رفتن به مطلب

مجموعه مشکلات شبکه و اینترنت من

RED
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

در 12 دقیقه قبل، miladhaerian گفته است :

واسه کسایی که نمیتونن فرار کنن یه راه حل پیشنهاد بده.
البته خودم به سرم زده  برم لب مرز زندگی کنم از طریق رادیو وایرلس  از کشور های همسایه نت  بگیرم🤣

کدوم شهری؟ نت گرفتم من حاضرم کیلومتر ها سیم تلفن بکشم خونتون نت بگیرم ازت 🤣

لینک به دیدگاه

• ارسال 551
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

تصاویر ارسال شده

در 1 دقیقه قبل، SaeedPCM گفته است :

کدوم شهری؟ نت گرفتم من حاضرم کیلومتر ها سیم تلفن بکشم خونتون نت بگیرم ازت 🤣

وااای به کجا داریم میریم ما😂

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، miladhaerian گفته است :

زولا سروراهاش توی ایرانن در واقع با اینترنت شما بازی های خارجی مثل apex پینگ بالای 150 میگیره. چون داخلی 30 الی 55 بالاس.
یکی از استریمرا به نام عمو پژی توی زولا پینگش 6 هست که عملا  با پینگ 20 فرق نمیکنه به دلیل  اف پی اس و این قضایا.
اینترنتش هم پوینت تو پوینت اسیا تک هستش.

اره خوب من  csgo  با استیم بازی می کردم پینگ 83 تا 100 بود ولی خوب  زنگ زده بودم پشتیبانی گفتن  شما می تونید ای پی بخرید مبلغ اش هم 5 تا 7 تومن  برای یک ماه من پینگ 1 هم دیدم تو بازی هرچی پینگ پایین تر لگ کمتر

لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، SaeedPCM گفته است :

بهترین راه و موثرترین راه فرار از ایران و استفاده کردن از اینترنتی غیر اینجا 

داداش یه راه داشت قبلا تغییر ای پی من 1 بار قبلا انجام دادم سرعت دانلود 8 مگ همون 8 بهتون میده و واقعا فست ولی خوب سایبری متوجه میشه و فایل میزنه تو سیستم شما 

لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، miladhaerian گفته است :

20 درصد ویندوز غیر فعال کردم

سلام. این آیا تاثیری هم داره در کاهش Latency؟

ویرایش شده توسط Rasoul.A
لینک به دیدگاه

@REDسلام
اول از همه ای پی تاثییری روی پینگ نداره چون فقط یک ادرس هست
پینگ 40 هم امکان داره

ببینید پینگ داشتن برای شما مهمه یا پینگ به اروپا؟

برخی کاربران این دو رو باهم اشتباه میگیرن

به عنوان مثال: پینگ متوسط ایران با اینترنت دیتا سنتر های مثل پارس انلاین، افرانت، اسیاتک و .... به کشور های مثل المان-فرانسه-انگلیس-هلند و... حدودا 90 میشه و در برخی موارد اگر بدون اختلال باشه به 80 هم میرسه که البته پایینترینش به فرانکفورت المان هست

ولی مثلا پینگ دیتا سنتر تبیان که پول ترافیکش در حد پول خون  ادم میشه، حدودا 60-70 میشه

حالا چرا برخی کاربران در برخی بازی ها از امسال پینگ 40-50 میگیرند؟ جواب این سوال : این بازی ها جدیدا در کشور ترکیه سرور راه اندازی کرده

مثل بازی csgo که مسئولان پلتفرم esea در ایستانبول ترکیه راه انداختن و کشور های مثل ایران و عراق و خلاصه کشور های نزدیکتر الان بخوان بازی کنند بصورت خودکار وارد سرور های ترکیه میشن و با پینگ 40 تا 60 ذوق زده میشن

برخی هم اگر در این بازی بخوان match making بازی کنند هم خودکار وارد سرور های کشور های عربی و هندوستان میشن و باز هم پینگ زیر 70 رو تجربه میکنن

اما اروپا همون پینگ سابق رو داره و تغییری نکرده و خیلی سخته بخواد تغییر بزرگی بکنه

پینگ خود ترکیه که از نظر جغرافیایی به اروپا نزدیکتره حدودا 60 هست و من بار ها دیدم ترکی هارو در سرور المان با پینگ 70-80

پس زیاد انتظار نداشته باشید چون چیزی هم تغییر کنه فاصله ها زیاده و پینگ در حد استاندارد پایین نخواهند اومد

ویرایش شده توسط bl4ck
لینک به دیدگاه

در 8 ساعت قبل، Rasoul.A گفته است :

سلام. این آیا تاثیری هم داره در کاهش Latency؟

اره خوب دوستام با پینگ 60 می یان من با 30 تا 40 گاهی اوقات 21 هم میشه

لینک به دیدگاه

در 8 ساعت قبل، bl4ck گفته است :

@REDسلام
اول از همه ای پی تاثییری روی پینگ نداره چون فقط یک ادرس هست
پینگ 40 هم امکان داره

ببینید پینگ داشتن برای شما مهمه یا پینگ به اروپا؟

برخی کاربران این دو رو باهم اشتباه میگیرن

به عنوان مثال: پینگ متوسط ایران با اینترنت دیتا سنتر های مثل پارس انلاین، افرانت، اسیاتک و .... به کشور های مثل المان-فرانسه-انگلیس-هلند و... حدودا 90 میشه و در برخی موارد اگر بدون اختلال باشه به 80 هم میرسه که البته پایینترینش به فرانکفورت المان هست

ولی مثلا پینگ دیتا سنتر تبیان که پول ترافیکش در حد پول خون  ادم میشه، حدودا 60-70 میشه

حالا چرا برخی کاربران در برخی بازی ها از امسال پینگ 40-50 میگیرند؟ جواب این سوال : این بازی ها جدیدا در کشور ترکیه سرور راه اندازی کرده

مثل بازی csgo که مسئولان پلتفرم esea در ایستانبول ترکیه راه انداختن و کشور های مثل ایران و عراق و خلاصه کشور های نزدیکتر الان بخوان بازی کنند بصورت خودکار وارد سرور های ترکیه میشن و با پینگ 40 تا 60 ذوق زده میشن

برخی هم اگر در این بازی بخوان match making بازی کنند هم خودکار وارد سرور های کشور های عربی و هندوستان میشن و باز هم پینگ زیر 70 رو تجربه میکنن

اما اروپا همون پینگ سابق رو داره و تغییری نکرده و خیلی سخته بخواد تغییر بزرگی بکنه

پینگ خود ترکیه که از نظر جغرافیایی به اروپا نزدیکتره حدودا 60 هست و من بار ها دیدم ترکی هارو در سرور المان با پینگ 70-80

پس زیاد انتظار نداشته باشید چون چیزی هم تغییر کنه فاصله ها زیاده و پینگ در حد استاندارد پایین نخواهند اومد

حرف ات درسته ولی خوب فرض کنید شما یک سیستم دارید در اروپا با نت اروپا سرعت دانلود برحسب مگ خریداری شده میشه و اینکه با توجه به سرعت دانلود سرعت و پینگ شما برحسب اروپاست اگر امکان پزیر نبود سایبری هیچ وقت نرم افزار های تغییر ای پی ویندوز رو غیر فعال نمی کردند

ویرایش شده توسط amir1155
لینک به دیدگاه

شبکه شخصی انتقال داده دقیقا همین عمل رو انجام میده با این حالت که شمارو به یه سرور عمومی متصل می کنه و باعث کاهش سرعت داده می شه 

در 13 دقیقه قبل، amir1155 گفته است :

حرف ات درسته ولی خوب فرض کنید شما یک سیستم دارید در اروپا با نت اروپا سرعت دانلود برحسب مگ خریداری شده میشه و اینکه با توجه به سرعت دانلود سرعت و پینگ شما برحسب اروپاست اگر امکان پزیر نبود سایبری هیچ وقت نرم افزار های تغییر ای پی ویندوز رو غیر فعال نمی کردند

ویرایش شده توسط amir1155
لینک به دیدگاه

من که بازی بلتلفیلد 4 با مخابرات تهران پینگ 110 میگیرم 

در مورد فیفا هم دقیقا نمی دونم سرور فیفا 2020 در کجا قرار داره یه جا خوندم که در کشور امارات هست و من ای پیشو تست کردم  و پینگ 60 به من می داد

و سرعت خوبی بود 

بقیه بازی ها م که بسته به سرور هست سرورها المان معمولا سرعت خوبی دارن هرچند زیر 100 محال بیان مگه اینکه محل سرور به ایران نزدیک باشه 

لینک به دیدگاه

در 18 ساعت قبل، miladhaerian گفته است :

واسه کسایی که نمیتونن فرار کنن یه راه حل پیشنهاد بده.
البته خودم به سرم زده  برم لب مرز زندگی کنم از طریق رادیو وایرلس  از کشور های همسایه نت  بگیرم🤣

بسختی فرار کنن😁باو رفیق من شاتل داره پینگش همون 80هست تو کانتر که خیلی پایینتر

لینک به دیدگاه

به نظرمن یکی ماهواره کرایه کنید واسه خودتون پینگ 1 بگیرید قطعی هم نداره وقت تنها مشکل اینه وصل که شدین دم در خونه توننن 

لینک به دیدگاه

در 45 دقیقه قبل، ASTS گفته است :

نتتون چیه؟

ptp آسیاتک با رادیو LHG5 با فاصله 500 متری دکل 

پینگ 8.8.8.8 زیر 60 میده شاید به دلیل مسافت کم تا دکل باشه پینگ داخلی 10-15 میده بسته به سرور 

سیگنال به نویز 35

ویرایش شده توسط Mojtaba kaviani
لینک به دیدگاه

در 11 دقیقه قبل، Mojtaba kaviani گفته است :

ptp آسیاتک با رادیو LHG5 با فاصله 500 متری دکل 

پینگ 8.8.8.8 زیر 60 میده شاید به دلیل مسافت کم تا دکل باشه پینگ داخلی 10-15 میده بسته به سرور 

سیگنال به نویز 35

2تا LHG5 چند خریدی ؟

چرا برای فاصله 500 متری LHG5 خریدی ؟ 

لینک به دیدگاه

در 24 دقیقه قبل، Mantel گفته است :

2تا LHG5 چند خریدی ؟

چرا برای فاصله 500 متری LHG5 خریدی ؟ 

هر کدومو 700 خریدم با گارانتی 18 ماهه . راستش بیشتر اینده نگری بود شاید پینگ خوبی نداشتم بتونم دکل های دور هم داشته باشم. 

مشکل اینه فقط رادیو نیست. خود سیم و هزینه نصب دکل خودشون و اینا بیشتر از رادیو ها هزینه شد... :(

لینک به دیدگاه

در در 4 آذر 1398 در 23:43، Mojtaba kaviani گفته است :

هر کدومو 700 خریدم با گارانتی 18 ماهه . راستش بیشتر اینده نگری بود شاید پینگ خوبی نداشتم بتونم دکل های دور هم داشته باشم. 

مشکل اینه فقط رادیو نیست. خود سیم و هزینه نصب دکل خودشون و اینا بیشتر از رادیو ها هزینه شد... :(

ما اصلا  اپراتوری  به نام اسیاتک  نداریم 😑 فقط مخابرات موجود تا ماشالله نویز خط بالا 9 نداریم اصلا در بهترین حالت 9 

لینک به دیدگاه

net.thumb.PNG.0079199b8b3b92b0b04ddfff645afc91.PNGnet2.thumb.PNG.84772ae667c4d2548b02422e1c4778aa.PNG

بعد از قطعی سراسری خیلی سرعت اومد پایین قبل از اون تا ۵۰۰مگ میرفت 

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

سلام خدمت همه

دوستان تصمیم گرفتم یه مودم بخرم واسه دانلود و گیم زدن آنلاین. یه مودمی باشه که بین همه گزینه ها پرسرعت و پینگش خوب باشه (cat4 نباشه)

راهنمایی کنید ممنون میشم.

ویرایش شده توسط RED
لینک به دیدگاه

سلام 

بنده یک مودم دارم برای فروش تاپیک کردم 

هم cat 6  هست و  4.5 g  و 5 g   هم ساپورت می کنه 

توضیحات تکمیلی تو تاپیک هست ، راستی این مودم رو می تونید با تمام اپراتور ها استفاده کنید 

لینک به دیدگاه

در 8 دقیقه قبل، ramin_delphi گفته است :

سلام 

بنده یک مودم دارم برای فروش تاپیک کردم 

هم cat 6  هست و  4.5 g  و 5 g   هم ساپورت می کنه 

توضیحات تکمیلی تو تاپیک هست ، راستی این مودم رو می تونید با تمام اپراتور ها استفاده کنید 

با سلام و ممنون از پیشنهاد ولی مودم نو مد نظرمه.

لینک به دیدگاه

اگه بتونید مودم TF-i60  ایرانسل گیر بیارید محشره. سرعتش تو TDD همتراز با بالا رده ترین گوشیا و مودمای بازاره و توی (FDD (TD-LTE در دانلود 12.5 مگابایت بر ثانیه (100 مگابیت بر ثانیه) هست ولی پینگش بنا به بازی متغیر و بین 80 تا 140 هست. من دقیقا یک سال پیش نوشو خریدم 360 تومن و لی شنیدم جدیدا گرون شده. اگه دست 2 هم گیر بیارید بازم گزینه ارزشمندیه

1.png

2.png

ویرایش شده توسط Persian Assassin
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...