رفتن به مطلب

مجموعه مشکلات شبکه و اینترنت من

RED
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

در 1 ساعت قبل، RED گفته است :

سلام خدمت همه

دوستان تصمیم گرفتم یه مودم بخرم واسه دانلود و گیم زدن آنلاین. یه مودمی باشه که بین همه گزینه ها پرسرعت و پینگش خوب باشه (cat4 نباشه)

راهنمایی کنید ممنون میشم.

مودم 4G LTE هوآوی مدل B612 (حتما آنلاکش را بگیرید)

مطمئنا بهترین مودم بازار مودم 4G LTE هوآوی مدل B612 که با تمام سیمکارتهای 2G/3G/4G/4.5G/TD-LTE  تمام اپراتورها کارمیکنه  و تمام باندهای  TDD-LTE / FDD-LTE  را ساپورت میکنه.

آنتن دهی و سرعت فوق العاده ای داره و قابلیت اتصال 2 عدد آنتن خارجی هم دره که حتی اگر با آنتن MIMO 4x4 خودش هم نتونید تمام سرعت را بگیرید (که البته خیلی بعیده) بتونید از آنتن خارجی استفاده کنید 

Cat 6 هم هست .پنل مودم  هم خیلی کاربردی هست و  میشه پیامک‌ها را مشاهده کرد و یاکد های دستوری را وارد کرد و شارژ کرد و....

اگر مودم دسکتاپ میخواهید دیگه از این بهتر نداریم ولی اگر میخواهید قابل حمل باشه باید انتخاب دیگه ای بکنید.

قیمت دستگاه به صورت عجیبی بالا رفته ولی هنوز با ارزشترین هست

لینک به دیدگاه

• ارسال 551
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

تصاویر ارسال شده

در 1 دقیقه قبل، amir_amd گفته است :

مودم 4G LTE هوآوی مدل B612 (حتما آنلاکش را بگیرید)

مطمئنا بهترین مودم بازار مودم 4G LTE هوآوی مدل B612 که با تمام سیمکارتهای 2G/3G/4G/4.5G/TD-LTE  تمام اپراتورها کارمیکنه  و تمام باندهای  TDD-LTE / FDD-LTE  را ساپورت میکنه.

آنتن دهی و سرعت فوق العاده ای داره و قابلیت اتصال 2 عدد آنتن خارجی هم دره که حتی اگر با آنتن MIMO 4x4 خودش هم نتونید تمام سرعت را بگیرید (که البته خیلی بعیده) بتونید از آنتن خارجی استفاده کنید 

Cat 6 هم هست .پنل مودم  هم خیلی کاربردی هست و  میشه پیامک‌ها را مشاهده کرد و یاکد های دستوری را وارد کرد و شارژ کرد و....

اگر مودم دسکتاپ میخواهید دیگه از این بهتر نداریم ولی اگر میخواهید قابل حمل باشه باید انتخاب دیگه ای بکنید.

قیمت دستگاه به صورت عجیبی بالا رفته ولی هنوز با ارزشترین هست

اگر به دنبال آنلاک باشن مدل های خیلی به روز تر و قدرتمند تری از هوآوی تو بازار هست. این مودم قدیمیه و خرید لاک و با قیمت معقول و یا دست 2 صرفا بصرفست. من لاک ایرانسلش TF-i60 رو دارم و تو آپدیت جدیدش پنل کاربریش عالی شده. هر وقتم بخام میبرم بیرون میدم آنلاکش کنن

لینک به دیدگاه

در 10 دقیقه قبل، Persian Assassin گفته است :

اگر به دنبال آنلاک باشن مدل های خیلی به روز تر و قدرتمند تری از هوآوی تو بازار هست. این مودم قدیمیه و خرید لاک و با قیمت معقول و یا دست 2 صرفا بصرفست. من لاک ایرانسلش TF-i60 رو دارم و تو آپدیت جدیدش پنل کاربریش عالی شده. هر وقتم بخام میبرم بیرون میدم آنلاکش کنن

توی ورژنهای جدید b612 یا همون TF-i60 ایرانسل آنلاک نمیشه.

و البته قیمت نسخه ایرانسل نزدیک نسخه آنلاک هست.

مودم بهتر از هواوی معرفی کنید

لینک به دیدگاه

در 24 دقیقه قبل، amir_amd گفته است :

مودم B612 یه مشکل بزرگ داره که خریدش رو در حال حاظر و با قیمت فعلی شک بر انگیز میکنه و اونم نداشتن پورت USB هست. به غیر از اون گزینه خیلی خوبی محسوب میشه ولی نه در قیمت 2 میلیون.

هوآوی یه مودم خیلی قدرتمند و بینقص داره (Huawei B525) که تو نت پیدا نمیشه ولی تو بازار تهران موجود بود آخرین بار که چک کردم و تنها مدلی هست که به نظرم با قیمتای فعلی خریدش ارزشمنده

https://www.digikala.com/product/dkp-283797/مودم-4g-هوآوی-مدل-b525#/tab-desc

https://idhco.com/product/خرید-مودم-b525-هواوی/

ضمنا این مدل نه تنها به عنوان مودم بلکه به عنوان یه روتر قدرتمند هم میتونه مورد استفاده قرار بگیره 

لینک به دیدگاه

در 11 ساعت قبل، Persian Assassin گفته است :

اگه بتونید مودم TF-i60  ایرانسل گیر بیارید محشره. سرعتش تو TDD همتراز با بالا رده ترین گوشیا و مودمای بازاره و توی (FDD (TD-LTE در دانلود 12.5 مگابایت بر ثانیه (100 مگابیت بر ثانیه) هست ولی پینگش بنا به بازی متغیر و بین 80 تا 140 هست. من دقیقا یک سال پیش نوشو خریدم 360 تومن و لی شنیدم جدیدا گرون شده. اگه دست 2 هم گیر بیارید بازم گزینه ارزشمندیه

1.png

2.png

سلام چند تا سوال. سیم کارت معمولی هم میخوره؟ بدون دست کاری؟ یا فقط td ?

سیم کارت همراه اول چطور؟

لینک به دیدگاه

در 10 ساعت قبل، amir_amd گفته است :

مبین نت هم یه مدل همین طوری داره ؟ اون هم آنلاک نمیشه؟

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، saeed0c گفته است :

سلام چند تا سوال. سیم کارت معمولی هم میخوره؟ بدون دست کاری؟ یا فقط td ?

سیم کارت همراه اول چطور؟

هم معمولی میخوره و هم TD-LTE ولی من غیر ایرانسل رو روش امتحان نکردم. دستکاری هم نیاز نیست. من هر سیم کارتی بندازم روش و روشنش کنم 10 ثانیه بعد به شبکه 4.5G دسترسی دارم. ولی یادتون باشه یه جای سیم کارت داره. خیلیا فکر میکنن 2 تا جا داره و هم زمان میشه از هر 2 شبکه استفائه کرد

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، saeed0c گفته است :

مبین نت هم یه مدل همین طوری داره ؟ اون هم آنلاک نمیشه؟

نه من خودم مبین دارم و آنلاک نمیشه

مجبور شدم برای 4g یک انلاک بخرم

لینک به دیدگاه

در 7 دقیقه قبل، amir_amd گفته است :

نه من خودم مبین دارم و آنلاک نمیشه

مجبور شدم برای 4g یک انلاک بخرم

این مودم چون USB نمیخوره باید توسط متخصص باز بشه و آنلاک بشه. اینجوری نیست که تو نت سرچ بزنی یه فایل دانلود کنی و آنلاکش کنی خودت. هر مودمی که لاکه قابل آنلاک شدنه. فقط بعضیا سخت تر از بعضی دیگن و اینم جزو مواردی هست که کار هر کسی نیست. البته من تا بحال نیاز به آنلاک کردنش پیدا نکردم ولی اوایل که خریده بودمش تو سایت ها در مورد آنلاک کردنش نوشته بود. آپدیت جدید هم که میاد باید جداگانه آنلاکش بیاد و زمان بر هست. پس نگید از وقتی آپدیت جدید اومده دیگه آنلاک نمیشه

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، Persian Assassin گفته است :

این مودم چون USB نمیخوره باید توسط متخصص باز بشه و آنلاک بشه. اینجوری نیست که تو نت سرچ بزنی یه فایل دانلود کنی و آنلاکش کنی خودت. هر مودمی که لاکه قابل آنلاک شدنه. فقط بعضیا سخت تر از بعضی دیگن و اینم جزو مواردی هست که کار هر کسی نیست. البته من تا بحال نیاز به آنلاک کردنش پیدا نکردم ولی اوایل که خریده بودمش تو سایت ها در مورد آنلاک کردنش نوشته بود. آپدیت جدید هم که میاد باید جداگانه آنلاکش بیاد و زمان بر هست. پس نگید از وقتی آپدیت جدید اومده دیگه آنلاک نمیشه

تو گروه ای مبین نتی نیستید، من هستم و مثل من خیلی ها دنبال آنلاک کردن مودم هستند. تا یک ورژنی میشد آنلاک کرد . بعد از اون دیگه امکانش برداشته شد.

یوزر و پسورد ادمین مودم هم پیدا شد و فایل اصلی  و لوکال آپدیت هم پیدا کردیم ولی هنوز موفق نشدیم.

فقط ورژن192 آنلاک میشه اونم خیلی سخته پیدا نمیشه . تا اینجا روشی بجز تعویض سی پی یو نیست اونم خیلی گرونه بصرفه نیست

فعلا راهی نیست. شاید یک زمانی بشه و شاید هم نشه.

ویرایش شده توسط amir_amd
لینک به دیدگاه

در 23 ساعت قبل، Persian Assassin گفته است :

اگه بتونید مودم TF-i60  ایرانسل گیر بیارید محشره. سرعتش تو TDD همتراز با بالا رده ترین گوشیا و مودمای بازاره و توی (FDD (TD-LTE در دانلود 12.5 مگابایت بر ثانیه (100 مگابیت بر ثانیه) هست ولی پینگش بنا به بازی متغیر و بین 80 تا 140 هست. من دقیقا یک سال پیش نوشو خریدم 360 تومن و لی شنیدم جدیدا گرون شده. اگه دست 2 هم گیر بیارید بازم گزینه ارزشمندیه

1.png

2.png

پینگ برام مهمه. پس گزینه مناسبی نیست.

لینک به دیدگاه

@amir_amd  @Persian Assassin

دوستان من مودم همراه اول و یا ایرانسل نمیخوام. میخوام خود مودم اصلی رو بخرم بدون دستکاری این شرکت ها.

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، RED گفته است :

@amir_amd  @Persian Assassin

دوستان من مودم همراه اول و یا ایرانسل نمیخوام. میخوام خود مودم اصلی رو بخرم بدون دستکاری این شرکت ها.

b612  هواوی مودم اصلی هست.بصورت معمول توی بازار موجوده و میتونید هر سیم کارتی از هر اپراتوری خواستید روش نصب کنید.

متن اولی که من گذاشتم کامل بخونید.

https://penzza.ir/product/مودم-ثابت-هواوی-b612-اصلی-با-گارانتی-سه-سا/?utm_medium=PPC&utm_source=Torob

لینک به دیدگاه

در 19 ساعت قبل، amir_amd گفته است :

b612  هواوی مودم اصلی هست.بصورت معمول توی بازار موجوده و میتونید هر سیم کارتی از هر اپراتوری خواستید روش نصب کنید.

متن اولی که من گذاشتم کامل بخونید.

https://penzza.ir/product/مودم-ثابت-هواوی-b612-اصلی-با-گارانتی-سه-سا/?utm_medium=PPC&utm_source=Torob

ممنون ولی قیمتش خیلی زیاده.

لینک به دیدگاه

در 22 ساعت قبل، RED گفته است :

پینگ برام مهمه. پس گزینه مناسبی نیست.

نت بی سیم با پینگ خوب در تضاده. پس اولویتتون رو مشخص کنید. یا ADSL با پینگ بهتر و سرعت پایین و عدم جابجایی پذیری و یا سیمکارت با پینگ نسبتا بالاتر و سرعت عالی و پرتابل بودن.

لینک به دیدگاه

در 30 دقیقه قبل، Persian Assassin گفته است :

نت بی سیم با پینگ خوب در تضاده. پس اولویتتون رو مشخص کنید. یا ADSL با پینگ بهتر و سرعت پایین و عدم جابجایی پذیری و یا سیمکارت با پینگ نسبتا بالاتر و سرعت عالی و پرتابل بودن.

الان adsl دارم شاتل. پینگم خوب نیست. با وجود فعال بودن پروفایل گیم همیشه پکت لاست دارم و پینگم زیاده. حتی با ف شکن هم پکت لاست از بین نمیره. با اینترنت همراه اول امتحان کردم و با کمال تعجب  پکت لاست به 0 رسید! پینگ هم مثل adsl بود. بخاطر اینکه همیشه گوشی رو نمیتونم به pc وصل کنم میخوام مودم بگیرم.

ویرایش شده توسط RED
لینک به دیدگاه

در 12 دقیقه قبل، RED گفته است :

الان adsl دارم شاتل. پینگم خوب نیست. با وجود فعال بودن پروفایل گیم همیشه پکت لاست دارم و پینگم زیاده. حتی با ف شکن هم پکت لاست از بین نمیره. با اینترنت همراه اول امتحان کردم و با کمال تعجب  پکت لاست به 0 رسید! پینگ هم مثل adsl بود. بخاطر اینکه همیشه گوشی رو نمیتونم به pc وصل کنم میخوام مودم بگیرم.

مثل خودم

خودمE8372دارم شما این مدل رو تهیه کن،منم صبح تا شب با نت همراه اول گیم میزنم پینگ و سرعت عالیه،اینایی که با ADSLمیزنن اونجا 4Gاینا براشون خوب سرعت یا آنتن نمیده اصن نمیدونن قضیه چیه

در ضمن بازی هایی که با ADSLاختلال داره مثلPUBGوinsurgencyبا همراه اول نداره

https://www.digikala.com/product/dkp-2353473/مودم-روتر-بی-سیم-4g3g-زین-مدل-lte-cpe-b315#/tab-params

لینک به دیدگاه

در 7 دقیقه قبل، Coffee Addicted گفته است :

مثل خودم

خودمE8372دارم شما این مدل رو تهیه کن،منم صبح تا شب با نت همراه اول گیم میزنم پینگ و سرعت عالیه،اینایی که با ADSLمیزنن اونجا 4Gاینا براشون خوب سرعت یا آنتن نمیده اصن نمیدونن قضیه چیه

در ضمن بازی هایی که با ADSLاختلال داره مثلPUBGوinsurgencyبا همراه اول نداره

https://www.digikala.com/product/dkp-2353473/مودم-روتر-بی-سیم-4g3g-زین-مدل-lte-cpe-b315#/tab-params

این مدل cat4 هستش. E8372 هم cat4 هستش با قیمت کمتر. حالا چرا این مدل؟ چه فرقی داره؟ با قیمت مناسب cat6 نداریم؟

لینک به دیدگاه

در 47 دقیقه قبل، RED گفته است :

این مدل cat4 هستش. E8372 هم cat4 هستش با قیمت کمتر. حالا چرا این مدل؟ چه فرقی داره؟ با قیمت مناسب cat6 نداریم؟

میگن هر چقدر پول بدی آش میخوری ،شمافکر نکن با کت 6همیشه بهت سرعت 200مگی بده،در بسیاری از موارد هیچ تاثیری نداره چون گوشی  منCAT6هست رو4.5Gخیلی وقت ها اصلا تفاوتی با 4Gنداره استفاده ی هر روزم هست،قضیه بسیار مهم اینکه استور استیم رو حالت 4Gباز نمیشه ولی رو 4.5Gباز میشه از این لحاظ دنبال CAT6باشی بازم یه چیزی امیدوارم متوجه شده باشی

https://www.digikala.com/product/dkp-2073758/مودم-روتر-بی-سیم-4g-lte-هوآوی-مدل-b528#/tab-params

فقط مودم باتری دار نگیر بدون استثنا باتری همشون خراب میشه حتی اون نت گیر آمریکایی بعدا باید بدویی دنبال باتری

لینک به دیدگاه

در 58 دقیقه قبل، Coffee Addicted گفته است :

میگن هر چقدر پول بدی آش میخوری ،شمافکر نکن با کت 6همیشه بهت سرعت 200مگی بده،در بسیاری از موارد هیچ تاثیری نداره چون گوشی  منCAT6هست رو4.5Gخیلی وقت ها اصلا تفاوتی با 4Gنداره استفاده ی هر روزم هست،قضیه بسیار مهم اینکه استور استیم رو حالت 4Gباز نمیشه ولی رو 4.5Gباز میشه از این لحاظ دنبال CAT6باشی بازم یه چیزی امیدوارم متوجه شده باشی

https://www.digikala.com/product/dkp-2073758/مودم-روتر-بی-سیم-4g-lte-هوآوی-مدل-b528#/tab-params

فقط مودم باتری دار نگیر بدون استثنا باتری همشون خراب میشه حتی اون نت گیر آمریکایی بعدا باید بدویی دنبال باتری

هممممممممم....گوشی من فکر کنم cat4 هستش و سرعت دانلود بیشتر از 30مگ با همراه اول ندیدم! بنظرت سرعت تا چه حدی بیشتر میشه با خرید مودم cat6? این مودم خودت 4.5G رو ساپورت میکنه؟

لینک به دیدگاه

در 11 دقیقه قبل، RED گفته است :

هممممممممم....گوشی من فکر کنم cat4 هستش و سرعت دانلود بیشتر از 30مگ با همراه اول ندیدم! بنظرت سرعت تا چه حدی بیشتر میشه با خرید مودم cat6? این مودم خودت 4.5G رو ساپورت میکنه؟

من گوشیم cat20 هست و سرعت دانلود با‌همراه اول بیشترینی که‌ رفته ۱۴ مگ در ثانیه بوده. ولی با مودمی که cat6 بود هم سرعتم همین بود فرقی نبود بینشون.

لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، Behrouz Molaei گفته است :

من گوشیم cat20 هست و سرعت دانلود با‌همراه اول بیشترینی که‌ رفته ۱۴ مگ در ثانیه بوده. ولی با مودمی که cat6 بود هم سرعتم همین بود فرقی نبود بینشون.

اینو هم بگم  که با ایرانسل خیلی خیلی بیشتر میگیرم! همراه اول تو منطقه ما خیلی شلوغه. البته سرعت هارو محدود هم میکنن بنظرم..

ویرایش شده توسط RED
لینک به دیدگاه

با سلام

دوستان مشکل عجیبی دارم! اونم این که کارت شبکه بیشتر از 10مگ رو پشتیبانی نمیکنه با مودم! توی تنظیمات که روی 100مگ با 1گیگ میزاری کلا مثل این میمونه که اصلا کابل وصل نکردی!

عجیبتر اینکه کابل رو از سیستم به لپ تاپ وصل کردم و مشکلی نداشت! روی 1گیگ کاملا کار میکرد! با مودم ADSL  به هر دلیلی درست کار نمیکنه!

مادربرد: X370 PRO GAMING CARBON

کابل: cat7

ویرایش شده توسط RED
لینک به دیدگاه

ترابری دیتا با مودم مشخص میشه

الا مال بنده با مودم نهایت 150 مگابیت هست

اون 1گیگ و... برای اینترانت یا شبکه محلی از طریق سوییچ و روتر های حرفه ای هست 

با مودم فک نمیکنم همچین چیزی بشه

ویرایش شده توسط mَd
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...