رفتن به مطلب

مجموعه مشکلات شبکه و اینترنت من

RED
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان  اگر میشه بنده رو راهنمایی کنید ! مشکل چیه ؟؟؟ نت هی قطه و وصل میشه  شاتل...

Untitled shatel.png

لینک به دیدگاه

• ارسال 551
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

تصاویر ارسال شده

در در 16 فروردین 1398 در 22:59، RED گفته است :

کسی نبود؟

سلام داداش مشکل پینگ همه جا هست این پینگ من رو سرور سویس هست دیگه خودشو بکشه میاد رو 130 یه نکته عجیبی که برام با همین پینگ پیش اومد این بود وقتی شلیک می کردم تیر اول با اینکه رجیستر میشد ولی سرور بازی apex اونو حساب نمی کرد و تیر دوم هم شلیک میشد! سر دوتا شات همین کارو کرد داخل ویدیو از دقیقه 1 تا 10 ثانیه بعدش رو ببینی متوجح میشی چی می گم  من با هر کدوم از بچه های فروم که اد کردن بازی می کنم هر کسی به نوعی میناله از نت ضعیف واسه این بازی https://www.aparat.com/v/lnqKQ

Capture.PNG

لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، Nima_061 گفته است :

سلام دوستان  اگر میشه بنده رو راهنمایی کنید ! مشکل چیه ؟؟؟ نت هی قطه و وصل میشه  شاتل...

Untitled shatel.png

نویز خط روی 9 هست برای همینه،قبلا که سرویس هشت مگ داشتم نویز خط روی 9بود همش قطع میشد

لینک به دیدگاه

شرمنده تایپیک میارم بالا  

مشگلتون هنوزم  پا بر جا هست؟

متاسفانه پینگ تایم داخلی شاتل برای ما از 17 شده 31 و بعد از ساعت 9 هم پینگ خارجی از 130 با 200 افزایش پیدا میکنه

پشتیانی هم جواب سر بالا مثل همیشه

اگه مشکلتون حل شد به منم بگید چطوری ممنون میشم

لینک به دیدگاه

من صبانت دارم ولی یک هفته هست که پینگ منم رفته بالا
اول از 100 شد 200 الان هم 150 پایینتر نمیاد

بعضی ها مشکل ندارن خیلی ها هم مثل ما یک هفته ای میشه این مشکل براشون پیش اومده

معلوم نیست قضیه چیه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوستان دقیقا همین مشکل رو منم با شاتل حدود 2یا3 روزه پیدا کردم، صبح و غروب خوبه و پینگم زیر 100 هست (R6) ولی شب ها که از سر کار بر میگردیم و میخوایم با بچه ها یه 2دست آنلاین بزنیم پینگ منفجر میشه، میره میرسه به 200 الی 240 و دقیقا از ساعت 1 به بعد دوباره شروع میکنه پایین اومدن.

به نظرم هیچ راهی نداره، تمام راه های فرعی شاید نهایت 5 درصد تفاوت ایجاد بکنه، وقتی خود سرویس دهنده میخواد که اینجوری باشه دیگه معنی نداره کار های ما برای بهتر شدنش 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در در 24 فروردین 1398 در 09:10، rahmanshahi گفته است :

دوستان دقیقا همین مشکل رو منم با شاتل حدود 2یا3 روزه پیدا کردم،  

آقا یه اتفاق جالب، دیشب به قول دوستان شاتل برام تلافی کرد 😂 پینگم توی R6 اومده بود روی ۷۰ الی ۸۰ ، بچه ها دیگه اینقدر گفتن دهنت سرویس که خودم خندم گرفته بود، کیل میگرفتم مثل هلو 🤣

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

دوستان ایا شاتل تعرفه هاش رو گرون کرده ؟

لینک به دیدگاه

در 6 دقیقه قبل، Hosein Amiri گفته است :

دوستان ایا شاتل تعرفه هاش رو گرون کرده ؟

نه همونه

لینک به دیدگاه

در 23 دقیقه قبل، Coffee Addicted گفته است :

نه همونه

این تعرفه ای برنزی و نقره ای از اول بود ؟

میخاستم کوچ کنم به شاتل ولی از قرار خیلی گرونتر از صبانت هست

من برای استفاده گیمینگ 2مگ 40 گیگ بین الملل میگیرم 25 تومن شاتل 2مگ با 16 گیگ بین الملل رو میده 25 تومن اون هم برنزی

لینک به دیدگاه

سلام

شاتل

پروفایل گیم رو فعال کردم

dns شکن هم داخل خود مودم وارد کردم

پینگ بازی پابجی موبایل حدود 96 تا 120 هست و قطع و پرش به شدت کم شده 

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، Hosein Amiri گفته است :

این تعرفه ای برنزی و نقره ای از اول بود ؟

میخاستم کوچ کنم به شاتل ولی از قرار خیلی گرونتر از صبانت هست

من برای استفاده گیمینگ 2مگ 40 گیگ بین الملل میگیرم 25 تومن شاتل 2مگ با 16 گیگ بین الملل رو میده 25 تومن اون هم برنزی

این لیست سرویس هاست، کنار همشون هم نوشته Silverبا همون قیمت قبلی چیز دیگه ای تو پنل کاربری من نیست

shatel.thumb.jpg.84a5dd813a6c08c4498ea803d576ebb2.jpg

لینک به دیدگاه

• 2 ماه بعد...

سلام

امروز آپدیت فصل جدید apex میاد و مثل اینکه 20گیگ حجم آپدیتش خواهد بود. یعنی کل فایل ها عوض میشن. میخواستم ببینم ایرانسل یا همراه اول نامحدود ساعتی داره تا با سرعت بیشتربتونم دانلود کنم؟ خودم اینترنت شاتل دارم ولی سرعت خطم  بیشتر 8مگ میکشه.

ویرایش شده توسط RED
لینک به دیدگاه

سلام

همراه اول بگیر / کدش هم ستاره 1000 مربع هست ! گزینه 2

-----------------------------------------------

یکروزه تا 11 صبح داره 3900 تومن که واسه این چیزا مفته !

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، RED گفته است :

سلام

امروز آپدیت فصل جدید apex میاد و مثل اینکه 20گیگ حجم آپدیتش خواهد بود. یعنی کل فایل ها عوض میشن. میخواستم ببینم ایرانسل یا همراه اول نامحدود ساعتی داره تا با سرعت بیشتربتونم دانلود کنم؟ خودم اینترنت شاتل دارم ولی سرعت خطم  بیشتر 8مگ میکشه.

با ایرانسل من، میتونی شبانه یک تا سه ساعته رو بخری و دانلود کنی. هنوز این طرح رو داره 

لینک به دیدگاه

سلام خدمت دوستان عزیز

سوالی داشتم که چند مدتی هست ذهنمو درگیر کرده.من سرعت خط اینترنتم بیشتر از 8مگ نمیکشه و به بیشتر از این سرعت نیاز دارم. الان من از شاتل سرویس دارم و سوالم اینه که آیا میشه من یه خط adsl دیگه بخرم و  به کامپیوتر وصل کنم و همزمان ازشون استفاده کنم؟ اگه میشه چطوری؟ با نرم افزار یا روتر؟

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، RED گفته است :

به طور کلی امکانش هست ولی اینکه مثلا بخواین از هر دو اینترنت در آن واحد در یک برنامه استفاده کنید امکانش نیست مثلا نمی‌تونید از طریق دانلود منیجر همزمان از هر دو اینترنت استفاده کنید ولی میتونید برای هر اپلیکیشنی جداگانه تعیین کنید از کدومش استفاده کنه

لینک به دیدگاه

در 9 دقیقه قبل، Alirezatha گفته است :

به طور کلی امکانش هست ولی اینکه مثلا بخواین از هر دو اینترنت در آن واحد در یک برنامه استفاده کنید امکانش نیست مثلا نمی‌تونید از طریق دانلود منیجر همزمان از هر دو اینترنت استفاده کنید ولی میتونید برای هر اپلیکیشنی جداگانه تعیین کنید از کدومش استفاده کنه

اینو میدونم ولی من میخوام قاتی کنم و در ویندوز همزمان استفاده کنم.تو یوتوب یه ویدیوی دیدم که با یه روتری میشد اینکارو کرد ولی دقیق نمیدونم چطوری..

ویرایش شده توسط RED
لینک به دیدگاه

شما علاوه بر مودم فعلي به يك مودم adsl و يك mikrotik haplite نياز داريد

سرعت در باز شدن پيج فرقي نداره ولي در دانلود سرعت خط ها مرج ميشه .

گيگ مصرفي هم اگر مثلا 4 گيگ دانلود كنيد از هر دو خط 4 گيگ كم ميشه. (مگر اينكه دانلود شبانه بگيريد كه هر كدوم با سرعتي كه شما ميخواين يك سالش 1 ميليون ميشه) در مجموع با مودم حدود 2.5 ميليون ميشه

در مورد دانلود از بعضي از سايت ها مرج دو خط به درستي كار نمي كنه . يعني مثلا 5 دقيقه با سرعت مثلا 16 كار ميكنه و بعد بر ميگرده به 8

پيشنهاد مي كنم از اينترنت TD LTE ايرانسل يا همراه اول كه بعضا تا 80 مگابيت در صورتيكه منطقتون آنتن دهي خوبي داشته باشه، استفاده كنيد.

لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، ApocalypseNow گفته است :

شما علاوه بر مودم فعلي به يك مودم adsl و يك mikrotik haplite نياز داريد

سرعت در باز شدن پيج فرقي نداره ولي در دانلود سرعت خط ها مرج ميشه .

گيگ مصرفي هم اگر مثلا 4 گيگ دانلود كنيد از هر دو خط 4 گيگ كم ميشه. (مگر اينكه دانلود شبانه بگيريد كه هر كدوم با سرعتي كه شما ميخواين يك سالش 1 ميليون ميشه) در مجموع با مودم حدود 2.5 ميليون ميشه

در مورد دانلود از بعضي از سايت ها مرج دو خط به درستي كار نمي كنه . يعني مثلا 5 دقيقه با سرعت مثلا 16 كار ميكنه و بعد بر ميگرده به 8

پيشنهاد مي كنم از اينترنت TD LTE ايرانسل يا همراه اول كه بعضا تا 80 مگابيت در صورتيكه منطقتون آنتن دهي خوبي داشته باشه، استفاده كنيد.

td lte کدوم سرعت و سرویس هاش خوبه؟

لینک به دیدگاه

بله دوست عزیز شدنیه و بسیار هم راحت

اگر دو کارت شبکه دارین ( که البته باید داشته باشین، یا از کارت شبکه سیستم + تلفن همراه استفاده کنین)

می‌تونین از Dispatch Proxy استفاده کنین و به راحتی دو اینترنت رو ادغام کنین و از دانلود منیجر و تمام نرم‌افزارها با سرعت عالی استفاده کنین

نیازی هم به خرید تجهیزات اضافی ندارین

در باره dispatch proxy کافیه توی فروم یا اینترنت سرچ کنین

لینک به دیدگاه

این روش هزینه بر هستش ، و البته اخرین راه ممکن ! اول چک گنید ببینید ایرانسل یا همراه اول انتن دهی دارند ؟ همچنین TD LTE ایرانسل یا پیشگامان یا شرکت های خصوصی دیگه 

لینک به دیدگاه

در 59 دقیقه قبل، EHSANRF گفته است :

بله دوست عزیز شدنیه و بسیار هم راحت

اگر دو کارت شبکه دارین ( که البته باید داشته باشین، یا از کارت شبکه سیستم + تلفن همراه استفاده کنین)

می‌تونین از Dispatch Proxy استفاده کنین و به راحتی دو اینترنت رو ادغام کنین و از دانلود منیجر و تمام نرم‌افزارها با سرعت عالی استفاده کنین

نیازی هم به خرید تجهیزات اضافی ندارین

در باره dispatch proxy کافیه توی فروم یا اینترنت سرچ کنین

اره دوستمون راست میگه قبلا همچین تاپیکی ایجاد شده بود و نتیجه ی مثبتیم داشت. هم سرعت بالا میرفت هم حجم کسر شده نصف میشد بین سرویسا.

لینک به دیدگاه

در در 12 تیر 1398 در 18:22، ho3einsa گفته است :

اره دوستمون راست میگه قبلا همچین تاپیکی ایجاد شده بود و نتیجه ی مثبتیم داشت. هم سرعت بالا میرفت هم حجم کسر شده نصف میشد بین سرویسا. 

ترافیک به همون مقداری که از اینترنت استفاده می‌کنین کسر میشه و این روش هیچ دخل و تصرفی توی این کار نداره

لینک به دیدگاه

در 27 دقیقه قبل، EHSANRF گفته است :

ترافیک به همون مقداری که از اینترنت استفاده می‌کنین کسر میشه و این روش هیچ دخل و تصرفی توی این کار نداره

اره قاعدتا باید اینجور باشه. من دقیق یادم نمیاد اشتباه از سمت من بوده. ولی درکل وقتی بسته ی شبانه نامحدود هست به این هزینه های اضافی نیازی نیس

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...