رفتن به مطلب

مجموعه مشکلات شبکه و اینترنت من

RED
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

دوستان سرویسمو امروز تمدید کردم به 8مگ پارس آنلاین ولی سرعتم کمه!!! مگه نباید سرعت دانلودم 1MB باشه؟؟ 8/1 نیست مگه؟  چرا کمه پس؟؟؟ سرعت آپلودم هم افتضاحه! 62 کیبوبایت بر ثانیه!!

من الان چکار کنم؟؟ به کجا زنگ بزنم؟ پشتیلانی پارس آنلاین یا جای دیگه؟؟

ان عکس ها هم سرعت دانلود و سرعت خط.. نوشته MAX 9MB

ets.png

ets2.jpg

لینک به دیدگاه

• ارسال 551
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

تصاویر ارسال شده

در 7 دقیقه قبل، mohammadtabrizi گفته است :

دوستان سرویسمو امروز تمدید کردم به 8مگ پارس آنلاین ولی سرعتم کمه!!! مگه نباید سرعت دانلودم 1MB باشه؟؟ 8/1 نیست مگه؟  چرا کمه پس؟؟؟ سرعت آپلودم هم افتضاحه! 62 کیبوبایت بر ثانیه!!

من الان چکار کنم؟؟ به کجا زنگ بزنم؟ پشتیلانی پارس آنلاین یا جای دیگه؟؟

ان عکس ها هم سرعت دانلود و سرعت خط.. نوشته MAX 9MB

سلام داداش خوبی؟

خط شما تا 9 مگابیت ظرفیت داره، همونطور که تو تصویر می بینیم خط شما رو 6 مگابیت بسته شده و باید اینو به پارس آنلاین منقل کنین.

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، NaeemSameti گفته است :

سلام داداش خوبی؟

خط شما تا 9 مگابیت ظرفیت داره، همونطور که تو تصویر می بینیم خط شما رو 6 مگابیت بسته شده و باید اینو به پارس آنلاین منقل کنین.

به پشتیبانیش دیگه؟ الان جوابگو میشن؟؟

لینک به دیدگاه

در 18 دقیقه قبل، mohammadtabrizi گفته است :

8مگ پارس آنلاین ولی سرعتم کمه!!! مگه نباید سرعت دانلودم 1MB باشه؟؟ 8/1 نیست مگه؟  چرا کمه پس؟؟؟ سرعت آپلودم هم افتضاحه! 62 کیبوبایت بر ثانیه!!

پارس آفلاین:8_laughing:

ویرایش شده توسط farhadii
لینک به دیدگاه

مای بدبختو باش که داریم با 256 نامحدود مخابرات زندگی میکنیم |:

پینگ صدی نود تایم اوت و سرعت دانلود در بهترین حالت نصف شب 35 کیلوبایت بر ثانیه |:

لینک به دیدگاه

دوستان زنگ زدم گفتن بیشتر از 6مگ نمیکشه خططتون!! گفتم آخه مودم چیز دیگه نشون میده! گفت مودمت مشکل داره باید بری سر خط امتحان کنی! منظورش چیه؟!!

ویرایش شده توسط mohammadtabrizi
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بدترین پشتیبانی پارس انلاین داره

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، mohammadtabrizi گفته است :

دوستان زنگ زدم گفتن بیشتر از 6مگ نمیکشه خططتون!! گفتم آخه مودم چیز دیگه نشون میده! گفت مودمت مشکل داره باید بری سر خط امتحان کنی! منظورش چیه؟!!

حالا چقدر هزینه اش شده برادر ؟

لینک به دیدگاه

در 6 دقیقه قبل، mohammadtabrizi گفته است :

آقا یکی چیزی بگه

لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، farhadii گفته است :

حالا چقدر هزینه اش شده برادر ؟

60ت

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، mohammadtabrizi گفته است :

60ت

چند گیگ حجم گرفتین اخوی

لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

بدترین پشتیبانی پارس انلاین داره

واقعا همینطوره! بهشون گفتم سرعت آپلودم افتضاحه میگه اگه بیشتر بشه سرویستون قط و وصل میشه! ولی بیشترش میکنم! ولی نکرده هنوز!

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، mohammadtabrizi گفته است :

منظورشون   سیم منشعب از تابلوی مخابرات  دم درب منزل شماست

ویرایش شده توسط farhadii
لینک به دیدگاه

شرکتش را عوض کن شاتل بگیر یا برو سمت اینترنت همراه اول پارس افلاین فایده نداره

منم تا قبل از تغییر تعرفه ها سرویس 1 مگ شاتل داشتم اما سرعت دانلودم 1 بود چون پورت ها باز بود الان سرویس 4 مگ دارم با تعرفه جدید سرعت دانلودم  روی 520 قفله نه بالا می ره نه پایین میاد

لینک به دیدگاه

سلام علیک باز من هشت مگ شاتل دارم تا ۱.۵ تا ۱.۸ سرعت دانلوده ، شبانه دو ساعت اول سرعت کنده بعدش همبن سرعتی که نوشتم ، هنوز این ترح های جدید رو نگرفتم اول این ماه دیگه باید جدید رو بگیرم

Sent from my Redmi Note 4X using Tapatalk

لینک به دیدگاه

در 33 دقیقه قبل، NaeemSameti گفته است :

سلام داداش خوبی؟

داداش خوندی؟

در 29 دقیقه قبل، Monk گفته است :

بله جوابگو هستن حتما پیگیر شید .

نشدن باو. بخون چی گفتم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

میخواستم جشنواره پارس انلاین بگیرم هزینه رانژه 24 خواست منم ندادم درسته خیلی به صرفه بود 6 ماهه ، 360 گیگ خارجی 100 تومن مبلغ خام با مالیات و 24 تومن راه اندازی 134 تومن میشد به پشتیبان تو اینیستا پیام دادیم شکایت تو سایتشون نوشتم گفتن حل میکنن هنوزم دارن حل میکنن منم از دیده بان گرفتم خوبه تو چاهشون نیوفتادم ، به مسئول فروش میگم چرا شما بیشتر میگیری میگه چون ما زودتر راه میندازیم بعضی ها 2 هفته منتظر رانژه میشن از شرکتهای دیگه !

لینک به دیدگاه

منم 8مگ مخابرات گرفتم سرعتم دانلودم تو سرورای خارجی همینقدره حتی تا 400کیلوبایت هم میاد پایین

اما سرورای ایرانی یک مگ میده مثل سافت98

ویرایش شده توسط Vikings
لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، Vikings گفته است :

منم 8مگ مخابرات گرفتم سرعتم دانلودم تو سرورای خارجی همینقدره حتی تا 400کیلوبایت هم میاد پایین

اما سرورای ایرانی یک مگ میده مثل سافت98

نه باو مال من تو همشون سرعت همینقدره! زنگم میزنم درست حسابی رسیدگی نمیکنن! نمیدونم چکار کنم..

لینک به دیدگاه

در 10 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

میخواستم جشنواره پارس انلاین بگیرم هزینه رانژه 24 خواست منم ندادم درسته خیلی به صرفه بود 6 ماهه ، 360 گیگ خارجی 100 تومن مبلغ خام با مالیات و 24 تومن راه اندازی 134 تومن میشد به پشتیبان تو اینیستا پیام دادیم شکایت تو سایتشون نوشتم گفتن حل میکنن هنوزم دارن حل میکنن منم از دیده بان گرفتم خوبه تو چاهشون نیوفتادم ، به مسئول فروش میگم چرا شما بیشتر میگیری میگه چون ما زودتر راه میندازیم بعضی ها 2 هفته منتظر رانژه میشن از شرکتهای دیگه !

از کجا شکایت کردی؟

لینک به دیدگاه

من برای اولین بار   16 مگ پارس انلاین خریدم هنوز وصل نشده. امیدوارم مثل واسه شما نشه:52_fearful:

لینک به دیدگاه

در 39 دقیقه قبل، mohammadtabrizi گفته است :

دادا یعنی اگه براتون 8 مگ بزنن snr خطتون میشه زیر 10 ک همش قطع و وصلی پیش میاد براتون!حکایت خطتون مث خط منه

و اینکه سر خط امتحان کنی یعنی همون سیمی ک مخابرات آورده تو خونتون باید مودم رو به اونجا وصل کنی و تست بگیری ک ببینی آیا اونجام 6 مگ میگیری یا نه.اگه اونجام سرعتتون همین بود ک خطتون نمیکشه ولی اگه اونجا خطتون 8 مگ بود پس مشکل از سیم کشی ساختمونه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 10 دقیقه قبل، mohammadtabrizi گفته است :

از کجا شکایت کردی؟

از تو خود سایت پارس انلاین قسمت شکایات ، یه خانومه جواب داد گفت حل میکنیم هنوزم دارن حل میکنن ! بهترین کار 195 از اونجا بدجوری میترسن

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، ali.king گفته است :

دادا یعنی اگه براتون 8 مگ بزنن snr خطتون میشه زیر 10 ک همش قطع و وصلی پیش میاد براتون!حکایت خطتون مث خط منه

و اینکه سر خط امتحان کنی یعنی همون سیمی ک مخابرات آورده تو خونتون باید مودم رو به اونجا وصل کنی و تست بگیری ک ببینی آیا اونجام 6 مگ میگیری یا نه.اگه اونجام سرعتتون همین بود ک خطتون نمیکشه ولی اگه اونجا خطتون 8 مگ بود پس مشکل از سیم کشی ساختمونه

الان اگه نکشه چی باید کرد؟ از کجا میتونم حلش کنم؟؟ و اینکه سرعت آپلودم هم خیلی افتضاحه! 8مگ گرفتم سرعت 62کیلیوبایته! :| 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...