رفتن به مطلب

ویروسی شدن سیستم

Salted mr. goxx
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام

تازگی ها هر چند دقیقه توی سیستم یک صدا پلی میشه.صدای مشت هست همون صدای مشتی که توی ویدیو های یوتیوب هست.با آنتی ویروس کسپرسکی رایگان هم اسکن کردم اما چیزی پیدا نکرد.😱

لینک به دیدگاه

خب با آنتی ویروس کسپرسکی پولی تست کنید ببینید چطور میشه

لایسنس های هکی روی نت رو امتحان کنید یا از trial چند روزه ای که آنتی ویروس های معتبر در اختیارتون قرار میدن استفاده کنید

این آنتی ویروس های رایگان نظیر کسپرسکی فری، ایوست فری، عملکردی بهتر از دیفندر ندارن.

یه سری سیستم دولتی بود که باید سر و سامونشون میدادیم، ایوست فری هیچ کمکی نمیکرد و دست آخر، همه چی ویروسی و به کثافات دیجیتال کشیده میشد. آخرش به deep freeze متوصل شدیم 0_0

ویرایش شده توسط ali_8114
لینک به دیدگاه

در 55 دقیقه قبل، ali_8114 گفته است :

خب با آنتی ویروس کسپرسکی پولی تست کنید ببینید چطور میشه

لایسنس های هکی روی نت رو امتحان کنید یا از trial چند روزه ای که آنتی ویروس های معتبر در اختیارتون قرار میدن استفاده کنید

این آنتی ویروس های رایگان نظیر کسپرسکی فری، ایوست فری، عملکردی بهتر از دیفندر ندارن.

یه سری سیستم دولتی بود که باید سر و سامونشون میدادیم، ایوست فری هیچ کمکی نمیکرد و دست آخر، همه چی ویروسی و به کثافات دیجیتال کشیده میشد. آخرش به deep freeze متوصل شدیم 0_0

آنتی ویروس kaspersky security cloud هست از خود سایتش گرفتم و دوره ی 30 روزه اش هم فعاله و 4 روزش مونده.

آنتی ویروس رایگان بیت دفندر رو هم داشتم اما پاکش کردم چون خودکار برنامه های کرکم رو پاک میکرد و رو اعصاب بود.مثل kaspersky security cloud هم قابلیتی نداشت تا نذارم یک فایل رو اسکن نکنه.

نود 32 هم که فکر کنم کلا ترکیده. اصلا ایده ای ندارم.

لینک به دیدگاه

دوست خوبم از انتی ویروسBitdefender Total Security استفاده کن برای اسکن ویروس یا norton دقیق تر از اینا من ندیدم

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، HosseinRF گفته است :

سلام

تازگی ها هر چند دقیقه توی سیستم یک صدا پلی میشه.صدای مشت هست همون صدای مشتی که توی ویدیو های یوتیوب هست.با آنتی ویروس کسپرسکی رایگان هم اسکن کردم اما چیزی پیدا نکرد.😱

سلام

شاید نشه با قطعیت گفت که این موضوع بخاطر عملکرد ویروس هست یا خیر .

ممکنه در اثر فعالیت نرم افزار هایی ( مثلا تبلیغاتی ) باشه که در بکگراند در حال اجرا هستن یا چیزی مثل این .

بخاطر همین انتی ویروس اون رو شناسایی نمیکنه . ( صد البته هم ممکنه ویروس باشه )

وقتی که این صدا پخش میشه ، از قسمت volume mixer ویندوز ، پخش کننده این صوت رو system sounds نشون میده ؟

لینک به دیدگاه

در 23 دقیقه قبل، m.reza گفته است :

volume mixer

حوصله میخواد.باید مثل شکارچی نیم ساعت پشت سیستم بشینم ببینم چی میشه یا بیام فیلم ظبط کنم. تازه ممکنه نشون نده.

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز

با یک سیستم دیگه و فلشی که هرگز به این سیستم وصل نشده دیسک نجات یا همون Kaspersky Rescue Disk رو از لینک زیر دانلود کنین

و اون رو روی فلش یا CD - DVD بوت کنین، بعد از بوت کل سیستم رو اسکن کنین، اگر موردی باشه بهتون نمایش داده میشه

اگر هم از آثار باقیمانده ی ویروس‌های قبلی هست که ممکنه نیازمند تغییر ویندوز باشین

https://rescuedisk.s.kaspersky-labs.com/latest/krd.iso

لینک به دیدگاه

منم به این مشکل دچار شده بودم که توی بکگراند گوگل کرومم ویدئو پخش میکرد و سایش روی صفحه میوفتاد! تمام یوزر پس هام هم سرقت شد! سیستمو اسکن کردم از ویروس خالی کردم که مشکل پخش ویدیو توی کروم حل شد ولی کماکان یوزر پس هام سرقت میشد!! بهترین کار بعد از آلوده شدن به این ویروسا اینه ویندوزو عوض کنید و پسووردایه مهم مثل ایمیل رو حتما از توی ویندوز جدید یا گوشی یا یه سیستم دیگه عوض کنید و به هیچ عنوان اجازه سینک شدن ندید

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، danyalbmw گفته است :

منم به این مشکل دچار شده بودم که توی بکگراند گوگل کرومم ویدئو پخش میکرد و سایش روی صفحه میوفتاد! تمام یوزر پس هام هم سرقت شد! سیستمو اسکن کردم از ویروس خالی کردم که مشکل پخش ویدیو توی کروم حل شد ولی کماکان یوزر پس هام سرقت میشد!! بهترین کار بعد از آلوده شدن به این ویروسا اینه ویندوزو عوض کنید و پسووردایه مهم مثل ایمیل رو حتما از توی ویندوز جدید یا گوشی یا یه سیستم دیگه عوض کنید و به هیچ عنوان اجازه سینک شدن ندید

همین چند هفته پیش ویندوز نصب کردم و 3 هفته قبلش هم همینطور. به خدا دیگه خسته شدم.بری شما هم صدای مشت پلی میشد؟

احتمالا برم ویندوز عوض کنم.چی کار کنم دیگه اینطوری نشه.هربار یک ویروس میاد گند میزنه دیگه نمیشه کاریش کرد.دفعه قبلی هم فایر والم رو خاموش کرده بود.

در 6 ساعت قبل، EHSANRF گفته است :

سلام دوست عزیز

با یک سیستم دیگه و فلشی که هرگز به این سیستم وصل نشده دیسک نجات یا همون Kaspersky Rescue Disk رو از لینک زیر دانلود کنین

و اون رو روی فلش یا CD - DVD بوت کنین، بعد از بوت کل سیستم رو اسکن کنین، اگر موردی باشه بهتون نمایش داده میشه

اگر هم از آثار باقیمانده ی ویروس‌های قبلی هست که ممکنه نیازمند تغییر ویندوز باشین

https://rescuedisk.s.kaspersky-labs.com/latest/krd.iso

والا این دوستمون چنان گفت که وحشت کردم اکانت هام سرقت بشه.

همین ویندوز رو عوض میکنم.فقط شما نظری برای محافظت از ویندوز ندارید؟چند وقت پیش هم یک ویروس اومد فایر والو به صورت اجباری خاموش کرد که با نصب مجدد ویندوز حل شد.

-----

آنتی ویروس کرکی خوب چی میشه نصب کرد؟خدایی دیگه خسته شدم.فقط 1 هفته طول میکشه به ویندوز جدید عادت کنم و برنامه هامو نصب کنم.با این حساب بک آپ هم نمیشه گرفت چون که میاد توی بک آپ قایم میشه و دوباره گند میزنه.😭

لینک به دیدگاه

همین چند هفته پیش ویندوز نصب کردم و 3 هفته قبلش هم همینطور. به خدا دیگه خسته شدم.بری شما هم صدای مشت پلی میشد؟

احتمالا برم ویندوز عوض کنم.چی کار کنم دیگه اینطوری نشه.هربار یک ویروس میاد گند میزنه دیگه نمیشه کاریش کرد.دفعه قبلی هم فایر والم رو خاموش کرده بود.

نه برای من صدای خاصی پلی نمیشذ

خوب راه ورود ویروس رو ببندید دیگه! بلاخره همیشه یه عاملی  وجود داره که باعث ویروسی شدن سیستم میشه مثلا ممکنه یه نرم افزاری باشه که همیشه استفاده میکنید و اصلا بهش شک ندارید

بعضی ویروسا هم هستن که انقدر نامردن کداشونو داخل هرچی فایل exe داخل PC هست میچپونن! نابود کردن اینا صبر ایوب میخواد! باید تک تک فایلا رو با همون ویندوز آلوده اسکن کنی و کلین کنی همزمان ویروس هم هی فایلایه بیشتریو آلوده میکنه!

لینک به دیدگاه

در 8 ساعت قبل، danyalbmw گفته است :

نه برای من صدای خاصی پلی نمیشذ

خوب راه ورود ویروس رو ببندید دیگه! بلاخره همیشه یه عاملی  وجود داره که باعث ویروسی شدن سیستم میشه مثلا ممکنه یه نرم افزاری باشه که همیشه استفاده میکنید و اصلا بهش شک ندارید

بعضی ویروسا هم هستن که انقدر نامردن کداشونو داخل هرچی فایل exe داخل PC هست میچپونن! نابود کردن اینا صبر ایوب میخواد! باید تک تک فایلا رو با همون ویندوز آلوده اسکن کنی و کلین کنی همزمان ویروس هم هی فایلایه بیشتریو آلوده میکنه!

خوب پس احتمالا مشکل من از یک چیز دیگه هست.باید از تکنیک دیسک نجات وارد عمل بشم.اسکن کردن درایو c غیر ممکنه.

راستی از کجا کشف کردید که گوگل ویدیو پخش میکنه؟من خودم هنوز پیدا نکردم.

در 18 ساعت قبل، ali lotfi گفته است :

دوست خوبم از انتی ویروسBitdefender Total Security استفاده کن برای اسکن ویروس یا norton دقیق تر از اینا من ندیدم

اینا پولی هستن.فعلا دارم از نسخه ی رایگان بیت دفندر استفاده می کنم.

لینک به دیدگاه

خوب پس احتمالا مشکل من از یک چیز دیگه هست.باید از تکنیک دیسک نجات وارد عمل بشم.اسکن کردن درایو c غیر ممکنه.

راستی از کجا کشف کردید که گوگل ویدیو پخش میکنه؟من خودم هنوز پیدا نکردم.

اینا پولی هستن.فعلا دارم از نسخه ی رایگان بیت دفندر استفاده می کنم.

ربطی نداره دیسک نجات هم نمیتونه فایل های تبلیغاتی که باز میشن و مشکلی ندارن رو شناسایی کنه

فقط وقتی گوگل کروم باز بود این ویدئو پخش میشد

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، danyalbmw گفته است :

ربطی نداره دیسک نجات هم نمیتونه فایل های تبلیغاتی که باز میشن و مشکلی ندارن رو شناسایی کنه

فقط وقتی گوگل کروم باز بود این ویدئو پخش میشد

گوگل کروم من بسته هست و این صدا پخش میشه😱

لینک به دیدگاه

دوستان من همین الان ویندوزم رو عوض کردم.فکر کنم توی این 2 ماه برای بار سومه که دارم ویندوز رو عوض می کنم.

الان یکسری از فایل های مهمم رو مثل فیلم ها و بازی ها رو اومدم توی یک هارد اکسترنال 1 ترابایتی ای دیتا ذخیره کردم.اما می ترسم به سیستم وصلش کنم چون که همین 1 ساعت پیش به کامپیوتر وصل شد و اطلاعات رو دریافت کرد و قطعا ویروس داره.

خوب حالا کاری که باید کرد اینه که هاردو وصل کنم و با آنتی ویروس اسکنش کنم اما 2 تا نکته وجود داره.

1-ممکنه قبل از اسکن کردن هارد ، ویروس بیاد توی کامپیوتر قایم بشه.

2-آنتی ویروس ممکنه اونو پیدا نکنه.

حالا چه ویروسی بود؟برای مثال من یکی فولدر داشتم که تمام فایل هام توی اون بود تا دسکتاپم شلوغ نشه.بعد از چند وقت یک صدای مشت توی ویندوز هر 30 دقیقه یکبار پلی میشد.بعد من رفتم داخل اون فایل و دیدم که از هر فایل حدود 3 تا شورت کات درست شده!!!

آنتی ویروسی که می خوام الان نصب کنم و قبلا روی سیستم نصب بود و ویروس رو پیدا نکرد kaspersky security cloud free هست اما از اونجایی که توی pc قبلی هم ویروس رو پیدا نکرد نصبش خطرناکه.

اگر آنتی ویروسی می شناسید معرفی کنید و لطفا لطفا لطفا از معرفی نسخه های پولی و کرک نشده و بدون سریال هکی خودداری کنید چون که حاضر نیستم برای این سیستم ساده انقدر هزینه کنم.

اول می خواستم نود 32 رو نصب کنم و بعد لاینسنس بزنم اما با تاپیک های قدیمی لیون کامپیوتر فهمیدم که خیلی اشغاله.اصلا مغزم منفجر شده.نمی دونم چی کار کنم؟

لینک به دیدگاه

سلام 

بهت توصیه میکنم حتما حتما آنتی ویروس سیمنتک Symantec (اگه درست نوشته باشم) نصب کنی 

هم میتونی آنلاین آپ کنی 

و هم آفلاین از سایت خودش دانلود کنی

ویرایش شده توسط ultragame888
لینک به دیدگاه

در 18 ساعت قبل، HosseinRF گفته است :

خواستم نود 32 رو نصب کنم و بعد لاینسنس بزنم اما با تاپیک های قدیمی لیون کامپیوتر فهمیدم که خیلی اشغاله.اصلا مغزم منفجر شده.نمی دونم چی کار کنم؟

من چندین ساله از نود32 استفاده میکنم هیچ مشکلی هم نداشتم ، هر فلش یا هاردی وصل کنم ویروس داشته باشه سریع حذفش میکنه خیلیم عالیه و سرعت سیستمم کم نمیکنه

به نظرم همینو نصب کنید ، آپدیتش کنید و درایو هارو اسکن کنید

بعد ویروس کشی کلی دوست داشتید کلا ویندوز رو تعویض کنید که مطمئن بشید کامل پاک شده ولی بعد نصب ویندوز اولین کارتون نصب آنتی ویروس باشه همیشه

لینک به دیدگاه

در 14 ساعت قبل، Yosef Faraji گفته است :

من چندین ساله از نود32 استفاده میکنم هیچ مشکلی هم نداشتم ، هر فلش یا هاردی وصل کنم ویروس داشته باشه سریع حذفش میکنه خیلیم عالیه و سرعت سیستمم کم نمیکنه

به نظرم همینو نصب کنید ، آپدیتش کنید و درایو هارو اسکن کنید

بعد ویروس کشی کلی دوست داشتید کلا ویندوز رو تعویض کنید که مطمئن بشید کامل پاک شده ولی بعد نصب ویندوز اولین کارتون نصب آنتی ویروس باشه همیشه

توی رتبه بندی های آنتی ویروس ها به شدت آفت داشته.

*ولی یاد چند سال پیش افتادم که همین آنتی ویروس رو داشتم.اصلا چیزی به نام ویروس تو pc من نبود.همین الان دارم نسخه ی ESET Smart Security Premium دان می کنم.امیدوارم افت نداشته باشه.

ویرایش شده توسط HosseinRF
لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، HosseinRF گفته است :

توی رتبه بندی های آنتی ویروس ها به شدت آفت داشته.

*ولی یاد چند سال پیش افتادم که همین آنتی ویروس رو داشتم.اصلا چیزی به نام ویروس تو pc من نبود.همین الان دارم نسخه ی ESET Smart Security Premium دان می کنم.امیدوارم افت نداشته باشه.

با خیال راحت همین رو نصب کن منم سالهاست که eset smart security رو داررم استفاده میکنم و یوزر پسورد یه ماه رو هرماه میگیرم  تا الانم حتی یکبار هم ویندوز مشکل نداشته

هر فایلی هم ویروسی بوده رو شناسایی کرده و تاحالا سیستم ویروسی نداشته که باغث مشکلی برام بشه

واقغا راضی هستم ازش

ولی همیشه یادت باشه به موقع هر 30 روز یه یوزر پسورد جدید از اینترنت بگیر و دوباره رایگان استفاده کنی اگه میخوای هرینه نکنی

من بشخصه 8 سال بیشتر که از همین روش استفاده میکنم و تاحالا یه هزارتومنی من برای آنتی ویروس هزینه نکردم چون واقعا برام مشکلی پیش نیومده بود

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، samannaseri گفته است :

با خیال راحت همین رو نصب کن منم سالهاست که eset smart security رو داررم استفاده میکنم و یوزر پسورد یه ماه رو هرماه میگیرم  تا الانم حتی یکبار هم ویندوز مشکل نداشته

هر فایلی هم ویروسی بوده رو شناسایی کرده و تاحالا سیستم ویروسی نداشته که باغث مشکلی برام بشه

واقغا راضی هستم ازش

ولی همیشه یادت باشه به موقع هر 30 روز یه یوزر پسورد جدید از اینترنت بگیر و دوباره رایگان استفاده کنی اگه میخوای هرینه نکنی

من بشخصه 8 سال بیشتر که از همین روش استفاده میکنم و تاحالا یه هزارتومنی من برای آنتی ویروس هزینه نکردم چون واقعا برام مشکلی پیش نیومده بود

ممنونم.من الان دانلود کردم و تنظیماتش رو هم انجام دادم.از سایت رسمی eset گرفتم.و دوره ی رایگان 30 روزه اش فعاله.منتها یک مشکلی دارم که هر چی میام key میزنم این قبول نمی کنه و میگه اشتباهه.می تونم بدونم شما از کدام سایت key پیدا می کنید؟

key: همون یوز و پس آنتی ویروس هست.

سپاس.

لینک به دیدگاه

در 23 دقیقه قبل، HosseinRF گفته است :

ممنونم.من الان دانلود کردم و تنظیماتش رو هم انجام دادم.از سایت رسمی eset گرفتم.و دوره ی رایگان 30 روزه اش فعاله.منتها یک مشکلی دارم که هر چی میام key میزنم این قبول نمی کنه و میگه اشتباهه.می تونم بدونم شما از کدام سایت key پیدا می کنید؟

key: همون یوز و پس آنتی ویروس هست.

سپاس.

سایت مرجعی ندارم ولی همیشه تو گوگل میزنم یوزر و پسورد نود 32

بعد از همون سه تا سایتی که اول صفحه هستن استفاده میکنم

به همین صورته باید چندین کی رو امتحان کنید یکیشو اوکی میشه  برای اوین بار  که کد میخوایین بدین حتما از قندشکن استفاده کن من خودم از hotspot shield استتفاده میکنم بعد از اولین آپدیت دیگه نیاز به هات اسپات ندارین

دقت هم داشته باش توی سایت ها تاریخ به روز باشن و اینکه برای نسخه موردنظرت پیدا کنید

نمونه سایت

https://www.michaelkors-bags.org.uk/

https://www.google.com/search?client=firefox-b-d&q=یوزر+پسورد+نود+32

توی همون سه چهارتا سایت برو

لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، samannaseri گفته است :

سایت مرجعی ندارم ولی همیشه تو گوگل میزنم یوزر و پسورد نود 32

بعد از همون سه تا سایتی که اول صفحه هستن استفاده میکنم

به همین صورته باید چندین کی رو امتحان کنید یکیشو اوکی میشه  برای اوین بار  که کد میخوایین بدین حتما از قندشکن استفاده کن من خودم از hotspot shield استتفاده میکنم بعد از اولین آپدیت دیگه نیاز به هات اسپات ندارین

دقت هم داشته باش توی سایت ها تاریخ به روز باشن و اینکه برای نسخه موردنظرت پیدا کنید

نمونه سایت

https://www.michaelkors-bags.org.uk/

https://www.google.com/search?client=firefox-b-d&q=یوزر+پسورد+نود+32

توی همون سه چهارتا سایت برو

خیلی ممنونم.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...