رفتن به مطلب

مجموعه مشکلات شبکه و اینترنت من

RED
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

در 7 دقیقه قبل، a.d oc گفته است :

با تغییر dsn دیگه نیازی به قندشکن برای ورود به اوریجین نیست

دوست عزیز dns خودش باعث پینگ بالاتر و پکت لاس میشه اینجا اکثرا از شکن استفاده می کنن که زبالست برای من یک dns هست که استفاده کردم و جالب بود 1.1.1.1 ولی تحریم اوریجین رو رد نمی کنه

لینک به دیدگاه

• ارسال 551
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

تصاویر ارسال شده

در 8 ساعت قبل، Ali Subi گفته است :

سلام.

من هم شاتل دارم تو شهر قم.

پینگ دوتا دو زیر 100 حدود 90. لاست 0.

کال اف وارزون پینگ 105 با لاست زیر2 درصد.

همراه اول اینجا در بهترین حالت 140 هست با لاست 10 درصد.

ایرانسل 130 هست با لاست 20.

مخابرات 150 هست با لاست 20.

شاتل قبلا بهتر بود الان ک خراب شده بازم از خوب خیلیا بهتره.

سلام وضعیت من دقیقا برعکس شما بود ! شاتل به شدت خراب بود الان مبین نت گرفتم بهتر شده اما پینگ زیر 100 نمیاد بالای 120 هم نیست (دوتا2) اما با کالاف جدیده مشکل داره پینگ 200 300 عه در کل همه بازی ها اوکیه  البته یه ماهه بعد 22 بهمن تا عید خیلی خراب شده بود که ظاهرا مال همه بوده 

لینک به دیدگاه

هم فرومی های گرامی دقت داشته باشند که کیفیت سرویس  خدمات دهنده هایی مثل ایرانسل و همراه اول یا همان مخابرات بسته به منطقه جغرافیایی بسیار متفاوت است

بسیار مهم است که شما در چه فاصله ای از دکل و همچنین در چه ارتفاعی قرار داشته باشید.موانع پیش رو نیز اهمیت فراوانی دارد

ترافیک آن محدوده نیز مهم است

ممکن است یک نفر در منزلش سرعت دانلود حتی بالای پنج مگا بایت را تجربه کند ولی همان نزدیکی ها شخص دیگری در اکثر مواقع مجبور شود به چند صد کیلو بایت رضایت دهد

و درصد بیشتری سرعت های پایین را تجربه می کنند

اما در مورد شاتل باید گفت طبق نظر سنجی ها و آمار رسمی که وجود دارد فعلا بهترین شرکت خدمات دهنده است

و البته دو سه ماهی ست کیفیت ارائه شده پایین آمده ولی ظاهرا تمام ISP ها با این مشکل مواجه شده اند

همین حالا نیز در منطقه ما و با تستی که انجام شد هم پینگ خوب بود و هم بسته ای به هدر نمی رفت

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 5 ساعت قبل، Divine گفته است :

سلام وضعیت من دقیقا برعکس شما بود ! شاتل به شدت خراب بود الان مبین نت گرفتم بهتر شده اما پینگ زیر 100 نمیاد بالای 120 هم نیست (دوتا2) اما با کالاف جدیده مشکل داره پینگ 200 300 عه در کل همه بازی ها اوکیه  البته یه ماهه بعد 22 بهمن تا عید خیلی خراب شده بود که ظاهرا مال همه بوده 

بنده بعد از اضافه شدن 100 گیگ وضعیت مبین نت به حدی خراب شده که نمیتونستم بازی کنم دیروز تماس گرفتم و بهشون مشکل پینگ بالا رو گفتم به این صورت پینگ 130 هستش ولی لحظه ای تا 550 هم میره و باعث خراب شدن بازی میشه تایم اوت هم به کنار

گفتن که درخواست دادن که درست بشه با وضعیت تعطیل مملکت معلوم نیست کی درست بشه

بهترین پینگی که هم گرفتم توی ایپکس 118 بود

لینک به دیدگاه

در 44 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

بنده بعد از اضافه شدن 100 گیگ وضعیت مبین نت به حدی خراب شده که نمیتونستم بازی کنم دیروز تماس گرفتم و بهشون مشکل پینگ بالا رو گفتم به این صورت پینگ 130 هستش ولی لحظه ای تا 550 هم میره و باعث خراب شدن بازی میشه تایم اوت هم به کنار

شما زنگ بزن 195 این مورد رو گزارش کن احتمال 99 درصد زیر 24 ساعت فیکس میشه دقیقا این حرفو بزنین 

مشکل قطعی و کاهش سرعت اینترنت پینگ نامناسب عدم پاسخگویی و رفع خرابی توسط پشتیبانی به مدت 1 ماه 

لینک به دیدگاه

دوستمون درست میگن.من هم تو قم هستم شاتل فیکسه.حداقل گیم نتی که ما میریم شاتل داره همیشه فیکسه

لینک به دیدگاه

در 22 ساعت قبل، Coffee Addicted گفته است :

نوسان نداره من یه ساله با مودم فورجی بازی میکنم انصافا از شر لگ و نویز و پینگ راحت شدم

جالبه با قندشکن که رایگان هم هست وصل میشم پکت لاس 0 میشه

یعنی نت مشکلی نداره فقط نمیخان بدون مشکل عرضه کنن

دوستان در بازی هایی مثل دوتا و لیگ من هم مشکلی ندارم چون تعداد پلیرها حداکثر 10 نفره

ولی بازی مثل وارزون که 150 نفر توی مپ هستن جاهای شلوغ اصلا قابل بازی کردن نیست ولی با قندشکن حل میشه خیلی جالبه .

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، lordinvo1380 گفته است :

دوستمون درست میگن.من هم تو قم هستم شاتل فیکسه.حداقل گیم نتی که ما میریم شاتل داره همیشه فیکسه

بعد الان گیمنت های قم بازه؟

بنده خودم گیمنت دارم ۱ ماه هست تعطیلیم تازه کرونا اونقدر اوضاش خراب نیست تو شهر ما 

برام جالبه از قم شروع شد بدترین وضعیت هم داره ولی به چپشونم نیست

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، mitternacht گفته است :

بعد الان گیمنت های قم بازه؟

بنده خودم گیمنت دارم ۱ ماه هست تعطیلیم تازه کرونا اونقدر اوضاش خراب نیست تو شهر ما 

برام جالبه از قم شروع شد بدترین وضعیت هم داره ولی به چپشونم نیست

داداش جان الانو نمیگم چرا جبهه میگیری.کلی میگم الان هم خیلی دوستان قم شاتل دارن راضین برا گیم.

در هم اکنون، lordinvo1380 گفته است :

داداش جان الانو نمیگم چرا جبهه میگیری.کلی میگم الان هم خیلی دوستان قم شاتل دارن راضین برا گیم.

شما تو خونوادت ادب هم یاد گرفتی؟از هر شهری شروع بشه همینطوری میگین؟

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، mitternacht گفته است :

وضعیت هم داره

محض اطلاعتون تو این دو هفته کم ترین آمار ابتلاء برا همین قمه.بیشتر هم باهاتون وقت تلف نمیکنم تاپیک خراب نشه

لینک به دیدگاه

در 8 ساعت قبل، Hassan.SK گفته است :

حسن جان منم متاسفانه مبین نت گرفتم فوق العاده پینگش بالاس.یک هفته دیگه صبر میکنم چنانچه مشکل هنوز پابرجا بود زنگ میزنم بیان جمع کنن و پول رو بدن.راضیم یه چیزی ازش کم کنن ولی واقعا پینگ مبین نت خیلی افتضاحه

تازه من خیلی خوب آنتن میگیرم و 4 آنتن پره و snir مودمم بالای 15 هستش

البته قبلش یه سر زنگ میزنم شاتل بیاد برای اینترنت ptp اگه بهتر از مبین نت بود میگم بیان مبین نت رو جمع کنن.پینگم تو بازی ها همه ی بازی ها  بالای 150 عه ! مودمم utel هستش

البته در جواب دوست شروع کننده تاپیک باید بگم اینترنت هر منطقه فرق داره با منطقه قبل.من از شاتل سرویس میگرفتم و سرویس گیم رو میگفتم فعال کنن و پینگم تو همه بازی ها زیر 100 بود(بین 80-100) 

بسته به منطقتون داره

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، lordinvo1380 گفته است :

محض اطلاعتون تو این دو هفته کم ترین آمار ابتلاء برا همین قمه.بیشتر هم باهاتون وقت تلف نمیکنم تاپیک خراب نشه

تو خودت استاد خراب کردن تاپیک هستی به بقیه میگی 

۲ ماهه اومدی به همه بدو بیراه میگی

دقیقا چی میگی حاجی خودت میگی خودت جواب میدی ؟

خوودت در جواب خودت میگی ادب نداری دقیقا چی زدی؟

قبلا هم دیدم پاچه دوستانو گرفتی تو تاپیک های دیگه کلا فکر کنم قرصاتو نخوردی 

شما خودت زندگیت وقت تلف کردنه تو هر تاپیکی دیدم پریدی به بقیه 

دفعه آخرت باشه پاچه میگیری وگرنا به همراه دوستان تمام دری وری گفتنات تو تاپیک ها هست گزارش میکنیم 

بی شعور بی شخصیت 

صحبت های منم نقل قول نکن مردک 

ویرایش شده توسط mitternacht
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 1 ساعت قبل، ali.king گفته است :

حسن جان منم متاسفانه مبین نت گرفتم فوق العاده پینگش بالاس.یک هفته دیگه صبر میکنم چنانچه مشکل هنوز پابرجا بود زنگ میزنم بیان جمع کنن و پول رو بدن.راضیم یه چیزی ازش کم کنن ولی واقعا پینگ مبین نت خیلی افتضاحه

البته قبلش یه سر زنگ میزنم شاتل بیاد برای اینترنت ptp اگه بهتر از مبین نت بود میگم بیان مبین نت رو جمع کنن.پینگم تو بازی ها همه ی بازی ها  بالای 150 عه ! مودمم utel هستش

البته در جواب دوست شروع کننده تاپیک باید بگم اینترنت هر منطقه فرق داره با منطقه قبل.من از شاتل سرویس میگرفتم و سرویس گیم رو میگفتم فعال کنن و پینگم تو همه بازی ها زیر 100 بود(بین 80-100) 

بسته به منطقتون داره

مبین نت تا قبل قضیه 100 گیگ خوب بود

بعدش بعد از ظهرها گندید قبلا با وای فای وصل میشدم الان با لن وصلم دو روزه مشکل خاصی نداشتم و به نظر میاد بهتر شده (گوش شیطون کر) خودشونم مشکل پینگ بالا رو قبول داشتن و میگفتن ارجا دادیم (فکر کنم مخابرات) حالا کی درست بشه معلوم نیست

مودم بنده هواوی b612 که یکی از بهترین مودهای lte وجود تو ایرانه (همون i60 ایرانسل)

لینک به دیدگاه

کلا بعد 100 گیگ هیچی مثل قبل نشده

ویرایش شده توسط lordinvo1380
لینک به دیدگاه

من تازه دربارش خوندم ولی تا حدودی که متوجه شدم این مورد دقیقا شبیه به پروژه ای هست که در ایران بهش میگن شبکه ملی اطلاعات -(که خیلی از کشور ها در زیرساخت شبکه اینترنت داخلیشون دارن )

خب فقط یه مسعله چرا تو ایران از این مورد حمایت نمیشه تا زمانی که پروسه زمان بر شبکه ملی اطلاعات راه بیوفته؟(فقط بخاطر هزینه بر بودنش؟)

(ولی اگر شبکه ملی اطلاعات باشه دیگه هزینه نمیگیرن بابتش ؟😁😁)

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...
  • کاربر ویژه
در در 10 فروردین 1399 در 19:15، ali.king گفته است :

بسته به منطقتون داره

سلام علی جان

پینگ مبین نت درست نشده ؟ واسه من بهتر شده البته بدون قندشکن ولی لگ و تایم اوت بازم دارم که میخوام با لن تست کنم در کل بهتر از قبل شده البته قبل 100 گیگ مشکلی نبود و راضی بودم

لینک به دیدگاه

در 9 ساعت قبل، Hassan.SK گفته است :

سلام علی جان

پینگ مبین نت درست نشده ؟ واسه من بهتر شده البته بدون قندشکن ولی لگ و تایم اوت بازم دارم که میخوام با لن تست کنم در کل بهتر از قبل شده البته قبل 100 گیگ مشکلی نبود و راضی بودم

سلام حسن جان.یکم بهتر شده ولی به نسبت شاتل که داشتم زیاد جالب نیس

توی کالاف mw هم پینگ و تایم اوت دارم.حالا نمیدونم مشکل از بازیه یا نت

لینک به دیدگاه

• 2 ماه بعد...
در در 9 بهمن 1396 در 16:15، Ratchet Wrench گفته است :

داداش فتوشاپه؟ مگه ممکنه snr176با نویز 250؟

مقادیر فوق با هم نمیخونن!

واحد رو نگا کن 17.6 و 25.0

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

با سلام

چند مدتی میشه که مودم tp link w8901n شدیدا پکت لاست داره! حدود بالای 50%!! با کابل LAN که مستقیم وصل میکنی شدیدتر هم میشه و پهنای باند lan میاد روی 10مگ و اگه speed duplex رو افزایش هم بدی کلا سیستم اصلا شناسایی نمکینه مودم رو. جالبتر اینه که مشکل پهنای باند رو وقتی با وای فای وصل بشم ندارم و فقط با lan همچین مشکلی دارم. پکت لاست هم کلا تو هردو دارم..ضمن این که با یه مودم دیگه هم تست کردم و پکت لاست رسید به 0 !! کسی راه حلی داره؟

لینک به دیدگاه

سلام

کارکرد مودمتون چندساله ؟!

راسش من دو چی تجربه کردم 1- خرابی چیپ مودم باعث این اختلال ها میشه 2- اپدیت فریمور

اپدیت انجام دادین ؟!

لینک به دیدگاه

در 14 دقیقه قبل، invoker گفته است :

سلام

کارکرد مودمتون چندساله ؟!

راسش من دو چی تجربه کردم 1- خرابی چیپ مودم باعث این اختلال ها میشه 2- اپدیت فریمور

اپدیت انجام دادین ؟!

5-6 سال میشه. بله آپدیت کردم چند سال پیش. دقیقا منم فکر میکردم شاید بریک شده باشه.. راه حلی داره؟

لینک به دیدگاه

سلام دوست گرامی استارتر

مجموعه ۲۳ تاپیک قبلی شما که در رابطه با اینترنت و مودم و آنتن دهی بود توی این تاپیک ادغام شد.

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، RED گفته است :

5-6 سال میشه. بله آپدیت کردم چند سال پیش. دقیقا منم فکر میکردم شاید بریک شده باشه.. راه حلی داره؟

خب به قولا" عمر مفید خودشو کرده پس باید توقع هر چیزی رو داشت ...

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، invoker گفته است :

خب به قولا" عمر مفید خودشو کرده پس باید توقع هر چیزی رو داشت ...

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

زیاد به عمر ربطی نداره. مودم 10 ساله d link داره بدون مشکل کار میکنه. حتی بهتر از این. تنها بدیش نداشتن وای فای.

لینک به دیدگاه

سلام به همه دوستان

آیا کسی هست که اینترنت مبین نتش تو یکماه اخیر جهش پینگ داشته باشه؟ پینگ من از ۸۰ ۹۰ تو گیرز ۵ و ۱۰۴ تو بتلفیلد همگی با اروپا غربی رسیده ۱۵۰تا ۲۰۰

قبلا تماس میگرفتم با تغییر آی پی این جهش پینگ برطرف میشد اما الان به هیچ وجه حاضر به تغییر آی پی هم نیستن و میگن کاری ازما ساخته نیست مربوط به زیرساخته

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...