی  صدای انبوردشو یه چک بکنید ببینید قطع نیست ؟ نویز نداره ؟ 

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، SaeedReDLiNe گفته است :

احتمالا مربوط به قسمت صدا هست توی کارکرد عادی برد فکر نکنم مشکلی ایجاد کنه ولی  صدای انبوردشو یه چک بکنید ببینید قطع نیست ؟ نویز نداره ؟ 

اگر منظورتون صدای آنبورد سی پی یو هستش،که خداروشکر استفاده نمیکنم.اگر به بقیه ی چیز ها مربوط نشه خداروشکر مشکلی نیست

در 2 ساعت قبل، ferdosi گفته است :

سلام 

نگران نباشید چیز خاصی اصلا نیست 

واقعا ممنونم از کمکتون ولی عمقشون نسبت به عکس یک مقدار بیشتره،حالا من تا چند ساعت دیگه یک عکس دیگه میفرستم اگر ممکن بود لطفا بررسی کنید

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، Hossein Khezri گفته است :

اگر منظورتون صدای آنبورد سی پی یو هستش،که خداروشکر استفاده نمیکنم.اگر به بقیه ی چیز ها مربوط نشه خداروشکر مشکلی نیست

صدای خود مادربرد رو میگم انبورد روی برد این قسمت که لاینش جدا هست مخصوص صدا جداش کردن که نویز نیوفته روش انشالله که مشکلی نیست ولی در اسرع وقت تست بکنید

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، SaeedReDLiNe گفته است :

صدای خود مادربرد رو میگم انبورد روی برد این قسمت که لاینش جدا هست مخصوص صدا جداش کردن که نویز نیوفته روش انشالله که مشکلی نیست ولی در اسرع وقت تست بکنید

داداش متاسفانه هنوز سیستمم رو اسمبل نکردم.یعنی شما میگی تنها اتفاقی که میتونه افتاده باشه نویز صدا هست پس واقعا باید شکر ایزد منان کرد،از دیشب که این اتفاق افتاده دارم دیوونه میشم.عشقی داداش خیلی ممنون کمک کردی.من حالا دوتا عکس جدید ازش میفرستم وقت کردی ببین اگر ممکن بود یک نظری بده

لینک به دیدگاه

ممنون از دوستانی که کمک کردن.من همین چند دقیقه پیش این عکس رو گرفتم(اولین عکس بارگذاری شده،عکس اول)

بعد از گزفتن عکس روی خش ها چند بار دست کشیدم اینجوری شد(عکس دوم)

نظر شما چیه؟آسیب مادربرد جدیه؟اصلا آسیب مربوط به چیه(البته دوستی بالا گفتن که مربوط به نویز صدا هست که واقعا امیدوارم درست باشه و چیز دیگه نباشه)

واقعا ممنونتون میشم کمک کنید چون خیلی مهمه برام

Inked۲۰۲۰۰۷۰۷_۱۶۳۱۱۸_LI.jpg

Inked۲۰۲۰۰۷۰۷_۱۶۴۴۲۵_LI.jpg

ویرایش شده توسط Hossein Khezri
لینک به دیدگاه

احتمال زیاد چیز خاصی نیست عزیز.رو قسمتهای داخلی خراشی نمی‌بینم.

ولی محض اطمینان اگر قطعاتت کامله یه بار خارج کیس اسمبل کن و تست کن.

ویرایش شده توسط Peyman.S
لینک به دیدگاه

دوست عزیز مشکلی نداره چیز خاصی نیست. استفاده کنید 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...