رفتن به مطلب

مجموعه مشکلات شبکه و اینترنت من

RED
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

در در 12 تیر 1398 در 09:04، ApocalypseNow گفته است :

گيگ مصرفي هم اگر مثلا 4 گيگ دانلود كنيد از هر دو خط 4 گيگ كم ميشه.

😐😐😐اقا نمیدونید اطلاعات غلط ندید بخدا ازتون چیزی کم نمیشه

2تا کارت شبکه(فرض بر اینکه مادربرد رو درنظر نگیریم) و یه نرم افزار کافیه

چطور ممکنه در یه تایم مشخص مثلا در 1ساعت مجموع هر 2خط 4گیگ دانلود کنن و هر خط 4گیگ از دیتاش بره؟ 

خداوکیلی این اطلاعات غلط رو چجوری درمیارید😂

لینک به دیدگاه

• ارسال 551
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

تصاویر ارسال شده

در در 12 تیر 1398 در 17:22، EHSANRF گفته است :

بله دوست عزیز شدنیه و بسیار هم راحت

اگر دو کارت شبکه دارین ( که البته باید داشته باشین، یا از کارت شبکه سیستم + تلفن همراه استفاده کنین)

می‌تونین از Dispatch Proxy استفاده کنین و به راحتی دو اینترنت رو ادغام کنین و از دانلود منیجر و تمام نرم‌افزارها با سرعت عالی استفاده کنین

نیازی هم به خرید تجهیزات اضافی ندارین

در باره dispatch proxy کافیه توی فروم یا اینترنت سرچ کنین

البته فکر کنم برنامه زیاده برای اینکار وحتی بدون برنامه هم با تنظیمات شبکه خود ویندوز میشه منتهی یادم نیست دقیقا چجوری بود 

در در 12 تیر 1398 در 18:22، ho3einsa گفته است :

اره دوستمون راست میگه قبلا همچین تاپیکی ایجاد شده بود و نتیجه ی مثبتیم داشت. هم سرعت بالا میرفت هم حجم کسر شده نصف میشد بین سرویسا.

نصف نمیشه هر خط به اندازه ای که در دانلود استفاده میشه و با توجه به سرعتش از حجمش کم میشه یکی 100کیلوبایت سرعتش باشه و 10 مگ دانلود کنه همون حول 10 مگ ازش کم میشه

یکی دیگم که 1مگ سرعتش باشه و 100مگ دانلود کنه همون 100 مگ خورده ای مصرف میکنه

لینک به دیدگاه

در در 14 تیر 1398 در 00:03، memex گفته است :

لبته فکر کنم برنامه زیاده برای اینکار وحتی بدون برنامه هم با تنظیمات شبکه خود ویندوز میشه منتهی یادم نیست دقیقا چجوری بود 

زیاد که نه نیست...

اما بهترین روشی که آموزشش توی فروم لیون و نت پارسی بود رو بنده بهشوا ارجاع دادم

روش‌های مختلف و نرم‌افزارهای دیگه هم هستن که البته پردردسرتر و وقت‌گیرترن

لینک به دیدگاه

در 48 دقیقه قبل، pourya گفته است :

ترکیب 2 اینترنت  adsl 16 مگ

خب کامل توضیح بدید باید چکار کرد تا ما هم راه بندازیم

سرعت 16 دیگه واقعا جواب نمیده

لینک به دیدگاه

در در 11 تیر 1398 در 21:20، RED گفته است :

سلام خدمت دوستان عزیز

سوالی داشتم که چند مدتی هست ذهنمو درگیر کرده.من سرعت خط اینترنتم بیشتر از 8مگ نمیکشه و به بیشتر از این سرعت نیاز دارم. الان من از شاتل سرویس دارم و سوالم اینه که آیا میشه من یه خط adsl دیگه بخرم و  به کامپیوتر وصل کنم و همزمان ازشون استفاده کنم؟ اگه میشه چطوری؟ با نرم افزار یا روتر؟

سلام دوست عزیز 

این کار شدنی هست راه های مختلفی داره شما میتونید با یه روتر برد میکروتیک و استفاده از روش  pcc  این کارو انجام بدید هم تجمیع دارید هم فیل اور ( failover) البته نیاز به علمش هم دارید اگر از شبکه و کامپیوتر سردر میاری سعی تو بکن (از یخورده بیشتر نیاز داری) اگر نه خودتو درگیر این روش نکن و یه اینترنت با سرعت بالاتر تهیه کن خودتو خلاص کن !

لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، (Naughty boy) گفته است :

خب کامل توضیح بدید باید چکار کرد تا ما هم راه بندازیم

سرعت 16 دیگه واقعا جواب نمیده

کار خاصی نداره شما باید کارت شبکه داشته باشین چه کابلی چه با کابل برای مثال من با وایرلس به یک مودم وصل شدم و با کابل به یک مودم دیگه بعد با استفاده از نرم افزار شما میتونید 2تا اینترنت رو ترکیب کنید و روی هر برنامه که خواستین لوکال آیپی رو تنظیم کنید تا ترکیب شه آموزشش تو اینترنت هست

لینک به دیدگاه

• 4 هفته بعد...

سلام

شدیدا مشکل Packet Loss دارم در بازی Apex Legends اینترنتم شاتله و پروفایل گیم هم فعاله. عجیبتر اینه که با اینترنت همراه اول امتحان کردم و درصد Loss در همه سروها به عدد 0 رسید! و هیچ مشکلی و لگی با اینترنت همراه ندارم! مشکل از چیه؟ چطوری حل کنم؟

paa.jpg

لینک به دیدگاه

قند شکن خارجی لازم داره و البته خیلی هم گرون هست.

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، Behrouz Molaei گفته است :

امتحان کردم قبلا حل نشده بود.

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، RED گفته است :

امتحان کردم قبلا حل نشده بود.

یه سری سرویس ها هست سرور اختصاصی مخصوص بازی داره. و البته پکت لاس خیلی هم بستگی به محل سکونت داره. اگه با اون فرقی نکرده کاریش نمیشه کرد و بهتره با نت خط بازی کنید. همچنین  پارس انلاین برای بازی های انلاین بهتره.

ویرایش شده توسط Behrouz Molaei
لینک به دیدگاه

در 39 دقیقه قبل، RED گفته است :

سلام

شدیدا مشکل Packet Loss دارم در بازی Apex Legends اینترنتم شاتله و پروفایل گیم هم فعاله. عجیبتر اینه که با اینترنت همراه اول امتحان کردم و درصد Loss در همه سروها به عدد 0 رسید! و هیچ مشکلی و لگی با اینترنت همراه ندارم! مشکل از چیه؟ چطوری حل کنم؟

paa.jpg

من چند روزیه به طرز عجیبی تو دوتا 2 همین مشکل رو دارم ! اینترنت امم شاتله !

4 ساله که هیچ مشکلی از بابت اینترنت نداشتم ! احساس میکنم این مشکل از سمت خوده ISP شاتل باشه ... باید خودمم پیگیری کنم !

لینک به دیدگاه

در 19 دقیقه قبل، Behrouz Molaei گفته است :

یه سری سرویس ها هست سرور اختصاصی مخصوص بازی داره. و البته پکت لاس خیلی هم بستگی به محل سکونت داره. اگه با اون فرقی نکرده کاریش نمیشه کرد و بهتره با نت خط بازی کنید. همچنین  پارس انلاین برای بازی های انلاین بهتره.

پارس آنلاین قبلا استفاده میکردم پینگش از شاتل واسه من بدتر بود. با خط هم پینگ بگیر و نگیر داره فقط loss نداره.

لینک به دیدگاه

در 8 دقیقه قبل، invoker گفته است :

من چند روزیه به طرز عجیبی تو دوتا 2 همین مشکل رو دارم ! اینترنت امم شاتله !

4 ساله که هیچ مشکلی از بابت اینترنت نداشتم ! احساس میکنم این مشکل از سمت خوده ISP شاتل باشه ... باید خودمم پیگیری کنم !

صحبت کنی هم مشکلتو حل نمیکنن. هزار بهانه میارن که مشکل از خطه و نویز داری.

لینک به دیدگاه

در 55 دقیقه قبل، Behrouz Molaei گفته است :

این بازی فیلتر نیست بنده با پینگ 120 بازی میکنم 

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، RED گفته است :

سلام

مشکل شما از سمت isp هست چون این بحث برای روتر و مسیر یابی هست و از زیر ساخت مشکل هست 

با dns که بعید بدونم حل بشه چون ip مستقیم هست  و کلا ربطی نداره  باید خود isp حلش کنه یا اینکه یه ف-شکن بزنید تا مسیر یابیتون تغیر کنه البته ممکنه پینگ بره بالا ولی پکت لاست نخواهید داشت

ویرایش شده توسط memex
لینک به دیدگاه

سلام و درود. 

شما نویزگیر داری؟ 

اگه نویز گیر داری جدا کن و مستقیم به خط تلفن وصل کن ببین مشکل حل میشه. 

من امتحان کردم قبلنا مشکلم رو حل کرد. 

لینک به دیدگاه

پکت لاس دو تا دلیل میتونه داشته باشه یا اون اپراتور مشکل زیرساختی داره یا اینکه کیفیت خططون مناسب نیست شما حتی از جعبه پست تا منزل هم سیمکشی کنید از اول باز هم ممکنه این مشکل از بین نره بنده با توجه به تجربیاتم که مشترک خیلی از اپراتور ها بودم بهتون توصیه میکنم اینترنت TD - LTE یا Point TO Point و یا اینکه اگر نزدیک به مخابرات هستید VDSL استفاده کنید برای مورد اول اپراتور مبین نت توصیه میشه و دو مورد بعدی هم پیشگامان یا هر اپراتور خوب دیگه شاتل دیگه شاتل اولی نیست

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، FakhaR گفته است :

سلام و درود. 

شما نویزگیر داری؟ 

اگه نویز گیر داری جدا کن و مستقیم به خط تلفن وصل کن ببین مشکل حل میشه. 

من امتحان کردم قبلنا مشکلم رو حل کرد. 

امتحان میکنم.

در ۱ ساعت قبل، saitama گفته است :

پکت لاس دو تا دلیل میتونه داشته باشه یا اون اپراتور مشکل زیرساختی داره یا اینکه کیفیت خططون مناسب نیست شما حتی از جعبه پست تا منزل هم سیمکشی کنید از اول باز هم ممکنه این مشکل از بین نره بنده با توجه به تجربیاتم که مشترک خیلی از اپراتور ها بودم بهتون توصیه میکنم اینترنت TD - LTE یا Point TO Point و یا اینکه اگر نزدیک به مخابرات هستید VDSL استفاده کنید برای مورد اول اپراتور مبین نت توصیه میشه و دو مورد بعدی هم پیشگامان یا هر اپراتور خوب دیگه شاتل دیگه شاتل اولی نیست

P2P که گرونه و درمورد TD هم نمیدونم کدوم شرکت بهترین قیمت و سرعت و پینگ رو میده. در این باره بیشتر راهنمایی  کنید ممنون میشم.

لینک به دیدگاه

واله چند تا از دوستانم از این شرکت مبین نت میگیرن و برای گیم خیلی هم راضی هستن من قبلا از ایرانسل داشتم چون مبین نت نیست توی منطقه ما ایرانسل هم زیاد جالب نبود از لحاظ پینگ اما دوستم که حتی دیروز داشتم باهاش پلی میدادم  پینگش توی چندین سرور خارجی بین 80 تا 120 بود از مبین نت

لینک به دیدگاه

منم با شاتل تو pubgپکت لاست داشتم با همراه اول نه،کلا ADSLهم که جمع کردم ، کسی سرعت خوب با همراه اول میگیره adslرو جمع کنه بره

لینک به دیدگاه

ی سایت هم هست که خیلی تعریفش شنیدم اما هر جایی رو ممکنه پوشش نده اینه سایتش https://www.console-clinic.ir/

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، saitama گفته است :

واله چند تا از دوستانم از این شرکت مبین نت میگیرن و برای گیم خیلی هم راضی هستن من قبلا از ایرانسل داشتم چون مبین نت نیست توی منطقه ما ایرانسل هم زیاد جالب نبود از لحاظ پینگ اما دوستم که حتی دیروز داشتم باهاش پلی میدادم  پینگش توی چندین سرور خارجی بین 80 تا 120 بود از مبین نت

الان بنظرت از کجا TD بگیرم؟ هم همراه اول هم ایرانسل و مبین نت پوشش میدن منطقمون رو.

لینک به دیدگاه

نمیدونم واله یکیشو بگیر که هم تعرفه هاش ارزون باشه و هم برای گیم خوب باشه عرض کردم دوستم مبیننت داره و راضی هست

لینک به دیدگاه

منم دقیقا خیلی وقته این مشکل و دارم و هر کاری کردم حل نشد سرعت نت رو زیاد کردم پینگ بالاتر رفت :|

تقریبا تو همه گیم ها هم هست packet loss ولی دوتا 2 دیگه از همه بیشتره و اصلا نمیشه دیگه بازی کرد

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...