رفتن به مطلب

خطاها و ارور های سیستم(انتخاب رم)

اشتراک گذاری

Recommended Posts

در 2 دقیقه قبل، Hype گفته است :

دوست عزیز در تمام کیسهای جهان از یک استاندارد مشابه استفاده میکنن . مگر اینکه مادربرد شما مشکل داشته باشه مثلا مینی باشه یا هر چیز دیگه که در کیس های نرمال درست جای سوکتها هم ساز نشن.

عکسهای بیشتر از زوایای مختلف کارت گرافیک و مادربرد و کیس قرار بدین . ترجیهن بالای بیست عکس

داداش از من میکروعه.

https://www.asus.com/Motherboards/PRIME-B360M-A/gallery/

اینم سایتش

اینم کارت

https://www.msi.com/Graphics-card/Radeon-RX-580-ARMOR-8G

لینک به دیدگاه

• ارسال 151
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

تصاویر ارسال شده

سلام.داداش میگم که پشت گرافیک به پنل های کار گرافیک پشت کیس نمیرسه و چنج نمیشه

لینک به دیدگاه

در 7 دقیقه قبل، Hype گفته است :

دوست عزیز در تمام کیسهای جهان از یک استاندارد مشابه استفاده میکنن . مگر اینکه مادربرد شما مشکل داشته باشه مثلا مینی باشه یا هر چیز دیگه که در کیس های نرمال درست جای سوکتها هم ساز نشن.

عکسهای بیشتر از زوایای مختلف کارت گرافیک و مادربرد و کیس قرار بدین . ترجیهن بالای بیست عکس

اگر ممکنه لطفا چک کنید که بدون مشکب داخل کیس جا میشن یا نه؟

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، Hossein Khezri گفته است :

اگر ممکنه لطفا چک کنید که بدون مشکب داخل کیس جا میشن یا نه؟

من مشکلی ندیدم . تمام پیچهای مادربرد رو مقداری شل کن طوری که مادربرد مقداری روی سینی بازی کنه . بعد گرافیک رو آروم بدون فشار در شیار قرار بره و تست کن ببین چفت میشه.

تاکید میکنم زیاد فشار نیاری - اگر شد که شد اگر نشد بده بیرون برات انجام بدن.

دیر گیم زدن بهتر از مواجه شدن با قیمت دلاره

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، Hype گفته است :

من مشکلی ندیدم . تمام پیچهای مادربرد رو مقداری شل کن طوری که مادربرد مقداری روی سینی بازی کنه . بعد گرافیک رو آروم بدون فشار در شیار قرار بره و تست کن ببین چفت میشه.

تاکید میکنم زیاد فشار نیاری - اگر شد که شد اگر نشد بده بیرون برات انجام بدن.

دیر گیم زدن بهتر از مواجه شدن با قیمت دلاره

بله خیلی ممنون از شما چشم

لینک به دیدگاه

دوست من اصلا عجله نکن.این مشکلی که شما داری میگی پیش اومده واقعا عجیبه.من قبلاً آرمور تو کیسی مثل هیوا نصب کردم مشکلی نداشت.کیس شما که از اون باید سرتر باشه.آرمور 580 طولش ۲۷سانته.شما دوازده سانت هم باید اضافه بیارید.شما دارید یک جای کار رو اشتباه انجام میدید.

یادمه دفعه اول که داشتم سیستم اسمبل میکردم مادربورد رو نمی‌تونستم توی کیس پیچ کنم.هرچقدر سعی میکردم روی نقاط مشخص شده قرار نمیگرفت.انقدر زور زدم که نزدیک بود مادربورد کج بشه .بعد از حدود نیم ساعت عرق ریختن متوجه شدم شیلد مادربورد درست سرجایش خودش قرار نگرفته!!! و اجازه نمیده مادربورد طبیعتاً سر جای خودش قرار بگیره.شما هم با حوصله نور بنداز داخل کیست اگه تاریکه و ببین کجای کار رو اشتباه رفتی.چهارتا فیلم اسمبل تو یوتیوب ببین.تو همین لیون قسمت انتهای فروم فیلمهای اسمبل سیستم هست.امیدوارم تو این وضعیت اقتصادی و آشفته بازار اتفاقی واسه قطعاتت نیافته.

موفق باشی.

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، Peyman.S گفته است :

دوست من اصلا عجله نکن.این مشکلی که شما داری میگی پیش اومده واقعا عجیبه.من قبلاً آرمور تو کیسی مثل هیوا نصب کردم مشکلی نداشت.کیس شما که از اون باید سرتر باشه.آرمور 580 طولش ۲۷سانته.شما دوازده سانت هم باید اضافه بیارید.شما دارید یک جای کار رو اشتباه انجام میدید.

یادمه دفعه اول که داشتم سیستم اسمبل میکردم مادربورد رو نمی‌تونستم توی کیس پیچ کنم.هرچقدر سعی میکردم روی نقاط مشخص شده قرار نمیگرفت.انقدر زور زدم که نزدیک بود مادربورد کج بشه .بعد از حدود نیم ساعت عرق ریختن متوجه شدم شیلد مادربورد درست سرجایش خودش قرار نگرفته!!! و اجازه نمیده مادربورد طبیعتاً سر جای خودش قرار بگیره.شما هم با حوصله نور بنداز داخل کیست اگه تاریکه و ببین کجای کار رو اشتباه رفتی.چهارتا فیلم اسمبل تو یوتیوب ببین.تو همین لیون قسمت انتهای فروم فیلمهای اسمبل سیستم هست.امیدوارم تو این وضعیت اقتصادی و آشفته بازار اتفاقی واسه قطعاتت نیافته.

موفق باشی.

ممنون داداش.اگر ممکنه لینک اسمبل فروم رو برام میفرستی؟

لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، Peyman.S گفته است :

موفق باشی.

و داداش من فکر میکنم طول عمودی مادربردم کوتاهه به نظرم و باعث میشه که پشت گرافیک به پنل کارت گرافیک پشت کیس نرسه،نظر من اینه یا حالا شایدم من بلد نیستم

لینک به دیدگاه

توی تصاویر اینطور به نظر میرسه که مادربرد رو خم کردین یا بهتر بگم گود شده

بررسی کنین ببینین اینطور نباشه

همچنین مادربرد شما ATX نیست این قبل خرید قطعات باید مد نظرتون می‌بود...

بهتره اصلا به سیستم دست نزنید، روشهای گفته شده رو پی نگیرید و به یک مرکز نصب یا تعمیر قطعات کامپیوتر مراجعه کنید چون با این روند ممکنه آسیب شدیدی به سیستم بزنین

لینک به دیدگاه

کاربر عزیز

برادر من

اخوی

شما تا نزنی بترکونی بقیه قطعات رو

همینجا دست نگه دار

ساده ترین کار ممکن رو انجام بده

اگر تهرانی زنگ بزن فنی لیون برات اسمبل کنن

اگر شهر های دیگه هستی بده خدمات کامپیوتری

یکسری چیزا با دیدن ویدئو یوتیوب و راهنمایی بقیه نمیشه انجام داد

یکیش اسمبل سیستم توسط شخصی هست که ساده ترین موارد رو در جریانش نباشه

پ.ن : به نظر میاد مینتون یک تاب ریزی هم بر داشته

ویرایش شده توسط VIP3R
لینک به دیدگاه

در 42 دقیقه قبل، VIP3R گفته است :

کاربر عزیز

برادر من

اخوی

شما تا نزنی بترکونی بقیه قطعات رو

همینجا دست نگه دار

ساده ترین کار ممکن رو انجام بده

اگر تهرانی زنگ بزن فنی لیون برات اسمبل کنن

اگر شهر های دیگه هستی بده خدمات کامپیوتری

یکسری چیزا با دیدن ویدئو یوتیوب و راهنمایی بقیه نمیشه انجام داد

یکیش اسمبل سیستم توسط شخصی هست که ساده ترین موارد رو در جریانش نباشه

پ.ن : به نظر میاد مینتون یک تاب ریزی هم بر داشته

نه داداش مادربرد مشکلی نداره صافه صافه(یک ذره بهش فشار نیوردم).بله انشالله فردا صبح سیستم رو میبیرم برای اسمبل

لینک به دیدگاه

در 53 دقیقه قبل، EHSANRF گفته است :

توی تصاویر اینطور به نظر میرسه که مادربرد رو خم کردین یا بهتر بگم گود شده

بررسی کنین ببینین اینطور نباشه

همچنین مادربرد شما ATX نیست این قبل خرید قطعات باید مد نظرتون می‌بود...

بهتره اصلا به سیستم دست نزنید، روشهای گفته شده رو پی نگیرید و به یک مرکز نصب یا تعمیر قطعات کامپیوتر مراجعه کنید چون با این روند ممکنه آسیب شدیدی به سیستم بزنین

مادربرد من میکرو ATXعه.و داخل سایت گرین زده که از مادربرد های ATX تا MINI ATX داخلش قابلیت نصب دارن.و مادربرد خم نشده صافه صافه زاویه ی تصویر اینجوریه

لینک به دیدگاه

شما هنوز مادگی پیچ رو نبستی و مستقیم مادربرد رو انداختی داخل کیس

خوب ارتفاعش کمتر میشه و چون گرافیک به اسلات نمیرسه شمام زور زدی قسمت فلزی انتهای پنل درگاه گرافیک خورده به مادربرد و خش انداختی البته نمیدونم شما بودی یا نه 

اگرم مادگی هارو بستی پس گرافیک رو درست وارد نکردی

اول گرافیکو اندکی کج میکنی که اون قسمت انتهایی بین فضای برد و کیس جا بگیره و قسمت درگاه ها هم در فضای خودشون قرار بگیرن بعد به طور عمود آروم داخل اسلات میبری تا زمانی که ضامنش قفل بشه  بعدم قسمت پنل رو پیچ میکنی

ویرایش شده توسط _Ga̴͇̒ḿ̷͈e̶_ò̸̞v̶̫̂e̵̠͒r_
لینک به دیدگاه

در 8 ساعت قبل، _Ga̴͇̒ḿ̷͈e̶_ò̸̞v̶̫̂e̵̠͒r_ گفته است :

شما هنوز مادگی پیچ رو نبستی و مستقیم مادربرد رو انداختی داخل کیس

خوب ارتفاعش کمتر میشه و چون گرافیک به اسلات نمیرسه شمام زور زدی قسمت فلزی انتهای پنل درگاه گرافیک خورده به مادربرد و خش انداختی البته نمیدونم شما بودی یا نه 

اگرم مادگی هارو بستی پس گرافیک رو درست وارد نکردی

اول گرافیکو اندکی کج میکنی که اون قسمت انتهایی بین فضای برد و کیس جا بگیره و قسمت درگاه ها هم در فضای خودشون قرار بگیرن بعد به طور عمود آروم داخل اسلات میبری تا زمانی که ضامنش قفل بشه  بعدم قسمت پنل رو پیچ میکنی

ممنون از شما.تا حالا با این کیس pars evo اسمبل کردین؟

لینک به دیدگاه

در 15 ساعت قبل، Hossein Khezri گفته است :

سلام خدمت همه ی دوستان

من یدونه کیس گرین pars evo خریدم ولی چونکه اسمبل کردن بلد نیستم هنوز اسمبل نکردم دیشب خواستم که مادربرد و گرافیک رو بذارم داخل کیس که هر کاری کردم نشد،و الانم شک دارم که این نشدن به نابلدی من ربط داره یا واقعا نمیشه

عکسای کیس و گرافیک و مادربرد

اگر ممکنه چک کنید که قرار میگیرن یا نه؟واقعا ممنونتون میشم کمکم کنید

IMG-20200707-WA0022.jpg

IMG-20200707-WA0023.jpg

IMG-20200707-WA0024.jpg

دوست عزیز با توجه به پست ها و تاپیک هایی که زدی پیشنهاد نمی کنم بلکه بخاطر خودت می گم  بری پیش یک خدمات کامپیوتری برات یکبار انجام بده یاد بگیری، نگرانم یک چیزی را اخر سر خرابی کنی پشیمون بشی.

مورد دیگر کاور پلاستیکی مشکی رنگ لبه Pci رو در بیار اگر ان باشد این کارت نمی تواند در شکافش قرار بگیرد.

01.jpg.15bc3222c56b1ccd588cd24c0ea4e363.jpg

در 14 ساعت قبل، hosin گفته است :

14-137-118-Z01.jpg.70b26761d12d6ca81960655971ea88e7.jpgIMG-20200707-WA0022.jpg.156acb0d68e108a98fda56b0e24a386e.thumb.jpg.dcabac5476ba7d3c33e782b426f85730.jpg

دوست عزیز اون دو تا پاییه گرافیک که توی عکش مشخص کردم باید بین کیس و مین قرار بگیره

شما با توجه به خش هایی که انداختی روی مین قرار میدیش

مشخص کردم توی عکس خودتون ما بین کیس و مین یه فاصله خالی هست اونجا قرار میگیره دقیقا

طوری قرار بدین که تراز بشه با قسمت pci که به مین وصل میشهو وقتی پایه ها رفت داخل گرافیک هم اتصال داده میشه و بعدش هم پیچ هارو ببنیدن

توصیه این دوستمون را هم انجام بده.  اگر پایین تر از مادربرد و جایی که دوستمون گفته نگاه کنی شکاف هایی که ان پایه ها داخلش می رود را می توانی ببینی.

در مواردی پیش میاد که ان شکاف ه لبه اش برگشته داخل که با یک پیچ گوشتی دو سو اگر بندازی داخش و به سمت مادربرد یکم کج کنی ( نه اینکه کل وزنت رو بندازی روش اهرم کنی که پیچ گوشتی روی مادربرد بخوابه)  می تونه مشکل داخل نرفتن پایه ها در ان شکاف هارو حل کند.

+

دوستی هم گفت مادربرد  ATX نیست. حرفشون را تصحیح می کنم. مادربرد ATX  هست ولی در سایز standard نیست بلکه در سایز micro ATX است. و البته رفتن یا نرفتن کارت گرافیک ارتباطی با ATX بودن یا نبودن ندارد.

در نهایت باز توصیه اکید می کنم ببرید پیش خدمات کامپیوتری تا پشیمان نشوید.

ویرایش شده توسط zed2
لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، zed2 گفته است :

دیگر کاور پلاستیکی مشکی رنگ لبه Pci رو در بیار اگر ان باشد این کارت نمی تواند در شکافش قرار بگیرد

یعنی با کاور پلاستیکی وارد کرده؟ 

فک کنم فاتحه اسلات خونده شدست

لینک به دیدگاه

سلام دوستان

کیس بنده خداروشکر بلاخره اسمبل شد و تقریبا همه ی کار هاش انجام شدن.

ولی دیروز که خواستم بازی Ryse son of rome رو نصب کنم در همون دیسک اول وقتی که تقریبا 30 درصد از نصب رفته بود با ارور سه گزینه ای ignor مواجه شدم و جالب اینجا بود که من تقریبا چند ماه پیش همین بازی رو روی سیستم قدیمیم نصب کردم هم کامل نصب شد هم بازی اجرا شد اما در این کامپیوتر جدیدم که قدرتش تقریبا دو برابر سیستم مورد نیاز بازیه با این ارور مواجه شدم و در هنگام نصب بازی اساسین کرید سینیدیکیت هم با همین ارور سه گزینه مواجه شدم(این بازیرو هم با سیستم قدیمیم تقریبا دوسال پیش نصت و اجرا کردم و این دوتا بازی که گفتم دانلودی نیستن سیدیشون رو دارم) این بازی هم کمتر از 30 درصد نصب شده بود که همین ارور رو داد.بعدش من از خیر این دو تا بازی گذشتمو بازیه call of duty black ops2 رو نصب کردم بازی بدون مشکل نصب شد ولی وقتی وارد بازی شدم 20 ثانیه از شروع بازی نگذشته بود که بازی هنگ کرد کامل وقتی که با ctrl+alt+del تونستم Task Manager رو بیارم دیدم استفاده ی سی پی یو صد در صد شده(استفاده ی 100 درصد از سی پی یو برای همچین بازیه ضعیفی واقعا بعیده).وقتی که برای بار دوم بازی رو اجرا کردم بدون مشکل میشد بازی کنی و سه چهار بر هم از دیشب تا حالا بدون مشکل بازی کردم.امروز خواستم بازیه اساسین کرید 3 ریمستر نسخه ی فیتگرل رو دانلود کنم که بعد از دانلود در حین نصب ارور ISDone.dll داد.خواستم اساسین کرید 2(این بازیرو هم پارسال با سیستم قدیمیم بدون مشکل نصب و اجرا کردم) رو نصب کنم که در حین نصب اول ارور data broken داد بعد ISDone.dll داد.و دیشب هم که برای اولین بار سیستم رو به مانیتورم وصلش کردم وقتی توی اینترنت اکسپلوئر بودم تقریبا سه بار با فاصله 20 ثانیه صفحه ی مانیتور سیاه شد دوباره برگشت.(البته از دیشب تا حالا دیگه این اتفاق نیفتاده)

دوستان واقعا نگرانم یه کلی پول دادیم بعد حالا همچین ارور هایی میده.

خیلی خیلی ممنونتون میشم کمکم کنید

ویرایش شده توسط EHSANRF
لینک به دیدگاه

سلام اینجور ارور ها اول برمیگرده به خرابی فایل های نصبی یا اورجینال نبودن checksum فایل ,بعد از اون میره برای کمبود رم یا پیج فایل ،زیادی پوشه در پوشه بودن فایل های نصبی ،آنتی ویروس،آخرم میره برای خرابی هارد یا رم

سعی کنید اول حدود ۱۶گیگ پیج فایل اختصاص بدید،بعد قبل از نصب اگه فیت گرله ،تستی خودش داره اونو بزن ببین خرابن فایلا یا نه،بعد زمانی که میخای نصب کنی سعی کن پوشه فایل های نصبی رو بزاری اول ورودی پارتیشن مثلا :

d:/pooshe bazi

سعی کن اسم پوشه بازی هم اگه علامتهای :«»()+-&؛!؟/_،داره،rename بزن یه کلمه ساده بنویس،قدیما که ریپک های ریپ شده مثل skullptura و kaos میگرفتم اینطور میکردم درست میشد

بعد از اون چک کن رم هات مطابقت دارن یا خرابن یا نه،تست رو با memtest انجام بده،تست هارد بزن ببین چطوره و....

ویرایش شده توسط Silvermanhhh
لینک به دیدگاه

در 11 ساعت قبل، Silvermanhhh گفته است :

سلام اینجور ارور ها اول برمیگرده به خرابی فایل های نصبی یا اورجینال نبودن checksum فایل ,بعد از اون میره برای کمبود رم یا پیج فایل ،زیادی پوشه در پوشه بودن فایل های نصبی ،آنتی ویروس،آخرم میره برای خرابی هارد یا رم

سعی کنید اول حدود ۱۶گیگ پیج فایل اختصاص بدید،بعد قبل از نصب اگه فیت گرله ،تستی خودش داره اونو بزن ببین خرابن فایلا یا نه،بعد زمانی که میخای نصب کنی سعی کن پوشه فایل های نصبی رو بزاری اول ورودی پارتیشن مثلا :

d:/pooshe bazi

سعی کن اسم پوشه بازی هم اگه علامتهای :«»()+-&؛!؟/_،داره،rename بزن یه کلمه ساده بنویس،قدیما که ریپک های ریپ شده مثل skullptura و kaos میگرفتم اینطور میکردم درست میشد

بعد از اون چک کن رم هات مطابقت دارن یا خرابن یا نه،تست رو با memtest انجام بده،تست هارد بزن ببین چطوره و....

خیلی ممنون از شما.

من یدونه رم 16 گیگ تک کاناله دارم که فکر نمیکنم مشکل داشته باشه

هارد و رمم هم مشکلی ندارن.فقط میمونه اینک شما گفتین تک پوشه باشه که چشم حتما انجام میدم

بازم ممنون ازتون

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، Hossein Khezri گفته است :

خیلی ممنون از شما.

من یدونه رم 16 گیگ تک کاناله دارم که فکر نمیکنم مشکل داشته باشه

هارد و رمم هم مشکلی ندارن.فقط میمونه اینک شما گفتین تک پوشه باشه که چشم حتما انجام میدم

بازم ممنون ازتون

خواهش میکنم ،اگه دوتا ۸میخریدی بهتر بود ،پولت رسید بعدا یدونه ۱۶دیگه بزار بغلش که دوال بشه،پیج فایل کلا داشته باشی خوبه،البته خوده ویندوز یه مقدار پیچ فایل خودکار میسازه در حد ۴گیگ اینا

لینک به دیدگاه

در 11 ساعت قبل، Silvermanhhh گفته است :

خواهش میکنم ،اگه دوتا ۸میخریدی بهتر بود ،پولت رسید بعدا یدونه ۱۶دیگه بزار بغلش که دوال بشه،پیج فایل کلا داشته باشی خوبه،البته خوده ویندوز یه مقدار پیچ فایل خودکار میسازه در حد ۴گیگ اینا

در مورد اینکه دیشب تصویر سیاه و میشد و دوباره میومد شما چیزی میدونید؟(البته امروز نشد)

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Hossein Khezri گفته است :

در مورد اینکه دیشب تصویر سیاه و میشد و دوباره میومد شما چیزی میدونید؟(البته امروز نشد)

یا مشکل مانیتوره ،یا درایور کارت گرافیک

لینک به دیدگاه

در 12 ساعت قبل، Silvermanhhh گفته است :

یا مشکل مانیتوره ،یا درایور کارت گرافیک

پس خدارو شکر از کارت گرافیک نیست.(این اتفاق فقط دیشب اونم سه بار بیشتر نیوفتاده،فقط همون دیشب بود امروز خداروشکر نشد)

لینک به دیدگاه

سلام. لطفا تاپیک تکراری ایجاد نکنین و همینجا ادامه بدین

تاپیک تکراری‌تون حذف شد

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...