رفتن به مطلب

بالا نیومدن سیستم مشکل ازکجاست؟ ram,cpu,main

Recommended Posts

بدون XMP هم همین مشکل رو دارید؟

مادربرد شما پست کد رو نشون میده؟(Post Code LED)

رم رو بصورت دستی اورکلاک کردید تا بحال؟اگر اره بوت میشد بدون مشکل؟

ویرایش شده توسط gebhard
لینک به دیدگاه

• ارسال 72
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

در 2 ساعت قبل، gebhard گفته است :

بدون xmp هم همین مشکل رو دارم

پست کد ندیدم روی مادربرد 4 تا ال ای داره که توی پست های قبلی گذاشتم

بصورت دستی هم اور کردم رم رو ولی بازم همین مشکل رو داره

چطور میشه تشخیص داد مشکل رو که از قطعه ای خاصی هست یا از بایوس هست؟

4 تا LED داره که نوشته RAM CPU VGA BOOT  که چراغ رم روش میشه بعداز مشکل ولی رمها رو با نرم افزار تست کردم سالم بودن

لینک به دیدگاه

در 11 دقیقه قبل، samannaseri گفته است :

4 تا LED داره که نوشته RAM CPU VGA BOOT  که چراغ رم روش میشه بعداز مشکل ولی رمها رو با نرم افزار تست کردم سالم بودن

در 21 دقیقه قبل، samannaseri گفته است :

بدون xmp هم همین مشکل رو دارم

پست کد ندیدم روی مادربرد 4 تا ال ای داره که توی پست های قبلی گذاشتم

بصورت دستی هم اور کردم رم رو ولی بازم همین مشکل رو داره

چطور میشه تشخیص داد مشکل رو که از قطعه ای خاصی هست یا از بایوس هست؟

بهترین راه معمولا تست کردن با قطعات متفاوت هست اگر رمی دارید با اون تست کنید

تا به حال فقط با یک استیک رم تست کردید؟هنوز مشکل بودش؟

من خودم فکر نمی کنم از رم ها باشه ولی حتی اگر Memtest رو کامل بدون ارور کامل کنه به این معنی نیست که حتما رم ها سالمن(هر چند بازم بعیده که مشکلی داشته باشن)

LED پست کد معمولا نشون میده زمان بوت مشکل میتونه از کجا باشه که با یک کد مثلا B0(مربوط به بوت درایو) یا 55(مربوط به رم) روی LED نمایش میده 

دور خنک کننده CPU روی مادربرد خراشی یا ضربه ای ندیده؟ 

ویرایش شده توسط gebhard
لینک به دیدگاه

در 11 دقیقه قبل، gebhard گفته است :

بهترین راه معمولا تست کردن با قطعات متفاوت هست اگر رمی دارید با اون تست کنید

تا به حال فقط با یک استیک رم تست کردید؟هنوز مشکل بودش؟

من خودم فکر نمی کنم از رم ها باشه ولی حتی اگر Memtest رو کامل بدون ارور کامل کنه به این معنی نیست که حتما رم ها سالمن(هر چند بازم بعیده که مشکلی داشته باشن)

LED پست کد معمولا نشون میده زمان بوت مشکل میتونه از کجا باشه که با یک کد مثلا B0(مربوط به بوت درایو) یا 55(مربوط به رم) روی LED نمایش میده 

رمی ندارم که تست انجام بدم باهاش

بله همش با همین رم تست کردم و مشکل پابرجا بود

این پست رو ندیدم روی برد

چکار باید کرد واقعا مخم دیگه نمیکشه

اگه شد فردا از یکی دوستان میگیرم با یه رم دیگه هم امتحان میکنم

ولی خودم فک میکنم از مادربرد یا بایوس باشه بعدش پاور ولی میخوام حتما مطمئن بشم یکی از اینهاست تا ببرم برای گارانتی

ویرایش شده توسط samannaseri
لینک به دیدگاه

در 9 دقیقه قبل، samannaseri گفته است :

رمی ندارم که تست انجام بدم باهاش

بله همش با همین رم تست کردم و مشکل پابرجا بود

این پست رو ندیدم روی برد

چکار باید کرد واقعا مخم دیگه نمیکشه

به جای استفاده از دو رم فقط با یکیشون تست کنید 

می تونید گرافیک هم در بیارید به جاش از گرافیک داخلی خود پردازنده استفاده کنید ببینید مشکل هنوز هست یا نه

بله من نگاه کردم به مادربرد انکار پست کد نداره(تا جایی که من دیدم)

بایوس اپدیت هست دیگه؟

اگر اشتباه نکنم گارانتی گیگابایت باید اواژنگ باشه میتونید به خود گارانتی بدید با رم متفاوت تست کنند

ویرایش شده توسط gebhard
لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، gebhard گفته است :

به جای استفاده از دو رم فقط با یکیشون تست کنید 

می تونید گرافیک هم در بیارید به جاش از گرافیک داخلی خود پردازنده استفاده کنید ببینید مشکل هنوز هست یا نه

بله من نگاه کردم به مادربرد انکار پست کد نداره(تا جایی که من دیدم)

اگر اشتباه نکنم گارانتی گیگابایت باید اواژنگ باشه میتونید به خود گارانتی بدید با رم متفاوت تست کنند

با یکی هم امتحان کردم گرافیک هم دراوردم مشکل همچنان بود

گارانتی آواژنگه ولی زمان بردن و تست کردنشون خدامیدونع چقدر طول میکشه برای همین میخوام قبلش مطمئن بشم مشکل از کدوم قطعاته که همونو ببرم گارانتی

فردا قراره یکی از دوستان رم بیاره با یه رم دیگه تست کنم ببینم بازم همین مشکل رو دارم یا نه

دور خنک کننده CPU روی مادربرد خراشی یا ضربه ای ندیده؟ 

نگاه نکردم فردا میبینم حتما فقط دقیقا کجا رو میگین؟ روی مادربرد رو میگین یا خوده خنک کننده؟

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، samannaseri گفته است :

نگاه نکردم فردا میبینم حتما فقط دقیقا کجا رو میگین؟ روی مادربرد رو میگین یا خوده خنک کننده؟

روی مادربرد 

این قسمت بیشتر

2018122014295706_src.thumb.png.9e9178b42bb84ef89e41e5e2402a3822.png

الان VCore روی چنده؟

لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، gebhard گفته است :

روی مادربرد 

این قسمت بیشتر

الان VCore روی چنده؟

این قسمت رو صبح با دقت چک میکنم

دیفالت vcore روی 1.2 بوده که درحالت idl  روی .0/68 هست

الان با سیستم دیگه ای دارم پیام توی تاپیک اون خاموشه

لینک به دیدگاه

در 7 دقیقه قبل، samannaseri گفته است :

این قسمت رو صبح با دقت چک میکنم

دیفالت vcore روی 1.2 بوده که درحالت idl  روی .0/68 هست

الان با سیستم دیگه ای دارم پیام توی تاپیک اون خاموشه

اگر اشتباه نکنم 1.30 تا 1.35 VCore معمولا با 5.2 هست می تونید اورکلاک کنید اگر خنک کننده خوبی دارید هر چند اختیاری هست

زمان بوت شدن هیچ اتفاقی نمیوفته صفحه سیاه هست و تا زمانی که خود پاور رو خاموش کنید، خاموش نمیشه درسته؟از روی دکمه پاور روی پنل کیس خاموش میشه یا نه؟یا فقط با پاور میشه خاموشش کرد؟

بعد که دوباره روشنش میکنید چه پیغامی قبل بوت میده؟

بعد از اینکه وارد ویندوز شدید از Event Viewer چک کردید چه اروری داده بود؟

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، gebhard گفته است :

اگر اشتباه نکنم 1.30 تا 1.35 VCore معمولا با 5.2 هست می تونید اورکلاک کنید اگر خنک کننده خوبی دارید هر چند اختیاری هست

زمان بوت شدن هیچ اتفاقی نمیوفته صفحه سیاه هست و تا زمانی که خود پاور رو خاموش کنید، خاموش نمیشه درسته؟از روی دکمه پاور روی پنل کیس خاموش میشه یا نه؟یا فقط با پاور میشه خاموشش کرد؟

بعد که دوباره روشنش میکنید چه پیغامی قبل بوت میده؟

بعد از اینکه وارد ویندوز شدید از Event Viewer چک کردید چه اروری داده بود؟

اصلا اهل اورکلاک نیستم و خنک کننده مناسب اور نیست و اصلا با اور کلا کار نکردم که بدونم چه پارامترای رو باید تغیر بدم

بله دقیقا صفحه سیاه میشه تا با خود پاور خاموش کنم  از روی دکمه پاور کیس خاموش نمیشه و فقط با پاور باید خاموشش کرد

وقتی به طور اتفاقی سیستم بالا میاد قیل از بوت هیچ پیامی نمیده

وقتی وارد ویندوز میشم هم اروری ندیدم

ولی event viewer  رو چک نکردم نمیدونم کجاست

اگر همینطوی فقط vcore ببرم روی 1.35 درست میشه ؟ یا باید پارامترای دیگه هم تغیر بدم؟

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، samannaseri گفته است :

اصلا اهل اورکلاک نیستم و خنک کننده مناسب اور نیست و اصلا با اور کلا کار نکردم که بدونم چه پارامترای رو باید تغیر بدم

بله دقیقا صفحه سیاه میشه تا با خود پاور خاموش کنم  از روی دکمه پاور کیس خاموش نمیشه و فقط با پاور باید خاموشش کرد

وقتی به طور اتفاقی سیستم بالا میاد قیل از بوت هیچ پیامی نمیده

وقتی وارد ویندوز میشم هم اروری ندیدم

ولی event viewer  رو چک نکردم نمیدونم کجاست

خب نیازی به اورکلاک نیست 

توی استارت ویندوز تایپ کنید Event Viewer بعد طبق روزی که این اتفاق افتاد ببینید چه Error یا Critical داده بود 

زمان بازی کردن کرش بدون دلیل یا ریستارت شدن و خاموش شدن بی دلیل زمانی که سیستم زیر استرس هست یا خاموش شدن فن ها یا کلا هر مشکل عجیب دیگه ای نداشتید؟

چند تا HDD SSD SSD m.2 به مادربرد وصل هست؟

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، gebhard گفته است :

خب نیازی به اورکلاک نیست 

توی استارت ویندوز تایپ کنید Event Viewer بعد طبق روزی که این اتفاق افتاد ببینید چه Error یا Critical داده بود 

زمان بازی کردن کرش بدون دلیل یا ریستارت شدن و خاموش شدن بی دلیل زمانی که سیستم زیر استرس هست یا خاموش شدن فن ها یا کلا هر مشکل عجیب دیگه ای نداشتید؟

چند تا HDD SSD SSD m.2 به مادربرد وصل هست؟

حتما چک میکنم و بهتون اعلام میکنم

رمان بازی و زیر استرس هیچ مشکلی نداره و نه خاموش میشه نه ری استارت و از پس همه چی برمیاد ولی هر وقت تحت فشار هست یا دارم بازی میکنم اگه بیام بیرون از بازی و همون لحظه ویندوز رو ری استارت کنم به اون مشکل میخورم

یه m2 داخل قسمت دوم سوکت m2 مادربرد که کوچیکتر هست گذاشتم  2 تا هارد معمولی وصله به ساتا و یه dvdrw هم به یه ساتای دیگه

لینک به دیدگاه

سلام دوست من

رم ها رو توی اسلت‌های دوم و چهارم بذارین

XMP رو غیرفعال کنین و تایمینگی که روی خود رم نوشته رو به صورت دستی به Bios بدین و ولتاژ رو هم حتما طبق همون ثبت کنین

اتصالات پاور رو از سمت خود پاور (ماژولار) محکم کنین، اگر سیمی رها شده پشت سینی مادربرد یا جلو، اونو جوری بذارین که با بدنه اتصال نداشته باشه.

اگر DVDRW دارین اون رو به کل جدا کنین، احتمال اینکه تو لودینگ اولیه برق مورد نیاز به صورت کامل از پاور تامین نشه هست (البته ضعیف)

گزینه‌های مربوط به اورکلاک، C State و ... رو غیرفعال کنین

گزینه ERP رو فعال کنین

جای SSD رو عوض کنین یا خارج و دوباره نصبش کنین ( البته اگر بتونین کلا بدون SSD تست کنین بهتره)

لینک به دیدگاه

در 12 ساعت قبل، EHSANRF گفته است :

سلام دوست من

رم ها رو توی اسلت‌های دوم و چهارم بذارین

XMP رو غیرفعال کنین و تایمینگی که روی خود رم نوشته رو به صورت دستی به Bios بدین و ولتاژ رو هم حتما طبق همون ثبت کنین

اتصالات پاور رو از سمت خود پاور (ماژولار) محکم کنین، اگر سیمی رها شده پشت سینی مادربرد یا جلو، اونو جوری بذارین که با بدنه اتصال نداشته باشه.

اگر DVDRW دارین اون رو به کل جدا کنین، احتمال اینکه تو لودینگ اولیه برق مورد نیاز به صورت کامل از پاور تامین نشه هست (البته ضعیف)

گزینه‌های مربوط به اورکلاک، C State و ... رو غیرفعال کنین

گزینه ERP رو فعال کنین

جای SSD رو عوض کنین یا خارج و دوباره نصبش کنین ( البته اگر بتونین کلا بدون SSD تست کنین بهتره)

سلام عزیز

رمها توی اسلت دوم و چهارم هستن و xmp هم غیر فعال کردم ولی مشکل پابرجا بوده و دستی وارد کردم طبق خوده رم

سیم های پاور مگه عایق نیستن ؟ چطور میتونن اتصال به بدنه ایجاد کنن ؟  چک میکنم این کارم حتما

گزینه های اور رو میشه کامل بگین کجا هست و چه گزینه های رو باید خاموش کنم

گزینه erp کجاست ؟

جای اس اس دی روهم عموض میکنمئخبرشو میدم

امروز اومدم روشن کنم فیوز خونه پرید

لینک به دیدگاه

بعضی موقع مشکل از جایی هست که فکرشم نمیکنی. جلو چشت

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، mk0_0music گفته است :

بعضی موقع مشکل از جایی هست که فکرشم نمیکنی. جلو چشت

واقعا نمیدونم چه کنم عصر میبرم جایی همه قطعات رو تست کنن

برای بار آخر بایوس رو آپدیت کردم به آخرین ورژن

میخوام بدونم وقتی توی بایوس هستیم چراغ بایوس مادربرد باید روشن باشه یا خاموش (توی بایوس روشن هست چراغ بایوس) توی ویندوز خاموش

کسی میدونه درسته یا نه؟

لینک به دیدگاه

در 8 دقیقه قبل، samannaseri گفته است :

برای بار آخر بایوس رو آپدیت کردم به آخرین ورژن

میخوام بدونم وقتی توی بایوس هستیم چراغ بایوس مادربرد باید روشن باشه یا خاموش (توی بایوس روشن هست چراغ بایوس) توی ویندوز خاموش

کسی میدونه درسته یا نه؟

من یادمه بایاس قبلنا قاطی میکرد یه فلش کوچیک داشت روی مادربرد که ۳ تا خار داشت

باید در میاوردی میزاشتی دو تای بقلی چند ثانیه بمونه بعد بزاری سر جاش 

فک کنم مادر برد باید برق داشته باشه ولی روشن نباشه

یادم نیست مشکل سیستمم چی بود یا دقیق عمل کرد فلش رو نمیدونم شاید کمک کنه دقیق انجام بشه

ویرایش شده توسط mk0_0music
لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، mk0_0music گفته است :

من یادمه بایاس قبلنا قاطی میکرد یه فلش کوچیک داشت روی مادربرد که ۳ تا خار داشت

باید در میاوردی میزاشتی دو تای بقلی چند ثانیه بمونه بعد بزاری سر جاش 

فک کنم مادر برد باید برق داشته باشه ولی روشن نباشه

یادم نیست مشکل سیستمم چی بود یا دقیق عمل کرد فلش رو نمیدونم شاید کمک کنه دقیق انجام بشه

فک کنم جامپر cmos رو میگید اونکارم انجام دادم ولی مشکل باقی مونده

دیگه دارم کلافه میشم

الان کلا برد رو از کیس خارج کردم که مشخص بشه اتصالی داشته یا نه ولی تفاوتی نداشته

بعداز آپدیت بایوس اینبار کارت گرافیک رو میشناسه ولی دراورش رو میزنه نصب نیست و باید نصب کنم ، این عادیه ؟بعداز نصب بایوس ؟

من میخواستم امروز کیس رو ببرم گارانتی آواژنگ اونجا همه چی رو تست کنن ولی بخاطر اینکه هم فایل شخصی زیاد دارم و هم میدونم خدامیدونه چطور و تا کی کارو انجام میدن نرفتم

بنظرتون ببرم گارانتی از اول سیستم رو بررسی کنن ؟

لینک به دیدگاه

ببر گارانتی ولی بالا سرشون باش .اینا یع بار دهن منو آسفالت کردن .من شهرستان زیف سی پی یوم خراب شد فرستادم ۱ ماهه و ۱۰ روز معطلی رسید دستم.هنوز ۲ تا اسلات رمش خرابه.

لینک به دیدگاه

در 40 دقیقه قبل، mk0_0music گفته است :

ببر گارانتی ولی بالا سرشون باش .اینا یع بار دهن منو آسفالت کردن .من شهرستان زیف سی پی یوم خراب شد فرستادم ۱ ماهه و ۱۰ روز معطلی رسید دستم.هنوز ۲ تا اسلات رمش خرابه.

لعنت بشون برا همین میترسم ببرم الافمون کنن

در 16 ساعت قبل، gebhard گفته است :

روی مادربرد 

این قسمت بیشتر

الان VCore روی چنده؟

اینو نگاه کردم مشکلی نداشت فقط جایه یدونه از پیچ های فن سی پی یو یه دایره رو برد افتاده که خیلی محسوسه عکسشو میفرستم براتون

IMG_0267.JPG

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، samannaseri گفته است :

لعنت بشون برا همین میترسم ببرم الافمون کنن

اینو نگاه کردم مشکلی نداشت فقط جایه یدونه از پیچ های فن سی پی یو یه دایره رو برد افتاده که خیلی محسوسه عکسشو میفرستم براتون

فکر نمیکنم تا حدی باشه که مشکل درست کنه

موقعی که توی بایوس هستید چراغ مادربرد روشن هست

اگر میخواید ازش عکس بفرستید

بله متاسفانه گارانتی  ممکنه قطعه رو بگیره تا 2 ماه پیش خودشون نگه دارن و برعکس هم هست ممکنه چند روزه تست کنن و بهتون اعلام کنن

با رم های جدید تست کردید؟اگر اره ایندفعه با یه پاور دیگه تست کنید

یعنی بعد اپدیت بایوس درایور کارت رو نمیشناسه؟یا کلا درایور انودیا حذف شده؟

ویرایش شده توسط gebhard
لینک به دیدگاه

در 33 دقیقه قبل، gebhard گفته است :

فکر نمیکنم تا حدی باشه که مشکل درست کنه

موقعی که توی بایوس هستید چراغ مادربرد روشن هست

اگر میخواید ازش عکس بفرستید

بله متاسفانه گارانتی  ممکنه قطعه رو بگیره تا 2 ماه پیش خودشون نگه دارن و برعکس هم هست ممکنه چند روزه تست کنن و بهتون اعلام کنن

با رم های جدید تست کردید؟اگر اره ایندفعه با یه پاور دیگه تست کنید

یعنی بعد اپدیت بایوس درایور کارت رو نمیشناسه؟یا کلا درایور انودیا حذف شده؟

بخاطر همین سعی بر این گذاشتم مشکل رو اول پیدا کنم بعد که مشخص شد کدوم قطعه خراب مشکل داره فقط اونو بفرستم گارانتی

البته انگار مشکل از بایوس هست

ولی الان آپدیت کردم بایوس رو و کلا سیستم رو از اول اسمبل کردم و فقط dvdrw رو وصل نکردم تموم کابل ها رو چک کردم اتصالی نداره

درمورد کابل ها میخوام بدنم یعنی اگه کابل های پاور رو به وسله به قوطی کیس ببندیم امکان اتصال داره ؟ مگه عایق نیستن ؟

عکس از بایوس هم میفرستم هم از مادربرد وقتی توی بایوس هست

رم گیرم نیومد تست کنم فعلا بعداز آپدیت بایوس اسمبل دارم ویندوز جدید نصب میکنم تا ببینم چی میشه

بله اونموقع که آپدیت کردم توی ویندوز درایور کارت گرافیک رو شناسایی نکرد خوده گرافیک رو میشناخت توی دیوایس منیجر

من براتون از حالت دیفالت بایوس هم میفرستم و فرکانس های ئیفالت رو نگاه کنید ببینید اوکی هست

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، samannaseri گفته است :

بخاطر همین سعی بر این گذاشتم مشکل رو اول پیدا کنم بعد که مشخص شد کدوم قطعه خراب مشکل داره فقط اونو بفرستم گارانتی

البته انگار مشکل از بایوس هست

ولی الان آپدیت کردم بایوس رو و کلا سیستم رو از اول اسمبل کردم و فقط dvdrw رو وصل نکردم تموم کابل ها رو چک کردم اتصالی نداره

درمورد کابل ها میخوام بدنم یعنی اگه کابل های پاور رو به وسله به قوطی کیس ببندیم امکان اتصال داره ؟ مگه عایق نیستن ؟

عکس از بایوس هم میفرستم هم از مادربرد وقتی توی بایوس هست

رم گیرم نیومد تست کنم فعلا بعداز آپدیت بایوس اسمبل دارم ویندوز جدید نصب میکنم تا ببینم چی میشه

بله اونموقع که آپدیت کردم توی ویندوز درایور کارت گرافیک رو شناسایی نکرد خوده گرافیک رو میشناخت توی دیوایس منیجر

من براتون از حالت دیفالت بایوس هم میفرستم و فرکانس های ئیفالت رو نگاه کنید ببینید اوکی هست

معمولا که کیسی رو برای تعمیر میفرستن بهتره روی تست بنچ نصب بشه یا حداقل بیرون کیس

بله عایق باید باشن ولی فقط کابل ها نیستن که ممکنه باعث اتصالی بشه

فقط سعی کنید فعلا از یک درایو استفاده کنید(SSD) و بقیه درایو ها بعلاوه DVDRW رو نصب نکنید

حتما از مادربرد و بایوس عکس بفرستید که دوستان بهتر راهنماییتون کنند

دمای CPU DRam معمولا زیر استرس چند بود؟

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، gebhard گفته است :

معمولا که کیسی رو برای تعمیر میفرستن بهتره روی تست بنچ نصب بشه یا حداقل بیرون کیس

بله عایق باید باشن ولی فقط کابل ها نیستن که ممکنه باعث اتصالی بشه

فقط سعی کنید فعلا از یک درایو استفاده کنید(SSD) و بقیه درایو ها بعلاوه DVDRW رو نصب نکنید

حتما از مادربرد و بایوس عکس بفرستید که دوستان بهتر راهنماییتون کنند

دمای CPU DRam معمولا زیر استرس چند بود؟

درسته وی اینکه کیس رو ببرم با همه قطعات نگرانم برای اونا مشکل پیش بیاد وقتی میخوان تست کنن

الان فقط یک درایو ssd نصبه اخه اون هارد های دیگه پره نمیتونم خالی کنم و ویندوز رو روی اونا انجام بدم

این عکس ها روی حالت دیفالت هست و هیچ تغیری من ندادم

یه مطلب دیگه اینکه وقتی برنامه RGB Fusion رو نصب کردم بعداز اینکه ویندوز بالا میاد یه صدای مث صدای پرواز از کم به زیاد میاد و بعد led گرافیک روشن میشه و بعدش هر چند وقت یکبار دوباره تکرار میشه

انگار یه موتوری رو کم و ریاد میکنی (البته توی سیستم قیلم هم که همین گرافیک نصب بود همین هارد ها همین صدا میومد )

الان دارم بازی نصب میکنم از fitgirl سی پی یو 100 میشه برای نصب و کم و زیاد میشه ولی بیشتر 100 میشه و نزدیگ 20 گیگ هم رم پر میشه   مشکلی نداره ؟؟؟ فیت گرل اینطوریه آیا؟

دمای cpu هم نهایت 70 تا 75 میشه فول لود

دمای cpu dram رو از کجا میشه دید؟

مطلب دیگه اینکه چرا مدل دقیق رم هارو (شرکت سازنده ) توی برنامه Speccy نشون نداده ؟

IMG_0275.JPG

IMG_0276.JPG

IMG_0277.JPG

IMG_0278.JPG

IMG_0279.JPG

IMG_0284.JPG

IMG_0289.JPG

IMG_0291.JPG

IMG_0292.JPG

IMG_0293.JPG

لینک به دیدگاه

در 32 دقیقه قبل، samannaseri گفته است :

درسته وی اینکه کیس رو ببرم با همه قطعات نگرانم برای اونا مشکل پیش بیاد وقتی میخوان تست کنن

الان فقط یک درایو ssd نصبه اخه اون هارد های دیگه پره نمیتونم خالی کنم و ویندوز رو روی اونا انجام بدم

این عکس ها روی حالت دیفالت هست و هیچ تغیری من ندادم

یه مطلب دیگه اینکه وقتی برنامه RGB Fusion رو نصب کردم بعداز اینکه ویندوز بالا میاد یه صدای مث صدای پرواز از کم به زیاد میاد و بعد led گرافیک روشن میشه و بعدش هر چند وقت یکبار دوباره تکرار میشه

انگار یه موتوری رو کم و ریاد میکنی (البته توی سیستم قیلم هم که همین گرافیک نصب بود همین هارد ها همین صدا میومد )

الان دارم بازی نصب میکنم از fitgirl سی پی یو 100 میشه برای نصب و کم و زیاد میشه ولی بیشتر 100 میشه و نزدیگ 20 گیگ هم رم پر میشه   مشکلی نداره ؟؟؟ فیت گرل اینطوریه آیا؟

دمای cpu هم نهایت 70 تا 75 میشه فول لود

دمای cpu dram رو از کجا میشه دید؟

مطلب دیگه اینکه چرا مدل دقیق رم هارو (شرکت سازنده ) توی برنامه Speccy نشون نداده ؟

RGB Fusion

aorus engine 

xtreme gaming

کلا این نرم افزار های گیگابایت نیازی نیست بهشون برای RGB کارت گرافیک بهتره یه بار نصبشون کرد RGB رو تنظیم کرد بعد پاکشون کرد و بعد از نرم افزار MSI AfterBurner استفاده کرد 

اون صداهم که حتما صدای فن هاست که روشن میشن و بعد  زمانی که فن ها دیگه نمی چرخن Led fan stop روشن میشه 

بله fitgirl زمان نصب از منابع زیادی استفاده می کنه و نرمال هست 

معذرت می خوام من منظورم CPU و Dram بود که میشه با نرم افزار HWInfo یا HWmonitor دید ولی خب نیازی نیست

من از نرم افزار Speccy استفاده نمی کنم به جاش از CPU-Z استفاده کنید و از تب SPD اسلاتی که رم توشه انتخاب کنید اونجا مشخصات رو کامل نمایش میده یا از نرم افزار AIDA64 اونجا کامل تر مشخصات رو نوشته 

ویرایش شده توسط gebhard
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...