رفتن به مطلب

به دادم برسید !!!!

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام عزیزان

یکی از پارتیشنهای هارددیسکم خراب شده . نمیدونم بدسکتوره یا چی هست . میخوام برم توش میگه format now . قبل هم همین مشکلو داشتم ولی بیخیالش شدم نمیدونستم دوباره گریبان گیرمیشه :crying:

کمکم کنید تمام پروژه های مایا و 3دی مکس که درست کرده بودم پرید :crying:

یکی کمک کنه اینو رفع کنم آخه فرمت کنم بیچاره میشم :crying:

Maxtor

160 gig

7200 rpm

لینک به دیدگاه

باسلام به دوست عزیز قبل از هر چیز تسلیت من را بپذیر امیدوارم که خداوند بهت صبر بده چون همین بلا سر خود من آمد و می تونم الان درک کنم که چه حالی داری.

دوم هاردهای مکستور کلا مشکل دار بودن من 2تاش را داشتم که شبیه همین مشکل را به هم زد اما باید بهت بگم که مشکل نرم افزاری بود و اگر به مراکز بازیافت اطلاعات بدیش از اساس درستش می کنن واست.

کدوم شهر هستی دوست عزیز؟

لینک به دیدگاه

الان یعنی خودم نمیتونم کاری کنم ؟ :-SS

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

یعنی داریوت رو خام میشناسه که باید فرمت کنی؟

رو کمپیوترت راست کلیک کن و برو منیج و بعد استوریج و بعد دیسک منیجمنت. درایوت رو پیدا کن و ببین اون پایین چه وضعیتی براش تسخیص داده؟

لینک به دیدگاه

به جای NTFS نوشته RAW

بعد نوشته سالمه !

ویرایش شده توسط enigmatic
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

این مشکل وقتی پیش میاد که سیستم ناگهانی خاموش بشه

بعد که روشن می کنید ویندوز می خواد فایل ها رو چک کنه اگه skip کنید و نزارید چک کنه این مشکل پیش میاد

اگه اجازه بدید ویندوز کارش رو انجام بده مشکل حل میشه

برای منم چند بار پیش اومد برای همین ups گرفتم

ویرایش شده توسط m!dn!ght
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوتا راه حل میگم به احتمال زیاد جواب میده یکیش :

1-درگاه ساتا رو عوض کنید و بیاید بالا و یکبار هم توی سیف مود امتحان کنید ببینید بازهم همین وضعیت هست.

2-هاردتون رو به یک سیستم دیگه وصل کنید ببینید مشکل حل میشه یا نه.

موفق باشید

لینک به دیدگاه

من فقط چندتا عکس رو حذف کردم و اومدم بیرون اینجوری شد

و وقتی که هشدار فورمتو کنسل میکنم اینو میده :

post-10367-0-21864700-1334235740_thumb.jpg

که میگه درایوت یه فایل سیستمی شناخته شده رو نداره

روش اول رو که امتحان کردم . دومی رو ببینم چی میشه

فعلا ...

:unsure: :( :crying:

لینک به دیدگاه

نتیجه نداد

گورم کنده شد 8-}

دوست عزیز نه حرس بخور نه ناراحت باش آیا تا حالا روی سیستم دیگه ای هم امتحان کردی هاردتو؟

ویرایش شده توسط Cyrus-the-great
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوست من اینقدر نگران نباشید و سعی کنید حواستون رو به مشکلتون متمرکز کنید تا به امید خدا مشکلتون حل بشه.نتیجه هر کاری رو هم که انجام میدید حتی اگر با شکست روبرو شد اینجا بگید.

لینک به دیدگاه

دیگه همینایی بود که گفتم دوستای گلم

آخه اطلاعاتم خیلی با ارزشن . بازم راهنمایی کنید منون میشم .هر کاری بود کردم . ای لعنت به هرچی برند نامعتبر :angry:

لینک به دیدگاه

با توجه به تصویری که ارسال کردم به نظرتون با نصب دوباره ویندوز مشکلی میتونه حل بشه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

امکانش هست درست بشه وقتی اطلاعاتتون براتون ارزش داره باید از هر روشی استفاده کنید.یکبار با ویندوز اکس پی امتحان کنید.

ویرایش شده توسط HeX
لینک به دیدگاه

ممنون عزیز برم ببینم چیکارمیشه کرد

فعلا...

لینک به دیدگاه

اطلاعاتتون رو میتونید با برنامه recover my files برگردونید.حدود 90% فایل ها رو برمیگردونه. برای من این مشکل پیش اومد چند دفعه که دفعه آخر واقعا اطلاعات با ارزشی رو هارد بود و تونستم اونها روبرگردونم.فکر میکنم راهی دیگه ای ندارید...

لینک برنامه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

فایلهای روی پارتیشنی که پیغام فورمت کردن رو سیستم میده باید سالم باشن اگر هار شما فیزیکالی مشکلی پبیدا نکرده باشه که اینطور به نظر نمیاد.

اولین توصیه این هست که از برنامه Partition Table Recovery که در فروم قبلا لینک شده و در مورد کارکردش هم توضیح داده شده استفاده کنید ( قبل از انجام هر کاری ابتدا از Partition Table هارد بک آپ بگیرید).

در صورت جواب نگرفتن استفاده از برنامه های ریکاوری اطلاعات هست که در فروم به وفور :D یافت میشود و توضیح هم داده شده.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...